Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 198
  1. 13-03-12 05:01 #1
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή NABBA-WFF Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (26.5.2012-Κομοτηνή)
    το πανελλήνιο πρωτάθλημα της NABBA - WFF θα διοργανωθεί στην κομοτινή που είναι κατ εξοχήν φοιτητούπολη και πόλη γυμναστών λόγω ΤΕΦΦΑ απο τον Χρήστο Πραντζίδη και ιδιοκτήτη γυμναστηρίου και διευθυντή της σχολής GRAFTS που είναι σχολή εξειδίκευσης γυμναστών και ανθρώπων που αθλούνται και η γυμναστική είναι τρόπος ζωής και που χρειάζονται κατάρτηση και ειδικότητα σε κάποιο τομέα όπως βάρη, αεροβική , γιόγκα , πιλάτες , πέρσοναλ τρέινερ , η διατροφή και πολλες άλλες ειδικότητες που αφορούν αίθουσες γυμναστηρίων .

    ο Χρήστος Πραντζίδης μπορεί να διοργανώνει ο ίδιος πρώτη φορα αγώνα ββ , αλλα είναι μέτρ στο θέμα των εκδηλώσεων και επιτυχημένων ιβέντ γυμναστικής εδω και πολλα χρόνια , απο παλια επιδείξεις ββ , αερόμπικ , παιδικά τμήματα και μεγάλων μοντέρνου χορού και ρυθμικής με τεράστια επιτυχία και προσέλευση κόσμου

    ο αγώνας αυτός θα είναι ο επίσημος της NABBA - WFF και θα αποτελεί την πρόκριση αυτών που θα συμμετέχουν στούς αγώνες του εξωτερικού που ακολουθούν, το παγκόσμιο και πανευρωπαικό

    Όνομα: bodybuilding 2012(2).jpg Εμφανίσεις: 3704 Μέγεθος: 197,2 KB
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-03-12 11:10 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Ευχάριστα νέα Ηλία! Άντε και φοβόμουν πως δε θα γίνει κανένας αγώνας στα βόρεια φέτος!
    Καλή επιτυχία στους διοργανωτές, το θα είναι εκεί για τη στήριξη και κάλυψη του αγώνα.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-03-12 13:29 #3
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Αντε με το καλο να γινει ο αγωνας και ενα μεγαλο μπραβο στον διοργανωτη!!!!Ειναι κοντα και σε εμας που βρισκομαστε βορεια οποτε θα δωσουμε το παρον αρκετοι νομιζω.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-03-12 23:51 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλή επιτυχία στη διοργάνωση!!!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-03-12 12:37 #5
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Kαλη επιτυχια και απο εμενα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-03-12 19:08 #6
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ελπιζω να παρεβρεθουν αρκετα μελη και απο το φορουμ σε αυτον τον αγωνα ετσι ωστε να τα πουμε και απο κοντα. και οπως ειπε και ο στελιος, το team θα ειναι εκει να καλυψει τον αγωνα..

    καλη επιτυχεια στον στρατο (προεδρο) και στην παρεα του..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-03-12 20:50 #7
    Προεπιλογή
    καλη επιτυχια και απο εμενα ......εχω εναν γνωστο εκει οποτε μαλλον θα ερθω για ενα ταξιδακι....δεν εχω ξαναπαρεβρεθει σε αγωνες bοdybuilding και θα προσπαθησω να ερθω μιας και θελω πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-04-12 15:59 #8
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Εχω φυγει για να το δω με χιλια...χαιρομαι γιατι και εγω ειμαι απο Κομοτηνη !!! Καλη επιτυχια σε ολους !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-04-12 16:35 #9
    Προεπιλογή
    Καλή επιτυχία στον κύριο Πρανζιδη που σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς ανέλαβε να διοργανώσει το πανελλήνιο πρωτάθλημα ΝΑΒΒΑ.& wff,
    Από ότι ενημερώθηκα θα έχει αρκετές συμμετοχές και φέτος ,καλή επιτυχία στα παιδία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-04-12 22:58 #10
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Ξερει κανεις ποτε θα βγουν η ωρα και ο χωρος που θα γινει ο αγωνας??
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-04-12 23:07 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikoskom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερει κανεις ποτε θα βγουν η ωρα και ο χωρος που θα γινει ο αγωνας??
    μέχρι αύριο το πολύ θα έχω βάλει και την αφίσα που ήδη έχει βγεί με όλες τις ακριβής πληροφορίες για τον αγώνα , εκείνο που έχω να πώ είναι πως σήμερα είχα πάρα πολλα τηλέφωνα απο ενδιαφερόμενους και αθλητές , αναμένετε πολύ καλός αγώνας με πολλες και καλές συμμετοχές και ο διευθυντής της GRAFTS ο Χρήστος Πραντζίδης είναι ειδικός σε διοργανώσεις με επιτυχία , με πολύχρονη εμπειρία στον χώρο των γυμναστηρίων και εκδηλώσεων , θα είναι μια εγγυημένα επιτυχημένη διοργάνωση , είμαι πολύ αισιόδοξος και θα το χαρούν όσοι βρεθούν στον αγώνα , εκτός αυτού η κομοτινή έχει και ωραία νυχτερινή ζωή λόγω πανεπιστημίων και ειδικα ΤΕΦΑΑ με ότι αυτο συνεπάγετε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-04-12 00:10 #12
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    μέχρι αύριο το πολύ θα έχω βάλει και την αφίσα που ήδη έχει βγεί με όλες τις ακριβής πληροφορίες για τον αγώνα , εκείνο που έχω να πώ είναι πως σήμερα είχα πάρα πολλα τηλέφωνα απο ενδιαφερόμενους και αθλητές , αναμένετε πολύ καλός αγώνας με πολλες και καλές συμμετοχές και ο διευθυντής της GRAFTS ο Χρήστος Πραντζίδης είναι ειδικός σε διοργανώσεις με επιτυχία , με πολύχρονη εμπειρία στον χώρο των γυμναστηρίων και εκδηλώσεων , θα είναι μια εγγυημένα επιτυχημένη διοργάνωση , είμαι πολύ αισιόδοξος και θα το χαρούν όσοι βρεθούν στον αγώνα , εκτός αυτού η κομοτινή έχει και ωραία νυχτερινή ζωή λόγω πανεπιστημίων και ειδικα ΤΕΦΑΑ με ότι αυτο συνεπάγετε
    Χαχαχ αυτο ακριβως..!! Πολυ σωστα τα λες !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-04-12 01:05 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikoskom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχ αυτο ακριβως..!! Πολυ σωστα τα λες !!!
    ε μα ξέρω πολύ καλα την κομοτινή εμείς κοντα είμαστε ενα τσιγάρο δρόμος που λένε και τα καλά πρέπει να λέγονται
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-04-12 17:59 #14
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Aπο Σερρες εχουν ηδη 5 αθλητες ετοιμους για να παιξουν και ισως αλλους 2,παντως θα ανεβουμε γυρω στα 15 ατομα για να δουμε τον αγωνα!
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-04-12 18:23 #15
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε μα ξέρω πολύ καλα την κομοτινή εμείς κοντα είμαστε ενα τσιγάρο δρόμος που λένε και τα καλά πρέπει να λέγονται
    Αφησες στην Κομοτηνη θα εχουμε??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία