Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 102 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 25292100101102103104112152202602 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.516 έως 1.530 από 9687
  1. 31-01-12 13:46 #1516
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων

    εγω σημερα εφαγα φασολακια με αυγα και βρωμη κ λεμονι με κανελα...
    Για πρώι?????? Ωραία που θα περασωωωωω...!!!
     

  2. 31-01-12 13:48 #1517
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym's sis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πρώι?????? Ωραία που θα περασωωωωω...!!!
    χεχεχεχεχχεχε!οντως!μοσχοβολαει το σπιτι οταν ψηνεται!
     

  3. 31-01-12 13:48 #1518
    Προεπιλογή
    ρε οι αντρες ειναι πολυ κουτσομποληδες...ακομα και στο γυμναστηριο κανουν πηγαδακια...ηθελα να ξερα τι λενε???
     

  4. 31-01-12 13:49 #1519
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβως...του μυαλου γιατι πεινα δεν ειναι...

    αλλωστε το γλυκο δεν το τρωμε για να παρουμε θρεψη...αλλα για την τερψη!οποτε ας το τρωμε μια στο τοσο για να το ευχαριστιομαστε κιολας!
    ετσι...να το τρωμε οχι να μασ τρωει το ατιμο....
     

  5. 31-01-12 13:49 #1520
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω κουναω κ το χερι μου οταν βρωμανε μπροστα τους...

    ναι ναι με αγαπανε ολοι εκει...!
    x0a0x0ax0a0xa0x0a0x

    εε κανονισε να σε μισουν ολοι..εχω και φιλους στο γυμ σ
     

  6. 31-01-12 13:50 #1521
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    x0a0x0ax0a0xa0x0a0x

    εε κανονισε να σε μισουν ολοι..εχω και φιλους στο γυμ σ
    δεν πα ναναι....αν δεν ξερουν στοιχειωδεις κανονες υγειινης εγω τι φτιαω να μυριζω οτι περναει δηλαδη κ εχω την αναγκη να καλυφθω κουνωντας περα δωθε το χερι μου?
     

  7. 31-01-12 13:51 #1522
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xelashai Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε οι αντρες ειναι πολυ κουτσομποληδες...ακομα και στο γυμναστηριο κανουν πηγαδακια...ηθελα να ξερα τι λενε???
    xaxaxax
    "πω τωρα...θελουν και οι γυναικες γυμ..αντε ν παν να κανουν κανα καθισμα και ας αφησουν τα βαρη.. που μου παιρνουν εκει το τετρακιλο και νομιζουν κατι κανουν..."

    ή οταν πας να κανεις καμια καλη άσκηση δυσκολη.. " ναι οκ σιγα μην κανεις εσυ αυτην την ασκηση..." αυτα υποθετω
     

  8. 31-01-12 13:55 #1523
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    xaxaxax
    "πω τωρα...θελουν και οι γυναικες γυμ..αντε ν παν να κανουν κανα καθισμα και ας αφησουν τα βαρη.. που μου παιρνουν εκει το τετρακιλο και νομιζουν κατι κανουν..."

    ή οταν πας να κανεις καμια καλη άσκηση δυσκολη.. " ναι οκ σιγα μην κανεις εσυ αυτην την ασκηση..." αυτα υποθετω


    Δεν είχα μπει στο τρυπάκι να το σκεφτώ...

    Έχω να στήσω πολύ αφτί αύριο!!!!!!!!!
     

  9. 31-01-12 13:55 #1524
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δύο ερωτήσεις για σήμερα:

    1) Πόσο μέλι μπορούμε να τρώμε? Δηλαδή, μια κουταλιά γλυκού στο γιαούρτι το απόγευμα, είναι υπερβολή?
    2) Με το ζελέ τι παίζει? Εννοώ τον λάιτ. Είχα διαβάσει κάπου, ότι μπορούμε να τρώμε ελεύθερα, ακόμη και ένα κουτί τη μέρα. Από θερμίδες δεν έχει τίποτα, νομίζω καμμιά 50-αριά το κουτί, αλλά έχει ασπαρτάμη και ψιλοκολλάω.


    Και κάτι πολύ άσχετο: Υπάρχει διατροφή ισορροπημένη, με τεράστιο πρωινό? Ό, τι και αν φάω, θέλω κι άλλο! Όταν ξυπνώ, πεινάω απίστευτα! Το νιώθετε και εσείς? Πώς το ελέγχετε? Δεν είμαι σίγουρη ότι είναι θέμα κορεσμού, αλλά θέμα γεύσεων. Δε μου αρκεί ένα μπολ δημητρικά ή 4 φρυγανιές. Θέλω απ'όλα, σε λίγη ποσότητα. Μπορώ? Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ (μόνο παλιά με τη σαβούρα)...
    σ βρηκα την λυση με το που ξυπνας νερακι...πρωτον γτ ενεργοποιει τν μεταβολισμο κ σ κοβει την ληγουρα κ τν αυθορμητισμο του πρωινου σαβουριασματος...
     

  10. 31-01-12 13:56 #1525
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν πα ναναι....αν δεν ξερουν στοιχειωδεις κανονες υγειινης εγω τι φτιαω να μυριζω οτι περναει δηλαδη κ εχω την αναγκη να καλυφθω κουνωντας περα δωθε το χερι μου?
    πεστο ψεμματα πανε να φτιαξουνε σωμα αλλα η μασχαλιλα μασχαλιλα .....δεν εινα μονο οι αντρες ομως ..ειναι και κατι γυναικες που μοσχομυριζουν .......απο μακρια ..οταν ειμαι με καμια τετοια κοντα στο διαδρομο η πετσετα μπαινει στην μυτη ...
     

  11. 31-01-12 13:57 #1526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    xaxaxax
    "πω τωρα...θελουν και οι γυναικες γυμ..αντε ν παν να κανουν κανα καθισμα και ας αφησουν τα βαρη.. που μου παιρνουν εκει το τετρακιλο και νομιζουν κατι κανουν..."

    ή οταν πας να κανεις καμια καλη άσκηση δυσκολη.. " ναι οκ σιγα μην κανεις εσυ αυτην την ασκηση..." αυτα υποθετω
    χαχαχχαα..πω πω γιαυτο κομπλαρω κι εγω...αφου μερικες φορες τους κοιταω με εντονο βλεμα και αγρια μπας και σταματησουν να κοιτανε..δεν εχω χειροτερο απο αυτο οταν κανω καποια ασκηση..νομιζω οτι την κανω λαθος
     

  12. 31-01-12 13:59 #1527
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xelashai Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχχαα..πω πω γιαυτο κομπλαρω κι εγω...αφου μερικες φορες τους κοιταω με εντονο βλεμα και αγρια μπας και σταματησουν να κοιτανε..δεν εχω χειροτερο απο αυτο οταν κανω καποια ασκηση..νομιζω οτι την κανω λαθος
    αααααααααααααααααααααα και εγωωω..μακαρι να μην υπηρχαν αντρες στα γυμναστηρια
    να ταν μονο γυναικων

     

  13. 31-01-12 14:01 #1528
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    πεστο ψεμματα πανε να φτιαξουνε σωμα αλλα η μασχαλιλα μασχαλιλα .....δεν εινα μονο οι αντρες ομως ..ειναι και κατι γυναικες που μοσχομυριζουν .......απο μακρια ..οταν ειμαι με καμια τετοια κοντα στο διαδρομο η πετσετα μπαινει στην μυτη ...
    χαχαχα..δεν υπάρχει...ειδικα στον διαδρομο δεν αντεχεται...σου πιανεται η ανάση και δεν μπορεις να συνεχισεις
     

  14. 31-01-12 14:03 #1529
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, αυτό με τους γλουτούς το έχω πάθει και εγώ και είναι ο λόγος που σταμάτησα να φοράω κολάν στο γυμναστήριο (αλλά με τη φόρμα πού να τρέξεις, που πέφτει και φτάνει στα γόνατα??)
    Χέστους μωρέ! Να την απολαμβάνεις την τσατίλα τους...
    εγω που εχω μαθει με σορτς γτ οπως λες κ εσυ δεν γινεται ν κανεις αεροβιο με φορμα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ! κ με κοιτανε λες κ ηρθα απο αλλο πλανητη ειδικα οι γυναικες...ελεος πραγματικα..ερχονται κ μ λενε μα καλα δεν κρυωνειιιιιςςςςς...
     

  15. 31-01-12 14:04 #1530
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αααααααααααααααααααααα και εγωωω..μακαρι να μην υπηρχαν αντρες στα γυμναστηρια
    να ταν μονο γυναικων

    Τι λες βρε!!!!
    Φτου, φτου, φτου!!!!!


    Εκτός από εδώ, δε τις μπορώ τις γυναίκες! Απαπαπαπαπαπα.....
    Έχετε δει γκόμενα του γυμναστή στο γυμναστήριο? Να τον ρωτάς πώς να την κάνεις τη ρημάδα την άσκηση και να σε κοιτάζει με βλέμμα "θέλω να σε σφάξω τώρα"
    Μα καλή μου, η δουλειά του είναι!

    Καλά, πολύ κουτσομπολιά έπεσε. Πάω για ελλειπτικό, τα λέμε σε καμμιά ωρίτσα!
     

Σελίδα 102 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 25292100101102103104112152202602 ... ΤελευταίαΤελευταία