Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 12-04-12 15:13 #1
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή Ανοιχτή Whey o.O
    Παιδιά σήμερα πήρα μια whey 2,5 κιλά 30euro είχε έκπτωση 60% γιατί λίγη 15.5.2012 ! Όλα καλά μέχρι εδώ πάω σπίτι την ανοίγω και βλέπω το ασημι χαρτάκι ασφάλεια μισάνοιχτο ! Eκανα ένα shake τώρα και δεν είχε και τέλεια διαλυτότητα έμεναν κομματάκια...να την πιω η να την πετάξω ( από το να πεθάνω ) ?
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-04-12 15:30 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Κοιτα φιλε , εχεις και αλλη επιλογη , να τη στειλεις σε μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-04-12 15:32 #3
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    στειλτη πισω κ κραξτους....60% εκπτωση η 60% εκπτωση ζωης πηρες? παιζει να την εχουν αναμιξει κ με καμια gainer φθηνη κ να χερονται οι λακαμαδες
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-04-12 15:40 #4
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    καλησπερα φλε!!το καλυτερο πηγαινε την πισω και πες το...μη σε περνσνε και για χαζο....

    να πεθανεις δεν πεθαινεις,αλλα 30 ευρω στις μερες μας ειναι αρκετα χρηματα να τα χαρισεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-04-12 15:41 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στειλτη πισω κ κραξτους....60% εκπτωση η 60% εκπτωση ζωης πηρες? παιζει να την εχουν αναμιξει κ με καμια gainer φθηνη κ να χερονται οι λακαμαδες
    αυτο με το gainer ειναι πολυ σωστο παντως!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-04-12 15:43 #6
    Προεπιλογή
    Kαλα φιλε μην το συζητας καθολου γυρνα την πισω οπως ειναι.Δεν ξερεις τι πατεντα εχουν κανει ωστε να την πασαρουν.
    Μπορει ακομα και να την ανοιξαν να την δοκιμασουν η να ειχε χαλασει και να την ανακατεψαν οπως ειπε ο φιλος πιο πανω...Απλα λυσε μου μια απωρια. εξωτερικη ασφαλεια ειχε?Γιατι συνη8ως εχουν 2 ασφαλειες
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-04-12 15:47 #7
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iraklis1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλα φιλε μην το συζητας καθολου γυρνα την πισω οπως ειναι.Δεν ξερεις τι πατεντα εχουν κανει ωστε να την πασαρουν.
    Μπορει ακομα και να την ανοιξαν να την δοκιμασουν η να ειχε χαλασει και να την ανακατεψαν οπως ειπε ο φιλος πιο πανω...Απλα λυσε μου μια απωρια. εξωτερικη ασφαλεια ειχε?Γιατι συνη8ως εχουν 2 ασφαλειες
    Εξωτερική ασφάλεια δεν είχε καμια whey τις enlogou εταιρίας...φασαρία να κάνει δεν παίζω δεν την έχω πάρει από ελλάδα...!
    (διαμένω εξωτερικό και από φαρμακείο την πήρα)

    να την πιω η σκουπίδια?
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-04-12 15:58 #8
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξωτερική ασφάλεια δεν είχε καμια whey τις enlogou εταιρίας...φασαρία να κάνει δεν παίζω δεν την έχω πάρει από ελλάδα...!
    (διαμένω εξωτερικό και από φαρμακείο την πήρα)

    να την πιω η σκουπίδια?
    να τη πας πισω ρε συ εχεις καθε δικαιωμα σα πελατης κ καταναλωτης και απο τη στιγμη π ειναι κ ανοιχτη μεχρι κ το μαγαζι να τους κλισεις.τι να πουμε ετσι τα πεταμε τα λεφτα μας κ οταν μας λενε προσφορα κ εκπτωση να μας ποτιζουν οτι θελουν.με ποιο δικαιωμα να παιζουν με το τι τρωμε κ με το τι παρενεργεις παιζει να χει απνω μας? γιατι αντε ειπαμε για γκεινερ.π ξερω γω με τι διαολο το εχουν αραιωσει?αν το εχουν αραιωσει.μπορει να ναι κ οκ αλλα πολυ υποπτο
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-04-12 16:32 #9
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Ακούστε τι έγινε παίδες...καταρχήν ευτυχώς μίλαγαν όλοι αγγλικά...μπαίνω μέσα βρήκα τον υπάλληλο που μου την πάσαρε και του λέω το και το , το προστατευτικό ασημόχαρτο ήταν μισά ανοιχτό...μου λέει μετά την απομάκρυση από το κατάστημα δεν γίνετε να στην αλλάξουμε...(εκεί τα περνώ δεν πάνε και καλά οι ορμόνες μου τελευταία) και αρχίζω να γκαρίζω φέρε μου τώρα τον διευθυντή η καλο το ειγεονομικο...ο τύπος φρικάρει φωνάζει τον διευντή...του εξηγώ τι έγινε και ότι είμαι έτοιμος να καλέσω το ειγεονομικο , μου λέει συγγνώμη φωνάζει έναν πολίτη του λέει να μου δώσει οποια whey θέλω...και τελικά πήγα και πήρα την ίδια whey πολυ γνωστης εταιρίες αλλα από το ράφι με την κανονική τιμή (που λήγουν το 2014) μονο που αντί για 68 euro που εκανε πλήρωσα 30 συνολικα ! φεύγοντας μου ζήτησε και ο υπάλληλος συγγνώμη και μου έδωσε και κάτι δείγματα από ένα νιτρικό τις scitec !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Svein : 12-04-12 στις 16:43
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-04-12 17:02 #10
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακούστε τι έγινε παίδες...καταρχήν ευτυχώς μίλαγαν όλοι αγγλικά...μπαίνω μέσα βρήκα τον υπάλληλο που μου την πάσαρε και του λέω το και το , το προστατευτικό ασημόχαρτο ήταν μισά ανοιχτό...μου λέει μετά την απομάκρυση από το κατάστημα δεν γίνετε να στην αλλάξουμε...(εκεί τα περνώ δεν πάνε και καλά οι ορμόνες μου τελευταία) και αρχίζω να γκαρίζω φέρε μου τώρα τον διευθυντή η καλο το ειγεονομικο...ο τύπος φρικάρει φωνάζει τον διευντή...του εξηγώ τι έγινε και ότι είμαι έτοιμος να καλέσω το ειγεονομικο , μου λέει συγγνώμη φωνάζει έναν πολίτη του λέει να μου δώσει οποια whey θέλω...και τελικά πήγα και πήρα την ίδια whey πολυ γνωστης εταιρίες αλλα από το ράφι με την κανονική τιμή (που λήγουν το 2014) μονο που αντί για 68 euro που εκανε πλήρωσα 30 συνολικα ! φεύγοντας μου ζήτησε και ο υπάλληλος συγγνώμη και μου έδωσε και κάτι δείγματα από ένα νιτρικό τις scitec !
    και ο αγιος φοβερα θελει....τωρα πηγαινε σε κανα 2 ωρο κ πες τους οτι τα νιτρικα ηταν ανοιγμενα να σ δωσουν ολοκληρο κουτι νιτρικα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-04-12 17:06 #11
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ο αγιος φοβερα θελει....τωρα πηγαινε σε κανα 2 ωρο κ πες τους οτι τα νιτρικα ηταν ανοιγμενα να σ δωσουν ολοκληρο κουτι νιτρικα
    Xaxaxaxaxa μπα δεν το κάνω γιατί άμα πάρουν χαμπάρι ότι αντί από το ράφι των λήγουν σύντομα , πήγα και πήρα από το κανονικό ράφι με τις κανονικές whey θα μου ζητήσουν 38 euro...οποτε λέω να μην ξαναπατήσω για λίγο καιρό εκεί...!
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-04-12 17:28 #12
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xaxaxaxaxa μπα δεν το κάνω γιατί άμα πάρουν χαμπάρι ότι αντί από το ράφι των λήγουν σύντομα , πήγα και πήρα από το κανονικό ράφι με τις κανονικές whey θα μου ζητήσουν 38 euro...οποτε λέω να μην ξαναπατήσω για λίγο καιρό εκεί...!
    οπα αυτο τρ το καταλαβα.εγω λεω να μη ξανα πατησεις γενικα εκει.απο αλλου απο αλλου μακρυα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-04-12 17:42 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Και καλα εκανες .. Αμα ημουν εγω θα εβγαλα καμια σακουλα απτις τσεπες και θα τις ειχα γεμισει με μειγμα πρωτεινων και αντε γεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-04-12 17:48 #14
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπα αυτο τρ το καταλαβα.εγω λεω να μη ξανα πατησεις γενικα εκει.απο αλλου απο αλλου μακρυα
    Λέω να μην ξαναπατήσω ποτε εκεί γιατί δεν κανουν και τόσο σαματά κάθε μέρα και τους κορόιδεψα εγώ τελικά...άρα θα με θυμούνται...άσε που μόλις μου είπαν ένα μαγαζί με συμπληρώματα που το φυτικό πάσο έχει 15% έκπτωση !
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση