Θέμα: Miss Fit My LOG

Σελίδα 180 από 180 ΠρώτηΠρώτη ... 80130170178179180
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.686 έως 2.693 από 2693
  1. 04-12-14 22:35 #2686
    Προεπιλογή
    Ηλία σε ευχαριστώ για τα καλα σου λόγια. Η αλήθεια ειναι ότι απ τον Αύγουστο κ μετά δεν μπορούσα να αφιερώσω τον ίδιο χρόνο στις προπονήσεις όπως πριν και αυτό με χάλουςε πολυ. Τώρα όμως εχω κ πάλι περισσότερο χρόνο να διαθεςω. Επίσης αυτή η μόνιμη ενόχληση στον ώμο με παει πολυ πίσω στις προπονήσεις στήθους κ ωμών , εκεί πάω δηλ αρκετά χαλαρά . Εχω δει όμως επιτέλους καλή διάφορα σε πόδια και ειδικά γλουτούς ....τώρα όσο αφορά το μπλουζάκι δεν το περίμενα.... Ένα τόσο έμπειρο μάτι να μην καταλάβει την τσαχπινιά στο πίσω μέρος της πλάτης ;;;;;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-12-14 23:31 #2687
    Προεπιλογή
    Γεια σου ρε Δωρα οσο πας
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-12-14 23:52 #2688
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    παει για μεγαλα πραγματα η δωρα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-12-14 23:58 #2689
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλία σε ευχαριστώ για τα καλα σου λόγια. Η αλήθεια ειναι ότι απ τον Αύγουστο κ μετά δεν μπορούσα να αφιερώσω τον ίδιο χρόνο στις προπονήσεις όπως πριν και αυτό με χάλουςε πολυ. Τώρα όμως εχω κ πάλι περισσότερο χρόνο να διαθεςω. Επίσης αυτή η μόνιμη ενόχληση στον ώμο με παει πολυ πίσω στις προπονήσεις στήθους κ ωμών , εκεί πάω δηλ αρκετά χαλαρά . Εχω δει όμως επιτέλους καλή διάφορα σε πόδια και ειδικά γλουτούς ....τώρα όσο αφορά το μπλουζάκι δεν το περίμενα.... Ένα τόσο έμπειρο μάτι να μην καταλάβει την τσαχπινιά στο πίσω μέρος της πλάτης ;;;;;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    τον ώμο έτσι να το πάς και πάμπινκ προπόνηση έντασης ώστε να μην φορτωνεις κιλα και υποτροπιάσει , ακόμη και στις ασκήσεις εκτός ώμων καλό ζέσταμα και θα δείς ότι με ένταση και λιγότερο βάρος θα έχεις αποτελέσματα , είναι αυτο που τονίζω πολλες φορες στο ββ στόχος δεν είναι η δύναμη αλλα αυτη έρχετε σαν φυσικό επακόλουθο
    θετικό που βλέπεις και εσυ η ίδια διαφορα σε πόδια και ειδικα γλουτούς , γιατι γυναίκα χωρίς γλουτό , είναι σαν σημαία χωρίς ιστό (αυτο είναι έμπνευση στιγμής αυτοσχεδιασμός)
    και αν με την διατροφή σου παίρνεις και κάποιο συμπλήρωμα για τις αρθρώσεις γλυκοσαμίνη χονδροιτίνη με msm που είναι κολαγόνο θα βοηθήσει
    εγω κάνω εδω και μήνες πρωί βράδυ 2 κουταλιές σούπας μέλι με ένα κουταλάκι του γλυκού κανέλα πρωί και βράδυ αραιωμένα σε ζεστο νερό , αυτο το έχω πεί και στη μάνα μου και το κάνει πάνω απο χρόνο και δεν έχει πόνους στα κόκκαλα και αρθρώσεις

    την τσαχπινια στο μπλουζάκι την κατάλαβα με την δεύτερη όμως γιατι το σχήμα με παρέσυρε και με προιδέασε ότι σ αυτο το σχήμα μέσα περιλαμβάνονται τα μεμέ και άρα φοριέτε μπροστα , αυτο λέω πως βρέθηκε πίσω καμια πατέντα έκανε το φετόνι
    να λέμε και καμια σαχλαμάρα να περνάει η ώρα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-12-14 00:43 #2690
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα που το λες Cobreti μου έτσι φαίνεται αλλα δεν ειναι... Το μαλλί ειναι κανονικοτατο ... Αλλα τώρα μου βάλατε ιδέες βρε παιδιά
    ( αν σ αρεσει να το σκεφτώ!!!! Τι άλλο θα κάνω η γυναίκα )



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Οχι ισα ισα,προσωπικα το σιχαινομαι αυτο το κουρεμα,τερμα αντιαισθητικο + οτι οι περισσοτερες γυναικες που το κανουν ειναι λεσβιες κι ασχημες λεσβιες συγκεκριμενα.Μακρια απο αυτα εσυ
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-12-14 09:04 #2691
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Μπραβο ρε φετονι,συγχαρητηρια.
    Η μια φωτο καλυτερη απο την αλλη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-12-14 14:08 #2692
    Προεπιλογή
    Andria & Psonara κοριτσαρες σας ευχαριστώ παρά πολυ!!Υγεια, όρεξη και επιμονή να έχουμε και θα βλέπουμε πάντα όμορφα αποτελέσματα πάνω μας..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-01-15 23:46 #2693
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    που πηγε αυτο το κοριτσι??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 180 από 180 ΠρώτηΠρώτη ... 80130170178179180