Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 375 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 275325365373374375376377385425475 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 5.611 έως 5.625 από 9687
  1. 10-03-12 18:41 #5611
    Προεπιλογή
    Ελα ντε πανακριβα τα ατιμα αλλα πολυ ωραιαααααα
    Ρε κοριτσακια μια απορια. Γιατι στους καθρεφτες σπιτι μου με βλεπω ικανοποιητικη και στο gym ΑΡΚΟΥΔΑ????????
     

  2. 10-03-12 18:44 #5612
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα ντε πανακριβα τα ατιμα αλλα πολυ ωραιαααααα
    Ρε κοριτσακια μια απορια. Γιατι στους καθρεφτες σπιτι μου με βλεπω ικανοποιητικη και στο gym ΑΡΚΟΥΔΑ????????
    εγω το αντιθετο..στο γυμ με βλεπω θεα πανελεπτη πανψυλη με ποδαρες και στο σπιτι..ασε παιζει ρολο ο καθρευτης.ειναι καθρεφτες που σε παχαινουν αλλοι που σε αδυνατιζουν και οι κανονικοι..προφανως το δικο μ γυμ βαζει τους δευτερους για να νομιζεις πως κατι κανεις και να συνεχισεις να πληρωνεις στο δικο σ τους πρωτους για να σας αγχωνει και να τρελενεστε και να μην σταματησετε να πληρωνετε
     

  3. 10-03-12 18:45 #5613
    Το avatar του χρήστη grace

    Εγγραφή
    04-03-2012
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    160
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    GTD 22

    Η πιο κρισιμη μερα/μερες σε μια εβδομαδα απο θεμα διατροφης ειναι το σαββατοκυριακο.

    Συνηθως χαλαρωνουμε απο δουλειες και υποχρεωσεις αλλα και απο γυμναστικη αρα...και απο...διατροφη?

    Γιατι?Δεν ειστε ευχαριστημενες με τη διατροφη σας κ θελετε διαλειμμα?ΧΜ...τοτε να ξαναδειτε τη διατροφη σας κ να φροντισετε να μην νιωθετε στερηση.

    Εννεοιται ειμαστε ανθρωποι και θα φαμε κ τη λιχουδια μας αλλα μην ξεχνατε...το φρουσκωμα και το πρηξιμο απο το γουρουνιασμα ειναι χειροτερο αισθημα απο οποιαδηποτε στιγμιαια αισθηση ευχαριστησης απο σαβουρα μαζεμενη!

    Γι'αυτο λοιπον...μην ξεχνατε!


    Συνημμένο Αρχείο 41803

    Πόσο μα πόοοσο σωστή μπορεί να είσαι!

    Εγω παλι δεν εχω θέμα με τη γυμναστική ( ίσα ίσα εκεί πρέπει να χαλαρώνω λιγάκι τα σκ! )

    Άλλα αν παω έξω για φαγητο μπορει να φάω κ μια πιατελα γλυκα, ειδικά αν έχω να φαω και κανα 2μηνο! Μετά να δείτε τυψεις... Ούτε να κοιμηθώ δεν μπορώ...
    Αλλά ειναι με τις μερες μου!
    I'm Only Responsible For What I Say... Not For What You Understant...
     

  4. 10-03-12 18:48 #5614
    Το avatar του χρήστη grace

    Εγγραφή
    04-03-2012
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    160
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω το αντιθετο..στο γυμ με βλεπω θεα πανελεπτη πανψυλη με ποδαρες και στο σπιτι..ασε παιζει ρολο ο καθρευτης.ειναι καθρεφτες που σε παχαινουν αλλοι που σε αδυνατιζουν και οι κανονικοι..προφανως το δικο μ γυμ βαζει τους δευτερους για να νομιζεις πως κατι κανεις και να συνεχισεις να πληρωνεις στο δικο σ τους πρωτους για να σας αγχωνει και να τρελενεστε και να μην σταματησετε να πληρωνετε
    Αχαχαχαχαχα!
    Ισχύει αυτο! να παμε τοτε σε gym χωρίς καθρεύτες..
    I'm Only Responsible For What I Say... Not For What You Understant...
     

  5. 10-03-12 18:50 #5615
    Προεπιλογή
    Σε πολυ παλιοτερο γυμναστηριο πριν χρονια με εβλεπα σουπερ! Στα τωρινα αρκουδιαρα σας λεω! Ντρεπομαι να κοιταξω τους καθρεφτες χαχαχαχαχχ μπορει να εχετε δικιο παντως τοτε να κοιταμε και σε διαφορα δοκιμαστηρια καταστηματων!
     

  6. 10-03-12 18:53 #5616
    Προεπιλογή
    Επισης δε σκεφτονται οι χαζοι αν εισαι πορωμενος θα πας και μπουσουλωντας ακομα ....Ασχετα απο το τι δειχνουν οι καθρεφτες, θα δουμε αν κουμπωνουν η οχι τα ρουχα μας!!!!!
     

  7. 10-03-12 18:56 #5617
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης δε σκεφτονται οι χαζοι αν εισαι πορωμενος θα πας και μπουσουλωντας ακομα ....Ασχετα απο το τι δειχνουν οι καθρεφτες, θα δουμε αν κουμπωνουν η οχι τα ρουχα μας!!!!!
    καλα μη το λες..εγω με εβλεπα και ελεγα..ουυ μπραβο καλη ειμαι τελικα.... και μολις παω σπιτι..ουυ μπραβο χαζη ειμαι τελικα
     

  8. 10-03-12 18:58 #5618
    Προεπιλογή
    Α μπα.... Περισσοτερο εμπιστευομαι τι λενε τα παντελονια μου....
     

  9. 10-03-12 19:55 #5619
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοριτσια μου τι κανετε?

    εγω οπως βλεπετε απο την ωρα δεν κοιμαμαι...

    ηδη εχει ξεκινησει το συνεριο που ελεγα και τρεχω πανω κατω..μαζι με ολα τα αλλα της καθημερινοτητας μου

    μεχρι κ κυριακη θα ειμαι λιγο ον περιεργες ωρες οπως τωρα κ οσο αντεχω...

    γι αυτο λιγη κατανοηση ως προς τα πμ και γενικα ερωτησεις...
    καλη συνεχεια κ καλη δυναμη gumaki....

    εμεις εδω ειμαστε κ σε περιμενουμε........
     

  10. 10-03-12 20:32 #5620
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω το αντιθετο..στο γυμ με βλεπω θεα πανελεπτη πανψυλη με ποδαρες και στο σπιτι..ασε παιζει ρολο ο καθρευτης.ειναι καθρεφτες που σε παχαινουν αλλοι που σε αδυνατιζουν και οι κανονικοι..προφανως το δικο μ γυμ βαζει τους δευτερους για να νομιζεις πως κατι κανεις και να συνεχισεις να πληρωνεις στο δικο σ τους πρωτους για να σας αγχωνει και να τρελενεστε και να μην σταματησετε να πληρωνετε
    Στο δικο μου αν ερθεις θα πιστευεις οτι εισαι ο Shrek
     

  11. 10-03-12 21:26 #5621
    Προεπιλογή
    κοριτσαρες μου γεια χαρα κι απο μενα!!!
    μου πηρε λιγο καιρο να διαβασω οοοολα τα ποστ σας αλλα επιτελους εφτασα να συγχρονιστω κι εγω!μπορω να πω οτι απο τις αποψεις σας και τις σκεψεις σας εχω ταυτιστει πολλες φορες και νιωθω να βρηκα -επιτελους- γυναικες που με καταλαβαινουν γιατι οι φιλες μου δεν ασχολουνται με γυμναστηρια διατροφες κλπ.με λενε Βικη ειμαι 22 χρ 1,63 και 51 κιλα.ποτε δεν ειχα προβλημα με το σωμα μου στο σπιτι προσεχαμε αρκετα διατροφη τωρα μετα απο προβληματα υγειας που ξεπεραστηκαν προσεχουμε διπλα!ξεκινησα πριν 1 1/2 χρονο γυμναστηριο τρεξιμο βαρη και πορωθηκα!περασα βεβαια απο φαση τρελας για γραμμωση εχασα περιοδο εκοβα υδατ και αλλες τετοιεσ...μ**κιες.το πληρωσα!τωρα συνεχιζω μεν τρεξιμο διαλειμματικη κυριως 3/βδομαδα βαρη 3/βδομαδα μετα το αεροβιο συνηθως με προγραμμα απ το γυμν θα στο ποσταρω ελενη καποια στιγμη να μου πεις τη γνωμη σου!με τη διατροφη παιδευομαι λιγο γιατι καταλαβα οτι τωρα που δουλευω σαν τρελη(ειμαι φυσικοθεραπευτρια...χωρις ωραριο οσο παει!)εχω αυξημενες αναγκες απλα δεν ξερω τι να προσθεσω!η διατροφη μου:
    8: ενα ποτ γαλα,40γρ βρωμη κραν μπερι αμυγδαλα μπλουμπερι και μελι-ποοοοολυ το γουσταρω το πρωινο!
    12: χουφτα ξηροκαρπια
    2:οσπρια 2/βδομαδα,ψαρι-σαλατες 1/βδομαδα, μοσχαρι-πατατα 2/βδομαδα και λαδερα 2/βδομαδα,μαγειρικη μαμας..με 30γρ τυρι λαιτ και μια φετα ολικης ψωμι
    6:μπανανα
    7:προπονηση
    9.30:σαλατα με αυγο/κοτοπουλο 1 κ.σ λαδι λιναροσπορο 'η γιαουρτι με 5 καρυδια και 1 φρυγανια..
    τι λες να προσθεσω?να σημειωσω οτι δεν θελω να χασω ισως μαλλον να βαλω στο πανω μερος του σωματος αλλα μαλλον δεν θα μπορεσω να το απομονωσω ε?
    συγγνωμη για το τεραστιο ποστ ηθελα τοοοσο καιρο να σας γραψω και περιμενα να συγχρονιστω!!μες την τρελα ειστε!!!καλο σ/κ καλη επιτυχια στο συνεδριο ελενη!!!
     

  12. 10-03-12 21:33 #5622
    Προεπιλογή
    καλώς τη...... Βίκυ...αν καταλαβαίνω σωστά ε??
    εμένα γιατι μου φαίνεται οτι τρως λίγο??
    (ποια μιλάει βέβαια αλλα τελοςπαντων)
     

  13. 10-03-12 21:37 #5623
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vickypek Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοριτσαρες μου γεια χαρα κι απο μενα!!!
    μου πηρε λιγο καιρο να διαβασω οοοολα τα ποστ σας αλλα επιτελους εφτασα να συγχρονιστω κι εγω!μπορω να πω οτι απο τις αποψεις σας και τις σκεψεις σας εχω ταυτιστει πολλες φορες και νιωθω να βρηκα -επιτελους- γυναικες που με καταλαβαινουν γιατι οι φιλες μου δεν ασχολουνται με γυμναστηρια διατροφες κλπ.με λενε Βικη ειμαι 22 χρ 1,63 και 51 κιλα.ποτε δεν ειχα προβλημα με το σωμα μου στο σπιτι προσεχαμε αρκετα διατροφη τωρα μετα απο προβληματα υγειας που ξεπεραστηκαν προσεχουμε διπλα!ξεκινησα πριν 1 1/2 χρονο γυμναστηριο τρεξιμο βαρη και πορωθηκα!περασα βεβαια απο φαση τρελας για γραμμωση εχασα περιοδο εκοβα υδατ και αλλες τετοιεσ...μ**κιες.το πληρωσα!τωρα συνεχιζω μεν τρεξιμο διαλειμματικη κυριως 3/βδομαδα βαρη 3/βδομαδα μετα το αεροβιο συνηθως με προγραμμα απ το γυμν θα στο ποσταρω ελενη καποια στιγμη να μου πεις τη γνωμη σου!με τη διατροφη παιδευομαι λιγο γιατι καταλαβα οτι τωρα που δουλευω σαν τρελη(ειμαι φυσικοθεραπευτρια...χωρις ωραριο οσο παει!)εχω αυξημενες αναγκες απλα δεν ξερω τι να προσθεσω!η διατροφη μου:
    8: ενα ποτ γαλα,40γρ βρωμη κραν μπερι αμυγδαλα μπλουμπερι και μελι-ποοοοολυ το γουσταρω το πρωινο!
    12: χουφτα ξηροκαρπια
    2:οσπρια 2/βδομαδα,ψαρι-σαλατες 1/βδομαδα, μοσχαρι-πατατα 2/βδομαδα και λαδερα 2/βδομαδα,μαγειρικη μαμας..με 30γρ τυρι λαιτ και μια φετα ολικης ψωμι
    6:μπανανα
    7:προπονηση
    9.30:σαλατα με αυγο/κοτοπουλο 1 κ.σ λαδι λιναροσπορο 'η γιαουρτι με 5 καρυδια και 1 φρυγανια..
    τι λες να προσθεσω?να σημειωσω οτι δεν θελω να χασω ισως μαλλον να βαλω στο πανω μερος του σωματος αλλα μαλλον δεν θα μπορεσω να το απομονωσω ε?
    συγγνωμη για το τεραστιο ποστ ηθελα τοοοσο καιρο να σας γραψω και περιμενα να συγχρονιστω!!μες την τρελα ειστε!!!καλο σ/κ καλη επιτυχια στο συνεδριο ελενη!!!
    καλως ηρθες βικυ, σε γενικες γραμμες σε βρισκω μια χαρα απο διατροφη μενει νΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙς και το προγραμμα σου να σου πουν οι πιο εμπειρες και κυριως η ελενη βεβαια πως το βρισκει, καλη αρχη!!
     

  14. 10-03-12 21:38 #5624
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vickypek Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοριτσαρες μου γεια χαρα κι απο μενα!!!
    μου πηρε λιγο καιρο να διαβασω οοοολα τα ποστ σας αλλα επιτελους εφτασα να συγχρονιστω κι εγω!μπορω να πω οτι απο τις αποψεις σας και τις σκεψεις σας εχω ταυτιστει πολλες φορες και νιωθω να βρηκα -επιτελους- γυναικες που με καταλαβαινουν γιατι οι φιλες μου δεν ασχολουνται με γυμναστηρια διατροφες κλπ.με λενε Βικη ειμαι 22 χρ 1,63 και 51 κιλα.ποτε δεν ειχα προβλημα με το σωμα μου στο σπιτι προσεχαμε αρκετα διατροφη τωρα μετα απο προβληματα υγειας που ξεπεραστηκαν προσεχουμε διπλα!ξεκινησα πριν 1 1/2 χρονο γυμναστηριο τρεξιμο βαρη και πορωθηκα!περασα βεβαια απο φαση τρελας για γραμμωση εχασα περιοδο εκοβα υδατ και αλλες τετοιεσ...μ**κιες.το πληρωσα!τωρα συνεχιζω μεν τρεξιμο διαλειμματικη κυριως 3/βδομαδα βαρη 3/βδομαδα μετα το αεροβιο συνηθως με προγραμμα απ το γυμν θα στο ποσταρω ελενη καποια στιγμη να μου πεις τη γνωμη σου!με τη διατροφη παιδευομαι λιγο γιατι καταλαβα οτι τωρα που δουλευω σαν τρελη(ειμαι φυσικοθεραπευτρια...χωρις ωραριο οσο παει!)εχω αυξημενες αναγκες απλα δεν ξερω τι να προσθεσω!η διατροφη μου:
    8: ενα ποτ γαλα,40γρ βρωμη κραν μπερι αμυγδαλα μπλουμπερι και μελι-ποοοοολυ το γουσταρω το πρωινο!
    12: χουφτα ξηροκαρπια
    2:οσπρια 2/βδομαδα,ψαρι-σαλατες 1/βδομαδα, μοσχαρι-πατατα 2/βδομαδα και λαδερα 2/βδομαδα,μαγειρικη μαμας..με 30γρ τυρι λαιτ και μια φετα ολικης ψωμι
    6:μπανανα
    7:προπονηση
    9.30:σαλατα με αυγο/κοτοπουλο 1 κ.σ λαδι λιναροσπορο 'η γιαουρτι με 5 καρυδια και 1 φρυγανια..
    τι λες να προσθεσω?να σημειωσω οτι δεν θελω να χασω ισως μαλλον να βαλω στο πανω μερος του σωματος αλλα μαλλον δεν θα μπορεσω να το απομονωσω ε?
    συγγνωμη για το τεραστιο ποστ ηθελα τοοοσο καιρο να σας γραψω και περιμενα να συγχρονιστω!!μες την τρελα ειστε!!!καλο σ/κ καλη επιτυχια στο συνεδριο ελενη!!!
    το απογευματινο σου πριν την προπονηση θελει και λιγη πρωτεινουλα...

    (δαφνη δασκαλε π διδασκες ρ )
     

  15. 10-03-12 21:39 #5625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xelashai Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλώς τη...... Βίκυ...αν καταλαβαίνω σωστά ε??
    εμένα γιατι μου φαίνεται οτι τρως λίγο??
    (ποια μιλάει βέβαια αλλα τελοςπαντων)
    σπουργιτακι μου εσυ μιλας για λιγο φαγητο??
     

Σελίδα 375 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 275325365373374375376377385425475 ... ΤελευταίαΤελευταία