Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 42
  1. 08-05-13 11:47 #16
    Προεπιλογή
    καλησπέρα παιδιά..

    έχω στη διάθεση μου ένα κουτί με τους παραπάνω λιποδιαλύτες και έχω σκοπό να τους χρησημοποιήσω.

    επειδή έχω έλλειψη ενζύμου G6PD, μήπως το έχει δοκιμάσει κανείς με παρόμοιο ''θέμα''..

    υπάρχει κάποια παρενέργεια??

    ευχαριστώ προκαταβολικά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-06-13 00:29 #17
    Προεπιλογή fenidrol all stars
    παιδια εχει παρει κανεισ το fenidrol all star για να μου πει αν εχει αποτελεσματα στην μειωσδη του λιπους?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-06-13 09:06 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο revier Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εχει παρει κανεισ το fenidrol all star για να μου πει αν εχει αποτελεσματα στην μειωσδη του λιπους?
    η διατροφη σου και η αεροβια θα σου καψει το λιπος οχι οι λιποδιαλιτες
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-06-13 10:14 #19
    Προεπιλογή
    εννοειται πως κανω διατροφη και αρκετη γυμναστικη και συμφωνω μαζι σου αλλα ψαχνω κατι σαν μικρη βοηθεια για λιγο πιο αμεσα αποτελεσματα γιατι διατροφη και γυμναστικη κανω πολλους μηνες τωρα αλλα δεν εχω καταφερει να γραμμωσω στο επιπεδο που θελω και μου φαινεται πως εχω παραμενει σταθερος ενα αρκετο διαστημα τωρα ενω συνεχιζω την ιδια διατροφη και γυμναστικη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-06-13 11:04 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    γιατί ρωτάς στο θέμα του hydroxycut για το fenidrol δν κατάλαβα...οφφ τελείως! σου ανοίγω εγώ θέμα με αυτό επειδή είσαι καινούργιος, αλλά πρόσεχε τα άλλη φορά αυτά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-06-13 11:11 #21
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστω και θα προσεχω την επομενη φορα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-06-13 21:46 #22
    Προεπιλογή
    Τσιμπησα σημερα τον συγκεκριμενο λιποδιαλυτη απο bbclub. Να πω αρχικα πως κανω διατροφη με χαμηλο υδατανθρακα 1,5 μηνα μαζι με διαδρομο ( 2 λεπτα γρηγορο περπατημα/αργο τρεξιμο και 1 λεπτο παρα πολυ γρηγορο τρεξιμο για 20-30 λεπτα τη φορα), παω ομως γυμναστηριο απο αρχες σεπτεμβριου αλλα κανω σκληρη προπονηση απο δεκεμβριο(ειμαι παρα πολυ αρχαριος ακομα απλα εχω παρει πολυ καλες συμβουλες). Ειχα κανει λιπομετρηση τον σεπτεμβριο και ειχα 24,3% (μου ειχε κατσει πολυ ασχημα γιατι τοτε ημουν 17 με υψος 1,74 και βαρος 73 κιλα). Ζυγισυηκα σημερα εγινα 18 τον δεκεμβριο τωρα ειμαι 65,2 και εχω εχω παρει καποια μικρη μυικη μαζα( οσο θα μπορουσα σε αυτους τους μηνες προπονησης) και αρχισω και βλεπω λιγο φλεβα στον δικεφαλο (οταν πριζομαι στο γυμναστηριο ) και αν σφιξω αχνοφενονται οι 4 πανω κοιλιακοι αρα υπολογιζω κατι λιγοτερο απο 15% λιπος ( δεν εχω κανει τωρα λιπομετρηση απλα ετσι πιστευω με αυτα που εχω διαβασει). Λοιπον αρκετα σας κουρασα λοιπον πηρα το λιποδιαλυτη για ενα κατι λιγο παραπανω... Θα σας λεω καθε βδομαδα εντυπωσεις, κιλα, διαφορες στο σωμα μου κλπ

    Υ.Γ. Θελω να παρω αρκετη μυικη μαζα και ξερω με χαμηλο υδατανθρακα και λιποδιαλυτες δεν θα τα καταφερω απλα παντα ηθελα να βγω στην παραλια πιο αδυνατος γιατι παντα ειχα κοιλια κλπ ( χρειαζομαι γυρω στα 4-5 χρονια προπονησης για να πω πως ειμαι ευχαριστημενος)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-06-13 12:27 #23
    Προεπιλογή
    Τι γνώμη έχετε γι' αυτον τον λιποδιαλύτη; Αξίζει ή όχι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-07-13 16:28 #24
    Question HYDROXYCUT HARDCORE ELITE
    Γεια σας παιδιά,
    ήθελα να μάθω μερικές λεπτομέρειες για το hydroxycut hardcore. είμαι καινούργιος στα συμπληρώματα και σκευτομουν να το πάρω να χάσω κάποια περιτα κιλά ειμαι πες 1.80 υψος και 91 κοιλα ειναι καλος αυτος ο λυποδιαλιτις προκαλεί καμιά παρενέργεια τίποτα τέτοιο ευχαριστώ για την ώρα σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-07-13 18:41 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Η μόνη παρενέργεια θα είναι στο τσέπη σου. Στα κιλά που είσαι πρέπει να κάνεις διατροφή και άσκηση και να μην ασχολείσαι με λιποδιαλύτες.

    Καλώς ήρθες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-07-13 22:37 #26
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dean Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδιά,
    ήθελα να μάθω μερικές λεπτομέρειες για το hydroxycut hardcore. είμαι καινούργιος στα συμπληρώματα και σκευτομουν να το πάρω να χάσω κάποια περιτα κιλά ειμαι πες 1.80 υψος και 91 κοιλα ειναι καλος αυτος ο λυποδιαλιτις προκαλεί καμιά παρενέργεια τίποτα τέτοιο ευχαριστώ για την ώρα σας
    Κλασσικά πράγματα. Ζαλάδες και πονοκεφάλους αν είσαι ευαίσθητος η το πάρεις απευθείας σε μεγάλη δόση, ταχυπαλμία. Καλός είναι ο λιποδιαλύτης με όσα λένε, αλλά δουλεύει με αερόβια! Σκοπεύεις να το κάνεις;
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-07-13 14:13 #27

    Εγγραφή
    14-07-2013
    Περ.
    ΒΟΛΟΣ
    Μηνύματα
    187
    Προεπιλογή
    το χω δοκιμασει με ενα φιλο μου.. αρκετα δυνατο κ συμφερει

    καλυτερα να αρχιζετε με ενα καπ την μερα κ ν ανεβαζετε σιγα σιγα.

    βεβαια χωρις διετα δν κανεις τπτ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-07-13 00:14 #28
    Προεπιλογή Hydroxycut Hardcore Elite (Muscletech)
    Λοιπον το τελιωσα το κουτι αλλα δεν εχω προλαβει να κανω review. Πιο παλια ειχα παρει arson,oxy elite, kai to palio hydroxycut πισυευα δεν θα δω διαφορα αρα ξεκινησα με μεγαλη δοση οσο ελεγε δηλαδη μετα τις 3 μερες και αρχισα να ζαλιζομαι για κανα μισαωρακι( εγω το πηρα ως θετικο γιατι καταλαβα οτι ηταν δυνατο). Το γυρισα ομως στις δοσεις που πρεπει τις ορωτες μερες . Την 2η μερα το ειχα παρει και πηγα gym αλλα ξεχασα οτι το ειχα παρει αλλα παρατηρησα οτι ιδρωνα παρα πολυ και ηθελα συνεχεια νερο. Μολις γυρισα το θυμηθηκα οτι το ειχα παρει και χαρηκα γιατι ηταν αλλο ενα σημαδι οτι δουλευε (μονο σε αυτον και τον oxy το παρατηρησα αυτο)tsp to gurisa stis doseis pou prepei tis prwtes meres!!! Επισης με βοηθησε στο οτι περιοριστηκε η ορεξη μου ( βοηθησε που ειναι καλοκαιρι με την ζεστη κλπ). Το μονο κακο ειναι πως μετα τις 15 μερες εβγαλα λιγο ακμη 4-5 απο δω απο κει. Καταληγωντας τον θεωρω ενα πολυ καλο λιποδιαλυτη με πολυ καλο αποτελεσμα (βοηθησε παρα πολυ οτι ετρεχα σαν τρελος και προσεχα πολυ τι ετρωγα για να χασω το τελευταιο λιπος που δεν ελεγε να φυγει).
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-08-13 16:04 #29
    Προεπιλογή
    καλησπέρα παιδιά..

    ερώτηση, έχω μείνει στα 3 ανα ημέρα..
    έχω παρατηρήσει οτι τα 2 πριν την προπό δίνουν ενέργεια...

    για πείτε γενικά, πότε τα παίρνετε μέσα στην ημέρα?

    π.χ. 1 πριν το πρωινό? κλπ...

    Επίσης για πόσο καιρό μπορούμε να χρησημοποιούμε τέτοιο σκεύασμα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-08-13 18:18 #30
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    Φιλεμου εχει οδηγιες το κουτακι του..για μενα το πιο καλο ειναι να τηρεις τιςοδηγιες που προτεινουν...μεχρι νατελειωσει το κουτι το χρησιμοποιεις..μετα κανεις 4βδομαδες εξω,και αν θες ξεκινας παλι...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία