Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 145
  1. 16-01-12 12:38 #31
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    το τοπ τεν μου με σειρα προτιμησεως στο γυναικειο σωματοτυπο ειναι:8,9,10,4,3,5,6,14,12,13,στους υπολοιπους την συμπαθεια μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-01-12 14:17 #32
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά , σ αυτό το θέμα ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ πρόσεξε τις κατηγορίες γυναικών και είπε ποια γκόμενα θα γούσταρε, όλοι οι υπόλοιποι κοίταξαν τα αντρικά σώματα να μας πούνε σε ποιο μοιάζουν......
    γυναικες???This is BODYBUILDING!!!!Μονο βαρη,υπνος και φαι δεν εχουμε αλλα ενδιαφεροντα!Το γυναικειο φιλο δεν ειναι hardcore....ΟΥΓΚ!


    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-01-12 14:38 #33
    Προεπιλογή
    Πραγματικα σε αυτο το θεμα ΜΟΝΟ ΜΙΑ ασχοληθηκε και αυτη οχι για να συγκρηνει το σωματης με τις φωτο
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-01-12 16:23 #34
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα πιστευω πως μπορει καποιος να γινει Α9 η C9 αλλα πρεπει να αθλητε σοβαρα απο μικρη ηληκια.Εχω φιλαρακια που κανανε καγιακ η κοπηλασια απο μικρη ηληκια και δεν σταματησαν και τωρα στα 21-26 εχουν τετοιο σωμα χωρις να εχουν παρει τιποτα.Βγαινουν εξω το βραδυ και τους λενε τι εχεις παρει ρε φιλε?Εχουμε φτασει στο σημειο οποιος εχει τετοιο σωμα η πιο low να ειναι με φαρμακο ισως επειδει εχει γινει η γρηγορη λυση? Ομως εαν καποιος ειναι 20+χρονων και ειναι D3-D6 δεν παιζει να φτασει τον A9 χωρις φαρμακο. Εκτος και ξερω εγω γυμναζετε σαν ζωο μεχρι τα 30+ και παλι δυσκολο μου φαινετε.

    Εγω ειμαι Β6 μαζι με 8 κιλα λιπος ισως και παραπανω.Το σωματοτυπο 4.Τhin w/asset αυτο δεν ειναι σωματοτυπο ειναι γλιφιτζουρι για ανωμαλιες ειναι
    οτι πεις φιλε
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-01-12 18:36 #35
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    που το ξερεις??
    δηλαδη δεν γινεται να φτασεις σε αυτο το επιπεδο με φυσικο τροπο??
    οχι δεν γινεται...plain and simple.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα πιστευω πως μπορει καποιος να γινει Α9 η C9 αλλα πρεπει να αθλητε σοβαρα απο μικρη ηληκια.Εχω φιλαρακια που κανανε καγιακ η κοπηλασια απο μικρη ηληκια και δεν σταματησαν και τωρα στα 21-26 εχουν τετοιο σωμα χωρις να εχουν παρει τιποτα.Βγαινουν εξω το βραδυ και τους λενε τι εχεις παρει ρε φιλε?Εχουμε φτασει στο σημειο οποιος εχει τετοιο σωμα η πιο low να ειναι με φαρμακο ισως επειδει εχει γινει η γρηγορη λυση? Ομως εαν καποιος ειναι 20+χρονων και ειναι D3-D6 δεν παιζει να φτασει τον A9 χωρις φαρμακο. Εκτος και ξερω εγω γυμναζετε σαν ζωο μεχρι τα 30+ και παλι δυσκολο μου φαινετε.

    Εγω ειμαι Β6 μαζι με 8 κιλα λιπος ισως και παραπανω.Το σωματοτυπο 4.Τhin w/asset αυτο δεν ειναι σωματοτυπο ειναι γλιφιτζουρι για ανωμαλιες ειναι
    ελα ρε bro τι λες.
    Ειναι εντελως χαζο να ακουγεται συνεχεια αυτη η καραμελα με την ηλικια...οτι δλδ αμα ξεκινησεις απο μικρος ολα γινονται..@@...τουλαχιστον το Α8 και Α9 δεν γινονται.Ειδικα το Α9 βγαζει ματι.Τωρα οποιος νομιζει οτι θα γινει ετσι νατουραλε,ας κατσει να χτυπιεται μια ζωη...η ελπιδα πεθαινει τελευταια
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-01-12 19:29 #36
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    βασικα πιστευω πως μπορει να το πετυχει καποιος. πχ ο δημητρης βλαχος. δε τον κοβω να εχει παρει κ τπτ τρελο.απλα κανει στιβο απο τα....ξερω γω 10 του αν θυμαμαι καλα ισως κ μικροτερος. ειναι κ ενα θεμα γονιδιων απο τη μια πιστευω.απο την αλλη μπορει απλα να ανοικει στο 2% των ατομων π μπορουν να γινουν ετσι αλλα νατουραλ.οπως κ ο φιλος τ παιδιου στο παραπανω ποστ
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-01-12 19:40 #37
    Το avatar του χρήστη geo28

    Εγγραφή
    27-11-2009
    Περ.
    zanarkand ruins
    Μηνύματα
    1.095
    Προεπιλογή
    εχω γνωστο που ουτε συμπληρωματα παιρνει,ουτε σχεση με μπιλντεραδικες διατροφες εχει και ειναι πολυ καλυτερα απ το A8 και σε καλες του εποχες
    προσεγγιζε αρκετα το a9 αλλα καπως λιγοτερο στεγνος...κανει καμια 12αρια χρονια αλλα σηκωνει κιλα που το 98% εδω μεσα και γενικοτερα ουτε με τοτηλεσκοπιο δε τα
    βλεπει(και εννοω κιλα με ολοκληρες επαναληψεις,οχι αστειες μισες ρεπς range 3 εκατοστων..
    "A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on."
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-01-12 19:43 #38
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα πιστευω πως μπορει να το πετυχει καποιος. πχ ο δημητρης βλαχος. δε τον κοβω να εχει παρει κ τπτ τρελο.απλα κανει στιβο απο τα....ξερω γω 10 του αν θυμαμαι καλα ισως κ μικροτερος. ειναι κ ενα θεμα γονιδιων απο τη μια πιστευω.απο την αλλη μπορει απλα να ανοικει στο 2% των ατομων π μπορουν να γινουν ετσι αλλα νατουραλ.οπως κ ο φιλος τ παιδιου στο παραπανω ποστ
    χαιρω πολυ ρε...μονο που το σωμα του Βλαχου απεχει ετη φωτος απο τα προαναφερθεντα σωματα απο πανω.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-01-12 19:49 #39
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαιρω πολυ ρε...μονο που το σωμα του Βλαχου απεχει ετη φωτος απο τα προαναφερθεντα σωματα απο πανω.
    καλα δεν εχει την τοοοοση μυηκοτητα οκ. αλλα δεν ειναι κ τρελααααα πισω
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-01-12 19:54 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    που το ξερεις??
    δηλαδη δεν γινεται να φτασεις σε αυτο το επιπεδο με φυσικο τροπο??


    Τούς ξέρω

    Ο Β9 είναι ο Αζιζ που πέθανε απο ανακοπή καρδίας λόγω χρήσης αναβολικών/φαρμάκων http://en.wikipedia.org/wiki/Aziz_Shavershian
    O A9 είναι ο αδερφός του ο chestbrah που είναι/μπενοβγαίνει στης φυλακές λόγω πώλησης αναβολικών/φαρμάκων. http://sorebuttcheeks.blogspot.com/2...usted-for.html http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Fqk8f4Y09dI

    Ο Α8 είναι ο tinytrip που μέχρι πρότεινος ήτανε νάτουραλ αλλα το γύρισε στα φάρμακα και αυτός και ο Β9 και αυτός μία απο τα ίδια. http://www.simplyshredded.com/tinytrip-interview.html

    ----
    Γενικά το καλύτερο που πετυχένης νάτουραλ είναι λίγο παραπάνω απο ottermode/buildfat.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Keirox : 16-01-12 στις 19:59
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-01-12 20:00 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τούς ξέρω Ο Β9 είναι ο Αζιζ που πέθανε απο ανακοπή καρδίας λόγω χρήσης αναβολικών/φαρμάκων http://en.wikipedia.org/wiki/Aziz_Shavershian
    O A9 είναι ο αδερφός του ο chestbrah που είναι/μπενοβγαίνει στης φυλακές λόγω πώλησης αναβολικών/φαρμάκων. http://sorebuttcheeks.blogspot.com/2...usted-for.html http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Fqk8f4Y09dI

    Ο Α8 είναι ο tinytrip που μέχρι πρότεινος ήτανε νάτουραλ αλλα το γύρισε στα φάρμακα και αυτός και ο Β9 και αυτός μία απο τα ίδια. http://www.simplyshredded.com/tinytrip-interview.html

    ----
    Γενικά το καλύτερο που πετυχένης νάτουραλ είναι λίγο παραπάνω απο ottermode/buildfat.
    σοβαρα μιλας???
    δηλαδη ουτε καν ripped
    "Αυτοί που έχουν ένα «γιατί» για να ζουν, μπορούν να αντέξουν σχεδόν οποιοδήποτε «πώς»."

    Φρήντριχ Νίτσε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-01-12 20:04 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    σοβαρα μιλας???
    δηλαδη ουτε καν ripped
    Εξαρτάτε απο το πόσο κοντός είσαι. Ό tiny είναι πολύ κοντός 150 γιαυτό φένεται κομμάτια. Η μυικότιτα του σε έναν κανονικό δεν θα φενοτανε τόσο φοβερή.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-01-12 20:07 #43
    Το avatar του χρήστη geo28

    Εγγραφή
    27-11-2009
    Περ.
    zanarkand ruins
    Μηνύματα
    1.095
    Προεπιλογή
    @ keirox αν εισαι natural και εισαι και αυτος στις φωτο που εχεις ποσταρει νομιζω εισαι καλυτερα απο το a8 και προφανως και απο τις κατηγοριες που εβαλες ως οριο σε νατουραλ...ρε παδια μη βαζετε ορια,προφαννως και υπαρχει καποιο γεννετικο οριο στην εξελιξη,αλλα οχι οσο στενο οσο το σκεφτοναι μερικοι εδω μεσα..
    "A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on."
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-01-12 20:09 #44
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαρτάτε απο το πόσο κοντός είσαι. Ό tiny είναι πολύ κοντός 150 γιαυτό φένεται κομμάτια. Η μυικότιτα του σε έναν κανονικό δεν θα φενοτανε τόσο φοβερή.
    τοοοσο κομματια ενας ψηλος δε γινεται.αλλα ενας 100% νατουραλ και με 1,96 πχ ειναι ο κυριος εδω.. και με 1,92 ο κυριος ο δευτερος. ο ενας με παλεο διαιτα κ ο αλλος με φαστινκ

    http://www.google.gr/imgres?q=jared+...s--H8Aw&zoom=1

    http://www.google.gr/imgres?q=joe+ma...ghv2ABA&zoom=1 στη δευτερη εχει πειραγμενο φωτισμο οκ.αλλα εχει κ αλλες στο νετ π μπορει να βρει κανεις
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-01-12 20:14 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geo28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @ keirox αν εισαι natural και εισαι και αυτος στις φωτο που εχεις ποσταρει νομιζω εισαι καλυτερα απο το a8 και προφανως και απο τις κατηγοριες που εβαλες ως οριο σε νατουραλ...ρε παδια μη βαζετε ορια,προφαννως και υπαρχει καποιο γεννετικο οριο στην εξελιξη,αλλα οχι οσο στενο οσο το σκεφτοναι μερικοι εδω μεσα..
    Είμαι λίγο παραπάνω απο ripped σε καμία περίπτωση Α8!

    Pro-hormones είχα πάρει αλλα μου έπεσε η λίμπιντο και χέστικα πάνω μου και σταμάτησα. Πέρα απο κρεατίνη, πρωτείνη, βιταμίνη D, πολυβιταμίνες και ομέγα 3. Δεν παίρνω τίποτα άλλο.

    Έχω φτάσει στο γενετικό όριο σε ορισμένους μύς (έτσι πιστεύω) και φυσικά και έχω προβλήματα που τα κοιτάζω τώρα με isolation ασκήσεις (στήθος πχ).

    Απλά με isolation και hypertrophy χωρίς ελεύθερα βάρη και πολλά κιλά μην περιμένετε να φτάσετε στο ripped τόσο έυκολα το πολύ μέχρι ottermode (ειδικά αν είστε πάνω απο 175)

    Από ένα σημείο και μετά θέλει πάρα πολύ stimulation ο μύς.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τοοοσο κομματια ενας ψηλος δε γινεται.αλλα ενας 100% νατουραλ και με 1,96 πχ ειναι ο κυριος εδω.. και με 1,92 ο κυριος ο δευτερος. ο ενας με παλεο διαιτα κ ο αλλος με φαστινκ

    http://www.google.gr/imgres?q=jared+...s--H8Aw&zoom=1

    http://www.google.gr/imgres?q=joe+ma...ghv2ABA&zoom=1 στη δευτερη εχει πειραγμενο φωτισμο οκ.αλλα εχει κ αλλες στο νετ π μπορει να βρει κανεις
    ο πρώτος ίσως να είναι νατουραλ δεν ξέρω. Ο δεύτερος αποκλείετε.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία