Σελίδα 111 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 1161101109110111112113121161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.651 έως 1.665 από 2853
  1. 13-10-14 15:13 #1651
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε καποιο θεμα το'χαμε ξαναναλυσει στο περιπου αλλα δε θυμαμαι που...εγω ειμαι εντελως αντιθετος με την παπατζα του τυπου "Τρωγε οτι θες,οι θερμιδες μετρανε μονο" για πολλους και διαφορους λογους που με posts θα πρεπει να γραφτει εκθεση

    Απλα χοντρικα χοντρικα,με αυτη τη μοδα πιανεις πολυ πιο γρηγορα τις "απαιτουμενες" θερμιδες μεσα στη μερα π.χ με 1-2 γευματα..θα πεινας μετα πιο ευκολα.

    Κατα δευτερον,τρωγοντας σαπιλα(που οι περισσοτεροι σε αυτη τη φαση εχουν πολλη) δεν παιρνεις τις απαραιτητες βιταμινες,ιχνοστοιχεια και μεταλλα...πραγματα που επιτελουν ουκ ολιγες λειτουργιες μεσα στο σωμα το καθενα.Και μετα αλλος χαιρεται και σου λεει νταξ πηρα τοση πρωτεινη,τοσο υ/α και λιπαρα παμε για υπνο,τον πετυχαμε και σημερα τον στοχο μας

    Γενικα ειναι πολλα,αλλες ορμονικες μεταβολες εχεις με τα μεν φαγητα,αλλες με τα δε,αλλα συντηρητικα παιζονται μεταξυ καθαρου και σαπιλας κτλ κτλ κτλ.

    Και οπως εχω ξαναγραψει,αυτο που πιστευω απολυτα ειναι οτι,ναι οκ σε 1η φαση θα χασεις κιλα και με τετοια διατροφη αφου τρως αρκετα λιγοτερο απο οσο καις,αλλα in the end of the day η σωματικη συσταση δε θα ειναι το ιδιο συγκριτικα με το να ετρωγες τις θερμιδες αυτες πολυ πιο καθαρα.

    Αυτα συνοπτικα...my 2 cents.
    συμπτωματικα εκανα αυτη την παρατηρηση στον εαυτο μου φετος. δεν τρωω μονο σαπιες τροφες και δεν θεωρω το κεμπαπ σαπια τροφη αλλα και παλι η βρωμη το γιαουρτι τα γαλκτοκομικα δεν θα απουσιασουν απο το διατροφικο μου πλανο αυτο που λες οτι πειναω συχνοτερα δεν παιζει τουλαχιστον σε εμενα ισα ισα το αντιθετο οταν ετρωγα συχνα πειναγα περισσοτερο τωρα τρωω δυο φορες και καταλαβαινω φαγητο τωρα για το τεελευταιο που λες θα το δουμε εχω και εγω εκει μια μικρη αμφιβολια αν δω οτι σωματικα γινομαι πιο λιπωδης το μονο που θα κανω ειναι να αλλαξω την ποιοτητα των τροφων αλλα τα δυο γευματα δεν θα τα αλλαξω αυτο σημαινει οτι αν καθαρισω την διατροφη μου απο λιπαρα θα τρωω ακομα περισσοτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-10-14 17:16 #1652
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Ουτε γω θεωρω σαπια τροφη το κεμπαπ.
    Το ποστ μου ηταν απαντηση προς την ψωναρα απο γενικη σκοπια(oχι με βαση τι τρως εσυ) του τι παιζει κατα βαση με την iifym φαση,y0
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-10-14 08:32 #1653
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Σορυ αν επεφερα αναστατωση με την ερωτηση μου,αλλα εγινε με αφορμη αυτα που εγραψε ο χριστοφορος.
    Εγω παντως δεν απευθυνθηκα στη διατροφη σου βαγγελη κ γενικα δεν ειμαι εγω η ειδημων για να κρινω τη διατροφη κανενος
    αλλωστε η διατροφη πρεπει να μας ευχαριστει κ εγκεφαλικα κ να μην την κανουμε καταναγκαστικα γιατι συντομα θα πβαρεθουμε.
    Λοιπον βαγγελη μου αν κ ακολουθουμε διαφορετικους διατροφικους δρομους,δεν πειραζει..εγω ςσου ευχομαι καλη επιτυχια στο στοχο σου κ να μας ενημερωσεις για την εξελιξη σου.
    Οπως ειπε ομως κ ο δασκαλος κομπρα μην ξεχνας να εφοδιαζεις το σωμα σου με τα απαραιτητα θρεπτικα συστατικα.
    Κομπρα σ'ευχαριστω που εσπευσες να ξεδιαλυνεις το μυστηριο!
    Καλημερες σε ολους κ καλες προπο να εχουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-10-14 09:48 #1654
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σορυ αν επεφερα αναστατωση με την ερωτηση μου,αλλα εγινε με αφορμη αυτα που εγραψε ο χριστοφορος.
    Εγω παντως δεν απευθυνθηκα στη διατροφη σου βαγγελη κ γενικα δεν ειμαι εγω η ειδημων για να κρινω τη διατροφη κανενος
    αλλωστε η διατροφη πρεπει να μας ευχαριστει κ εγκεφαλικα κ να μην την κανουμε καταναγκαστικα γιατι συντομα θα πβαρεθουμε.
    Λοιπον βαγγελη μου αν κ ακολουθουμε διαφορετικους διατροφικους δρομους,δεν πειραζει..εγω ςσου ευχομαι καλη επιτυχια στο στοχο σου κ να μας ενημερωσεις για την εξελιξη σου.
    Οπως ειπε ομως κ ο δασκαλος κομπρα μην ξεχνας να εφοδιαζεις το σωμα σου με τα απαραιτητα θρεπτικα συστατικα.
    Κομπρα σ'ευχαριστω που εσπευσες να ξεδιαλυνεις το μυστηριο!
    Καλημερες σε ολους κ καλες προπο να εχουμε.
    καλημερα καμια αναστατωση γιαυτο υπαρχουν τα λογκ εκτος απο καταγραφη των προγραμματων ειναι και για ανταλλαγη αποψεων υποβολη ερωτησεων κ.τ.λ θα τα χαρακτηριζα ως την προσωπικη γωνια του καθενος μεσα στο φορουμ και βεβαια θα ενημερωνω καλες προπονησεις επισης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-10-14 10:33 #1655
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    13-10

    UPPER

    ΣΤΗΘΟΣ

    πιεσεις μπαρας στον επικλινη 4 σετ των 9-11-10-9 με 60 κιλα

    ΠΛΑΤΗ

    κωπηλατικη μπαρας 4 σετ των 12 με 37 κιλα

    ΣΤΗΘΟΣ

    ανοιγματα αλτηρων στον επικλινη 4 σετ των 12 με 11 κιλα

    ΠΛΑΤΗ

    πιεσεις τροχαλιας προς τα κατω με ανοιχτη λαβη 4 σετ των 12 με 30 κιλα

    ΩΜΟΙ

    στρατιωτικες πιεσεις με κοντη μπαρα 4 σετ των 9-8-7-6 με 37 κιλα

    ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ

    ελξεις αλτηρων εναλλαξ 2 σετ των 12 με 11 κιλα

    ελξεις βαγγαν στην τροχαλια δικης μου επιννοησης παρεμφερεις με αυτες του λαρυ σκοτ μονο που η δικια μου ειναι καλυτερη 2 σετ των 12 με 25 κιλα

    ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ

    πιεσεις μπαρας με κλειστη λαβη 4 σετ των 10-10-9-8 με 50 κιλα


    αυτο που παρατηρω ειναι οτι το να κανεις βαρη σε μπαρες κοντες ειναι πολυ πιο δυσκολο σε σχεση με τις ψηλες μπαρες δυο μετρων καμια σχεση πιεση παγκου σε μπαρα 1,80 με 2 μετρα πολυ πιο δυσκολη στην 1,80 επισης εκανα το λαθος να αφησω 37 κιλα που εκανα τις αρσεις θανατου σε μπαρα 1,20 και να κανω τα με τα ιδια κιλα τις στρατιωτικες πιεσεις και μου βγηκε η πιστη ολα τα σετ μεχρι κοπωση στους ωμους επισης τα τρικεφαλα μεχρι το τελος της προπονησης εχουν παρει φωτια και ισως θα ειναι πιο φρονημο να κανω στο συγκεκριμενο σημειο 3 αντι για τεσσερα σετ.γενικα σε αυτη την προπονηση πηγαν αρκετα σετ μεχρι κοπωση και αναγκαστικα να αυξησω λιγο και το διαλλειμα σε καποια σετ ειδικα στους ωμους και τρικεφαλους επιασα και τα δυο λεπτα σε ορισμενα σετ το προγραμμα αρχιζει και μου αρεσει πολυ γιατι δεν υπαρχουν αγαπημενες μυικες ομαδες που θα παρασυρεσαι παντα και θα τους δινεις παραπανω ενταση η εξτρα σετακια πραγμα που πολλες φορες μπαινεις σε πειρασμο να κανεις στο σπλιτ τα παντα γυμναζονται ισοποσα και ειναι σωστα καταμερισμενανταξει τα τρικεφαλα σκιζονται λιγο παραπανω απο μικρες μυικες


    ΦΑΓΗΤΟ

    στις 11:30 250 γραμμαρια γαλα 8 κουταλιες τις σουπας κουακερ 200 γραμμαρια γιαουρτι 2 κουταλακια του γλυκου μελι 2κουταλακια του γλυκου τυροκαυτερη σπιτικη ενα σκουπ πρωτεινη σε νερο

    πριν την προπονηση στις 16:30 ενα σκουπ hyde το καλυτερο που εχω δοκιμασει στη ζωη μου

    19:00 μια κανονικη δωση one stop μετα εξασκητικη φορμουλα που εχει τα κερατα της τα τραγια μεσα

    στις 23:30 ενα κεμπαπ ενα τοστακι ενα σκουπ πρωτεινη

    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-10-14 11:42 #1656
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Εχεις πολυ πρωτεινη χωρις λογο και ελαχιστες εως καθολου φυτικες ινες . Το 50% του υδ προερχεται απο συμπληρωμα . Βγαλε εστω μισο σκουπ και αντικατεστησε το με βρωμη. Φρουτα πως και δεν τρως?

    Αφου σ αρεσει το κεμπαπ , δοκιμασε και τυλιχτο σε μπεικον !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-10-14 11:52 #1657
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    βρωμη εφαγα στο πρωινο μου 100 γραμμαρια επισης το συμπληρωμα το one stop εχει παλι υδατανθρακα προερχομενη απο βρωμη σαλατικο εχεις δικιο πρεπει να τρωω περισσοτερο το μπεικον σε τυλιχτο δυστηχως ακομα να ερθει στο χωριο μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-10-14 14:53 #1658
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Τι μπέικον και κεμπαπ

    Βαλε πιτογυρο με τζατζίκι τυροσαλατα μαρούλι γύρο πατάτες ντομάτα κρεμμύδι παρε και ενα λίτρο zero και δώσε μονο


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-10-14 15:20 #1659
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μεσα σε ολα τα κακα εχουμε και ενα καλο....δεν τρελλαινομαι για γυρο και σιχαινομαι την zeroεκανα και ριμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-10-14 17:05 #1660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων

    στις 11:30 250 γραμμαρια γαλα 8 κουταλιες τις σουπας κουακερ 200 γραμμαρια γιαουρτι 2 κουταλακια του γλυκου μελι 2κουταλακια του γλυκου τυροκαυτερη σπιτικη ενα σκουπ πρωτεινη σε νερο

    :

    Εεεεεεε εντάξει αγορίνα αυτοι οι συνδυασμοί δε βρίσκονται αλλού, είναι Vaggan meal, κατοχυρώνεται Μ'αρέσει ρε φίλε που συνδυάζεις ανορθόδοξα το φαγητό δίνεις στο σώμα αυτό που πρέπει (κατά προσέγγιση), αλλά ικανοποιείς και τους γευστικούς σου καλύκες ταυτόχρονα
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-10-14 19:00 #1661
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ετσι ειναι γιανναρε να παιρνουμε λιγο απολα και να μην στερουμαστε τιποτα το ελεγαν και οι αδερφοι μπαρμπεριανς ενα δυνατο σωμα ειναι ενα ευχαριστημενο σωμα.σου ετοιμαζω εκπληξουλα μετα στα φαγητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-10-14 20:01 #1662
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Ρε Βαγγέλα εμενα αν μ βάλεις σε ενα ποτήρι κανονική και ζερο δεν θα καταλάβω διαφορα ειναι σίγουρος και εσυ

    Αλλα συην τελική χεστηκαμε χωσε κανονική


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-10-14 20:27 #1663
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε σωτηρη δωσε βαση...σιχαινομαι τα ημιμετρα η θα φαω κατι στην κανονικη μορφη του η δεν θα το φαω δηλαδη κατι κοκακολες ζερο κατι πρωτεινικα κεικ με υποκαταστα ζαχαρης και γενικα υποκαταστατα και γιαλατζι μορφες τροφης ο θειος βαγγος δεν καταναλλωνει η το κανονικο η τιποτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-10-14 23:07 #1664
    Προεπιλογή
    Ετσι μπραβο ρε θειο αυτα ειναι!!!!!!! Για παμεεε δωσε γεραα!!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-10-14 23:08 #1665
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    14-10


    LOWER

    ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΙ

    σκουωτ 4 σετ των 12 με 37 κιλα

    ΜΗΡΙΑΙΟΙ

    αρσεις θανατου 4 σετ των 12 με 37 κιλα

    ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΙ

    λεγκ εξτενσιονς 4 σετ των 12 με 35-35-40-40 κιλα

    ΜΗΡΙΑΟΙ

    λεγκ κερλ 4 σετ των 12 με 20-23-23-23 κιλα


    αεροπερπατητης για 17 λεπτα


    ΦΑΓΗΤΟ


    11:30 2 σκουπ πρωτενης σε 350 ml γαλα 2 φετες ψωμι με μαρμελαδα βερικοκο

    15:50 πριν την προπονηση ενα φακελακι no bomb της ριφλεξ ασχημη γευση απο ενεργεια ψιλοπραματα και η αλανινη αν και σε καλη δωση δεν μου εδωσε τιποτα

    19:30 ταμπουλε ενα βραστο αυγο 2 κουταλακια του γλυκου τυροκαυτερη ενα φακελακι ινσταντ μαςς της ριφλεξ και εξι τετραγωνακια σοκολατα λακτα καραμελα

    00:00 ταμπουλε με τονο 200 γραμμαρια γιαουρτι

    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 111 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 1161101109110111112113121161 ... ΤελευταίαΤελευταία