Σελίδα 110 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 1060100108109110111112120160 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.636 έως 1.650 από 2853
  1. 12-10-14 20:35 #1636
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    12-10


    ΠΑΥΣΗ


    ΦΑΓΗΤΟ

    12:00 2 σπανακοπιτες ενα μιλκο 500αρι ενα βραστο αυγο


    20:30 2 κεμπαπ 2 μπαλες παγωτο σοκολατα σιροπι βυσσινο ενα σκουπ πρωτεινη

    συμβαινει τωρα που μιλαμεΌνομα: 10733450_377010172454853_527924456_n.jpg Εμφανίσεις: 220 Μέγεθος: 62,5 KBπρωτη φορα στη ζωη μου τρωω τοσο λιγο και γουσταρω τοσο πολυ αυτου του ειδους τα γευματα με εχουν κανει να μην σκεφτομαι καθολου τι θα φαω και ποτε θα το φαω αλλα οταν θα φαω θα του δωσω οσο θελω και οτι θελω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-10-14 20:50 #1637
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    βαγγελη ποσο καιρο κανεις αυτην τη διατροφη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-10-14 21:07 #1638
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    αν εννοεις τα δυο γευματα την μερα με ενα σνακ (προερετικο) ξερω τωρα βλεπεις κεμπαπ και παγωτα και λες αυτος θα γινει τοφαλος αλλα πραγματικα υπολογιζοντας τις θερμιδες στο περιπου ειμαι σιγουρος οσο και αν σου φαινεται περιεργο οτι σε λιγο καιρο θα ειμαι πιο λεπτος απο τωραδοκιμασε το αρκει να προσαρμοστεις στις αναλογες θερμιδες ενταξει βαλε και καμια σαλατα ομως μεσα και εγω θα βαλω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-10-14 21:21 #1639
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    και δεν αποθηκευεις λιπος?αφου ειναι οι κενες θερμιδες οπως αποκαλουνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-10-14 21:44 #1640
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν πιστευω σε δεισιδαιμονιεςη θερμιδα ειναι θερμιδα αν προσλαμβανω αριθμο θερμιδων που ειναι κατω απο των αριθμο των ημερισιων αναγκων για να συντηρισω το βαρος μου θα χανω βαρος και θα τρωω οτι μου ερθει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-10-14 21:53 #1641
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    και δεν αποθηκευεις λιπος?αφου ειναι οι κενες θερμιδες οπως αποκαλουνται
    Τι είναι πάλι τούτο; το κεμπάπ μια χαρά πρωτεινούλα έχει όπως και το παγωτό.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-10-14 08:29 #1642
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Δηλαδη αν για πχ καποιος τρεφεται καθημερινα με φαστ φουντ κ λαμβανει 1500 θερμιδες κ ενας αλλος τρεφεται καθαρα υγιεινα χωρις παγωτα κτλ κ λαμβανει 2000 θερμιδες, ποιος απο τους 2 θα εχει μεγαλυτερο ποσοστο λιπους;
    Δηλαδη χριστοφορε συμφωνα με εσενα ο πρωτος θα εχει κ περισσοτερη μυικοτητα με ολα αυτα τα τρανς λιπαρα που περιεχουν τα φαστ φουντ;
    Τοτε γιατι ολοι προσπαθουν να κανουν υγιεινη διατροφη;
    Ετσι οπως μου τα λες τοτε ειναι το ιδιο αν φαει καποιος μια παστα κ το ιδιο αν φαει ενας αλλος ενα γιαουρτι;
    Θα επικαλεστω τον κομπρα να μας διαφωτισει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-10-14 09:37 #1643
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη αν για πχ καποιος τρεφεται καθημερινα με φαστ φουντ κ λαμβανει 1500 θερμιδες κ ενας αλλος τρεφεται καθαρα υγιεινα χωρις παγωτα κτλ κ λαμβανει 2000 θερμιδες, ποιος απο τους 2 θα εχει μεγαλυτερο ποσοστο λιπους;
    Δηλαδη χριστοφορε συμφωνα με εσενα ο πρωτος θα εχει κ περισσοτερη μυικοτητα με ολα αυτα τα τρανς λιπαρα που περιεχουν τα φαστ φουντ;
    Τοτε γιατι ολοι προσπαθουν να κανουν υγιεινη διατροφη;
    Ετσι οπως μου τα λες τοτε ειναι το ιδιο αν φαει καποιος μια παστα κ το ιδιο αν φαει ενας αλλος ενα γιαουρτι;
    Θα επικαλεστω τον κομπρα να μας διαφωτισει.
    καθαρα παντα με την δικη μου λογικη απο την στιγμη που παιρνεις την απαραιτητη πρωτεινη που σου χρειαζεται απο την διατροφη φαστ φουντ οπως ειπες πιστευω οτι αυτος με τις 2000 θερμιδες θα ειναι πιο παχυς ακομα και αν τρωει σολωμο και αγγουρι χρησιμοποιησα την λεξη ΠΙΣΤΕΥΩ δεν ειμαι 1000% σιγουρος αυτο που δεν γνωριζω με ακριβεια ειναι πως συμπεριφερεται το σωμα στην καυση 500 θερμιδων προερχομενες απο τροφες με μεγαλυτερες ποσοτητες λιπαρων απεναντι σε τροφες με 500 θερμιδες απο πιο καθαρες απο λιπος τροφες δηλαδη απο ποια κατηγορια το σωμα καιει πιο ευκολα αν βεβαια υπαρχει αυτο που λεω.γιαυτο που ειμαι σιγουρος και ειναι και ολογος που δοκιμαζω αυτο το συστημα ειναι οτι πριν αρκετα χρονια ετρωγα 2-3 φορες την μερα σε ακαταστατα ωραρια οτι ηθελα και δεν παχαινα απο την μερα που αρχισα να τρωω πεντε φορες με προγραμμα εβαζα βαρος ολοενα και περισσοτερο και πεινουσα ολο και περισσοτερο δηλαδη αρχισα να πιστευω οτι το να τρως πεντε η και παραπανω γευματα ημερισιως σε βαζουν σε ενα τρυπακι να σκεφτεσαι συνεχεις το φαγητο θα το δοκιμασω καμποσο και θα γραφω τα αποτελεσματα αν δεν λειτουργησει θα παραδεχτω οτι ηταν λαθος και θα το αλλαξω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-14 10:38 #1644
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    ποια ειναι η τωρινή σου κατασταση?
    κιλά Bf....???
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-14 10:50 #1645
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε σωτηρη δεν γνωριζω και δεν με ενδιαφερει να μαθω απο λιπομετρησεις σε μηχανες εχω τραυματικες εμπειριες προτιμω να βλεπω στα ρουχα και τον καθρεφτη τις οποιες σωματικες μεταβολες ειτε προς το καλυτερο ειτε προς το χειροτερο το θεμα ειναι οτι βλεπω κοιλιακους αρα ειμαι χαμηλα και ετσι θελω να μεινω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-10-14 10:56 #1646
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Πολυ ωραιος συνεχισε ετσι γιατι απο οτι λες και διαβαζω και κανεις την ζωαρα σου (τυλιχτα μαγωτα μαμακιες) και πετυχαινεις τον στοχο σου..

    Αχ ποσο ζηλευω αυτους π μπορουν να δουν τις διαφορες στον καθρεφτη.....

    Εγω πολυ δυκολα πρεπει να φωταγραφιζομαι και μετα απο 324245 χρονια να τα βλεπω σε αντιθεση με τους γυρω μ π μου λενε αν αδυνατισα η παχυνα
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-14 11:12 #1647
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    κανω την ζωαρα μου οπως λες με καποιες προυποθεσεις

    οτι φαω θα ειναι σε δυο γευματα αντε και ενα σνακ

    βεβαιωνομαι παντα οτι εχω επαρκη ποσοτητα πρωτεινης στην ημερησια προσληψη μου 100-150 γραμμαρια

    γευμα με γευμα να απεχει τουλαχιστον εξι ωρες για να αποφευγεται ο μεγαλος γαστρικος φορτος αλλα και για να βεβαιωνομαι οτι εχει γινει η πεψη και η αφομοιωση ολων των τροφων σωστα μια και οι θερμιδες ειναι υπερ αρκετες για ενα γευμα συνηθως
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-10-14 12:34 #1648
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη αν για πχ καποιος τρεφεται καθημερινα με φαστ φουντ κ λαμβανει 1500 θερμιδες κ ενας αλλος τρεφεται καθαρα υγιεινα χωρις παγωτα κτλ κ λαμβανει 2000 θερμιδες, ποιος απο τους 2 θα εχει μεγαλυτερο ποσοστο λιπους;
    Δηλαδη χριστοφορε συμφωνα με εσενα ο πρωτος θα εχει κ περισσοτερη μυικοτητα με ολα αυτα τα τρανς λιπαρα που περιεχουν τα φαστ φουντ;
    Τοτε γιατι ολοι προσπαθουν να κανουν υγιεινη διατροφη;
    Ετσι οπως μου τα λες τοτε ειναι το ιδιο αν φαει καποιος μια παστα κ το ιδιο αν φαει ενας αλλος ενα γιαουρτι;
    Θα επικαλεστω τον κομπρα να μας διαφωτισει.
    Σε καποιο θεμα το'χαμε ξαναναλυσει στο περιπου αλλα δε θυμαμαι που...εγω ειμαι εντελως αντιθετος με την παπατζα του τυπου "Τρωγε οτι θες,οι θερμιδες μετρανε μονο" για πολλους και διαφορους λογους που με posts θα πρεπει να γραφτει εκθεση

    Απλα χοντρικα χοντρικα,με αυτη τη μοδα πιανεις πολυ πιο γρηγορα τις "απαιτουμενες" θερμιδες μεσα στη μερα π.χ με 1-2 γευματα..θα πεινας μετα πιο ευκολα.

    Κατα δευτερον,τρωγοντας σαπιλα(που οι περισσοτεροι σε αυτη τη φαση εχουν πολλη) δεν παιρνεις τις απαραιτητες βιταμινες,ιχνοστοιχεια και μεταλλα...πραγματα που επιτελουν ουκ ολιγες λειτουργιες μεσα στο σωμα το καθενα.Και μετα αλλος χαιρεται και σου λεει νταξ πηρα τοση πρωτεινη,τοσο υ/α και λιπαρα παμε για υπνο,τον πετυχαμε και σημερα τον στοχο μας

    Γενικα ειναι πολλα,αλλες ορμονικες μεταβολες εχεις με τα μεν φαγητα,αλλες με τα δε,αλλα συντηρητικα παιζονται μεταξυ καθαρου και σαπιλας κτλ κτλ κτλ.

    Και οπως εχω ξαναγραψει,αυτο που πιστευω απολυτα ειναι οτι,ναι οκ σε 1η φαση θα χασεις κιλα και με τετοια διατροφη αφου τρως αρκετα λιγοτερο απο οσο καις,αλλα in the end of the day η σωματικη συσταση δε θα ειναι το ιδιο συγκριτικα με το να ετρωγες τις θερμιδες αυτες πολυ πιο καθαρα.

    Αυτα συνοπτικα...my 2 cents.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη COBRA_STYLE : 13-10-14 στις 12:37
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-10-14 14:33 #1649
    Προεπιλογή
    Psonara συμφωνώ σε όλο το ποστ με τον Κόμπρα δεν μίλησα για τόσο ακραία κατάσταση να τρώμε ΜΟΝΟ αυτό η ΜΟΝΟ το άλλο. Αλλά αν πάρεις μέσα απο το φαί σου τα ιχνοστοιχεία, βιταμίνες, ασβέστιο, πρωτείνη, υδ/κα, λιπαρά στο macros που θες και σου έχουν μείνει πχ 300 θερμίδες να ολοκληρώσεις το σύνολο των θερμίδων μπορείς να φάς 2-3 μπάλες παγωτό. Btw αυτή η καραμέλα αφού αυτό το κάνουνε όλοι γιατί να είναι λάθος πρέπει να σταματήσει.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-10-14 15:13 #1650
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Chris που πουλάνε αυτο το παγωτό π στις 2 μπάλες εχει 300 θερμιδες να παω να παρω καμία σκάφη ρε αδερφέ ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 110 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 1060100108109110111112120160 ... ΤελευταίαΤελευταία