Θέμα: katerinas log

Σελίδα 55 από 55 ΠρώτηΠρώτη ... 545535455
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 811 έως 813 από 813
  1. 09-09-12 17:07 #811
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παλι καλα εβαλες μυαλο,φαε για να εχεις να χτισεις παντα απο ολα και με μετρο.

    Να σου πω...ποσο καιρο το κανεις το προγραμμα αυτο τωρα που ξεκινησες μετα το καλοκαιρι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-09-12 17:30 #812
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλι καλα εβαλες μυαλο,φαε για να εχεις να χτισεις παντα απο ολα και με μετρο.

    Να σου πω...ποσο καιρο το κανεις το προγραμμα αυτο τωρα που ξεκινησες μετα το καλοκαιρι?

    ενα μηνα και κατι...ολο το καλοκαιρι δεν σταματησα...να κανω γυμναστικη εκτος απο την βδομαδα που με ξαναπιασε ο ωμος και αυτο επεσε πανω στην βδομαδα των διακοπων.....εκει πηρα και την αποφαση ..να αλλαξω λιγο την διατροφη μου να ανεβασω θερμιδες ...να βαζω παραπανω αλατι ,να αυξησω υδατανθρακες ....ολα αυτα θελω να σου πω οτι με βοηθησαν και στους τραυματισμους που ειχα και σε καλυτερα αποτελεσματα οσον αφορα την δυναμη και την αντοχη μου στο γυμναστηριο ...μην φανταστεις οτι ξευφευγω πολυ απο τις θερμιδες συντηρησης μου ..ειμαι στις 1400, με 1600 την ημερα και τις ημερες μεγαλης πεινας στις 2000...που οι οι 900 με 1000 που επερνα και εφτανα τον ευατο μου στα ορια της εξαντλησης για να βγαλω σκληρο προγραμμα ..τελικα εχουν δικιο οσοι λενε οτι θελουμε αρκετο καυσιμο για να δουλεψουμε οπως πρεπει και να μην εχουμε τραυματισμους...αυτα εβαλα μυαλο ...και συνεχιζω κανονικα αν καποια στιγμη εχεις κατι στο νου σου καινουργιο ..ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ...δεν αγχωνομαι ουτε βιαζομαι ...πιστευω οτι ακι με αυτα που τα προγραμματα που μου εδωσες ..και με το προγραμμα του ηλια ...με βασικα πραγματα στις ασκησεις ΚΑΛΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ εδω θα ειμαστε λενιω μου και θα τα λεμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-09-12 09:55 #813
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα μηνα και κατι...ολο το καλοκαιρι δεν σταματησα...να κανω γυμναστικη εκτος απο την βδομαδα που με ξαναπιασε ο ωμος και αυτο επεσε πανω στην βδομαδα των διακοπων.....εκει πηρα και την αποφαση ..να αλλαξω λιγο την διατροφη μου να ανεβασω θερμιδες ...να βαζω παραπανω αλατι ,να αυξησω υδατανθρακες ....ολα αυτα θελω να σου πω οτι με βοηθησαν και στους τραυματισμους που ειχα και σε καλυτερα αποτελεσματα οσον αφορα την δυναμη και την αντοχη μου στο γυμναστηριο ...
    και πολυ καλα εκανες...



    μην φανταστεις οτι ξευφευγω πολυ απο τις θερμιδες συντηρησης μου ..ειμαι στις 1400, με 1600 την ημερα και τις ημερες μεγαλης πεινας στις 2000...που οι οι 900 με 1000 που επερνα και εφτανα τον ευατο μου στα ορια της εξαντλησης για να βγαλω σκληρο προγραμμα ..τελικα εχουν δικιο οσοι λενε οτι θελουμε αρκετο καυσιμο για να δουλεψουμε οπως πρεπει και να μην εχουμε τραυματισμους...αυτα εβαλα μυαλο ...
    χαιρομαι που τα διαβαζω αυτα...επιτελους...αχ πρεπει να παθετε για να μαθετε


    και συνεχιζω κανονικα αν καποια στιγμη εχεις κατι στο νου σου καινουργιο ..ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ...δεν αγχωνομαι ουτε βιαζομαι ...πιστευω οτι ακι με αυτα που τα προγραμματα που μου εδωσες ..και με το προγραμμα του ηλια ...με βασικα πραγματα στις ασκησεις ΚΑΛΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ εδω θα ειμαστε λενιω μου και θα τα λεμε
    οταν δεις οτι δεν προχωρας σε κατι,εδω ειμαι εγω...σφυρα και θα τα δουμε μαζι....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 55 από 55 ΠρώτηΠρώτη ... 545535455