Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 39 από 39
  1. 30-01-12 09:47 #31
    Το avatar του χρήστη alaniaris_g7

    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περ.
    Λαμία Φθ/δας
    Μηνύματα
    248
    Προεπιλογή
    Μάγκα μου ωραίο το προγραμματάκι σου!!!!
    Για τα όργανα που έχεις, αν και χειροποίητα, είναι δύσκολο να κάνεις οποιαδήποτε άσκηση, είναι τέλεια!!!
    Και έτσι προσαρμόζεις τις ασκήσεις ανάλογα με αυτά που έχεις!!!

    Keep Going my friend!!!
    Οι αξιόλογοι σχολιάζουν ιδέες,οι μέτριοι γεγονότα και οι ηλίθιοι τους άλλους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-01-12 15:37 #32
    Προεπιλογή
    Κώστα, να τέτοιες μαλακίες κάνουν οι γελοιοι στα πλοία ,τσιγγουνεύονται να δώσουν κάποια χρήματα εφάπαξ για κάτι που αξίζει,προτιμώντας να ασχολούμαστε με έναν κωλουπολογιστή και να λιώνουμε στις ταινίες...Και εγώ ναυτικός είμαι και στο πλοίο δεν είχαμε απολύτως τίποτα ...θέλοντας και μη σωματικά πέφτεις...αλλά...ελληνικά πλοία...η νοοτροπία πάντα 20-30 χρόνια πίσω από τους ξένους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-01-12 08:03 #33

    Εγγραφή
    24-02-2011
    Περ.
    χαιδαριον
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    ασε συναδελφε ..μεγαλο θεμα αυτο.ηταν ξενερωμα στην αρχη αλλα σιγα σιγα σε συνεργασια με εναν μηχανικο εδω που εχει την ιδια μουρλια κοβουμε και ραβουμε λαμαρινες χαχα.ο χρονος ειναι λιγος,το κεφι πολυ.εχουμε ενα μικρο αποθυκακι 7 χ 7 μ..οτι χωραει βαζουμε..απο εξοπλισμο αυτα.απο κει και περα παιζουμε πολλες ασκησεις με το βαρος του σωματος,απο προπονηση 45λεπτα κυκλικα πολυ μεγαλης εντασης 2 και καμια φορα 3 την εβδομαδα.Απο διατροφη εχουμε εφοδιαστει πρωτεινες,κοακερ στο φουλ,παιρνουμε και κανενα ρυζακι ολικης(γιατι το καραβισιο το ξερεις πως ειναι).κρεας οσο θες..φρουτα,λαχανικα.παλευεται η κατασταση.
    Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-01-12 08:11 #34

    Εγγραφή
    24-02-2011
    Περ.
    χαιδαριον
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alaniaris_g7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάγκα μου ωραίο το προγραμματάκι σου!!!!
    Για τα όργανα που έχεις, αν και χειροποίητα, είναι δύσκολο να κάνεις οποιαδήποτε άσκηση, είναι τέλεια!!!
    Και έτσι προσαρμόζεις τις ασκήσεις ανάλογα με αυτά που έχεις!!!

    Keep Going my friend!!!
    ειναι περιεργη η φαση..τι να κανω..εκτος απο αυτα εχω και αρκετα λαστιχα,ελατηρια,σχοινια...περναει και η ωρα..κανενα 3μηνο ακομα και μετα σε κανονικο γυμναστηριο επιτελους..
    Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-01-12 11:03 #35
    Το avatar του χρήστη alaniaris_g7

    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περ.
    Λαμία Φθ/δας
    Μηνύματα
    248
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasc Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι περιεργη η φαση..τι να κανω..εκτος απο αυτα εχω και αρκετα λαστιχα,ελατηρια,σχοινια...περναει και η ωρα..κανενα 3μηνο ακομα και μετα σε κανονικο γυμναστηριο επιτελους..
    Αφού έτσι είναι η φάση φιλαράκι μην μιλάς καθόλου!!!!!
    Ο καθένας ότι έχει κάνει!!!!!
    Οι αξιόλογοι σχολιάζουν ιδέες,οι μέτριοι γεγονότα και οι ηλίθιοι τους άλλους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-01-12 20:40 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνημμένο Αρχείο 34872Συνημμένο Αρχείο 34872Συνημμένο Αρχείο 34872
    βαζεις κατω τη μπαρα και τη φορτωνεις με κιλα και τη βαζεις αναμεσα απο τα ποδια σου.την πιανεις ενα χερι απο πισω και ενα απο μπροστα και σηκωνεσαι οπως οιαρσεις θανατου.ειπες βασικες ασκησεις και τη θεωρω βασικοτατη.για προσαγωγους επιλεγω η καποιο ειδικο μηχανημα η περναω τον ειδικο ιμαντα γυρω απο τον αστραγαλο και δουλευω στο μηχανημα με τις τροχαλιες.
    ποιο βιβλιο ειναι αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-02-12 00:42 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων

    ασχολησε με στιβο κ τετοια ?
    διασκελικα τι ακριβως ειναι , πως δηλ κανεις την ασκηση?
    το διασκελικο σκουωτ λεγετε αλλιως jeferson squat και ειναι πραγματικα τρομερη ασκηση!!!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-02-12 03:26 #38

    Εγγραφή
    24-02-2011
    Περ.
    χαιδαριον
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    το βιβλιο λεγεται ασκησιολογιο προπονησης με βαρη του σταυρου δεδουκου.ειναι πολυ καλο καντε ενα τσεκ σε καταστηματα με ειδη bodybuilding.γενικα ολα τα βιβλια του.
    Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-02-12 17:22 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasc Εμφάνιση μηνυμάτων
    το βιβλιο λεγεται ασκησιολογιο προπονησης με βαρη του σταυρου δεδουκου.ειναι πολυ καλο καντε ενα τσεκ σε καταστηματα με ειδη bodybuilding.γενικα ολα τα βιβλια του.
    Ευχαριστώ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123