Θέμα: δικεφαλα

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 13-01-12 01:24 #1
    Προεπιλογή δικεφαλα
    Γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με τα χερια μ ενω στο πανω μερος ο δικεφαλος ειναι καλα φουσκομενος στο κατω μερος στον αγκωνα δεν ειναι το ιδιο γιατι γινετε αυτο υπαρχει καμια ασκηση να φουσκωσει κ το κατω μερος του δικεφαλου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-01-12 01:30 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george sterg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με τα χερια μ ενω στο πανω μερος ο δικεφαλος ειναι καλα φουσκομενος στο κατω μερος στον αγκωνα δεν ειναι το ιδιο γιατι γινετε αυτο υπαρχει καμια ασκηση να φουσκωσει κ το κατω μερος του δικεφαλου...
    Μήπως ένοείς τον τρικέφαλο;

    Όνομα: 20073261145_anw_akro_prosthia.jpg Εμφανίσεις: 1601 Μέγεθος: 18,3 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Keirox : 13-01-12 στις 01:32
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-01-12 01:39 #3
    Το avatar του χρήστη spartan77

    Εγγραφή
    24-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.066
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george sterg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με τα χερια μ ενω στο πανω μερος ο δικεφαλος ειναι καλα φουσκομενος στο κατω μερος στον αγκωνα δεν ειναι το ιδιο γιατι γινετε αυτο υπαρχει καμια ασκηση να φουσκωσει κ το κατω μερος του δικεφαλου...

    αν θες να κατεβασεις δικεφαλο παιξε με αλτηρες σφυρια και για τρικεφαλα αν θες το ιδιο χαμηλα παιξε γαλλικες με στραβομπαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-01-12 01:55 #4
    Προεπιλογή
    Ώπα εννοείς το κάτω μέρος του δικέφαλου προς τον αγκόνα! Αμφιβάλω αν μπορείς να το πειράξεις αυτό.. έχω την εντύπωση ότι είναι genetics.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-01-12 02:20 #5
    Προεπιλογή
    Oντως δεν μπορεις να απομονωσεις καποιον καμπτηρα εκει.Γυμνασου σωστα και μην σε νοιαζει αυτο
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-01-12 10:36 #6
    Το avatar του χρήστη spartan77

    Εγγραφή
    24-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.066
    Προεπιλογή
    ναι πρωτα απ ολα ειναι genetics ,αλλα παιζουν αρκετες ασκησουλες που μπορει να τις δουλεψει σ αυτα τα σημεια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-01-12 16:17 #7
    Προεπιλογή
    το κατω μερος εννοω να κατεβει λιγο ο δικεφαλος
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-01-12 16:51 #8
    Προεπιλογή
    ειναι καθαρα γενετικο.....εμενα ας πουμε ξεκιναει απο χαμηλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-01-12 17:21 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george sterg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με τα χερια μ ενω στο πανω μερος ο δικεφαλος ειναι καλα φουσκομενος στο κατω μερος στον αγκωνα δεν ειναι το ιδιο γιατι γινετε αυτο υπαρχει καμια ασκηση να φουσκωσει κ το κατω μερος του δικεφαλου...
    ενασ φιλος μ εχει το ιδιο θεμα,και παρολο που εβαλε σφυρια αλλα και απομόνωσης για χερια δεν καταφερε τιποτα!!οποτε οπως λενε και τα παιδια πιο κατω μην σε πασχολει και ειναι θεμα γενετικών,
    παντως εγω δεν το βλέπω ως μειονέκτημα,
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-01-12 17:49 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george sterg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με τα χερια μ ενω στο πανω μερος ο δικεφαλος ειναι καλα φουσκομενος στο κατω μερος στον αγκωνα δεν ειναι το ιδιο γιατι γινετε αυτο υπαρχει καμια ασκηση να φουσκωσει κ το κατω μερος του δικεφαλου...
    εγω θα ελεγα να μην σε απασχολει καθολου αυτο..απλα κοιτα να γυμνασεις σωστα τα χερια σου..αυτες ειναι λεπτομερειες που ουτε καν φενονται και δεν ειναι αναγκη..ειναι γενετικο..οπος οι κοιλιακοι..καποιοι ειναι συμμετρικοι και καποιοι οχι..
    Απάντηση με παράθεση