Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 173 από 173
  1. 03-05-12 17:52 #166
     

  2. 03-05-12 18:09 #167
     

  3. 03-05-12 18:25 #168
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Το μονο αληθινο πραγμα απο τον Keirox που μας εμεινε? ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑΤΟΥΡΑΛ!

    Οσοι κανουνε ποδηλατο και ξερουνε για τον "plannet" , κατι αντιστοιχο με τον "Keirox"...
     

  4. 03-05-12 18:59 #169
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο το τσουτσεκι μου ειπε οτι βιωνω κερδη αρχαριου
     

  5. 03-05-12 19:13 #170
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Βαγγέλη δεν χρειαζεται να τον μειωσουμε περισοτερο.. αυτα τα ατομα έχουνε σοβαρα ψυχικα προβληματα και με διαφορους τροπους προσπαθουνε να νιωσουνε σημαντικοι για να παρουνε τα πανω τους..
     

  6. 03-05-12 20:04 #171
    Το avatar του χρήστη sakistaz

    Εγγραφή
    01-12-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    267
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαγγέλη δεν χρειαζεται να τον μειωσουμε περισοτερο.. αυτα τα ατομα έχουνε σοβαρα ψυχικα προβληματα και με διαφορους τροπους προσπαθουνε να νιωσουνε σημαντικοι για να παρουνε τα πανω τους..
    μπορει να μην εβαλε πραγματικες φωτο γιατι ειναι ακομα καλυτερος κ δεν ηθελε να δημιουργησει σε μας ψυχολογικα
    περα απο την πλακα δεν μπορω να κατανοησω τετοιου ειδους συμπεριφορες
     

  7. 03-05-12 20:22 #172
    Προεπιλογή
    Bασικα βλεπω καποιες διαφορες στο συγκεκριμενο θεμα σε σχεση με αλλα παρομοια.
    Ο keirox ποσταρε φωτογραφια μετα απο πολυ καιρο απο τοτε που αρχισε να γραφει στο φορουμ. Εμενα αυτο μου δειχνει οτι δεν ηταν ο σκοπος της εγγραφης του στο φορουμ να δειξει μια ψευτικη εικονα. Μηπως το καρπαζομα που ετρωγε τοσο καιρο σχετικα με τις συμβουλες που εδινε και γενικοτερα σχετικα με τα λεγομενα του τον εκαναν να ανεβασει μια ασχετη φωτο για να "δικαιολογησει" κατα καποιον τροπο τα οσα ελεγε? Οτι δηλαδη κανουν δουλεια και δεν πρεπει να ειμαστε τοσο αρνητικοι. Με λιγα λογια να το ειδε οτι θα βουλωσει στοματα μεσω της συγκεκριμενης φωτογραφιας?
    Επισης, δεν ξεκινησε αυτο το θεμα γραφοντας "φωτο μου" ή "φωτο keirox" η κατι τελος παντων που να υποδηλωνε οτι ηταν δικη του η φωτο. Φυσικα δεν το αρνηθηκε στην πορεια οταν αρχισαν να πεφτουν τα σχολια απο κατω αλλα δεν το ανοιξε το θεμα για να πει εγω ειμαι αυτος. Και μετα φυσικα παρασυρθηκε στη ροη των ποστ. Δεν ειμαι τοσο σιγουρος ομως οτι με το που ανοιξε αυτο το θεμα αν καποιος του εγραφε απο κατω "πω ρε φιλε ποιος ειναι ο τυπος? Πολυ καλο σωμα" θα ελεγε οτι ειναι ο ιδιος.
    Τεσπα δε γουσταρω να τον κρινω γιατι προσωπικα ειχα καποιο κερδος απο συμβουλες του keirox αλλα ισως να το δουμε και σαν μια αδυναμια να αρνηθει τελικα τα ευσημα και ας μην ανηκαν σε αυτον στην πραγματικοτητα.
    I have everywhere sought,
    and nowhere found
    So I lift the bleedin' bodkin
    And trust the grief deepest in
     

  8. 03-05-12 20:42 #173
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ares Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bασικα βλεπω καποιες διαφορες στο συγκεκριμενο θεμα σε σχεση με αλλα παρομοια.
    Ο keirox ποσταρε φωτογραφια μετα απο πολυ καιρο απο τοτε που αρχισε να γραφει στο φορουμ. Εμενα αυτο μου δειχνει οτι δεν ηταν ο σκοπος της εγγραφης του στο φορουμ να δειξει μια ψευτικη εικονα. Μηπως το καρπαζομα που ετρωγε τοσο καιρο σχετικα με τις συμβουλες που εδινε και γενικοτερα σχετικα με τα λεγομενα του τον εκαναν να ανεβασει μια ασχετη φωτο για να "δικαιολογησει" κατα καποιον τροπο τα οσα ελεγε? Οτι δηλαδη κανουν δουλεια και δεν πρεπει να ειμαστε τοσο αρνητικοι. Με λιγα λογια να το ειδε οτι θα βουλωσει στοματα μεσω της συγκεκριμενης φωτογραφιας?
    Επισης, δεν ξεκινησε αυτο το θεμα γραφοντας "φωτο μου" ή "φωτο keirox" η κατι τελος παντων που να υποδηλωνε οτι ηταν δικη του η φωτο. Φυσικα δεν το αρνηθηκε στην πορεια οταν αρχισαν να πεφτουν τα σχολια απο κατω αλλα δεν το ανοιξε το θεμα για να πει εγω ειμαι αυτος. Και μετα φυσικα παρασυρθηκε στη ροη των ποστ. Δεν ειμαι τοσο σιγουρος ομως οτι με το που ανοιξε αυτο το θεμα αν καποιος του εγραφε απο κατω "πω ρε φιλε ποιος ειναι ο τυπος? Πολυ καλο σωμα" θα ελεγε οτι ειναι ο ιδιος.
    Τεσπα δε γουσταρω να τον κρινω γιατι προσωπικα ειχα καποιο κερδος απο συμβουλες του keirox αλλα ισως να το δουμε και σαν μια αδυναμια να αρνηθει τελικα τα ευσημα και ας μην ανηκαν σε αυτον στην πραγματικοτητα.
    Στις φωτογραφίες μελων βαζουμε δικες μας φωτογραφίες ,όχι ατομων που γουσταρουμε...
    3 φορουμς υπάρχουν στην Ελλάδα και στα 3 εχει ανοιξει με αυτη την φωτογραφία,υποστηριζώντας με θερμη τα starting strength ,να κανεις squat και να πίνεις γάλα,aka Rippetoe,πόσο hardcore ηταν κτλ κτλ κτλ.
    Κανείς δεν τον βουτηξε από το λαιμό,ούτε σε αυτο το φόρουμ,ούτε και στα υπόλοιπα να βαλει φωτό για να αποδείξει κατι.
    Μονίμως υποβαθμιζε το επίπεδο γνωσεων του φόρουμ,όχι με αυτα που παρεθετε εκεινος αλλά απαξιωνοντας αρχες και πρακτικες δουλεμενες από ανθρωπους που όσα χρονια ειναι εκεινος,τοσα εχουν εκεινοι έπαθλα στην τροπαιοθήκη τους....
    Δεν πειράζει,να λοιπον που η ιστορία,όταν δωσεις λιγο περιθωριο χρόνου,άλλους τους δικαιωνει και αλλους τους αποκαλύπτει ή τους εκθέτει...
    Τελικα δεν βούλωσε στόματα,παρα μονο τα ανοιξε περισσότερο...
    Ούτε εγω θελω να ασχολουμαι μαζί του,αλλά όταν μπαίνεις με φόρα καπου,πρέπει να ελέγχεις τα φρένα σου.
    Αnyway,για να μην φαίνεται ότι "χορευουμε επι πτωματων", η κριτική εκ των υστέρων ειναι η αρετη των δειλων,λένε.
    Εγω σε καθε περιπτωση,τον είχα αμφισβητησει πολυ νωρίτερα και νιωθω καλά για αυτό,ότι δεν το κανω τωρα δηλάδη,εκ των υστέρων.
    Κλειδώνω το θεμα και θα ανοίξει μονο αν ο ίδιος επικοινωνησει μαζί μου με real φωτό,ειδάλλως το νετ εχει γεμίσει,εξαλλου δεν ειναι ο πρωτος που το εχει κανει.
    Η συνέχεια στα οφ τόπικ.
     

Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112