Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 39
  1. 28-11-11 02:38 #16

    Εγγραφή
    24-02-2011
    Περ.
    χαιδαριον
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν είναι έτσι όπως τα λες στα δίνω και από τώρα ρε φίλε, εγώ τη καλύτερη γυμναστική σπίτι μου την έκανα και έφτυνα αίμα με τις πατέντες που είχα βρει... με στίβες νερών, πατάρια, πάγκους κουζίνες, καρέκλες και σκοινιά έκανα όλα τα όργανα του γυμναστηρίου
    ενα προβλημα που ειχα εδω ειναι οτι δεν ειχα μακρια μπαρα για να προσθετω κιλα.ουτε και κιλα δηλαδη.κομματια χαλυβα που τα εκοψα σε τετραγωνες φετες σε διαφορα μεγεθη.αφου γεμισει η μπαρα,τα επομενα τα δενω σε σχοινι που η μια ακρη του ειναι μονιμα δεμενη πανω στ μπαρα και απο την αλλη περναω τις φετες και τις δενω στη μπαρα..τροχαλιες ειναι 2 παλια παλαγγα με σχοινι και λαβες εχω βγαλει αυτες που εχουν τα λαστιχα γυμναστικης.αλτηρες και αυτοι χειροποιητοι προσεχρικα ωστε να εχουν το ιδιο βαρος.μπουγελα με αμμο για βαρη,ιμαντες για συσφιξη οπου χρειαστει.εχω κατασκευασει σταυρο για πλατη εχω πολλα λαστιχα και μπαρες ισιες ομως.σταβομπαρα δεν μπορω να φτιαξω αλλα που θα παει.ο παγκος και αυτος χειροποιητος που τον κανεις και επικλινη και κατακλινη.ηχοσυστημα και ολα αυτα σε ενα χωρο 5χ5.δεν εναι ασχημο καθολου.φαντασια θελει.οταν γυριζω ελλαδα παω σε ενα υπερσυγχρονο αλλα πιστευω οτι εδω στο κοτετσακι γινεται καλυτερη δουλιτσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-11-11 19:02 #17
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasc Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα προβλημα που ειχα εδω ειναι οτι δεν ειχα μακρια μπαρα για να προσθετω κιλα.ουτε και κιλα δηλαδη.κομματια χαλυβα που τα εκοψα σε τετραγωνες φετες σε διαφορα μεγεθη.αφου γεμισει η μπαρα,τα επομενα τα δενω σε σχοινι που η μια ακρη του ειναι μονιμα δεμενη πανω στ μπαρα και απο την αλλη περναω τις φετες και τις δενω στη μπαρα..τροχαλιες ειναι 2 παλια παλαγγα με σχοινι και λαβες εχω βγαλει αυτες που εχουν τα λαστιχα γυμναστικης.αλτηρες και αυτοι χειροποιητοι προσεχρικα ωστε να εχουν το ιδιο βαρος.μπουγελα με αμμο για βαρη,ιμαντες για συσφιξη οπου χρειαστει.εχω κατασκευασει σταυρο για πλατη εχω πολλα λαστιχα και μπαρες ισιες ομως.σταβομπαρα δεν μπορω να φτιαξω αλλα που θα παει.ο παγκος και αυτος χειροποιητος που τον κανεις και επικλινη και κατακλινη.ηχοσυστημα και ολα αυτα σε ενα χωρο 5χ5.δεν εναι ασχημο καθολου.φαντασια θελει.οταν γυριζω ελλαδα παω σε ενα υπερσυγχρονο αλλα πιστευω οτι εδω στο κοτετσακι γινεται καλυτερη δουλιτσα.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-11-11 22:40 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    περιμενουμε φωτο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-11-11 02:21 #19
    Προεπιλογή
    Χωρίς να κατέχω οπως άλλα παιδία το θέμα του προγράμματος θα πώ την άποψη μου(άλλωστε για αυτό είμαστε εδω...)
    Μου φαίνετε οχι απλά λάθος....Υπερ λάθος...
    Φορτώνεις 1 μέρα το σώμα σου με Στήθος(μεγάλη μυική ομάδα)δικέφαλο(μικρή)και ΠΟΔΙΑ?(ΤΕΡΑΣΤΙΑ) γιατι??Τι split είναι αυτό?χάνει το νοήμά του...
    2η μέρα κοιλιακούς??/δηλαδή το μόνο που θα κάνεις είναι κοιλιακούς?Τίποτα αλλο?
    Κύκλος λές 5μέρες...γράφεις 4ης και η 1 είναι ξεκούραση??
    Λογικά κάτι δεν καταλαβαίνω...!
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-11-11 03:57 #20

    Εγγραφή
    24-02-2011
    Περ.
    χαιδαριον
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    Όνομα: Φωτογραφία0072.jpg Εμφανίσεις: 1112 Μέγεθος: 122,5 KBΌνομα: Φωτογραφία0063.jpg Εμφανίσεις: 1078 Μέγεθος: 113,6 KBΌνομα: Φωτογραφία0064.jpg Εμφανίσεις: 1153 Μέγεθος: 108,4 KBΌνομα: Φωτογραφία0065.jpg Εμφανίσεις: 1115 Μέγεθος: 105,9 KBΌνομα: Φωτογραφία0067.jpg Εμφανίσεις: 1109 Μέγεθος: 147,0 KBΌνομα: Φωτογραφία0068.jpg Εμφανίσεις: 1283 Μέγεθος: 155,9 KBΌνομα: Φωτογραφία0073.jpg Εμφανίσεις: 1130 Μέγεθος: 105,2 KBΌνομα: Φωτογραφία0075.jpg Εμφανίσεις: 1138 Μέγεθος: 126,8 KB


    αυτα ειναι μερικα απο τις πατεντες και τα μικροοργανα πουδιαθετει το προσωπικο μου Gym.εχω διαφορα μεγεθη μπαρων.και μια κλιμακα κιλων μεχρι 200kg σε φετες χαλυβα ποικιλων μεγεθων.σωληνες εχω μπολικους,τροχους ηλεκτροκολυση και λοιπα εργαλεια οποτε κατασκευαζουμε και νεα μοντελα.σειρα εχουν τα χειροποιητα dunbells!δεν τα αλλαζω ουτε με τα πιο συγχρονα technogym!γιατι η αισθηση και η μυρωδια του χαλυβα και της συμπαγης λαμαρινας ειναι αλλιως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-11-11 05:28 #21
    Προεπιλογή
    Ζηλευω φιλε!! Αυτα ειναι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-11-11 05:55 #22

    Εγγραφή
    24-02-2011
    Περ.
    χαιδαριον
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζηλευω φιλε!! Αυτα ειναι!
    ωραια ειναι ρε φιλαρακι.ενταξει αυτα εχω αυτα κανω.χρονος υπαρχει,κεφι αφθονο,φαντασια,φαγητο καλο,υπνος μπολικος.παμε καλα δοξα το θεο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-11-11 10:32 #23
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasc Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια ειναι ρε φιλαρακι.ενταξει αυτα εχω αυτα κανω.χρονος υπαρχει,κεφι αφθονο,φαντασια,φαγητο καλο,υπνος μπολικος.παμε καλα δοξα το θεο.
    ωραίος φίλε και γρήγορη απάντηση
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-11-11 16:46 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: Φωτογραφία0072.jpg Εμφανίσεις: 1112 Μέγεθος: 122,5 KBΌνομα: Φωτογραφία0063.jpg Εμφανίσεις: 1078 Μέγεθος: 113,6 KBΌνομα: Φωτογραφία0064.jpg Εμφανίσεις: 1153 Μέγεθος: 108,4 KBΌνομα: Φωτογραφία0065.jpg Εμφανίσεις: 1115 Μέγεθος: 105,9 KBΌνομα: Φωτογραφία0067.jpg Εμφανίσεις: 1109 Μέγεθος: 147,0 KBΌνομα: Φωτογραφία0068.jpg Εμφανίσεις: 1283 Μέγεθος: 155,9 KBΌνομα: Φωτογραφία0073.jpg Εμφανίσεις: 1130 Μέγεθος: 105,2 KBΌνομα: Φωτογραφία0075.jpg Εμφανίσεις: 1138 Μέγεθος: 126,8 KB


    αυτα ειναι μερικα απο τις πατεντες και τα μικροοργανα πουδιαθετει το προσωπικο μου Gym.εχω διαφορα μεγεθη μπαρων.και μια κλιμακα κιλων μεχρι 200kg σε φετες χαλυβα ποικιλων μεγεθων.σωληνες εχω μπολικους,τροχους ηλεκτροκολυση και λοιπα εργαλεια οποτε κατασκευαζουμε και νεα μοντελα.σειρα εχουν τα χειροποιητα dunbells!δεν τα αλλαζω ουτε με τα πιο συγχρονα technogym!γιατι η αισθηση και η μυρωδια του χαλυβα και της συμπαγης λαμαρινας ειναι αλλιως..
    απο το πρασινο χρωμα του πατωματος ,καταλαβαινω οτι εισαι σε πλοιο,κλασσικο χρωμα.Μπραβο παντως που εχεις τοση ορεξη.παρε και ελατηρια,αλλα αυτα με την ξυλινη λαβη,για να κανεις και δικεφαλα,ωμους(και αλλες ασκησεις) και βολευουν στην μετακινηση τους αφου ταξιδευεις.Φτιαξε και τιποτα kettle-bells.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-11-11 17:22 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    μπραβο σου και παλι μπραβο σου
    αυτα να τα βλεπουν μερικοι και μερικες που βρισκουν διακιολογιες για λουφα και ψαχνουν τα καλογυαλισμενα πατωματα για προπονηση...
    καλη συνεχεια στις προσπαθειες σου φιλε μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-11-11 21:40 #26

    Εγγραφή
    24-02-2011
    Περ.
    χαιδαριον
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    ta kettle bells ειναι υποκατασκευη οπως και μπαρα για αρσεις θανατου με ροδες αυτοκινητου στις ακρες.καλα πα;με.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-12-11 00:18 #27
    Προεπιλογή
    Εισαι μεγαλος θεος φιλε!!! Αυτες τις κατασκευες δεν τις εχω ξαναδει και μαλλον δεν θα της ξαναδω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-12-11 14:52 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasc Εμφάνιση μηνυμάτων
    ta kettle bells ειναι υποκατασκευη οπως και μπαρα για αρσεις θανατου με ροδες αυτοκινητου στις ακρες.καλα πα;με.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-12-11 18:09 #29

    Εγγραφή
    24-02-2011
    Περ.
    χαιδαριον
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kleiza7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι μεγαλος θεος φιλε!!! Αυτες τις κατασκευες δεν τις εχω ξαναδει και μαλλον δεν θα της ξαναδω!
    ειναι για γελια το ξερω αλλα τι να κανω δεν εχω και τιποτα αλλο.5 μηνες χωρις γυμναστηριο δεν ειναι και οτι καλυτερο.οτι εχουμε φτιαχνουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-01-12 08:43 #30

    Εγγραφή
    24-02-2011
    Περ.
    χαιδαριον
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    τελος η split προπονηση..πλεον μονο κυκλικη..δοκιμασα μια φορα εδω με τα μηχανηματα μου και επαθα πλακα.αυτη ειναι ενταση.
    Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία