Κατ' αρχας ειμαι 14. Υψος στο 1.65 και 60 κιλα περιπου. Θελω να χασω το περιττο λιπος στην κοιλια και στο στηθος και κατι λιγα στα ποδια και να κανω μια ελαφρια γραμμωση. Ξερω οτι πρεπει πρωτα να καψω λιπος και μετα να φτιαξω μυς. Επισης θα παρει χρονο αλλα ειμαι αποφασισμενος. Διαβασα καποια πραγματα εδω μεσα και ειδα οτι πρεπει να συνδυασω την σωστη διατροφη(εχω κοψει αναψυκτικα, πινω μονο νερο και δεν τρωω γλυκα). Κοιλια εχω αρκετη αλλα απο μεσα εχω καλους κοιλιακους καθως ειμαι γενικα πολυ δραστηριος. Γυμναστηριο παω σε ενα φθηνο του δημου καθως το κοστος για κανονικο ειναι μεγαλο αλλα μια χαρα ειναι(εχει διαδρομους, ποδηλατο, ελλειπτικο και πολλα για μυικη εγκυμναση). Θελω να μου προτεινετε καποιο προγραμμα με εναλλαγη ταχυτητας ή ασκησεων για να καψω το λιπος, επισης τον καρδιακο παλμο που πρεπει να εχω για να καψω λιπος επειδη ειμαι νεος θα ειναι αρκετα υψηλος φανταζομαι. Θελω να μου πειτε στις ποσες θερμιδες πρεπει να κατεβασω ωστε να μην αποθηκευει το σωμα μου λιπος αλλα να καιει το ηδη υπαρχον. Τελος εχω κατι χαπια σπιτι(thermonex σε κοκκινο κουτακι) για ενισχυση λιποδιαλυσης. Λεει να παιρνω 3 πριν την προπονηση 3 φορες την μερα. Ξερω οτι αυτα δεν πρεπει να τα παρω σε τετοιες ποσοτητες οποτε σκεφτηκα να παρω 1 πριν την προπονηση μονο. Μηπως εχει παρενεργειες?
Βασικα αυτα.