Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 395 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 295345385393394395396397405445495 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 5.911 έως 5.925 από 9687
  1. 17-03-12 17:31 #5911
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι ετσι...αμα δεις τι εχω βαλει εγω στο ματι για να φτιαξει ο μπαμπας θα σκασεις απο την ζηλια σου!
    Τί;;; πες, δώσε καμια ιδέα!!! Τώρα που ανοίγει ο καιρός θα κάνουμε τρελές κατασκευές
    We don't need eyes to see, we need vision
     

  2. 17-03-12 17:33 #5912
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vickypek Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχχα!!!γεια σου ρε πεγκυ!!σε απολαμβανω καθε φορα!!
    γεια σου κ σένα συντρόφισσα! τώρα που ανεβαίνει η θερμοκρασία ανεβαίνουν κ οι διαθέσεις
    We don't need eyes to see, we need vision
     

  3. 17-03-12 17:36 #5913
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    GCD 21

    :
    Ελένη είμαι κομμάτια. Έχω ξυπνήσει απ τις 5, έτρεξα 10χλμ, ξεβρόμισα το γραφείο κ το σπίτι κ έφτιαξα μια φανουροπιτα γιατι είχα χάσει ένα χαρτι(ο άγιος αυτος ποτε δεν μου χαλάει χατίρι).
    Ισως το κάνω αργότερα το απόγευμα, αλλά μάλλον για αύριο με βλέπω
    We don't need eyes to see, we need vision
     

  4. 17-03-12 17:36 #5914
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τί;;; πες, δώσε καμια ιδέα!!! Τώρα που ανοίγει ο καιρός θα κάνουμε τρελές κατασκευές
    Όνομα: 225845_130581647019010_130580850352423_210620_1526047_n.jpg Εμφανίσεις: 321 Μέγεθος: 75,7 KB

    k οχι μονο...
     

  5. 17-03-12 18:47 #5915
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ξεσυνηθισεις και θα συνηθισεις αυτο που θα κανεις τωρα...


    ΔΕΥΤΕΡΑ

    Kοιλιτσα στο power και ωμοι, ραχιαιοι επιμενεις ε?οοοοοοοοοκ

    -Πιεσεις ωμων καθιστη με αλτηρες
    -Εκτασεις πλαι ορθια με αλτηρες
    -εκτασεις Πίσω Ώμων Καθιστη
    -Ραχιαιους ..σε μπαλα 4*20 αργα
    Αεροβιο 30-35 λεπτα

    ΤΡΙΤΗ

    Ποδια

    -Σκουωτ ελευθερα με μπαρα
    -Πρεσσα με ποδια ψηλα ανοιχτα
    -Σουμο σκουωτ ελευθερα με αλτηρα
    -Προβολες στατικες
    -Leg extension
    Leg curl


    TETAΡΤΗ

    Στηθος- δικεφαλος

    -Καμψεις στηθους
    Πιεσεις στηθους σε επικληνη με αλτηρες
    -Vertical traction
    -
    -Καμψεις δικεφαλου ορθια με αλτηρες
    -Hammer ορθια
    τροχαλια μπαρα κατω 2*30''

    Αεροβιο 30-35 λεπτα

    ΠΕΜΠΤΗ

    Αιθουσα κοιλια ποδια..

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

    Πλατη τρικεφαλος

    -Ελξεις μονοζυγο
    -Mηχανημα upper back technogym
    -Κωπηλατικη καθιστη σε τροχαλια με τριγωνικη λαβη

    -Βυθίσεις σε παγκο
    -Πιεσεις τρικεφαλων τροχαλια με ισια μπαριτσα (αυτο που κρατας)
    -Εκτάσεις τρικεφαλων καθιστη ενα ενα χερι

    Aεροβιο 30-35 λεπτα

    ΣΑΒΒΑΤΟ

    Κοιλιακοι..Ραχιαιοι

    -Κρις κρος 4χ20
    -Αρσεις ποδιων 4χ20
    -Ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια 4χ20
    -Ψαλιδακια απλα 4χ20
    -Ραχιαιοι......μπαλα..................




    Ολα 3χ12



    σου το πειραξα λιγο
    τελειααα..αχ ανυπομονωωω να ρθει 1 του μηνοςςςς ευχαριστω γυμουλα
    αλλα μια μικρη αποριουλα..εκτασεις ωμων πισω καθιστη ??:S δεν βρηκα καποιο βιντεακι
    (τους ραχιαους σαββατο ή κυριακη επειδη θα τα κανω σπιτι να τους κανω χωρις μπαλα..απλους?)
     

  6. 17-03-12 18:51 #5916
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: 225845_130581647019010_130580850352423_210620_1526047_n.jpg Εμφανίσεις: 321 Μέγεθος: 75,7 KB

    k οχι μονο...
    σαν παιδικη χαρα ειναι
     

  7. 17-03-12 20:43 #5917
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελειααα..αχ ανυπομονωωω να ρθει 1 του μηνοςςςς ευχαριστω γυμουλα
    αλλα μια μικρη αποριουλα..εκτασεις ωμων πισω καθιστη ??:S δεν βρηκα καποιο βιντεακι
    (τους ραχιαους σαββατο ή κυριακη επειδη θα τα κανω σπιτι να τους κανω χωρις μπαλα..απλους?)

    τελος..τι vertical traction εβαλα καλε στο στηθος..λαθος..chest press εννοουσα..αλλα να φανταστω ως οργανο ειναι παρομοιο με τις πιεσεις επομενως ας βαλω peck deck
     

  8. 17-03-12 22:19 #5918

    Εγγραφή
    22-02-2012
    Περ.
    Ιωάννινα
    Μηνύματα
    52
    Wink
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιταξε να δεις...οι δυο τροφες που δεν μου αρεσουν ποιοτικα ειναι τα μαυρισμενα

    μπορεις να τα αλλαξεις πχ το σουβλακι να γινει φιλετο κοτοπουλο κ η μπαρα να φυγει....ηδη τρως δυο φρουτα εκει

    κ οχι καθημερινα σουβλακια κ μπαρες....

    δεν ξερω τι επιπεδο μυικοτητας εχεις κ που βρισκεσαι γι αυτο κ αυτες μου οι παρατηρησεις μπορει να ειναι κ υπερβολικες...

    καλο θα ηταν οντως να βαλεις καποια φωτο στο προφιλ σου να σε δουμε σαν ενα αλμπουμ που θα εχεις με φωτο σου...

    κατα τα αλλα αν τρως ΜΟΝΟ αυτα κ εισαι τυπικη στην προπονηση σου,δεν υπαρχει περιπτωση να μην φτασεις το στοχο σου....

    Δεκτόν αυτό για το κοτόπουλο αν και θα το εναλλάσσω στάνταρ με γαλοπούλα και για την μπάρα έχεις δίκιο καλύτερα μόνο στις μέρες προπόνησης.
    Όταν ανεβάσω φωτογραφίες θα σε ξαναρωτήσω. Όσον αφορά την τυπικότητα του φαγητού το έχω ξαναναφέρει ότι σπάω τα νεύρα στους άλλους. Το ίδιο ισχύει και με την προπόνησή μου είμαι πολύ τυπική και όντως κάνω βάρη, σε σημείο που όταν στο γυμναστήριο με πλησιάζουν άντρες νομίζοντας ότι είμαι ένα ακόμα κοριτσάκι που γυμνάζονται μόλις βλέπουν τις προπονήσεις μου αρχίζουν να με σέβονται. Μην ξεχνάμε ότι υπάρχει και αυτός ο ρατσισμός.
    Οι μόνες μου διατροφικές παρατυπίες είναι 1 μπολ σπιτικού ποπ κορν 2 φορές το μήνα βλέποντας ταινία με το φίλο μου και 2 με 3 ποτήρια κρασί όταν πλησιάζουν οι δύσκολες μέρες της περιόδου.
    Τα γλυκά ούτε που με εντυπωσιάζουν. Κρέμα γάλακτος έχω να φάω 4 χρόνια και πριν ένα μήνα που έκανα δίαιτα σε διατροφολόγο μου είχε βάλει να φάω αν θέλω για βράδυ μία κρέπα με γαλοπούλα και τυρί και δοκίμασα μετά από 4 χρόνια και τελικά αντί να τη φάω με έφαγε όλο το βράδυ. Καθαρός οργανισμός βλέπεις
    Όταν αναφερόμουν σε πρωτεΐνες, υδατάνθρακες και άλλα εννοούσα καρνιτίνη, και άλλα συμπληρώματα που κυκλοφορούν στο εμπόριο.
    Δεν ξέρω αν είναι καλό να μπω σε αυτό το τρυπάκι και τι επιπτώσεις έχουν όλα αυτά στον οργανισμό.
    Αρχίζω να μαθαίνω να ακούω το σώμα μου και τις πραγματικές του επιθυμίες όχι αυτό που θα ήθελα. Αυτό έχει διαφορά.
     

  9. 17-03-12 23:32 #5919
    Προεπιλογή αλκοολ
    αληθεια κοριτσια εσεις οταν βγαινετε βραδυ τι [πινετε?σοδα περιε κλπ?εγω κρασι λευκο προσπαθω να μενω στα 2,3 τη βδομαδα..και το θεωρω κατορθωμα κιολας σε σχεση με το παρελθον!βασικα μονο το κρασι κανω κεφι οποτε ειμαι καλα..τα σφηνακια πλεον ουτε να τα μυρισω.εσεις πως τα πατε στις βραδινες εξοδους???
     

  10. 17-03-12 23:35 #5920
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vickypek Εμφάνιση μηνυμάτων
    αληθεια κοριτσια εσεις οταν βγαινετε βραδυ τι [πινετε?σοδα περιε κλπ?εγω κρασι λευκο προσπαθω να μενω στα 2,3 τη βδομαδα..και το θεωρω κατορθωμα κιολας σε σχεση με το παρελθον!βασικα μονο το κρασι κανω κεφι οποτε ειμαι καλα..τα σφηνακια πλεον ουτε να τα μυρισω.εσεις πως τα πατε στις βραδινες εξοδους???

    Εγω δεν επινα ποτε μου(ολα μου μυριζουν) αντε σε τρελα κεφια να χω πιει καμια ursus....συνεπως coca cola light, κι αν βρω, φυσικο χυμο....αν εχουν ανοιχτες καφετιερες εκει που θα μαι ,ζηταω καφε ντεκαφεινε!(σπανια βγαινουμε σε μπαρακια αργα, νιοπαντροι βλεπετε )
    Ξενερουά ε?
     

  11. 17-03-12 23:42 #5921
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω δεν επινα ποτε μου(ολα μου μυριζουν) αντε σε τρελα κεφια να χω πιει καμια ursus....συνεπως coca cola light, κι αν βρω, φυσικο χυμο....αν εχουν ανοιχτες καφετιερες εκει που θα μαι ,ζηταω καφε ντεκαφεινε!(σπανια βγαινουμε σε μπαρακια αργα, νιοπαντροι βλεπετε )
    Ξενερουά ε?
    οχι μωρε ο,τι αρεσει στον καθενα..κι εμενα τα βαρια δεν μ αρεσουν πολυ..παλια χτυπουσα κατι ουισκακια τωρα ολα εγιναν κρασι..αλλα ειναι τοοοσο "τιποτα"..που σκεφτομαι να το κοψω κι αυτο το λιγο..δυσκολο με τις παρεες μου που με παρασυυυυυρουν!!!
     

  12. 17-03-12 23:57 #5922
    Προεπιλογή
    Να τους παρασυρεις εσυυυυυυυ να μην πινουν οπως κανω εγω στον αντρα μου
     

  13. 18-03-12 02:17 #5923
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vickypek Εμφάνιση μηνυμάτων
    αληθεια κοριτσια εσεις οταν βγαινετε βραδυ τι [πινετε?σοδα περιε κλπ?εγω κρασι λευκο προσπαθω να μενω στα 2,3 τη βδομαδα..και το θεωρω κατορθωμα κιολας σε σχεση με το παρελθον!βασικα μονο το κρασι κανω κεφι οποτε ειμαι καλα..τα σφηνακια πλεον ουτε να τα μυρισω.εσεις πως τα πατε στις βραδινες εξοδους???
    καμια ελαφρια μπυριτσα.. κανα κοκκινο κρασι... ή αν εχουν ρεντ μπουλ χωρις ζαχαρη... (που δεν εχουν)
    αντε και κανα 2-3 σφηνακια 3 φορες τον χρονο..
     

  14. 18-03-12 02:50 #5924
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vickypek Εμφάνιση μηνυμάτων
    αληθεια κοριτσια εσεις οταν βγαινετε βραδυ τι [πινετε?σοδα περιε κλπ?εγω κρασι λευκο προσπαθω να μενω στα 2,3 τη βδομαδα..και το θεωρω κατορθωμα κιολας σε σχεση με το παρελθον!βασικα μονο το κρασι κανω κεφι οποτε ειμαι καλα..τα σφηνακια πλεον ουτε να τα μυρισω.εσεις πως τα πατε στις βραδινες εξοδους???
    OTAN εβγαινα περριε

    πλεον και σε καφε ΑΝ παω καφε η περριε

    δεν ειναι κακο να παρεις κατι οπως σοδα περριε...αρκει να το θες κ να μην ξινιζεις οταν το πινεις...

    δεν θα σου χαλασει τη διατροφη το ενα ποτηρι κρασι πχ αλλα αν θελουμε να ειμαστε ακομη πιο τυπικες κ ψειρες τοτε ναι...θα φυγει κ αυτο...

    σου λεω λοιπον κ την επιλογη για κατι πιο χαλαρο αλλα κ το εξτριμ
     

  15. 18-03-12 02:55 #5925
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofia82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεκτόν αυτό για το κοτόπουλο αν και θα το εναλλάσσω στάνταρ με γαλοπούλα και για την μπάρα έχεις δίκιο καλύτερα μόνο στις μέρες προπόνησης.

    το θεμα μπαρα στο ανεφερα απο θεμα ποιοτητας...


    Όταν ανεβάσω φωτογραφίες θα σε ξαναρωτήσω. Όσον αφορά την τυπικότητα του φαγητού το έχω ξαναναφέρει ότι σπάω τα νεύρα στους άλλους. Το ίδιο ισχύει και με την προπόνησή μου είμαι πολύ τυπική και όντως κάνω βάρη, σε σημείο που όταν στο γυμναστήριο με πλησιάζουν άντρες νομίζοντας ότι είμαι ένα ακόμα κοριτσάκι που γυμνάζονται μόλις βλέπουν τις προπονήσεις μου αρχίζουν να με σέβονται. Μην ξεχνάμε ότι υπάρχει και αυτός ο ρατσισμός.
    Οι μόνες μου διατροφικές παρατυπίες είναι 1 μπολ σπιτικού ποπ κορν 2 φορές το μήνα βλέποντας ταινία με το φίλο μου και 2 με 3 ποτήρια κρασί όταν πλησιάζουν οι δύσκολες μέρες της περιόδου.

    καλα κανεις κ στο γυμ κ στη διατροφη...κλεισε αυτια...


    Τα γλυκά ούτε που με εντυπωσιάζουν. Κρέμα γάλακτος έχω να φάω 4 χρόνια και πριν ένα μήνα που έκανα δίαιτα σε διατροφολόγο μου είχε βάλει να φάω αν θέλω για βράδυ μία κρέπα με γαλοπούλα και τυρί και δοκίμασα μετά από 4 χρόνια και τελικά αντί να τη φάω με έφαγε όλο το βράδυ. Καθαρός οργανισμός βλέπεις


    Όταν αναφερόμουν σε πρωτεΐνες, υδατάνθρακες και άλλα εννοούσα καρνιτίνη, και άλλα συμπληρώματα που κυκλοφορούν στο εμπόριο.
    Δεν ξέρω αν είναι καλό να μπω σε αυτό το τρυπάκι και τι επιπτώσεις έχουν όλα αυτά στον οργανισμό.
    Αρχίζω να μαθαίνω να ακούω το σώμα μου και τις πραγματικές του επιθυμίες όχι αυτό που θα ήθελα. Αυτό έχει διαφορά.
    δεν υπαρχει λογος να τα φοβασαι...

    η πρωτεινη ειναι καθαρα φαγητο...πραγματικα για μενα το πιο χρησιμο αν μου ρωτησεις τι θα επαιρνες...το πρωτο θα ηταν αυτο...
    σου λυνει τα χερια....

    μετα οχι ρε τι υδατανθρακα να αγορασεις απο συμπληρωμα...δεν συνιστω...φαε φαγητακι εκει ρυζακι πατατα να σε χορτασει...αυτα ας τα κανουν οι ανδρες με τα πολλα κιλα που θελουν να συντηρηθουν κ εχουν σκασει στο φαγητο...


    καρνιτινη και να παρεις θελει καλη ποσοτητα κ μακροχρονια ληψη?εχεις να τα δωσεις?παρε αλλα κ παλι μην περιμενεις θαυματα...με αλλα λογια...

    αν θες να αγορασεις κατι.....πρωτεινη ως ροφημα
     

Σελίδα 395 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 295345385393394395396397405445495 ... ΤελευταίαΤελευταία