Θέμα: katerinas log

Σελίδα 33 από 55 ΠρώτηΠρώτη ... 23313233343543 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 481 έως 495 από 813
  1. 18-03-12 11:34 #481
    Προεπιλογή
    Κατεριιιινα θέλω κι εγωωω!!!! Σε βρίσκω σουπερ, μεγάλη διαφορά απο πριν 2 μήνες!! Συνέχισε έτσι κοριτσάκι, συμφωνω με την Νίκη, μην κατέβεις αλλο σε κιλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-03-12 11:38 #482
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μενα μαρβιν μου φαινεται εχω αδειασει πολυ ...μηπως θα πρεπει να αρχισω να προσθετω λιγο υδατανθρακα???δεν ξερω εχω μπερδευτει ...
    Δεν εχεις αδειασει απο μυς.Απλα αδυνατησες αρκετα.Ξεκινα κανονικα γευματα,συμφωνα μ τις θερμιδες που θες για να μεινεις εκει.Τρωγοντας απο ολα ρυζι-πατατα κ.λ π.Δεν χρειαζεσαι να στερησε πλεον.Αρχισε να χτιζεις τωρα!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-03-12 11:39 #483
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατεριιιινα θέλω κι εγωωω!!!! Σε βρίσκω σουπερ, μεγάλη διαφορά απο πριν 2 μήνες!! Συνέχισε έτσι κοριτσάκι, συμφωνω με την Νίκη, μην κατέβεις αλλο σε κιλά.
    δεν θα κατεβω αλλο ...κατι δεν μου παει καλα με τις φωτο ...τα ποδια φαινονται πιο αδυνατα και πιο φλατ απο οτι ειναι ..θα βγαλω και αλλες αυριο που δεν θα εχω τα παιδια ...μηπως φταιει η ληψη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-03-12 12:01 #484
    Προεπιλογή
    Σουπερ εισαι, διατηρησε αυτους τους φοβερους μυες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-03-12 12:05 #485
    Προεπιλογή
    ..κορμάρα η μανουλα μου....
    βρε μανουλα τα γονιδια σου γιατι δεν τα πηρα εγω μου λες??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-03-12 12:08 #486
    Προεπιλογή
    Μπραβο Κατερινα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-03-12 14:07 #487
    Προεπιλογή
    κατερινακι μπραβο σου!!!η αλλαγη στα ποδια εμφανεστατη!!!!
    go on!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-03-12 14:12 #488
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    αυξησε αν θες σιγα σιγα...οχι αποτομες αλλαγες...

    αν θες αυξησε σε ολα τα γευματα σου λιγο απο κατι...η απλα σε ενα γευμα να γινει η αυξηση...

    προτιμω το πρωτο...

    εισαι πολυ καλα απο λιπος ...δεν υπαρχει λογος να αδυνατισεις....εισαι φετονι λεμε....κ το ποδι μια χαρα...μην ξαναακουσω γκρινιεςςςςςςς
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-03-12 14:50 #489
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Kατερινάκι είσαι σουπερ όπως πάντα!
    Όντως σ΄αυτες τις φωτό τα πόδια σου φαίνονται πιο αδύνατα και όχι τόσο "τούμπανο" (με την καλή εννοια) όπως στις προηγούμενες φωτό!
    Μπορεί όντως να φταίει και η λήψη! Εσύ από κοντά τα βλέπεις καλύτερα!
    Μπορεί και ο λίγος υδατάνθρακας....
    Κανε ότι σου λέει η Ελένη και η Νική......ξέρουν αυτές!
    Πάντως ξαναλέω είσαι σουπερ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-03-12 14:54 #490
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    μηπως σιγα σιγα να την κανω απο δω μεσα??????????? ειστε ολες φετες ρε φιλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πραγματικα φετες!! κατερινα μπραβο..τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-03-12 15:08 #491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xelashai Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..κορμάρα η μανουλα μου....
    βρε μανουλα τα γονιδια σου γιατι δεν τα πηρα εγω μου λες??
    ta γονιδια ...τα εχεις απλα δεν το εχεις παρει χαμπαρι!!!....σε λιγο καιρο θα απορεις και εσυ η ιδια με τις αλλαγες σου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-03-12 15:16 #492
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηπως σιγα σιγα να την κανω απο δω μεσα??????????? ειστε ολες φετες ρε φιλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πραγματικα φετες!! κατερινα μπραβο..τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    δεν θα την κανεις ..εδω θα μεινεις ...και να ξερεις τα αποτελεσματα αυτα ειναι χρονων ...και οχι μονο απο τα βαρη ...
    βαρη κανω εδω και τρεις μηνες με μεγαλη αποχη απο αυτα...πριν περιπου δεκα χρονια εκανα βαρη ...τα υπολοιπα ξερεις τι ειναι? πειθαρχια ..οσο μπορω στην διατροφη ...και γυμναστικη με το βαρος του σωματος μου ...με οποια μορφη ασκησησ υπαρχει ....ακομη και αν δεν ειναι ΑΣΚΗΣΗ ...αυτη γινεται ...και με τις καθημερινες μου δραστηριοτητες...τι εννοω ???κανω δουλειες προσθετω και κατι σε ποδια ..κανω σιδερο σηκωνω και 100 φορες στο πλαι το ποδι κανοντας απαγωγους ...και αλλα τρελλα τετοια ...με λιγα λογια ελαχιστες ωρες την ημερα χαλαρωνω ...οι υπολοιπες κινησεις μου εναι ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-03-12 15:18 #493
    Post
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kατερινάκι είσαι σουπερ όπως πάντα!
    Όντως σ΄αυτες τις φωτό τα πόδια σου φαίνονται πιο αδύνατα και όχι τόσο "τούμπανο" (με την καλή εννοια) όπως στις προηγούμενες φωτό!
    Μπορεί όντως να φταίει και η λήψη! Εσύ από κοντά τα βλέπεις καλύτερα!
    Μπορεί και ο λίγος υδατάνθρακας....
    Κανε ότι σου λέει η Ελένη και η Νική......ξέρουν αυτές!
    Πάντως ξαναλέω είσαι σουπερ!!!
    ΣΤΕΛΛΑΚΙ μου δεν ξερω κατι μου παει στραβα ...θα βγαλω και αλλες την δευτερα και θα δουμε!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-03-12 15:20 #494
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυξησε αν θες σιγα σιγα...οχι αποτομες αλλαγες...

    αν θες αυξησε σε ολα τα γευματα σου λιγο απο κατι...η απλα σε ενα γευμα να γινει η αυξηση...

    προτιμω το πρωτο...

    εισαι πολυ καλα απο λιπος ...δεν υπαρχει λογος να αδυνατισεις....εισαι φετονι λεμε....κ το ποδι μια χαρα...μην ξαναακουσω γκρινιεςςςςςςς

    καλα την γκρινια θα την εχεις ...το ματι δεν χορταινει ΠΟΤΕ!!!!ειμαι 55 κιλα ...και ουτε στα 50 δεν με εβλεπα ετσι..

    περα απο αυτα απο δευτερα θα κανω οτι μου λες!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-03-12 15:21 #495
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανω δουλειες προσθετω και κατι σε ποδια ..κανω σιδερο σηκωνω και 100 φορες στο πλαι το ποδι κανοντας απαγωγους ...και αλλα τρελλα τετοια ...με λιγα λογια ελαχιστες ωρες την ημερα χαλαρωνω ...οι υπολοιπες κινησεις μου εναι ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!
    αυτα λες ρε κατερινακι ......κ μετα τι αλλο μπορουμε να πουμε;;;;;
    μονο...............
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 33 από 55 ΠρώτηΠρώτη ... 23313233343543 ... ΤελευταίαΤελευταία