Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 42 από 42
  1. 07-08-13 21:58 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλεμου εχει οδηγιες το κουτακι του..για μενα το πιο καλο ειναι να τηρεις τιςοδηγιες που προτεινουν...μεχρι νατελειωσει το κουτι το χρησιμοποιεις..μετα κανεις 4βδομαδες εξω,και αν θες ξεκινας παλι...

    το ξέρω Πανάκος.. αλλά έχουν σβηστεί και δε φαίνονται καλά.. για αυτο ρωτάω όσους το χρησημοποιούν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-13 13:23 #32
    Προεπιλογή
    Λοιπόν, να σας πω κι εγώ τι παίζει μ' αυτό.
    Το πήρα πριν 2 μήνες αν θυμάμαι καλά.
    Το κουτί λέει την πρώτη μέρα να πάρεις 1 χάπι, την δεύτερη μέρα 2 χάπια, και απο την τρίτη και μετά 4 χάπια ημερησίως. Εγώ την πρώτη μέρα πήρα 1 χάπι, και μετά έπαιρνα 2 χάπια την ημέρα. Ποτέ δε ξεπέρασα τα 2 χάπια την ημέρα.
    Το έπαιρνα για μια περίοδο, έκανα γυμναστικη (χαλαρά πράγματα, όχι τίποτα σκληρό) και διατροφή μέτρια (έτρωγα και πίτσες, και απ΄όλα), και σε μιαμιση εβδομάδα είχα χάσει 3 κιλά.
    Παρενέργειες καμία μπορώ να πω, ισως όταν παίρνεις 2 χάπια να έχεις αρκετή ενέργεια και να θες να τρέξεις για να εκτονωθείς. Ποτέ μου δεν είχα πονοκεφάλους ούτε κάποια ενόχληση.
    Απλά όταν το παίρνετε αυτό το χάπι, καλό θα ήταν να μην πίνετε καφέδες, γιατί το 1 χάπι περιέχει 270mg καφεΐνη.
    Επίσης, το χάπι σε ξυπνάει για τα καλά. Καλό θα ήταν να το παιρνετε πριν πάτε για προπόνηση γιατί σου δίνει τρελή ενέργεια !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-09-13 02:19 #33

    Εγγραφή
    14-07-2013
    Περ.
    ΒΟΛΟΣ
    Μηνύματα
    187
    Προεπιλογή
    λεον04 τα 2 χαπια περιεχουν 270μγ καφεινης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-01-14 21:33 #34
    Προεπιλογή
    Μπορει καποιος να μου πει εδω ή να μου στειλει σε μηνυμα απο που μπορω να βρω τον λιποδιαλυτη; Κυριως απο Ελλαδα. Το θελει ενας φιλος. Γενικα εχετε να προτεινετε κατι αλλο; Εχει δοκιμασει και animal cuts.


    Αυτο το site ειναι μουφα λογικα : *************************

    *** 4 χρονια μελος,οφείλεις να γνωριζεις ότι δεν επιτρέπονται links,πλην των χορηγών.Mods Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-01-14 22:04 #35
    Προεπιλογή
    Ναι, αλλα, εαν το site ειναι μουφα, τοτε δεν πρεπει να ενημερωθουμε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-01-14 22:15 #36
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αλλα, εαν το site ειναι μουφα, τοτε δεν πρεπει να ενημερωθουμε;
    deluxe παντος μην περιμενεις να δεις αποτελέσματα από λιποδιαλυτες τσαμπα λεφτα είναι.....Θα πρεπει πρωτα να εχεις φτιαξει την διατροφή σου και το αεροβιο σου και να εχεις ειδη γραμμωση για να δεις αποτέλεσμα και αν θα δεις και παλι....Συν ότι είναι τιγκα στην καφεινη και τα περισσοτερα επιβαρυνουν την καρδια και τσαμπα κιολας γιατι δεν θα δεις ποτε τα αποτελέσματα που θα θελες.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-01-14 22:42 #37
    Προεπιλογή
    Εγω προσωπικα εχω να παρω λιποδιαλυτη πανω απο 1,5 χρονο. Για ενα φιλο μου ειναι. Και ψαχνω καποιο καταστημα για να τον παραγγειλω. Οποτε μονο μεσω πμ, εαν ξερει καποιος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-03-14 17:30 #38
    Προεπιλογή
    Εχει δοκιμασει κανεις την εκδοση σε σκονη; Δλδ το Hydroxycut Hardcore Elite Powder ;
    Βρηκα μια προσφορα που μαζι με ενα κουτι 100 caps εχει δωρο το powder.
    Some people say good things come to those who wait...truth is good things come to those who work!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-07-15 18:16 #39
    Προεπιλογή
    Σε εμένα δούλεψε πολύ. Πέρσι το καλοκαίρι το είχα πάρει και με φούλ καθημερινό αερόβιο, τρέξιμο κλπ κατάφερα να χάσω 20 κιλά (ήμουν 106 κιλά και πήγα στα 86 τα οποία διατηρώ μέχρι σήμερα, ύψος 1.88). Είναι διαόλι ο συγκεκριμένος λιποδιαλύτης, θέλει προσοχή...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-09-15 21:13 #40
    Προεπιλογή
    Για σας.. Ειμαι καινουριος στην παρεα και ειμαι γεμάτος ερωτησεις.. Ενημερωτικα ειμαι 1,80 με 106 κιλα βαρος.. απο 112 που ημουν και τα εχασα σε 5 εβδομαδες εχω ξεκινησει αεροβικη γυμναστικη 3 φορες την εβδομαδα απο μια ωρα.. (δυστηχως λογο δουλειας τοσο χρονο διαθετω) Η ερωτηση ειναι η εξης. θα ηθελα να παρω λιποδιαλυτη μαζι με την διατροφη που κανω και την γυμναστικη θα εχω αποτελεσματα.. , να μην μπω καν στην διαδιακασια μηπως η θα με βοηθησει; Ο συγκεκριμενο λιποδιαλυτης κανει για εμενα που δεν εχω παρει ποτε τιποτα η θελει κατι πιο χαλαρο; Επισης καπνωιζω(8 με 10 τσιγαρα την ημερα)Αυτα εξαρχης. Ευχαριστω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-12-15 13:48 #41
    Προεπιλογή
    Μπορει καποιος να κανει ενα update στην καινουρια σειρα του συγκεκριμενου λιποδιαλυτη γιατι δεν ξερω να ανεβαζω εικονες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-12-15 16:30 #42
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορει καποιος να κανει ενα update στην καινουρια σειρα του συγκεκριμενου λιποδιαλυτη γιατι δεν ξερω να ανεβαζω εικονες?
    Στο έφτιαξα εγώ. Μπες στην ενότητα λιποδιαλύτες και θα το βρεις.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123