Θέμα: koukoutsaki log!!!

Σελίδα 59 από 139 ΠρώτηΠρώτη ... 949575859606169109 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 871 έως 885 από 2075
  1. 25-06-12 21:57 #871
    Προεπιλογή δευτερα 25 ιουνιου
    07.30 50 γρ βρωμη σε νερο κ 1 σκουπ πρωτεινη 1/2 μπανανα 2 γαλατακια
    12.00 1 σκουπ ,2 καλαμποκογκοφρετες,10 κερασια
    15.00 κοτα 140 γρ, μπασματι 50γρ, 1 κουταλια σπιτικο ανθοτυρο,1 κσ λαδι,αγγουρι.
    18.00 1 σκουπ 1 ξινομηλο
    21.00 κολοκυθακια,αγγουρι με λιγο ξυδι,1 κγ κοτατζ,2 ασπραδια σφικτα με πιπερι.
    00.00 μισο σκουπ,5 αμυγδαλα.

    Προπονηση: πλατη-τραπεζοειδεις-πισω ωμοι-κοιλιακοι-ραχιαιοι,διατασεις
    Αεροβιο 60 λεπτα μισο ποδηλατο μισο διαδρομο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-06-12 22:08 #872
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    αυτη τη βρωμη ακομα δεν την σιχαθηκες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-06-12 22:10 #873
    Προεπιλογή
    το κουακερ το τρωγα απο μικρη κ μαρεσει πολυ αλλα αυτο το σιχαμα φιλε μου δεν υπαρχει
    τελος της βδομαδας ανεβαζω φωτο , κ ξαναβαζω στο πρωινο αντι για νερο γαλατακι 1,5 ανευ λακτοζης ...δε βλεπω την ωρα ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-06-12 22:14 #874
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κουακερ το τρωγα απο μικρη κ μαρεσει πολυ αλλα αυτο το σιχαμα φιλε μου δεν υπαρχει
    τελος της βδομαδας ανεβαζω φωτο , κ ξαναβαζω στο πρωινο αντι για νερο γαλατακι 1,5 ανευ λακτοζης ...δε βλεπω την ωρα ...


    οταν θα πιεις ..το γαλατακι θα δεις οτι δεν σου εχει λειψει και τοσο πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-06-12 22:15 #875
    Προεπιλογή
    παμε στοιχημα κατερινακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-06-12 22:19 #876
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    για να δουμε αλλη μια φορα και να ανακεφαλεωσουμε..
    ποσο καιρο εισαι σε αυστηρη διατροφη και αεροβια ειπαμε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-06-12 22:21 #877
    Προεπιλογή
    Γιαννη μου την Πεμπτη κλεινουμε ενα μηνα ...(κι ομως αντεξα και χωρις τσιτ )
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-06-12 22:43 #878
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ενα μηνα εε?? αυτο ηταν το ζεσταμα για αυτο που θα ακολουθησει απο αρχες σεπτεμβρη και μετα. αφου τελειωσεις αυτο το προγραμμα μηνα που εκανες, βαλε στην διατροφη σου καποιες τοφες που νομιζεις πως σου εχουν λειψει. χωρις να κανεις υπερβολες. βαλε και το γαλα σου, βαλε και κανενα καρπουζακι και βλεπεις πως θα νιωσεις. ενας μηνας δεν ειναι τιποτα. αν πραγματικα δεις αποτελεσματα οπτικα μεσα στον μηνα, τοτε παει να πει πως εχεις κανει φοβερη δουλεια. για μενα ενα προγραμμα νορμαλ που δεν εχει υπερβολες μεσα, και που θα κρατησει τα αποτελεσματα ανετα, θελει κανα 6μηνο. οποτε ειναι αυτο που σου ειχα πει και παλιοτερα. ο στοχος θα ειναι το επομενο καλοκαιρι χωρις διατροφικες και προπονητικες υπερβολες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-06-12 22:50 #879
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα μηνα εε?? αυτο ηταν το ζεσταμα για αυτο που θα ακολουθησει απο αρχες σεπτεμβρη και μετα. αφου τελειωσεις αυτο το προγραμμα μηνα που εκανες, βαλε στην διατροφη σου καποιες τοφες που νομιζεις πως σου εχουν λειψει. χωρις να κανεις υπερβολες. βαλε και το γαλα σου, βαλε και κανενα καρπουζακι και βλεπεις πως θα νιωσεις. ενας μηνας δεν ειναι τιποτα. αν πραγματικα δεις αποτελεσματα οπτικα μεσα στον μηνα, τοτε παει να πει πως εχεις κανει φοβερη δουλεια. για μενα ενα προγραμμα νορμαλ που δεν εχει υπερβολες μεσα, και που θα κρατησει τα αποτελεσματα ανετα, θελει κανα 6μηνο. οποτε ειναι αυτο που σου ειχα πει και παλιοτερα. ο στοχος θα ειναι το επομενο καλοκαιρι χωρις διατροφικες και προπονητικες υπερβολες.
    Θα μου πεταξεις τα ματια εξω απ την πεινα ?
    θα δεις κι απο τις φωτο οτι εχουν μαζεψει αρκετα τα ποδια μου ...πρωτη φορα στη ζωη μου ψηνομαι να βαλω σορτς

    υγ Γιαννη τσιτ καθε ποτε ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-06-12 22:57 #880
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    μια φορα την εβδομαδα ανεταααααα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-06-12 23:00 #881
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    η ωραιότερη εποχή για δίαιτα είναι το καλοκαίρι ψάρι και καρπούζι να τρώς η δουλεια έγινε , δεν ενοώ αυτο συνέχεια τον συνδιασμό αλλα αν αυτα υπάρχουν στην διατροφή το ψέρι καθαρη πρωτείνη και ω λιπαρα και το καρπούζι δροσερο με λίγες θερμίδες ανάλογα με τον όγκο που πιάνει και στο δεκαήμερο δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχεις διαφορα και όταν γυμνάζεσαι τελείωσε , μόνο του σπανού τα γένια δεν γίνονται

    πάρε και ενα δερματοπτυχόμετρο μια τσιμπίδα είναι και μέτρα ανα 10 μερες να βλέπεις πόσο μειώνετε το υποδόριο λίπος και επιβάλετε να τρως την σαβούρα σου και αν δεν μπορείς να το ελέγξεις και να τρώς όποτε θες πραγματικά , τότε βάλε στ'όχο μια φορα την εβδομάδα

    και εφόσον ελέγχεις αν δείς ότι δεν έχεις έστω μια μικρή διαφορα , απλα ελάτωσε λίγο απο την ποσότητα υδατανθράκων , απλα πράματα είναι , άλλωστε δεν είναι στόχος να στεγνώσεις τελείως δεν έχεις αγωνιστικό προσανατολισμό , αλλα απλα εφικτα και ευκολα πραγματοποιήσιμα πράγματα είναι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-06-12 23:02 #882
    Προεπιλογή
    Κυριε Ηλια ευχαριστω για το σχολιο...αν και αυτο το τσαμασίδι δεν εχω ιδεα πως να το χρησιμοποιησω σωστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-06-12 23:16 #883
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κυριε Ηλια ευχαριστω για το σχολιο...αν και αυτο το τσαμασίδι δεν εχω ιδεα πως να το χρησιμοποιησω σωστα
    γυναίκα είσαι θηλυκό μυαλό δε λένε ? αν το πιάσεις στα χέρια σου μόνο, αμέσως θα καταλάβεις πως δουλεύει
    μάλιστα το είχαμε και σε ενα τόπικ στο φόρουμ , εγω να φανταστείς που δεν έχω θηλυκό μυαλό , αυτο το χρησιμοποιησα πρώτη φορα το 89 και πραγματικα είναι ενα απλό πράγμα σαν παχύμετρο , εκτός απο το φόρουμ αν βάλεις δερματοπτυχόμετρο θα το βρείς και στο γκούγκλε μπορείς να το δείς , ενα απλό πραγματάκι είναι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-06-12 08:08 #884
    Προεπιλογή
    Σημερα χαραματα ζυγιστηκα ....ειχα γυρω στο διμηνο να το κανω ...κι αυτο που ειδα με απογοητευσε πολυ
    ΞΝαι ναι ξερω οταν γυμναζομαστε με βαρη δε κοιταμε τοσο ζυγαρια αλλα καθρεφτη κ ρουχα
    αλλα δε περιμενα να τη δω και καρφωμενη στο ιδιο σημειο, μη πω και γραμμαρια παραπανω!
    και ποσους μυς παιζει να εβαλα πια ...γυναικα ειμαι .
    Εννοειται οτι συνεχιζω ακαθεκτη.. Και τη διατροφη. Απλα απο Ιουλιο θα μπει ενα τσιτ .
    Τωρα ειναι που μουλαρωσα πειρσσοτερο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-06-12 16:44 #885
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    με βαση καποιες φωτο που εχουμε δει, αυτο ειναι κατι που εμενα με κανει χαρουμενο. σημαινει πως εγινε σωστη δουλεια, και οχι δουλεια βγιαστικη παραλιας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 59 από 139 ΠρώτηΠρώτη ... 949575859606169109 ... ΤελευταίαΤελευταία