Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 77
  1. 17-03-12 17:37 #46
    Προεπιλογή συνχαρητηρια
    χιλια μπραβο στον Μιχαλη Κεφαλιανο [και του δινεται η ευκαιρια να κανει ενα βημα ακομα] Σιγουρα θα το κανει και θα ανταπεξελθει πολυ καλα.Ειμαι τρελαμενος φαν και πιστευω πως αξιζει πολλα...και εχει καταφερει και πολλα.....μπραβο που προβαλλεις και την χωρα μας.Σε στηριζουμε και περιμενουμε τις επομενες επιτυχιες σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-03-12 18:35 #47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sifounas1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χιλια μπραβο στον Μιχαλη Κεφαλιανο [και του δινεται η ευκαιρια να κανει ενα βημα ακομα] Σιγουρα θα το κανει και θα ανταπεξελθει πολυ καλα.Ειμαι τρελαμενος φαν και πιστευω πως αξιζει πολλα...και εχει καταφερει και πολλα.....μπραβο που προβαλλεις και την χωρα μας.Σε στηριζουμε και περιμενουμε τις επομενες επιτυχιες σου.
    Συγχαρητηρια στον Μιχαλη.
    Ο Μιχαλης κανει οτι μπορει,η χωρα μας δεν προβαλλεται ομως,η Αυστραλια ισως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-03-12 18:40 #48
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Μπραβο στο Μιχαλη....επρεπε να κερδισει τον αγωνα κατ εμε...ο branch εχει μεγαλη ασυμμετρια τουλαχιστον στα ποδια ,βγαζει ματι...νομιζω μετρανε αυτα για τους κριτες εκτος αν μετραει πιο πολυ το "ονομα" του καθε αθλητη ...ο τριτος στη θεση δε μου αρεσε καθολου,μου φανηκε κουρασμενο το σωμα του το δερμα του,χωρις αρμονια το σωμα του (μου θυμησε αθλητη των master)......(ο Μιχαλης εχει μπει πλεον στο top class )
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-03-12 18:41 #49
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    αυτα ειναι!!!!κι απο νωρις να εχει ενα βαρος λιγοτερο
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-03-12 21:54 #50
    Προεπιλογή Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ
    Υστερα απο αυτη τη φοβερη επιτυχια ,ο Μιχαλης θα καταπληξει στο Ολυμπια, για το οποιο ειμαι σιγουρος οτι εχει φυλαξει πολλες δυναμεις, τις οποιες, πολυ εξυπνα ,δεν σπαταλησε στον Αυστραλεζικο αγωνα.Στο Ολυμπια,εκτιμω ,οτι θα ειναι 20% καλυτερος και θα πρεπει πια να τον αποζημιωσουν για τις αδικιες που υπεστη, μονο και μονο επειδη δεν ηταν φιρμα.Συγχαρητηρια λοιπον και καλη συνεχεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-03-12 22:03 #51
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.628
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υστερα απο αυτη τη φοβερη επιτυχια ,ο Μιχαλης θα καταπληξει στο Ολυμπια, για το οποιο ειμαι σιγουρος οτι εχει φυλαξει πολλες δυναμεις, τις οποιες, πολυ εξυπνα ,δεν σπαταλησε στον Αυστραλεζικο αγωνα.Στο Ολυμπια,εκτιμω ,οτι θα ειναι 20% καλυτερος και θα πρεπει πια να τον αποζημιωσουν για τις αδικιες που υπεστη, μονο και μονο επειδη δεν ηταν φιρμα.Συγχαρητηρια λοιπον και καλη συνεχεια.
    Γιάννη καλησπέρα!Θεωρείς ότι σιγα σιγα θα φυγει το "ταμπου" ,να το θεσω διακριτικα, των κριτων και θα τον τοποθετουν πιο εύκολα στα comparisons των υψηλών θέσεων;
    Νομίζω ότι ο Μιχαλης απέδειξε ότι στεκεται επαξια διπλα στον πολυπροβαλλομενο Warren.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-03-12 22:07 #52
    Προεπιλογή
    Ακριβως αυτο εννοω,και αν ο Μιχαλης δεν κουραστει ,πιστευω οτι μπορει να πετυχει τα παντα ,και δεν θα αποτελει εκπληξη ,οποια επιτυχια και αν σημειωσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-03-12 23:17 #53
    Προεπιλογή
    Αν εξαιρεσεις τον ογκο κ τα πιο θηριωδη ποδια του Warren , ο Μιχαλης υπερτερουσε σημειο προς σημειο παντου.
    Ειδικα στα χερια ,αντε γεια!
    Γενικα ηταν σε καλητερη φορμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-03-12 04:35 #54
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παμε δυνατα με αλλη μια συμμετοχη του Μιχαλη στο Olympia! Μπραβο του,ειναι νεος ακομα στα επαγγελματικα "κολπα" αλλα παει πολυ καλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-03-12 05:07 #55
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    πιστευω δικαίως δευτερος κ οχι πρωτος γτ απο τ βιντεο π ειδα υστερουσε σε ποδια κ πλατη...δεν παυει να ειναι μεγαλη επιτυχια..ομως..κ γ αυτο συγχαρητήρια ..κ καλη συνεχεια..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-03-12 11:17 #56
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Oι 2 νικητες:
    Όνομα: Pro_final-1443.jpg Εμφανίσεις: 734 Μέγεθος: 55,5 KB



    Τα χρηματικα έπαθλα:

    1. Branch Warren - $10,000
    2. Michael Kefalianos $ 5,500 (qualifies for 2012 Olympia)
    3. Omar Deckard $ 4,000
    4. Darryn Onekawa
    5. Luke Timms - Luke Wood Memorial Award- $2,000 (Australia's Highest Placing Pro)
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-03-12 11:23 #57
    Προεπιλογή
    πολύ λίγα τα λεφρα πάντως,δυσκολο να αντεπεξέλθει κάποιος σε αυτό το επίπεδο
    medical 'science' is one of the few areas of study where speculation gets published as fact. Anything that is not a pharmaceutical will kill you!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-03-12 11:25 #58
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Τεράστια επιτυχία.
    Επίσης, στα μάτια μου αδικείται από την 2η θέση, επειδή το conditioning του απέχει έτη φωτός από αυτό του Branch, ο οποίος έτσι όπως εμφανίστηκε, σε συνδυασμό με το κακό του καλούπι ήταν σαν φουσκωμένο μπαλόνι που δεν σε έπειθε ότι κουβαλάει τέτοια μυική μάζα.
    Ο Μιχάλης νομίζω ότι από πλευρά μυικής μάζας έχει φτάσει σχεδόν στο μέγιστο που μπορεί να έχει.Με καλύτερο conditioning από το χτεσινό(κάτι που μπορεί να πετύχει) μπορεί να μπει ακόμα και 10άδα στο Ολύμπια.
    Δηλαδή πόσο καλύτερος είναι εκείνος ο Γιαπωνέζος που ήταν πέρυσι 10ος?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jimmy007 : 18-03-12 στις 11:29
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-03-12 11:28 #59
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Τα λεφτα ειναι οντως λιγα.. Αλλα αν μπορεσει να μπει δεκαδα Ολυμπια θα'ναι παρα παρα πολυ καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-03-12 12:50 #60
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τεράστια επιτυχία.
    Επίσης, στα μάτια μου αδικείται από την 2η θέση, επειδή το conditioning του απέχει έτη φωτός από αυτό του Branch, ο οποίος έτσι όπως εμφανίστηκε, σε συνδυασμό με το κακό του καλούπι ήταν σαν φουσκωμένο μπαλόνι που δεν σε έπειθε ότι κουβαλάει τέτοια μυική μάζα.
    Ο Μιχάλης νομίζω ότι από πλευρά μυικής μάζας έχει φτάσει σχεδόν στο μέγιστο που μπορεί να έχει.Με καλύτερο conditioning από το χτεσινό(κάτι που μπορεί να πετύχει) μπορεί να μπει ακόμα και 10άδα στο Ολύμπια.
    Δηλαδή πόσο καλύτερος είναι εκείνος ο Γιαπωνέζος που ήταν πέρυσι 10ος?
    Θα συμφωνησω και εγω οτι ο Μιχαλης ηταν παρα πολυ καλος σε αντιθεση με το Warren που νομιζω οτι υστερουσε σημαντικα σε σχεση με το Arnold Classic!Xιλια μπραβο στο Μιχαλη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία