Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 23 από 23
  1. 29-04-15 16:09 #16
    Προεπιλογή
    Έχει το κοινό του!
    Και γι’ αυτό είπαμε να το βάλουμε μια καλή προσφορά στο e-shop τώρα που καλοκαιριάζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-12-15 15:55 #17
    Προεπιλογή -
    Πρωτο ποστ,Καλως σας βρηκα!Λυπαμαι που το πρωτο ποστ δεν ειναι στο σωστο τοπικ,αλλα ειμαι σε περιεργη κατασταση
    Παλιοτερα η ανοχη μου στα διεγερτικα ηταν μετρια,τελευταια δεν με πιανει τιποτα
    για αυτο και δεν περιμενα τιποτα ιδιαιτερο.
    Το βρηκα στον χορηγο σε καλη τιμη 26,90ε.
    Το πρωι πηρα την πρωτη δοση,μου αρεσε παρααα πολυ.Πολυ καλο φοκους,καλη διαθεση,κοψιμο ορεξης,ενεργεια
    και φοβερο design το κουτι,Βαθμολογια 9/10 το καλυτερο μαζι με το Detonate που εχω δοκιμασει
    απο τοτε που καταργηθηκε κατι που δουλευε πολυ καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-12-15 16:29 #18
    Προεπιλογή jose3
    Ασχετο αλλα συστηθηκα στο σωστο τοπικ θελω να ειμαι σωστος.
    Θα δωσω και αλλα review για αλλα προιοντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-12-15 23:36 #19
    Προεπιλογή
    Κανω ενα update-2η μερα και οι εντυπωσεις πολυ καλες.Συνεχιζει να με πιανει καλα(σχεδον το ιδιο με την πρωτη φορα)
    Φοκους,ενεργεια,διαθεση,εφιδρωση και κοψιμο ορεξης σε πολυ καλο βαθμο και δεν επηρεαζει τον υπνο μου.
    Απο τοτε που απαγορευτηκε,ξερετε ποιο,ειναι οτι καλυτερο εχω δοκιμασει σε λιπο μαζι με το Detonate
    Ξερω οτι ειναι ακομα νωρις,αλλα εχω σχετικα καλη εμπειρια και πλεον ανοχη στα στιμς
    αν δεν ηταν καλο μετα την πρωτη φορα θα επρεπε να αυξησω την δοση για να το καταλαβω
    και απο λιπο εχω δοκιμασει (σχεδον) τα παντα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jose3 : 04-12-15 στις 23:40
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-12-15 09:00 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jose3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανω ενα update-2η μερα και οι εντυπωσεις πολυ καλες.Συνεχιζει να με πιανει καλα(σχεδον το ιδιο με την πρωτη φορα)
    Φοκους,ενεργεια,διαθεση,εφιδρωση και κοψιμο ορεξης σε πολυ καλο βαθμο και δεν επηρεαζει τον υπνο μου.
    Απο τοτε που απαγορευτηκε,ξερετε ποιο,ειναι οτι καλυτερο εχω δοκιμασει σε λιπο μαζι με το Detonate
    Ξερω οτι ειναι ακομα νωρις,αλλα εχω σχετικα καλη εμπειρια και πλεον ανοχη στα στιμς
    αν δεν ηταν καλο μετα την πρωτη φορα θα επρεπε να αυξησω την δοση για να το καταλαβω
    και απο λιπο εχω δοκιμασει (σχεδον) τα παντα.
    Moλις τελειώσεις το κουτι και μπορεις, γραψε ένα Review φιλε Jose !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-12-15 09:57 #21
    Προεπιλογή
    Φυσικα και θα το κανω raziel13epsilon,εχω δωσει και δειγματα σε 5 φιλους θα δωσω εντυπωσεις και απο αυτους.
    και το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι ελαφρυς 1.90υψ,98κ(αυτο πρεπει να το παω στα 90) και εχω σχετικα κουρασμενο νευρικο συστημα.
    Αλλα ειναι και θεμα οργανισμου,ενας φιλος πριν ειπε οτι το βρηκε απλα οκ αλλα η αλφαμινη ηταν καλυτερη.
    Εγω αντιθετα βρηκα την αλφαμινη καλη αλλα πολυ λαιτ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jose3 : 05-12-15 στις 10:09
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-12-15 17:28 #22
    Προεπιλογή
    Παει καλα μεχρι τωρα το πραγμα,φυσικα δεν με πιανει οσο την πρωτη φορα αλλα ειναι καλο.
    Ενας φιλος που του εδωσα δειγμα μου εστειλε μνμ στο φβ οτι ειναι πολυ καλο και θελει και αλλο
    Οποιος μενει ανατολικη Θεσσαλονικη και θελει δειγμα δωρεαν εχω 1 η 2 για σημερα η αυριο το πολυ
    ας μου στειλει πμ για να περασει να του το δωσω,οταν φυγουν και αυτα μονο στον χορηγο
    Θα δωσω τελικη αξιολογηση οταν θα ειμαι στο τελος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-12-15 09:42 #23
    Προεπιλογή
    Ξαναδεινω μια αποψη-ισως να μην χρειαστει ξανα γιατι εχω σχηματισει αποψη
    μου μενουν 10 μερες,εδωσα και αρκετα δειγματα
    οτι εγραψα παραπανω ισχυει με την διαφορα οτι τωρα με πιανει στο 60% σε σχεση με πριν
    αρχισα με 2 καπς και μετα πηγα σε 3
    βλεπω διαφορα στο σωμα μου αλλα αυτο οφειλεται κυριως στην διατροφη μου
    γενικα πολυ καλο value for money αν και το detonαte ηταν καλυτερο
    αν θελετε κατι πιο δυνατο,δοκιμαστε κατι με βαση το γιοχιμπι αν το σηκωνει ο οργανισμος σας
    Αυτα!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12