Θέμα: Photos of me

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 20
  1. 12-03-12 13:51 #1
    Cool Photos of me
    Αυτες οι φωτογραφιες ειναι απο το τελος του ογκου ειμαι 97.9 κιλα και 1.84 υψος
    ασχολουμε 2 χρονια περιπου!
    Όνομα: DSC01686a.jpg Εμφανίσεις: 995 Μέγεθος: 88,6 KBΌνομα: DSC01684aa.jpg Εμφανίσεις: 980 Μέγεθος: 89,0 KBΌνομα: DSC01683.jpg Εμφανίσεις: 952 Μέγεθος: 77,0 KBΌνομα: DSC01679.jpg Εμφανίσεις: 977 Μέγεθος: 88,8 KBΌνομα: DSC01680.jpg Εμφανίσεις: 991 Μέγεθος: 87,5 KBΌνομα: DSC01687aa.jpg Εμφανίσεις: 989 Μέγεθος: 82,4 KB[ATTACH=CONFIG]41890
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fast : 12-03-12 στις 13:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-03-12 15:02 #2
    Προεπιλογή
    Ισως πρεπει να συνεχισεις ογκο αλλα πιο προσεχτικα γιατι λιπωσες παρα πηρες μυες....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-03-12 19:28 #3
    Προεπιλογή
    Κιεγω ειμαι περιιιιιπου σαν εσενα, στοιχηματιζω και σε μας τους δυο μας αρεσει να τρωμε πολυ και να γυμναζομαστε με στοχο τον απολυτο ογκο
    Σιγουρα θες πολλη δουλεια αλλα εχεις καταφερει και πολλα.
    Εγω κανω την μεαλη θυσια τωρα και προσπαθω να χασω λιπος, γιατι δεν παει αλλο, οι περισσοτεροι/ες πο με βλεπουν δεν καταλαβαινουν καν οτι γυμναζομαι και αυτο ηταν κεραμιδαγια μενα
    Οοτε βελτιωσα την διατροφη μου. Ουσιαστικα, τι εκανα: εκοψα το τσιμπολοι, εβαλα καποια σταθερα γευματα, οχι πολυ μεγαλα, και κραταω ισορροπιες και κοβω απο παντου ο,τι περιττο. Με βοηθαει πολυ και η συμπληρωματικη ληψη πρωτεινης, καθως νιωθω οτι γεμιζω το στομαχι μου (με κατι θρεπτικο) χωρς αηδιες, περιττους υδατανθρακες και λιπη.
    Απο θεμα μυων, εχεις καλα χερια, καλη πλατη και το ποδι σου νομιζω ειναι μια χαρα!
    Αυτα που θα ηθελα να βελτιωσεις ειναι πρωτα απολα τους δελτοειδης, υστερα το στηθος πολυ σημαντικο, πλατη και ιδιαιτερα ελξεις (π.χ. τροχαλια) για ανοιγμα και αρσεις θανατου η κωπηλατικες σκυφτος για τον κατ τραπεζοειδη, υστερα μην παραμελησεις τους κοιλιακους σου, ξεσκισε τους καθε μερα (βασικα 4 φορες την εβδομαδα, χεχε) και θα δεις αποτελεσματα εστω και αργοτερα, και ποδια ξεσκισε τα και αυτα, καντα το καλυτερο σημειο του σωματος σου, θα σε βοηθησει πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-03-12 20:28 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κιεγω ειμαι περιιιιιπου σαν εσενα, στοιχηματιζω και σε μας τους δυο μας αρεσει να τρωμε πολυ και να γυμναζομαστε με στοχο τον απολυτο ογκο
    Σιγουρα θες πολλη δουλεια αλλα εχεις καταφερει και πολλα.
    Εγω κανω την μεαλη θυσια τωρα και προσπαθω να χασω λιπος, γιατι δεν παει αλλο, οι περισσοτεροι/ες πο με βλεπουν δεν καταλαβαινουν καν οτι γυμναζομαι και αυτο ηταν κεραμιδαγια μενα
    Οοτε βελτιωσα την διατροφη μου. Ουσιαστικα, τι εκανα: εκοψα το τσιμπολοι, εβαλα καποια σταθερα γευματα, οχι πολυ μεγαλα, και κραταω ισορροπιες και κοβω απο παντου ο,τι περιττο. Με βοηθαει πολυ και η συμπληρωματικη ληψη πρωτεινης, καθως νιωθω οτι γεμιζω το στομαχι μου (με κατι θρεπτικο) χωρς αηδιες, περιττους υδατανθρακες και λιπη.
    Απο θεμα μυων, εχεις καλα χερια, καλη πλατη και το ποδι σου νομιζω ειναι μια χαρα!
    Αυτα που θα ηθελα να βελτιωσεις ειναι πρωτα απολα τους δελτοειδης, υστερα το στηθος πολυ σημαντικο, πλατη και ιδιαιτερα ελξεις (π.χ. τροχαλια) για ανοιγμα και αρσεις θανατου η κωπηλατικες σκυφτος για τον κατ τραπεζοειδη, υστερα μην παραμελησεις τους κοιλιακους σου, ξεσκισε τους καθε μερα (βασικα 4 φορες την εβδομαδα, χεχε) και θα δεις αποτελεσματα εστω και αργοτερα, και ποδια ξεσκισε τα και αυτα, καντα το καλυτερο σημειο του σωματος σου, θα σε βοηθησει πολυ!
    Καπως ετσι ναι μου αρεσει να τρωγω πολυ φαι γιαυτο και το περιττο λιπος αλλα αρχισα γραμμωση για να φευγουν τα περριτα κιλα το θεμα με τους δελτοειδης το εβαλα σκοπο να τους δυναμωσω παντως ναι και τα αλλα μερη του σωματος οπως τα γραφεις ετσι περιπου θα τα κανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-03-12 20:40 #5
    Προεπιλογή
    Aρσεις θανατου κανεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-03-12 20:49 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aρσεις θανατου κανεις?
    οχι τον τελευταιο καιρο δεν εκανα γιατι ειχα προβλημα με την μεση μου αλλα θα την ξαναρχισω να την βαζο στο προγραμμα μου ξερΩ ειναι σημαντικη για την κατω μεση μου το λες για την δυναμωσω ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-03-12 20:58 #7
    Προεπιλογή
    Οχι μονο για την κατω, για ολ την πλατη και ιδιατερα τους κατω τραπεζοειδης, το κεντρο της πλατης.
    Κιεμεναοταν ανεβαινω αποτομα στις αρσεις με ποναει λιγο η μεσουλα, αλλα οταν πηγαινω σιγα σιγα ολα ειναι μια χαρα. Αλλα δεν μπορω ρε γμτ, αν δεν το παρακαν με τα κιλα σε αυτη την ασκηση, νιωθω οτι δεν εκανα τιποτα.
    Παντως εχω κατι πιασιματα απιστευτα με τις αρσεις, στις 6 επαναληψεις μαξ την εομενη ημερα εχω πιαστει παντου
    Εσυ ποσες επαν χησιμοποιεις τωρα στις ασκησεις? Τι ευρος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-03-12 21:00 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fast Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι τον τελευταιο καιρο δεν εκανα γιατι ειχα προβλημα με την μεση μου αλλα θα την ξαναρχισω να την βαζο στο προγραμμα μου ξερΩ ειναι σημαντικη για την κατω μεση μου το λες για την δυναμωσω ?
    τι προβλημα εχεις με μεση?

    εαν σ εενοχλει μην την κανεις,...δεν σημαινει οτι δεν θα δεις αναπτυξη εαν δεν κανεις ντε κ καλα αρσεις θανατου...παντα την ασφαλεια σου κοιτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-03-12 21:07 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι μονο για την κατω, για ολ την πλατη και ιδιατερα τους κατω τραπεζοειδης, το κεντρο της πλατης.
    Κιεμεναοταν ανεβαινω αποτομα στις αρσεις με ποναει λιγο η μεσουλα, αλλα οταν πηγαινω σιγα σιγα ολα ειναι μια χαρα. Αλλα δεν μπορω ρε γμτ, αν δεν το παρακαν με τα κιλα σε αυτη την ασκηση, νιωθω οτι δεν εκανα τιποτα.
    Παντως εχω κατι πιασιματα απιστευτα με τις αρσεις, στις 6 επαναληψεις μαξ την εομενη ημερα εχω πιαστει παντου
    Εσυ ποσες επαν χησιμοποιεις τωρα στις ασκησεις? Τι ευρος?
    10-15 10 το πιο λιγο εκτος απο το στηθος πεφτο συνηθος σε πιο λιγες μεχρι 6 ! το ευρος ειναι παντα ολοκληρη η κινηση δηλαδη π.χ στο στηθος η μπαρα να αγγιζει σιγουρα το στηθος αλλα στο αναβεσμα δεν κλιδωνο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-03-12 21:09 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι προβλημα εχεις με μεση?

    εαν σ εενοχλει μην την κανεις,...δεν σημαινει οτι δεν θα δεις αναπτυξη εαν δεν κανεις ντε κ καλα αρσεις θανατου...παντα την ασφαλεια σου κοιτα
    οσφυσχιαλγια ειχα αλλα μερα με την μερα νιωθω καλητερα οταν νιωσο τελιος καλα θα την ξαναρχισω με λιγα κιλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-03-12 21:21 #11
    Προεπιλογή
    Που χρησιμοποιεις 15 π.χ.? Μονο στα ποδια ξεπερνας τις 10?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-03-12 21:31 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που χρησιμοποιεις 15 π.χ.? Μονο στα ποδια ξεπερνας τις 10?

    15 για αρχη για ζεσταμα εννοω και μετα δεν πεφτω κατω απο 10..στα ποδια 10 επαναληψεις ειναι στο τελευταιο σετ παντα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-03-12 12:41 #13
    Προεπιλογή
    ριξτε μου λιγο τα φωτα σας στο πισω μερος του δελτοειδη επειδη δεν με βολευει να κανω πισω απο την κεφαλη πιεσεις υπαρχη καποια αλλη ασκηση για να τους αναπτυξω οι με τις στρατιωτικες πιεσεις ειμαι καλυμμενος ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-03-12 13:18 #14
    Banned
    Εγγραφή
    11-04-2009
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    773
    Προεπιλογή
    Εκτάσεις σκυφτός

    Youtube : Rear delt flies
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-03-12 19:25 #15
    Προεπιλογή
    Kαι αυτη εδω ειναι και γαμω


    Ή η παραλλαγη της, παλι σε επικλνη αλλα σε στυλ rear flys
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία