Σελίδα 1 από 45 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 673
  1. 30-01-12 16:57 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή ελμερ ημερολογιο προπονησης.....
    καλησπερα....τελικα ανοιξα και γω ημερολογιο προπονησης παρολο που ειπα να τα γραφω στα of topic.....πιο πολυ θα αναφερομαι σε προπονηση και διατροφη ...τα κιλα που κανω σε ασκησεις δεν ειναι παρα πολλα.....(στα ποδια ειδικα θα τα χαρακτηριζα παιδικα λογω και οστεοχονδρωσης παλιας.....)...ολες οι αποψεις και γνωμες ειναι ευπροσδεκτες,καλες,κακες αυστηρες τα παντα ολα.....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-01-12 16:59 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    σημερα ξεκινησα με 50 λεπτα ελλειπτικο με τερμα τον διασκελισμο και στο 9 τη δυσκολια για 48 λεπτα και μετα εκανα στηθος.....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-01-12 17:18 #3
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    ασκησεις? κιλα.? καλη αρχη
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-01-12 17:25 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    σ ευχαριστω πολυ ....εκανα μετα το ελλειπτικο (αφαγωτος) το στηθος....πεγκ ντεκ 6 σετ (1 ζεσταμα 30 κιλα) και μετα 40-50-60-50-50 και επαναληψεις απο 7 μεχρι 13 οσες βγαινανε μεχρι αποτυχιας....και μετα πιεσεις παγκου στο μηχανημα που καθεσαι (σορρυ που τα λεω λιγο μπακαλιστικα,δεν ξερω ολες τις ονομασιες τον οργανων) 4 σετ με 2 σετ στα 40 κιλα και 2 σετ στα 50 κιλα....δεν ηταν μεγαλος ο ογκος προπονησης αλλα ενω συνηθως μετα την αεροβια αφαγωτος παιρνω μια μπανανα και τρωω και μετα απο 10 λεπτα διαλλειμα συνεχιζω στα βαρη,σημερα δεν ειχα παρει και ενοιωθα κομμενος...... γυμναζω καθε μυικη ομαδα μια φορα την εβδομαδα και προσθετω αεροβια,κοιλιακους κτλ στο προγραμμα.....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-01-12 17:30 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    και απο συμπληρωματα....πρωτεινη tempro 2-3 φορες τη μερα,πολυβιταμινη ,q10 και κολλαγονο για τους πονους στους πηχεις .....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-01-12 17:35 #6
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    γνωμη μου ειναι αν εισαι αφαγοτος να κανεις μονο αεροβιο και προπονηση να κανεις αφου εχεις φαει 2-3 γευματα οχι με αδειο στομαχι. απο την αλλη μπορεις να τρως κανονικα να κανεις την προπονηση σου και μετα το αεροβιο. στηθος μονο 2 ασκησεις?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-01-12 17:35 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    καλη αρχη ελμερ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-01-12 17:36 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη αρχη ελμερ!
    ευχαριστω!!!!
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-01-12 17:42 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γνωμη μου ειναι αν εισαι αφαγοτος να κανεις μονο αεροβιο και προπονηση να κανεις αφου εχεις φαει 2-3 γευματα οχι με αδειο στομαχι. απο την αλλη μπορεις να τρως κανονικα να κανεις την προπονηση σου και μετα το αεροβιο. στηθος μονο 2 ασκησεις?
    εχεις δικιο,απλα επειδη προσπαθω να κανω και αφαγωτος αεροβιο καποιες μερες,δεν εχω χρονο μετα να επιστρεψω σπιτι και να παω παλι γυμναστηριο μετα απο μερικες ωρες .....σημερα ειδικα εκανα μονο 2 ασκησεις επειση ημουν κλαταρισμενος......γενικα κανω 4 ασκησεις για στηθος....δεν κανω συγκεκριμενο προγραμμα,κανω καποιες ασκησεις στανταρ και τις αλλες τις αλλαζω συνεχεια.....επιδιωκω να εχω doms,ειναι σημαδι πως δουλεψα καλα....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-01-12 17:43 #10
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    εσυ ξες καλυτερα τον εαυτο σου συνεχισε ετσι
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-01-12 17:47 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    να σαι καλα ....η γνωμη σου οπως ολων των παιδιων ειναι καλοδεχουμενες....σιγα σιγα θα γραφω το προγραμμα μου μερα μερα να σχηματισετε μια εικονα....(φωτος δεν θα βαλω ντρεπομαι
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-01-12 21:07 #12
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    καλη αρχη,βαλε και φωτος μη ντρεπεσαι μωρε μια παρεα ειμαστε
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-01-12 21:08 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    ευχαριστω sofe μια παρεα ειμαστε απλα εγω ειμαι λιγο ντακοτα που λεει και ο Τρυφωνας....αμα γραμμωσω πολυ σε κανα τριμηνο ισως κατι να γινει......
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-01-12 21:11 #14
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω sofe μια παρεα ειμαστε απλα εγω ειμαι λιγο ντακοτα που λεει και ο Τρυφωνας....αμα γραμμωσω πολυ σε κανα τριμηνο ισως κατι να γινει......
    αχααχαχαχαχ καλως τοτε
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-01-12 23:16 #15
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    δευτερη προπονηση της βδομαδας σημερα....35 λεπτα διαδρομο στο 6,6 ταχυτητα με μικρη κλιση (αναγκαστικα πριν τα βαρη γιατι γινοταν πανικος στα βαρη και περιμενα να σπασιε ο κοσμος μετα καμψεις δικεφαλων 2 σετ με δεκακιλα απο 15-20 επαναληψεις καθε χερι για ζεσταμα....επειτα 1 σετ με 13 κιλα χ 12 (επαναληψεις) 1 σετ με 13 κιλους χ12 1 σετ με 16 κιλους χ8 1 σετ με 16 κιλους χ 6 ,1 σετ με 11 κιλους με 9 επαναληψεις 4 σετ ελξεις δικεφαλων στις λαβες που κανουμε τρικεφαλα (απο ψηλα με τα χερια ορθια (ωραια περιγραφη )) με 15 κιλα καθε χερι (3 πλακες ) μεχρι κοπωσης...και τελος 3 σετ για πηχεις με 11 κιλο αλτηρα καθε χερι εναλλαξ (καθιστος) καλη προπονηση,καλη ενταση,αισιοδοξω να πιαστω αυριο ....(ζητω συγγνωμη που δεν ξερω ολες τις ονομασιες στων ασκησεων)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 45 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία