Θέμα: katerinas log

Σελίδα 1 από 55 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 813
  1. 04-01-12 10:02 #1
    Προεπιλογή katerinas log
    λοιπον απο σημερα ξεκιναω και εγω ημεολογιο προπονησης κατι το οποιο πιστευω οτι θα με κανει να ειμαι πιο συνεπης σε αυτα που εχω να κανω .....θα ακολουθησω πιστα τις οδηγιες του ΑΡΧΗΓΟΥ( θεια gym) και ειμαι σιγουρη οτι θα εχω τα αναμενομενα αποτελεσματα...

    εχω υψος 1.62 52 κιλα οσον αφορα το λιπος στο σωμα πιστευω οτι ειμαι γυρω στο 17 με 18 ισως και λιγοτερο ....λιπομετρηση δεν κανουν στο γυμναστηριο που παω..(που το βρηκα?..αλλα με βολευει που ειναι κοντα στο σπιτι μου)

    κοιλια χερια πετάγονται φλεβες ...εκει που κραταω ειναι τα ποδια και οι γλουτοι επαιξε ρολο και η ακινησια ππο ειχα για 6 μηνες μετα την αθοσκοπηση...το ενα ποδι..ειναι ακομη πολυ ατροφικο σε σχεση με το αλλο...


    μου ευχομαι ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!: Μπανάνα:: Μπανάνα:
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-01-12 10:08 #2
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Mπράβο Κατερίνα!!!
    Καλή αρχή στο log σου! Θα διαβάζουμε με ενδιαφέρον!

    Ελπίζω την gym να τη λες θεια για έτσι για πλάκα...γιατί κατα τ΄άλλα είναι μικρό κορίτσι καλέ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-01-12 11:01 #3
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή
    Καλη επιτυχια στο εργο σου Κατερινα.
    Μια συμβουλη για την κατακρατηση,αν δεις και επιμενει επισκεψου εναν ενδοκρινολογο,ισως ειναι θεμα ανισορροπιας ιστρογονων.
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-01-12 12:51 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mπράβο Κατερίνα!!!
    Καλή αρχή στο log σου! Θα διαβάζουμε με ενδιαφέρον!

    Ελπίζω την gym να τη λες θεια για έτσι για πλάκα...γιατί κατα τ΄άλλα είναι μικρό κορίτσι καλέ!
    μονη της αυτοβαπτηστικε ΘΕΙΑ .....εγω ειδικα τις ριχνω και κατι χρονακια ...
    ευχαριστω στελλακι ...ελπιζω τα ζιζανια μου να με αφησουν να το τηρησω ...αργα το βραδυ την ωρα που κοιμουνται!!

    θα λειψει η φωτογραφια γιατι ακομη δεν ξερω να ανεβαζω...θα το μαθω και αυτο.. ..που θα παει...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη katerina. : 04-01-12 στις 12:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-01-12 12:53 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flexakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη επιτυχια στο εργο σου Κατερινα.
    Μια συμβουλη για την κατακρατηση,αν δεις και επιμενει επισκεψου εναν ενδοκρινολογο,ισως ειναι θεμα ανισορροπιας ιστρογονων.
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! ....για την ευχη σου..
    αν δω οτι επιμενει θα το κοιταξω σιγουρα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-01-12 14:15 #6
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Κατρινα μας καλη αρχη και απο εμενα.Χαιρομαι γιατι νιωθω οτι το εχεις παρει ζεστα.Ολα θα γινουν..το σωμα δεν ξεχνα ευκολα.Μας βλεπω το καλοκαιρι με αμανικα μπλουζακια ''gym team'' μπροστα και στην πλατη bodybuilding .gr......κορδωτες κορδωτες στην παραλια....αμε!!!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-01-12 16:08 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    καλη αρχη και απο εδω κουκλα μου!ολα καλα θα πανε,πεισμα θελω να εχεις!
    καλο θα ηταν πριν ξεκινησεις το προγραμμα να βγαλεις φωτο κ να ποσταρεις για να δουμε τι αποτελεσμα θα εχεις αργοτερα και να σε κανει να μεινεις πιστη στην προσπαθεια σου! θα σου πουμε εμεις πως να ανεβασεις φωτο καλε...ειναι απλο..
    εκει που πας για απαντηση εχει ενα εικονιδιο που λεει image ,εκει πατας κ ανοιγει ενα πλαισιο οπου διαλεγεις αν θες την φωτο απο το πισι σου η απο το νετ...
    αναλογως τι θες πατας κ μετα upolad κ βουαλαααα....αυτο ηταν!

    στα του προγραμματος σου τωρα...

    αυτο το προγραμμα ειπαμε ειναι κατι σαν προσαρμογη σε αυτα που θα ακολουθησουν...
    στα ποδια ειναι οκ αν τα κανεις σωστα και αργα,θελω να κανεις καλη τεχνικη...θελω να γραφεις τις επιδοσεις σου ακριβως με τα σχολια σου πχ με δυσκολεψε ,ηταν ευκολο...κτλ...τα παντα!
    θελω να γραφεις καθε προπονηση σου κ διατροφη σου αλλιως δεν μπορω να σε ελεγχω οπως πρεπει κ τσαμπα θα παει κ οτι προγραμμα κανουμε!
    ειναι βασικο αυτο!θελω να βλεπω τις προπονησεις σου καθημερινα ΟΛΕς!μπορει οκ μια μερα να πεις δεν μπορεσα να γραψω αλλα την αλλη θελω να τα δω γραμμενα...θα τα γραφεις σε βιβλιαρακι κ θα τα μεταφρεεις εδω!

    η ασκηση η καθιστη κωπηλατικη που λεω ειναι αυτη http://www.bodybuilding.com/exercise...ted-cable-rows απλα εσυ θα εχεις την μπαρα την μικρη και θα την πιασεις με δευτερη λαβη,δηλαδη οι παλαμες να κοιτανε ψηλα...

    ελξεις οταν λεω εννοω τις εμπροσθολαιμιες εδω ναι με πρωτη λαβη,οι παλαμες να κοιτανε την τροχαλια κ οχι εσενα...

    ραχιαιους που λεω σε διζυγο(εννοω ρωμαικη αλλα μπερδυετηκα λογω βιασυνης) ειναι αυτοι εδω http://www.bodybuilding.com/exercise...ack-extensions προσοχη ομως δεν θελω πολυ ψηλα,να φτανει η πλατη σου παραλληλα με εδαφος κ κατω οσο μπορεις...κ μην σφιγγεις πωπο εδω για να δουλευεις μονο ραχη...συγκεντρωσου κ θα βγουνε!

    καμψεις αν μπορεις τεντωμενα εννοειται...κ αν δν τις βγαλεις ολες τεντωμενα,απλα συνεχισε στα γονατα βαζοντας απο κατω ενα δυο στρωματα η μια πετσετα για να μην πονεσουν τα γονατα

    http://www.youtube.com/watch?v=ECWxumBMLVQ εδω ειναι οι πιεσεις για ωμους που σου λεω...κλεισε τον ηχο μονο ειναι βλακας κ δεν τον παω αυτον τον τσιτσιδι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-01-12 23:50 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Επισης...

    μου ρωτησες για πρωτεινη και εφοσον θες να παρεις,μπορεις να παρεις την whey shake...

    για καρνιτινη μπορεις να παρεις αυτην εδω http://www.xtr.gr/lipotropika/676/L-...ARRIORLAB).htm και μπορεις να την παιρνεις πριν την προπονηση...


    καλα κατερινιω φετονι σε θελουμε ε!κανονισε!ετοιμαζουμε ειπαμε gym team με μπλουζακια μπουστακια φουστες μαγιω ολοκληρη κολεξιον θα βγαλουμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-01-12 23:54 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    και μην ξεχνιομαστε...ΑΝΑΦΟΡΑΑΑΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-01-12 01:24 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μην ξεχνιομαστε...ΑΝΑΦΟΡΑΑΑΑ
    τι αμανικα τι μπουστακια.... τι σορτσκια !!!τι πραγματα ειναι αυτα που διαβαζω σημερα εδω...


    λοιπον ΑΡΧΗΓΕ αναφερω¨


    πρωινο 8.30 καφες με δυο ζαχαρινες
    9.30 πιτακι βρωμης(4 ασπραδια 35 γρ βρωμησ (την εκλεψα απο τη marvin)
    11.30 1ξινομηλο
    13.00 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ...ΠΑΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
    ΣΤΗΘΟς δικαιφαλοι αεροβιο

    ζεσταμα 15 λεπτα
    καμψεις με ανοιχτους αγκωνες4χ30 τεντωμενα ποδια
    πιεσεισ επικληνη με μπαρα οχι την μικρη την μεγαλη που εχει στο smith + 5 κιλα 4χ12 στο τεταρτο σετ φουντωσα ηδρωσα κοκκίνισα ...βγηκαν 9

    ανοιγματα επικληνη 4χ12 6 κιλα στο τεταρτο πηρα 7 αλλα ζοριστηκα
    κρος οβερ 3χ15 με 10 κιλα μετα το τριτο καμψεις 1χ20 ετρεμα σαν ψαρι...:shock
    καμψεισ δικεφαλα μπαρα 4χ12 +5 κιλα
    σφυρια ορθια 3χ12 7 κιλα
    τροχαλια δικεφαλα 2χ10 χ10 κιλα
    αεροβιο ελειπτικο 30 λεπτα ΑΚΡΙΒΩΣ...ΓΙΑΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙς:
    το προγρα μμα πηρε 30 λεπτα και 30 λεπτα το αεροβιο.μηπωσ εκανα τις ασκησεισ πολυ γρηγορα??

    14.15 50 γρ κοτοπουλο 1 ρυζογκοφρετα μια χουφτα ποπ κορν χωρις λαδι αλατι
    16.00 100 γρ κοτοπουλο + μαρουλι + 2κγλ λαδι ..
    18.30 μια κολα λαιτ πηγα στη ΝΤΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ολοι τρωγανε ποπ κορν σοκολατεσ πατατακια
    εγω στο υψος μου ξεροσφυρι μια κολα...
    21.00 αργησαμε οποτε για βραδυνο παλι κοτοπουλο κο κο κο κο..... 100 γρ σαλατα μαρουλι 2κουτ λαδι.
    24.00 ενα τοταλ ο.

    αυτα για σημερα ....καλοβραδυ ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-01-12 01:29 #11
    Προεπιλογή
    [QUOTE=gym;490063]καλη αρχη και απο εδω κουκλα μου!ολα καλα θα πανε,πεισμα θελω να εχεις!
    καλο θα ηταν πριν ξεκινησεις το προγραμμα να βγαλεις φωτο κ να ποσταρεις για να δουμε τι αποτελεσμα θα εχεις αργοτερα και να σε κανει να μεινεις πιστη στην προσπαθεια σου! θα σου πουμε εμεις πως να ανεβασεις φωτο καλε...ειναι απλο..
    εκει που πας για απαντηση εχει ενα εικονιδιο που λεει image ,εκει πατας κ ανοιγει ενα πλαισιο οπου διαλεγεις αν θες την φωτο απο το πισι σου η απο το νετ...
    αναλογως τι θες πατας κ μετα upolad κ βουαλαααα....αυτο ηταν!

    στα του προγραμματος σου τωρα...

    αυτο το προγραμμα ειπαμε ειναι κατι σαν προσαρμογη σε αυτα που θα ακολουθησουν...
    στα ποδια ειναι οκ αν τα κανεις σωστα και αργα,θελω να κανεις καλη τεχνικη...θελω να γραφεις τις επιδοσεις σου ακριβως με τα σχολια σου πχ με δυσκολεψε ,ηταν ευκολο...κτλ...τα παντα!
    θελω να γραφεις καθε προπονηση σου κ διατροφη σου αλλιως δεν μπορω να σε ελεγχω οπως πρεπει κ τσαμπα θα παει κ οτι προγραμμα κανουμε!
    ειναι βασικο αυτο!θελω να βλεπω τις προπονησεις σου καθημερινα ΟΛΕς!μπορει οκ μια μερα να πεις δεν μπορεσα να γραψω αλλα την αλλη θελω να τα δω γραμμενα...θα τα γραφεις σε βιβλιαρακι κ θα τα μεταφρεεις εδω!

    η ασκηση η καθιστη κωπηλατικη που λεω ειναι αυτη http://www.bodybuilding.com/exercise...ted-cable-rows απλα εσυ θα εχεις την μπαρα την μικρη και θα την πιασεις με δευτερη λαβη,δηλαδη οι παλαμες να κοιτανε ψηλα...

    ελξεις οταν λεω εννοω τις εμπροσθολαιμιες εδω ναι με πρωτη λαβη,οι παλαμες να κοιτανε την τροχαλια κ οχι εσενα...

    ραχιαιους που λεω σε διζυγο(εννοω ρωμαικη αλλα μπερδυετηκα λογω βιασυνης) ειναι αυτοι εδω http://www.bodybuilding.com/exercise...ack-extensions προσοχη ομως δεν θελω πολυ ψηλα,να φτανει η πλατη σου παραλληλα με εδαφος κ κατω οσο μπορεις...κ μην σφιγγεις πωπο εδω για να δουλευεις μονο ραχη...συγκεντρωσου κ θα βγουνε!

    καμψεις αν μπορεις τεντωμενα εννοειται...κ αν δν τις βγαλεις ολες τεντωμενα,απλα συνεχισε στα γονατα βαζοντας απο κατω ενα δυο στρωματα η μια πετσετα για να μην πονεσουν τα γονατα

    http://www.youtube.com/watch?v=ECWxumBMLVQ εδω ειναι οι πιεσεις για ωμους που σου λεω...κλεισε τον ηχο μονο ειναι βλακας κ δεν τον παω αυτον τον τσιτσιδι...[/QUO
    κανεναν πιο ωραιο δεν μπορουσες να μου βρε ΑΡΧΗΓΕ ???δεν θα μπορεσω να κοιμηθω το βραδυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-01-12 01:37 #12
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Κατρινα μας να πω καλη αρχη και κατι ακομα ;Αν θες το ακους.

    Απο τις 9:30 που εφαγες το πιτακι ..μεχρι της 1 που πηγες γυμν,ενα ξυνομηλο σε κρατησε;Λιγο το βλεπω για τοση ωρα.Καποτε το ετρωγα παρεα με ενα γιαουρτι 2% και ηταν καπως πιο χορταστικο.
    Μην μετρας την σαλατα..φαε αφθονη..οση θελεις..δεν εχει ιδιαιτερες θερμιδες.
    Οπως και στο μεσημεριανο (16:00) βαλε υδατανθρακα,χρειαζεσαι ενεργεια.
    Γιατι το τοταλ 0% ..καντο 2% θα σε καλυπτει καλυτερα πιστευω.
    Μια χαρα σε εκοψα για σημερα..αν και αυτα τα γνωριζει η θεια gym !!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-01-12 01:50 #13
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    4χ30 κάμψεις τεντωμενα πόδια;;;;;;
    Καλές;Μέχρι κάτω;Μυτη στο πάτωμα; (καλά..μ΄επιασε το καραβανίστικο τώρα...μη με παρεξηγείς )
    Αν τις πήρες έτσι είσαι πολύ παουερ ρε συ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-01-12 08:51 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι αμανικα τι μπουστακια.... τι σορτσκια !!!τι πραγματα ειναι αυτα που διαβαζω σημερα εδω...


    λοιπον ΑΡΧΗΓΕ αναφερω¨


    πρωινο 8.30 καφες με δυο ζαχαρινες
    9.30 πιτακι βρωμης(4 ασπραδια 35 γρ βρωμησ (την εκλεψα απο τη marvin)
    11.30 1ξινομηλο βαλε κ ενα γιαουρτι...τι να σου κανει το μηλο μονο καλεεε....η βαλε πρωτεινη ροφημα αν παρεις....η βαλε κοτατζ τσιιιιιιζζζζζ
    13.00 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ...ΠΑΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
    ΣΤΗΘΟς δικαιφαλοι αεροβιο

    ζεσταμα 15 λεπτα
    καμψεις με ανοιχτους αγκωνες4χ30 τεντωμενα ποδια δεν μου εκλεεψες ε?
    πιεσεισ επικληνη με μπαρα οχι την μικρη την μεγαλη που εχει στο smith + 5 κιλα 4χ12 στο τεταρτο σετ φουντωσα ηδρωσα κοκκίνισα ...βγηκαν 9 γκουτ γκουτ!

    ανοιγματα επικληνη 4χ12 6 κιλα στο τεταρτο πηρα 7 αλλα ζοριστηκα welcome to my club!
    κρος οβερ 3χ15 με 10 κιλα μετα το τριτο καμψεις 1χ20 ετρεμα σαν ψαρι...:shock ξανα welcome to my club!
    καμψεισ δικεφαλα μπαρα 4χ12 +5 κιλα
    σφυρια ορθια 3χ12 7 κιλα
    τροχαλια δικεφαλα 2χ10 χ10 κιλα
    αεροβιο ελειπτικο 30 λεπτα ΑΚΡΙΒΩΣ...ΓΙΑΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙς: και που ξερεις οτι δεν ημουν?
    το προγρα μμα πηρε 30 λεπτα και 30 λεπτα το αεροβιο.μηπωσ εκανα τις ασκησεισ πολυ γρηγορα?? οχι εισαι οκ...μια χαρα...ειπαμε θελουμε μικρα διαλειμματα κ εισαι οκ με τον χρονο...ζοριστηκες?ενιωσες οτι δουλεψες?αυτο με νοιαζει...

    14.15 50 γρ κοτοπουλο 1 ρυζογκοφρετα μια χουφτα ποπ κορν χωρις λαδι αλατιεσυ το εφτιαξες καλε?
    16.00 100 γρ κοτοπουλο + μαρουλι + 2κγλ λαδι ..
    18.30 μια κολα λαιτ πηγα στη ΝΤΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ολοι τρωγανε ποπ κορν σοκολατεσ πατατακια ποια ειναι αυτη παλι?
    εγω στο υψος μου ξεροσφυρι μια κολα...
    21.00 αργησαμε οποτε για βραδυνο παλι κοτοπουλο κο κο κο κο..... 100 γρ σαλατα μαρουλι 2κουτ λαδι.
    24.00 ενα τοταλ ο. καντο 2 που λεει κ η νικη!
    καλα ειναι τα λιπαρα του...αλλα λιπαρα να φοβοματσε!you know katrina you know!
    αυτα για σημερα ....καλοβραδυ ....
    Guten morgen!
    ωραια χαιρομαι που κουραστηκες!κανονισε να σπασεις σε λιγες μερες!
    αναοφρα καθε μερα θελω κ ας ειναι αργα κ εισαι κουρασμενη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-01-12 10:39 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    4χ30 κάμψεις τεντωμενα πόδια;;;;;;
    Καλές;Μέχρι κάτω;Μυτη στο πάτωμα; (καλά..μ΄επιασε το καραβανίστικο τώρα...μη με παρεξηγείς )
    Αν τις πήρες έτσι είσαι πολύ παουερ ρε συ!
    OXI PAIZOYME!!!....εκανα και παλιοτερα και το σωμα αρχιζει να ξυπναει και παλι!!!!...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 55 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία