Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 20-01-12 19:21 #1
    Προεπιλογή Λυποδιαλυτες - Γνωμη!
    Θελω να παρω λυποδιαλυτες λενε οτι κανουν δουλεια και εψαξα και εμαθα για αυτην

    Pure Acai Berry Max Όνομα: pureacaiberrymax.jpg Εμφανίσεις: 1360 Μέγεθος: 25,3 KB

    Capsiplex Όνομα: capsiplex-home.jpg Εμφανίσεις: 1362 Μέγεθος: 4,3 KB

    τι γνωμη εχετε ; γενικα κανουν δουλεια και αν ειναι καλες αυτες ; η υπαρχουν καλυτερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-01-12 19:27 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Βάλε και τα συστατικά τους
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-01-12 19:50 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βάλε και τα συστατικά τους
    δεν τα ξερω μονο μαρκες μου ειπανε.. εσυ ξερεις τπτ απο αυτα ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-01-12 20:58 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Crased Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν τα ξερω μονο μαρκες μου ειπανε.. εσυ ξερεις τπτ απο αυτα ;
    δεν τα εχω ξαναδει....

    απο τις εικονες απο οτι καταλαβα... το πρωτο εχει σαν κυριο συστατικο το acai berry... με λιγα λογια μουφα.... το δευτερο πρεπει να αναφαιρετε στο capsicum... που απο οτι φαινετε κατι κανει....

    αλλα χωρις τα συστατικα δεν μπορω να προτινω καποιο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-01-12 21:24 #5
    Προεπιλογή
    Pure Acai Berry Max:

    Όνομα: supplement-facts.jpg Εμφανίσεις: 1303 Μέγεθος: 21,6 KB

    Capsiplex:

    Για αυτό δεν βρήκα τίποτα οπότε εμένα προσωπικά θα με έκανε να μην ασχοληθώ σοβαρά. Πουθενάδεν έχει supp facts..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-01-12 01:26 #6
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Αγνώστης εταιρείας πρωτείνη θα έπαιρνα. Λιποδιαλύτη, δεν θα έπαιρνα ποτέ! 99,99% πεταμένα λεφτά. Τόσες γνώμες για άλλους λιποδιαλύτες, με αυτούς πήγες να μπλέξεις; Ποτέ μου δεν τους έχω ακούσει κανέναν από τους 3!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-01-12 03:12 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγνώστης εταιρείας πρωτείνη θα έπαιρνα. Λιποδιαλύτη, δεν θα έπαιρνα ποτέ! 99,99% πεταμένα λεφτά. Τόσες γνώμες για άλλους λιποδιαλύτες, με αυτούς πήγες να μπλέξεις; Ποτέ μου δεν τους έχω ακούσει κανέναν από τους 3!
    Σωστός. Αν είναι πρώτη φορά που παίρνεις λιποδιαλύτη τσέκαρε το Lipo6 το απλό και το OxyElite Pro. Καλά και δεν είναι πολύ ’’βαριά’’ για 1η φορά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-01-12 18:10 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστός. Αν είναι πρώτη φορά που παίρνεις λιποδιαλύτη τσέκαρε το Lipo6 το απλό και το OxyElite Pro. Καλά και δεν είναι πολύ ’’βαριά’’ για 1η φορά.
    Ναι ειναι η πρωτη φορα που θα παρω και ηθελα να ρωτησω αν κανουν οντως δουλεια γτ θελω να χασω καποιο περιττο λοιπος, κανουν δουλεια αυτα που μ ειπες ; και αν ναι σε ποσο περιπου καιρο ; εδω σε μαγαζια θα το βρω ελλαδα συγκεκριμενα κρητη ; αν ξερει κανεις μου λεει.. Ευχαριστω παντος
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-01-12 21:08 #9
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Crased Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ειναι η πρωτη φορα που θα παρω και ηθελα να ρωτησω αν κανουν οντως δουλεια γτ θελω να χασω καποιο περιττο λοιπος, κανουν δουλεια αυτα που μ ειπες ; και αν ναι σε ποσο περιπου καιρο ; εδω σε μαγαζια θα το βρω ελλαδα συγκεκριμενα κρητη ; αν ξερει κανεις μου λεει.. Ευχαριστω παντος
    Το Lipo6 κάνει δουλειά. Το ΟΧΥ δεν με είχε αφήσει ευχαριστημένο (σε πολλούς αρέσει όμως), αλλά ίσως φταίει ότι όταν το πείρα είχα ήδη χάσει κάποια κιλά. Τον καλύτερο λιποδιαλύτη να πάρεις, χωρίς διατροφή και αερόβια δουλειά δεν κάνεις! Στο λέω 100%, είναι κλασσικό φαινόμενο!
    Επίσης πολλοί λιποδιαλύτες βοηθούν πολύ με την θερμογένεση του σώματος, οπότε, πριν την αερόβια, δίνει και ένα μπουστ.

    Καλό θα ήταν να γράψεις κάπου τους στόχους (με στοιχεία του τώρα σωματότυπου και τι κάνεις για αυτό, π.χ. τόση ώρα γυμναστήριο, τόσες φορές αερόβια...), τη διατροφή σου κ.τ.λ. Γενικά θα σε συμβούλευα για να αποφύγεις σίγουρη απογοήτευση να το πας από πολλές μεριές πιο ψαγμένα.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-01-12 21:35 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Lipo6 κάνει δουλειά. Το ΟΧΥ δεν με είχε αφήσει ευχαριστημένο (σε πολλούς αρέσει όμως), αλλά ίσως φταίει ότι όταν το πείρα είχα ήδη χάσει κάποια κιλά. Τον καλύτερο λιποδιαλύτη να πάρεις, χωρίς διατροφή και αερόβια δουλειά δεν κάνεις! Στο λέω 100%, είναι κλασσικό φαινόμενο!
    Επίσης πολλοί λιποδιαλύτες βοηθούν πολύ με την θερμογένεση του σώματος, οπότε, πριν την αερόβια, δίνει και ένα μπουστ.

    Καλό θα ήταν να γράψεις κάπου τους στόχους (με στοιχεία του τώρα σωματότυπου και τι κάνεις για αυτό, π.χ. τόση ώρα γυμναστήριο, τόσες φορές αερόβια...), τη διατροφή σου κ.τ.λ. Γενικά θα σε συμβούλευα για να αποφύγεις σίγουρη απογοήτευση να το πας από πολλές μεριές πιο ψαγμένα.
    Βλεπω οτι ξερεις και συνεπως εχεις ψαχτει... λοιπον απο της 6 μερες στο γυμναστηριο κανω μια αεροβια δηλαδη φουλ μερα αεροβια που αποτελει απο 20' Διαδρομο 20' ποδηλατο 10'' κατι σαν ποδηλατο ειναι και κοιλ/ραχ. ολες της αλλες μερες κανω πλατη-χερια-στηθος - ποδια +10' λεπτα διαδρομο

    απο διατροφη παμε καλα δηλαδη τρωο 2 φορες κρεας 2 φορες ψαρι 2 οσπρια και μια αναμυκτα

    Θα στα πω πολυ απλα και οχι αναλυτικα ειναι πολα Λοιπον ειναι ολα βραστα η στην σχαρα και τα μεσσημεριανα τα συνοδευω με καποια σαλατα πρασινον μονο λαχανικων με λιγο λαδι γενικα εως καθολου δεν βαζω συνολικα σε ολη την εβδομαδα... Βραδυ τρωο κανενα αυγο η γιαουρτη γενικα πραγματα με προτεινη μετα την προπονηση δηλαδη , το πρωι ενα γαλα και ενα τοστ κατα της 12 και αν .!

    Ο Λογος που τα θελω ειναι για να χασω λυπος σε σημεια δυσκολα που δεν εχω δει διαφορα μεγαλη σε διαστυμα δυο μηνων θελω να παρω καποια που να κανει δουλεια και αν πρεπει να αλλαξω κατι για αυτο να το κανω..

    Συμπληρωση : στο προγραμμα γυμναστικης εχω βρει ενα για γραμοση που θα κανω γτ μεχρι στιγμης κανω ενδυναμωση..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-01-12 15:39 #11
    Προεπιλογή
    Κανεις να βοηθησει ρε παιδια ειναι επειγον...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-01-12 22:43 #12

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Crased Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο διατροφη παμε καλα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Crased Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα στα πω πολυ απλα και οχι αναλυτικα ειναι πολα Λοιπον ειναι ολα βραστα η στην σχαρα και τα μεσσημεριανα τα συνοδευω με καποια σαλατα πρασινον μονο λαχανικων με λιγο λαδι γενικα εως καθολου δεν βαζω συνολικα σε ολη την εβδομαδα... Βραδυ τρωο κανενα αυγο η γιαουρτη γενικα πραγματα με προτεινη μετα την προπονηση δηλαδη , το πρωι ενα γαλα και ενα τοστ κατα της 12 και αν .!
    Το φορουμ το εχεις διαβασει; Γενικα..;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-01-12 05:30 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimitrisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το φορουμ το εχεις διαβασει; Γενικα..;
    εγω παντως δεν το νομιζω.... τουλαχιστον απο αυτα που γραφει για την διατροφη...

    απο εκει και περα αν απλα θελει ενα λιποδιαλυτη και τελος.... θα ελεγε το oep... επειδη δεν παιζει με thyroid... και κανει σχετικα καλη δουλεια...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση