Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 22-03-12 04:11 #1
    Προεπιλογή ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΕΡΟΒΙΚΗ Η ΚΑΘΟΛΟΥ
    ]ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ..
    ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΡΜΙΔΙΚΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ 3-4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΠΟΣΗ ΠΡΟΤΕΙΝΗ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ ΚΑΙ ΛΙΠΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ 5 ΗΜΕΡΙΣΙΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΛΙΠΟΣ?
    ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΓΥΜΝΑΖΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΣΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΚΤΛ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΛΙΠΟΣ?
    ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΡΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΡΑΜΜΩΣΗΣ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ 15% ΛΙΠΟΣ 12 KG,ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣΕΧΑ ΑΡΚΕΤΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚG ΣΧΕΔΟΝ ΟΠΟΣ ΤΟΤΕ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΑΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥ ΛΙΠΟΣ ΚΑΙ Η ΓΡΑΜΜΩΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ,ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΤΑ KG ΟΠΟΣ ΠΑΛΙΑ..ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΕΡΟΒΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΣΠΑΝΙΟΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΕΝΟΕΙΤΑΙ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ..ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΟΠΟΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-03-12 17:59 #2
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Δεν ειμαι ειδικος,αλλα θα απαντησω! Για να χασεις λιπος πρεπει να τρως λιγοτερες θερμιδες απο αυτες που καις.Ξεκινας απο κει.Μετα,οσο χανεις τοσο αφαιρεις τις θερμιδες που σε δυσκολευουν στο να χασεις (λιπη-υδατανθρακες) και κρατας πρωτεϊνη που σε βοηθαει περισσοτερο.Τωρα το ποση πρωτεϊνη κλπ,το υπολογιζεις αναλογα με τις αναγκες σου.Αν π.χ. θες να κανεις μια πολυ αυστηρη διαιτα κι εχεις μονο πρωτεϊνη μεσα,ε δεν θα βαλεις γυρω στα 200γρ την ημερα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-03-12 04:55 #3
    Προεπιλογή
    Σωστα οσα λες, απλα την σκληρη διαιτα θα την κανω στην πορεια φυσικα και οχι απο τωρα..ακομα μια βδομαδα εχει που ξεκινησα..σιγα σιγα,βδομαδα με βδομαδα θα κοβω..στο τελος που 8α γινει σκληρη διαιτα νομιζω ναι πρεπει να αυξησω την πρωτεινη στα 200 γρ καθε γευματος απλα για να μην λιμοκτονησω λογο ελλειψης υδατανθρακων εκτος στο πρωινο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-03-12 13:04 #4
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Οχι 200γρ πρωτεϊνη σε καθε γευμα! Εννοουσα τουλαχιστον 200γρ γενικα την καθε μερα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-03-12 18:47 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι 200γρ πρωτεϊνη σε καθε γευμα! Εννοουσα τουλαχιστον 200γρ γενικα την καθε μερα!
    δεν θα κατεβω και αγωνες..
    Απάντηση με παράθεση