Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 437 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 337387427435436437438439447487537 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 6.541 έως 6.555 από 9687
  1. 01-04-12 23:20 #6541
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχ βρε κοριτσια..ωρες ωρες τρελενομαι... σκεφτομαι μα αυτες οι κοπελες ΤΙ αλλο θελουν απο το σωμα τους?!?!?!?!?!?! αφου ειναι τερμα φετες...αναλογιες,μυες..τα παντα ολα τελεια

    Το ματι του ανθρωπου δεν χορταινει ποτε...ακου με που σου λεω ...και εσυ απο ενα σημειο και μετα θα θελεις και αλλο και αλλο....με λιγα λογια εθισμος!!!!!!!!!!!!
     

  2. 01-04-12 23:20 #6542
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχ βρε κοριτσια..ωρες ωρες τρελενομαι... σκεφτομαι μα αυτες οι κοπελες ΤΙ αλλο θελουν απο το σωμα τους?!?!?!?!?!?! αφου ειναι τερμα φετες...αναλογιες,μυες..τα παντα ολα τελεια
    ΄Κοίτα, ποτέ δεν μπορώ να επαναπαυομαι, πάντα βάζω νέους στόχους σε όλους τους τομείς όχι μόνο για το σώμα μου. Αρχικά ήταν να σφίξω μετά την γέννα, μετά να γραμμώσω, μετά....κτλ. Αλλιώς θα ήταν και βαρετο βρε . Υπάρχει περίπτωση να πει κανείς αααα σουπερ τώρα ειμαι φοβερή και μένω εδώ;;;
     

  3. 01-04-12 23:24 #6543
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΄Κοίτα, ποτέ δεν μπορώ να επαναπαυομαι, πάντα βάζω νέους στόχους σε όλους τους τομείς όχι μόνο για το σώμα μου. Αρχικά ήταν να σφίξω μετά την γέννα, μετά να γραμμώσω, μετά....κτλ. Αλλιώς θα ήταν και βαρετο βρε . Υπάρχει περίπτωση να πει κανείς αααα σουπερ τώρα ειμαι φοβερή και μένω εδώ;;;
    όχι, γιατί αν το πει θα έχει φτάσει κορυφή και το μόνο που μένει είναι να αρχίσει να πέφτει.......

    πάααααρα πολύ καλές φώτος!! μπράβο μιςς φιτ!! πόσο καιρό μετά το μωρό είσαι?
    Στο άπειρο πορεύομαι,

    απ' το άπειρο ξεκίνησα.

    Κέντρο του σύμπαντος κι αθάνατος

    νόμισα ο άμυαλος πως ήμουνα
     

  4. 01-04-12 23:31 #6544
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι, γιατί αν το πει θα έχει φτάσει κορυφή και το μόνο που μένει είναι να αρχίσει να πέφτει.......

    πάααααρα πολύ καλές φώτος!! μπράβο μιςς φιτ!! πόσο καιρό μετά το μωρό είσαι?
    Ευχαριστώωω! Το 'μωρό ' ειναι ολόκληρο γαιδουράκι τώρα 5 χρονών!!
     

  5. 01-04-12 23:46 #6545
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώωω! Το 'μωρό ' ειναι ολόκληρο γαιδουράκι τώρα 5 χρονών!!
    ..γαιδουρακι λεει...
    εεε για τις φωτο τι να σχολιασω...αληθεια....
    πολυ καλη!!!....πουθενα λιπος...(τον πονο μου εγω)
    μπραβο...
     

  6. 01-04-12 23:48 #6546
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΟΡΜΑΡΑ εισαι βρε κοριτσι μου φετονιοχι ομως να στεγνωσουν αλλο τα ποδια ...δρν ξερω αν εννοεις να παρεις και αλλο μυικα εκει ???αν και εγω το ξεριεις οτι μου αρεσουν πιο πολυ τα στεγνα και αδυνατα ποδια ....κατα τα αλλα εισαι σουπερ για μενα κοιλια χερια ειδικα ο δικεφαλος σου που ξεκιναει απο χαμηλα ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!
    Ευχαριστώ Κατερίνα μου να σε καλά. ¨Οταν είδα τις δικές σου το πρωί επαθα πλάκα , πραγματικά έχεις κάνει πολύ δουλειά αυτους τους 2 μήνες. Κοιλιά, χέρι καταπληκτικά, ωμοι ΖΗΛΕΥΩ (το χειρότερο μου)...πωπός στον Θεό!!! Μην αδυνατίσεις άλλο,Απο εσένα και την Νίκη εμπνέομαι να ξέρεις
     

  7. 01-04-12 23:50 #6547
    Προεπιλογή
    amst μου....καθαριζεις σιγα σιγα...στα χερακια φαινεται η διαφορα...
    φτιαξε λιγο τη διατροφουλα κ τα ωραρια που λεει η ελενη κ θα δεις γρηγορα αποτελεσματα κ στο υπολοιπο σωμα...
     

  8. 01-04-12 23:52 #6548
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xelashai Εμφάνιση μηνυμάτων
    amst μου....καθαριζεις σιγα σιγα...στα χερακια φαινεται η διαφορα...
    φτιαξε λιγο τη διατροφουλα κ τα ωραρια που λεει η ελενη κ θα δεις γρηγορα αποτελεσματα κ στο υπολοιπο σωμα...
    Συμφωνω και εγω Amst,
     

  9. 02-04-12 00:03 #6549
    Προεπιλογή
    Βουλάκι, κάτι γραμμούλες να σκάνε μυτή βλέπω στην κοιλιά Από προπόνηση βλέπω οτι παίζεις με κιλά καλά (δυνατά) άρα αν συνεχίσεις έτσι γρήγορα θα δείς μεγαλύτερη αλλάγή πάνω σου.
     

  10. 02-04-12 08:15 #6550
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ Κατερίνα μου να σε καλά. ¨Οταν είδα τις δικές σου το πρωί επαθα πλάκα , πραγματικά έχεις κάνει πολύ δουλειά αυτους τους 2 μήνες. Κοιλιά, χέρι καταπληκτικά, ωμοι ΖΗΛΕΥΩ (το χειρότερο μου)...πωπός στον Θεό!!! Μην αδυνατίσεις άλλο,Απο εσένα και την Νίκη εμπνέομαι να ξέρεις
    τι λες καλε στο ιδιο επιπεδο ειμαστε !!!!!!!!!!!!ασε την μαρβιν εγω ειδικα οταν γινω γιαγια θα εχω παρει κατι απο το σωμα της ....αλλα αυτο με επιδερμικη χαλαρωση....χαχα
     

  11. 02-04-12 08:17 #6551
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xelashai Εμφάνιση μηνυμάτων
    amst μου....καθαριζεις σιγα σιγα...στα χερακια φαινεται η διαφορα...
    φτιαξε λιγο τη διατροφουλα κ τα ωραρια που λεει η ελενη κ θα δεις γρηγορα αποτελεσματα κ στο υπολοιπο σωμα...

    και οτι σου ειπα μικρη ....χωρις ακομη να εχεις κανει ιδιαιτερη προσπαθεια ...εκπεμπει θυληκοτητα το σωμα σου αυτο ειναι μεγαλο ατου!!!!!!!!
     

  12. 02-04-12 10:16 #6552
    Προεπιλογή για γυμ προπονηση
    τρικεφαλοι
    1.Triceps extension one hand 3x15
    2. βυθίσεις 3x20
    3. push ups diamond 5 και αν...
    Στηθος
    1.Πιέσεις πάγκου 3x20
    2.Βαθιά push ups 10
    3.bent over dumbbell row 3x15
    4.close grip dumbbell press 3x20
    Χερια-πλατη-ωμοι
    1. dumbbell lateral rise 3x15
    2. Lateral Deltoit Raise 3x10
    3. Row on knee 3x15
    4.dumbbell curl 3x20
    Ραχιαιους σε παγκο(υπερεκτασεις) 3x20
    Κοιλιακους 4x25
    Πλαγιους κοιλιακους 4x15
    Γαμπα-γλουτους-τετρακεφαλους
    1.Calf rise 4x15
    2.στατικο ποδηλατο με μεγαλη αντισταση 3min
    3. Εκτάσεις προς τα πισω με βαρος στα ποδια ορθια σταση 4x15
    4. Εκτάσεις προς τα μπρος με βαρος στα ποδια ορθια σταση 4x15
    5. Εκτάσεις προς το πλαι με βαρος στα ποδια ορθια σταση 4x15

    Πανω κορμος δευτερα-τεταρτη-παρασκευη
    Κατω κορμος τριτη-πεμτη
    Αεροβια 5-6 μερες 20 λεπτα στατικο ποδηλατο


    αυτα ελπιζω να ειναι οι ονομασιες σωστες
    ευχαριστω εκ των προτερων για το χρονο σου!
     

  13. 02-04-12 10:34 #6553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογικα θα βελτιωθει στην πορεια... τι να πω..
    η δευτερη γνωμη ειναι αυτη
    η πρωτη τοσα χρονια δεν δουλεψε....
    επισης.. δεν ξερω πως αλλιως γινεται να μειωσεις ενα ανδρογονο αν οχι με χαπι :S
    τελος... την ομοιοπαθητικη δεν την εχω σε καθολου μεγαλη εκτιμηση.. πιστευω πως ναι εννοειται μπορει να βοηθησει σε διαφορα προβληματα με λιγοτερο "αναιμακτους" τροπους σε σχεση με την συμβατικη ιατρικη αλλα οταν το προβλημα ειναι τετοιου ειδους.. και γενικα πιο....."ιατρικο" (δεν βρισκω την καταλληλη λεξη, ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω) πιστευω πως δεν θα ταν θεμιτο να το διακινδυνευει κανεις..
    πχ ενας φιλος μου ειχε σκωλητοειδιτιδα και επειδη οι γονεις του ηταν ομοιοπαθητικοι και τελειως αντιθετοι με την συμβατικη ιατρικοι τον αφησαν ετσι και εκαναν τα δικα τους κτλ και το παιδι υποτροπιασε...περιτονιδες κτλ και παραλιγο να το χασουμε..και φαντασου ηταν γονεις του...αρα πιστευαν οντως πως εκανα το σωστο.. ενιγουει δεν λεω πως σχετιζεται το θεμα ή οτι παντα ειναι ετσι ή οτι η ομοιομαθητικη δεν εχει χρησιμοτητα κτλ.. εννοειται εχει απλα λεω μια εμπειρια που ειχα..
    ευχαριστω για την γνωμη και την βοηθεια.. αν δεν λειτουργησει και αυτο προς τα κει με κοβω.αν και δεν ηξερα και τα ορμονικα εχουν ομοιοπαθητικο τροπο θεραπειεας..ενδιαφερον

    καλημερα, το εψαξα και τελικα η ομοιοπαθητικη βοηθαει φουλ σε ορμονικα και ειδικα σε θεματα περιοδου
    τουλαχιστον μια εξτρα λυση
    ενοητε οτι πιστευω στην κλασικη ιατρικη και η κλασικη ομοιοπαθητικη πιστευει..
    τωρα υπαρχουν και ακροτητες τις οποιες αποδοκιμαζω και γω.
    δε θελω να υποδειξω το σωστο το μονο που θελω ειναι να καψω ολες τις καλοφαρμακευτικες εταιριες
    αν απορης γιατι ειμαι τοσο εναντια στα φαρμακα αν θες διαβασε τις παρενεργειες του φαρμακου που περνεις και αν δε βαριεσε ανεβασε τις
    συγνωμη για το πρηξημο αλλα δε μπορω να κρατηθω σε αυτα τα θεματα
    φιλικα παντα
     

  14. 02-04-12 10:59 #6554
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βουλάκι, κάτι γραμμούλες να σκάνε μυτή βλέπω στην κοιλιά Από προπόνηση βλέπω οτι παίζεις με κιλά καλά (δυνατά) άρα αν συνεχίσεις έτσι γρήγορα θα δείς μεγαλύτερη αλλάγή πάνω σου.
    ευχαριστώ κοριτσακι μου να σαι καλα, παιδευομαι πολυ ρε γ..το παλευω πολυ στην κοιλια αλλα ειπαμε ο σωματοτυπος δεν αλλαζει, οποτε δεν νομιζω οτι παιρνω και πολυ μεγαλη βελτιωση στη συγκεκριμενη περιοχη
     

  15. 02-04-12 11:38 #6555
    Προεπιλογή
    Καλημερα κοριτσακια και καλη εβδομαδα
    Ανεβαζω τωρα και μερικες αλλες
    να δειτε πισω οψη και πλατη
    οτι μπορεσα..
    το ξερω θελω πολλη δουλεια ακομα
    μη δειξετε ελεος!
     

Σελίδα 437 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 337387427435436437438439447487537 ... ΤελευταίαΤελευταία