Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 25-01-12 21:54 #1
    Προεπιλογή Ποια ειναι τα καταλληλα συμπληρωματα αναλογα με την ηλικια το υψος και το βαρος
    λοιπον απο πολυ μικρος εβλεπα στην τηλεοραση φορμουλες που σε κανουν τουμπανο. Αυτα ηταν αλλοτε μεσα απο καρτουν μεσα απο διαφημισεις και μου προξενηθηκε η απορια αν ολα αυτα αληθευουν, δηλαδη αμα παιρνεις συμπληρωματα σε κανουν ποιο δυνατο και τετοια. Μεσα απο το φορουμ πειστηκα και ειπα να δοκιμασω και εγω ομως υπαρχει ενα μικρο προβληματακι δεν εχω ιδεα τι να παρω ποιο θα ηταν ποιο καταλληλο για μενα. Το σωματοτυπο μου ειναι Α2 δεν ειμαι ομως καθολου γυμνασμενος. Ειμαι 16 χρονων 176 περιπου και 57 κιλα τι συμπληρωματα να παρω ???




    Υ.Γ: Τωρα αρχισα γυμναστικη με προγραμμα και τα παω καλα και απο διατροφη κανω οσο μπορο υπερτροφια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-01-12 22:47 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο parchris Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον απο πολυ μικρος εβλεπα στην τηλεοραση φορμουλες που σε κανουν τουμπανο. Αυτα ηταν αλλοτε μεσα απο καρτουν μεσα απο διαφημισεις και μου προξενηθηκε η απορια αν ολα αυτα αληθευουν, δηλαδη αμα παιρνεις συμπληρωματα σε κανουν ποιο δυνατο και τετοια. Μεσα απο το φορουμ πειστηκα και ειπα να δοκιμασω και εγω ομως υπαρχει ενα μικρο προβληματακι δεν εχω ιδεα τι να παρω ποιο θα ηταν ποιο καταλληλο για μενα. Το σωματοτυπο μου ειναι Α2 δεν ειμαι ομως καθολου γυμνασμενος. Ειμαι 16 χρονων 176 περιπου και 57 κιλα τι συμπληρωματα να παρω ???




    Υ.Γ: Τωρα αρχισα γυμναστικη με προγραμμα και τα παω καλα και απο διατροφη κανω οσο μπορο υπερτροφια!!
    Φιλαράακι είσαι πολύ μικρός για συμπληρώματα.. Άντε καμιά πρωτεΐνη και αν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-01-12 04:59 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    βασικα στην ηλικια σου δεν θες συμπληρωματα.....

    ξεκινα με διατροφη και προπονηση και θα δεις αποτελεσματα.... οι ορμονες ειναι στο φουλ σε αυτη την ηλικια... εκμεταλευσουτο
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση