Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 91
  1. 29-12-10 21:27 #61
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    μπραβο στον αγγελο, η θεληση κανει θαυματα, ειλικρινα
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-02-11 14:08 #62
    Προεπιλογή
    ενα μπραβο και απο μενα πραγματικα πολυ μεγαλη αλλαγη!!! εγω παλι θα ηθελα να ρωτησω τον muscleboss σε ποσο καιρο το καταφερε αυτο ο Αγγελος με αυτην την διατροφη του...εγω πλεον μπαινω σε πολυ αυστηρη διατροφη σχολαστικη οπως η δικια του και θα ηθελα να ξερω σε ποσο καιρο θα αποκτησω ορατα αποτελεσματα.... Για οσους θελουν να μου απαντησουν ας με δουν εδω http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...-Metamorphosis
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-02-11 14:25 #63
    Προεπιλογή
    Φίλε μου θα ήθελα να σου δώσω πάρα πολλά συγχαρητήρια γιατί τα αξίζεις πραγματικά.
    Και εγώ είμαι όπως ήσουν εσύ και με λίγα περισσότερα κιλά. Προσπαθώ να τα χάσω εδώ και πάρα πολύ καιρό αλλά οι προσπάθειες μου ακόμη δεν έχουν πιάσει κόπο. Μακάρι μια μέρα να καταφέρω να κάνω αυτό που έκανες και εσύ. Είσαι ένα μεγάλο παράδειγμα για πολύ κόσμο που υποφέρει απο αυτή την ασθένεια. Γιατί περί ασθένειας πρόκειται.
    Να είσαι καλά και να συνεχίσεις έτσι δυνατά.

    Αυτά απο εμένα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-03-11 18:27 #64
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια στο φίλο Άγγελο και ΜΒ, εντυπωσιακό πραγματικά.
    Με την ευκαιρία θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος (έψαξα άλλα δε βρήκα κάτι συγκεκριμένο στο forum),σχετικά με το στίγμα,(όχι αναιμία), χρειάζεται ειδική διατροφή; ή όχι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-03-11 11:49 #65
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη argyrakis

    Εγγραφή
    27-11-2007
    Περ.
    Χρυσούπολη
    Μηνύματα
    463
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dstergio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την ευκαιρία θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος (έψαξα άλλα δε βρήκα κάτι συγκεκριμένο στο forum),σχετικά με το στίγμα,(όχι αναιμία), χρειάζεται ειδική διατροφή; ή όχι;
    Όχι φίλε μου δεν χρειάζεται κάποια ιδική διατροφή για να φτιαχτείς εσύ που έχεις το στίγμα τρως κανονικά όπως όλοι .

    Το ξέρω προσωπικά γιατί το έχω και εγώ το στίγμα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-03-11 23:29 #66
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο argyrakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι φίλε μου δεν χρειάζεται κάποια ιδική διατροφή για να φτιαχτείς εσύ που έχεις το στίγμα τρως κανονικά όπως όλοι .

    Το ξέρω προσωπικά γιατί το έχω και εγώ το στίγμα .
    Ευχαριστώ πολύ φίλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-04-11 13:44 #67
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    1000 RESPECT στο παλικαρι για την αλλαγη,και μπραβο στο φιλο που τον παροτρεινε,και ηταν διπλα του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-05-11 12:27 #68
    Προεπιλογή Απιστευτος
    Ειμαι νεα στο φορουμ και επεσα πανω στις φωτο σου.Απλα απιστευτος και ξερεις κατι εκει που εκανα γκελα και για κανα 2 εβδομαδες τα ψιλο παρατησα με εκανες να παρω δυναμη ειλικρινα...Μπραβο σου μεσα απο τη ψυχη μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-10-11 14:42 #69
    Smile
    τι να πω !!!!μπράβο σου για το κουραγιο σου και τη ψυχικη σου δυναμη για να καταφερεισ τετοια μεταμορφωση .τρομερη αλλαγη !!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-11-11 14:45 #70
    Προεπιλογή
    Εστω κ καθυστερημενα,μπραβο κ απο μενα . Ησουν τυχερος που συγκατοικησες με ατομο που σε ενεπνευσε κ με γνωσεις.
    Εισαι πραγματικο παραδειγμα ,που εαν καποιος εχει θεληση ,τι μπορει να του προσφερει το ΒΒ κ η σωστη διατροφη.
    Πρωτα πρωτα φανηκε οτι ησουν ωραιο παιδι ,ενω πρωτα μαλλον το αντιθετο εδειχνε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-12-11 21:07 #71
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-07-12 15:34 #72
    Προεπιλογή
    πραγματικα τελειος....τεραστια αλλαγη....συγχαρητηρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-07-12 19:36 #73
    Thumbs up
    Μπραβω φιλε η αλαγη σου δειχνη ιπομονι κ επιμονη μπραβω σου συνεχυσε ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-07-12 17:10 #74
    Thumbs up WOW
    ΑΓΓΕΛΕ ΑΠΛΑ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!!!

    Μολις εκανα εγγραφη κσι λεω να παρω ποδι με αυτο ΠΟΥ ειδα!!! Πολλα μπραβο σου για την επιμονη σου & την υπομμονη σου!! Μπραβο και στον παλικαρο που ηταν διπλα σου και σε στηριξε!!! Μεγαλη αλλαγη και πολυ καλη μαλιστα!!Εισαι ζωντανο κουραγιο για ολους μας..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-08-12 23:55 #75
    Το avatar του χρήστη TeoNewLife

    Εγγραφή
    08-08-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Αυτή είναι η δύναμη της θέλησης και το κουράγιο που χρειάζεται για να αγγίξεις το όνειρό σου, είσαι ένα μεγάλο παράδειγμα για πολλούς, συγχαρητήρια.
    Για εσένα εκεί έξω που κυνηγάς τα όνειρά σου

    Το να προσπαθείς να πετύχεις κάτι χωρίς σκληρή δουλειά είναι σαν να προσπαθείς
    να θερίσεις κάτι που δεν έχεις σπείρει..

    - ΤeoNewLife -
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία