Σελίδα 1 από 80 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 1188
  1. 08-01-12 23:55 #1
    Προεπιλογή ημερολογιο δαφνης
    καλησπέρα..
    μετα απο παρότρυνση της gym ξεκιναω να γραφω κι εγω το προγραμμα μου για να δουμε τι γινεται και να καταλαβω τα λαθη μου....
    ημουν 72κιλα και απο τον περασμενο φεβρουάριο σταμάτησα να τρωω βλακειες απο εξω, γλυκα, τηγανιτα κτλ και ετσι εφτασα τα 63 κιλά(1.65 ύψος) και θελω να κατεβω στα 57-58 κιλά. εχω ενα 3μηνο ομως που εχει κολλήσει η ζυγαρια και δεν κατεβαινει αλλο...
    πηγαινω γυμναστηριο(με καποιες διακοπες ανα διαστηματα) και εχω και διαδρομο στο σπιτι.
    αυτη την περιοδο χρησιμοποιω μονο τον διαδρομο, τελος του μηνα ξεκιναω παλι γυμναστηριο...
    λοιπον ξεκιναω....αντε καλη μου αρχη και καλα αποτελεσματα
    σημερα ξυπνησα στις 8.30 ...εκανα 45λεπτα διαδρομο..γρηγορο περπατημα με κλιση
    στις 9.30 εφαγα μια μπαγκετα ολικης με 2 φετες γαλοπουλα και 1κ.σ cottage
    στις 12 ενα γιαουρτακι με 10 αμυγδαλα (το μισώ το γιαουρτακι δεν το αντεχω ...με το ζορι το τρωω)
    στις 2.30 εφαγα φιλετο κοτοπουλο(ισα με μια παλαμη) με βραστη πατατα και μαρουλι
    στις 6 1 μπανανα
    στις 8.30 φιλετο κοτοπουλο με μαρουλι κ 1κ.σ λαδι
    αυτα......βαρατε κοριτσια μην λυπαστε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-01-12 00:05 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    ελα ρε δαφνη αστερι...καλως την κ απο εδω.,,χαχα,,,παντου θα σε καλωσοριζουμε εμεις!


    αμα δεν το αντεχεις το γιαουρτι βαλε κοτατζ...μιαμ μιαμ κ πολυυυυυυυ καλο πραμα σου λεω!αμα βαλεις κ κανελιτσα τελειο αλλα δες κ το κ σκετο για αρχη!

    θα σε τσεκαρουμε ολοι...μια εβδομαδα να δουμε πως πας,τι τρως,τι προπονηση κανεις ,να παρουμε μια ιδεα...ολααααααααα ομως θα τα λες ΟΛΑ...!

    ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΛΕΜΕ!
    επισης αν γινεται ρε συ αυτην την εβδομαδα κανε τον κοπο να μετρας κ την πατατα κ ολα για να εχουμε μια αποψη....γινεται?αχ μπραβο τι καλο κοριτσι χαιρομαι που γινεται κ θα το κανεις χωρις προβλημα!

    γιατι πατατα ειναι αυτη Όνομα: potato.jpg Εμφανίσεις: 1245 Μέγεθος: 22,1 KB.....

    πατατα ειναι κ αυτη...Όνομα: 1206979216.jpg Εμφανίσεις: 1300 Μέγεθος: 27,3 KB


    εσυ ποια τρως εεεε???????
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-01-12 00:10 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα ρε δαφνη αστερι...καλως την κ απο εδω.,,χαχα,,,παντου θα σε καλωσοριζουμε εμεις!


    αμα δεν το αντεχεις το γιαουρτι βαλε κοτατζ...μιαμ μιαμ κ πολυυυυυυυ καλο πραμα σου λεω!αμα βαλεις κ κανελιτσα τελειο αλλα δες κ το κ σκετο για αρχη!

    θα σε τσεκαρουμε ολοι...μια εβδομαδα να δουμε πως πας,τι τρως,τι προπονηση κανεις ,να παρουμε μια ιδεα...ολααααααααα ομως θα τα λες ΟΛΑ...!

    ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΛΕΜΕ!
    επισης αν γινεται ρε συ αυτην την εβδομαδα κανε τον κοπο να μετρας κ την πατατα κ ολα για να εχουμε μια αποψη....γινεται?αχ μπραβο τι καλο κοριτσι χαιρομαι που γινεται κ θα το κανεις χωρις προβλημα!

    γιατι πατατα ειναι αυτη Όνομα: potato.jpg Εμφανίσεις: 1245 Μέγεθος: 22,1 KB.....

    πατατα ειναι κ αυτη...Όνομα: 1206979216.jpg Εμφανίσεις: 1300 Μέγεθος: 27,3 KB


    εσυ ποια τρως εεεε???????




    χαχαχαχχαα...δεν υπάρχεις...γελασα τοσο πολυ πραγματικα....εισαι φοβερη
    μου πηραν τη ζυγαρια γιατι ηθελαν να φτιαξουν ενα γλυκο (εγω δεν αγγιζω τέτοια..δεν πιστευω να με υποψιάστηκες?) και αυριο θα μου την φερουν..οποτε απο αυριο ζυγιζω τα παντα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-01-12 00:13 #4
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Aφου βρε Δάφνη δεν αντέχεις το γιουρτάκι γιατί καλή μου καταπιέζεσαι και το τρώς;;;;
    Αυτοβασανίζεσαι;;;;Why???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-01-12 00:14 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xelashai Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχχαα...δεν υπάρχεις...γελασα τοσο πολυ πραγματικα....εισαι φοβερη
    μου πηραν τη ζυγαρια γιατι ηθελαν να φτιαξουν ενα γλυκο (εγω δεν αγγιζω τέτοια..δεν πιστευω να με υποψιάστηκες?) και αυριο θα μου την φερουν..οποτε απο αυριο ζυγιζω τα παντα..
    γκουτ γκουτ τοτε...αναμενουμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-01-12 00:16 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφου βρε Δάφνη δεν αντέχεις το γιουρτάκι γιατί καλή μου καταπιέζεσαι και το τρώς;;;;
    Αυτοβασανίζεσαι;;;;Why???

    για την ακριβεια το σιχαίνομαι το γιαουρτι αλλα δεν ηξερα τι αλλο να φαω...
    ειμαι αρκετες ωρες στη δουλεια (απο τις 7 μεχρι τις 2.30) και ετσι ηταν ευκολο να το εχω παντα μαζι μου...αλλα δεν το αντεχω ...καθε κουταλια και γκριμάτσα...χιχιχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-01-12 00:29 #7
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Kι εγώ το γιαούρτι και τα πράσινα μήλα κατά περιόδους (συνήθως χειμώνα) αναγουλιάζω όταν τα τρώω, δεν τα θέλω καθόλου και δεν τα τρώω.
    Ξερω΄γω ρε συ Δαφνη...και το να τρως κάτι που δε σου αρέσει με το ζόρι καλό είναι;
    Δες και τα λογκ από τις υπόλοιπες κοπέλες και θα πάρεις ιδέες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-01-12 00:46 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kι εγώ το γιαούρτι και τα πράσινα μήλα κατά περιόδους (συνήθως χειμώνα) αναγουλιάζω όταν τα τρώω, δεν τα θέλω καθόλου και δεν τα τρώω.
    Ξερω΄γω ρε συ Δαφνη...και το να τρως κάτι που δε σου αρέσει με το ζόρι καλό είναι;
    Δες και τα λογκ από τις υπόλοιπες κοπέλες και θα πάρεις ιδέες!
    εχει να πεσει διαβασμα...μπας και πάρω ιδεες..γιαυτο ξεκινησα ημερολογιο για να φτιαξω λιγο καλυτερα τη διατροφη μου....παλιοτερα οταν εβγαινε τελειως το θεμα φαγητο απο το μυαλο μου εχανα κατευθειαν κιλα...τωρα εχει φαει κολλημα το μυαλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-01-12 03:17 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    θα το ξεκολλησουμε ομως...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-01-12 12:32 #10
    Το avatar του χρήστη aggeliki

    Εγγραφή
    20-09-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    δαφνη καλη αρχη και απο μενα!!! θεληση και πεισμα και ειλικρινει θελει και ολα θα πανε καλα!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-01-12 16:34 #11
    Προεπιλογή
    καλησπέρα κοριτσαρες μου... ανυπομονούσα να επιστρεψω απο τη δουλειά για να γραψω στο αγαπημένο μου ημερολογιο...
    λοιπον... εγερτήριο στις 6.30
    πρωινο στις 7.30 μπαγκετα ολικης με 2 φετες γαλοπουλα και 1κ.σ cottage
    στις 10.30 1 μηλο
    στις 1 μια χουφτα αμυγδαλα
    στις 3 φιλετο κοτοπουλο 80γρ + βραστη πατατα 70γρ +μαρουλι με ι κ.σ λαδι
    αυτα μεχρι στιγμης.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-01-12 16:35 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aggeliki Εμφάνιση μηνυμάτων
    δαφνη καλη αρχη και απο μενα!!! θεληση και πεισμα και ειλικρινει θελει και ολα θα πανε καλα!!!!!

    σε ευχαριστω αγγελικουλα μου...θα τα καταφερω...που θα μου παει????
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-01-12 16:49 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xelashai Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα κοριτσαρες μου... ανυπομονούσα να επιστρεψω απο τη δουλειά για να γραψω στο αγαπημένο μου ημερολογιο...
    λοιπον... εγερτήριο στις 6.30
    πρωινο στις 7.30 μπαγκετα ολικης με 2 φετες γαλοπουλα και 1κ.σ cottage το φτιανχεις εσυ ετσι?
    στις 10.30 1 μηλο
    στις 1 μια χουφτα αμυγδαλα
    στις 3 φιλετο κοτοπουλο 80γρ + βραστη πατατα 70γρ +μαρουλι με ι κ.σ λαδι
    αυτα μεχρι στιγμης.....
    .
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-01-12 16:56 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    .
    ναι,γιατι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-01-12 17:05 #15
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    α οκ...ειπα μηπως παιρνεις καθε φορα απο εξω κ εχουν μεσα ξερεις κ σως κ τετοια αλλα αφου ειναι δικο σ οκ!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 80 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία