Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 51
  1. 01-06-12 23:44 #16
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Στελιο απο δυναμη πώς πας?Τα κιλα κοντα στα max εχουν πεσει?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-12 00:03 #17
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Ναι έχουνε πέσει αρκετά. Δεν έχω κάνει max τώρα στη δίαιτα αλλά δε χρειάζεται κιόλας, το βλέπω στα σετ μου.
    Και να φανταστείς χρησιμοποιώ και κάμποσα συμπλήρώματα (κρεατίνη-β αλανινη-d aspastic). Βασικά το πρόβλημα δεν είναι στη δύναμη αλλά στην ενέργεια. Η προπόνηση απ' το μισάωρο και μετά βγαίνει με πολύ ζόρι. Ειδικά με τα full body που προτείνει..
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-12 00:07 #18
    Προεπιλογή
    Οι πρώτες προπονήσεις που είναι για το "άδειασμα¨του γλυκογόνου πως βγήκαν? Λένε πολλοί πως ήταν απάνθρωπη εμπειρία
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-06-12 00:07 #19
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    χμμμ...καταλαβα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-06-12 01:12 #20
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Σε βομβαρδιζουμε με ερωτησεις Στελιο,αλλα να κανω κι εγω μια ακομα! Στις μερες που εισαι με παραπανω υδατανθρακα βλεπεις κι εκει μειωση λιπους ή απλα εισαι σε συντηρηση τοτε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-06-12 16:15 #21
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι πρώτες προπονήσεις που είναι για το "άδειασμα¨του γλυκογόνου πως βγήκαν? Λένε πολλοί πως ήταν απάνθρωπη εμπειρία
    Ε ενταξει οχι και απανθρωπη!!Λιγη θεληση χρειαζεται και να ελεγχει το μυαλο το σωμα σου και ολα γινονται!!!Εξαλλου στις πρωτες προπονησεις δεν προλαβαινεις να εχεις αδειασει.
    Προσωπικα μετα τις πρωτη φορα που εκανα 12ημερο συνεχωμενο,στον επομενο κυκλο εκανα 3 μερες συνεχομενες φουλ μποντυ και δυσκολευτηκα πιο πολυ στο αεροβιο που εχει(προαιρετικο βεβαια)!!Αυτο που με χαλαει ειναι ο χρονος του να τελειωσεις 20αρες επαναλληψεις στις 2 πρωτες προπονησεις μιας και το χωριζει σε 2 κυκλους στη ιδια προπονηση.
    Ειναι πολυ καλη η αισθηση που δινει μετα την πρωτη μερα του ''φορτωματος'' με υδατανθρακα.Ολο το σωμα το νιωθεις σφιχτο και παντου υπαρχουν φλεβες τουμπανα!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-06-12 17:07 #22
    Προεπιλογή
    θα μπορουσε καποιος να δωσει πληροφορις για το που μπορουμε να βρουμε την συγκεκριμενη διαιτα ολοκληρη?εννοειται χωρις να πληρωσουμε ετσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-06-12 17:10 #23
    Προεπιλογή
    για να καταλαβω,ο τυπος προτεινει psmf με carb loading 1 μερα την εβδομαδα;;πολυ λιγες θερμιδες μου φαινεται..
    απο προπονηση ποσες φορες την εβδομαδα;;3 φορες full body;;
    "behind every successful shredded sikkunt is a slut who broke his heart"
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-06-12 18:05 #24
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tyler_durden Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να καταλαβω,ο τυπος προτεινει psmf με carb loading 1 μερα την εβδομαδα;;πολυ λιγες θερμιδες μου φαινεται..
    απο προπονηση ποσες φορες την εβδομαδα;;3 φορες full body;;
    Λοιπον ο τυπος προτινει:

    1η μερα psmf + full body 1 ασκηση σε καθε μεγαλη μυικη με 3 σετ*20επ και 2σετ στις μικρες.
    Ειναι 8 ασκησεις(ποδια προσωπικα εχω 2)* 2φορες

    2η μερα psmf +full body 1 ασκηση σε καθε μεγαλη μυικη με 3 σετ*20επ και 2σετ στις μικρες.(οπως η 1η μερα).

    3η μερα psmf+ αεροβιο

    4η μερα μιση psmf +(πριν την προπονηση 30γρ υδατ+15πρωτ)+προπονηση με 12αρες επαν. μεχρι κοπωσης
    Μετα την προπονηση και για την υπολοιπη 1μιση μερα recarb (καταναλωση υδατανθρακων12γρ-16γρ*το σωματικο βαρος.
    Πρωτεινη γυρω sto 2 και κατι*το βαρος και χαμηλα λιπαρα.

    5η μερα recarb +aerobio


    6η μερα χαμηλα υποθερμιδικα +προπονηση δυναμης
    2*σωματικο βαρος πρωτεινη-2*το βαρος υδατανθρακα-20γρ λιπαρα


    7η μερα χαμηλα υποθερμιδικα(μερα χωρις γυμν 2*βαρος πρωτεινη-1*βαρο υδατ-40γρ λιπαρα)

    Ουσιαστικα ειναι 4 full-body.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-06-12 12:55 #25
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    22 μέρες στη δίαιτα, 5 κιλά μείον, 4 πόντους μείον απ' το στομάχι.
    Σήμερα ένιωσα τη πρώτη έντονη ατονία, σε σημείο να νομίζω πως θα πέσω. Είμαι όμως 3μιση μέρες σε άδειασμα και όλο το πρωί έκανα δουλείες με ντάλα ήλιο.
    Έφαγα μια φέτα ψωμί για να στανιάρω και σε μερικές ώρες, μετά τη προπ ξεκινάω φόρτωμα

    Νομίζω πως πάει καλά, πάμε γι ακόμη ένα κύκλο.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-06-12 15:13 #26
    Προεπιλογή
    Απο δευτέρα την ξεκινάω και εγώ κατα πάσα πιθανότητα. Θα σας κρατήσω ενήμερους για το πως θα πάει και παίζει να κάνω και ένα log.

    Ερώτηση προς τους mods: Να κάνω καινούργιο log μόνο για την UD2.0 ή να το γράψω στο ήδη υπάρχον log μου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-06-12 15:24 #27
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Στη 1η σελίδα είναι ακόμη , κράτα το παλιό κι αν θες στείλε μου πμ του αλλάξω τον τίτλο.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-06-12 15:32 #28
    Προεπιλογή
    Στελιο, απο δυναμη εν τελη πως τα πας? Νιωθεις οτι οσο συνεχιζεις πεφτεις?

    Επισης σε νορμαλ μερες (οχι οπως στη σημερινη) απο ενεργεια μεσα στη μερα σου και στην προπονηση εισαι οκ?
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-06-12 15:48 #29
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Δε συνεχίζει να πέφτει αλλά είναι σταθερά μειωμένη
    Ένα παράδειγμα, στο πρόγραμμα πριν τη δίαιτα εμπροσθολαίμιες έλξεις τροχαλίας έκανα 80 κιλά για 8-10 ρεπς, προχθές φερειπείν που είχα 20ρες επαναλήψεις, έκανα με 40 κιλά στον 1ο κύκλο και με 35 στον 2ο.
    Γυναικεία τα κιλά έτσι; Σ'αυτή τη φάση όμως έχω αφήσει εντελώς το κομμάτι της δύναμης και με αφορά μόνο η δίαιτα και η μείωση του λίπους.
    Στη προπ την επομένη του γεμίσματος τα πράγματα είναι αισθητά καλύτερα αλλά όχι και στα παλιά επίπεδα.
    Στόχος των προπονήσεων, πλην μίας, είναι να καεί όσο περισσότερο γλυκογόνο γίνεται.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-06-12 16:09 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε συνεχίζει να πέφτει αλλά είναι σταθερά μειωμένη
    Ένα παράδειγμα, στο πρόγραμμα πριν τη δίαιτα εμπροσθολαίμιες έλξεις τροχαλίας έκανα 80 κιλά για 8-10 ρεπς, προχθές φερειπείν που είχα 20ρες επαναλήψεις, έκανα με 40 κιλά στον 1ο κύκλο και με 35 στον 2ο.
    Γυναικεία τα κιλά έτσι; Σ'αυτή τη φάση όμως έχω αφήσει εντελώς το κομμάτι της δύναμης και με αφορά μόνο η δίαιτα και η μείωση του λίπους.
    Στη προπ την επομένη του γεμίσματος τα πράγματα είναι αισθητά καλύτερα αλλά όχι και στα παλιά επίπεδα.
    Στόχος των προπονήσεων, πλην μίας, είναι να καεί όσο περισσότερο γλυκογόνο γίνεται.
    Αυτό δεν είναι σημάδι ότι χάθηκε μυικός ιστός?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία