Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 14-11-11 00:41 #1
    Προεπιλογή Θελω να παρω κιλα!
    Η ιστορια μου εμενα ειναι παραξενη.Ειμαι 1.70.Πριν απο οχτω μηνες ζυγιζα 78 κιλα καθαρο λιπος.Πηρα χαμπαρι οτι επρεπε να χασω κιλα και με σκληρη προσπαθεια εχασα 20 κιλα.Η διαφορα στο σωμα μου ειναι πραγματικα απιστευτη.Για πρωτη φορα στην ζωη μου απεκτησα κοιλιακους και εχω καταπληκτικη αντοχη αλλα τωρα που εχασα το ''ζελε'' απο την κοιλια μου θελω να παρω μυικη μαζα.Παω γυμναστηριο 5 φορες την εβδομαδα.Ποιο ειναι κατα την γνωμη σας το ιδανικο υψος-βαρος και ποια μια καλη διατροφη για αυξηση μαζας?Ειμαι 17 χρονων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-11-11 15:34 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    κατ αρχας...καλως ηρθες στο φορουμ!

    δευτερον,εχασες πολλα κιλα αρα και λιπος και εφοσον λες εχασες 20 κιλα επεσες στα 58...πολυ λιγα φιλε μου ,ειδικα για αγορι...ναι βεβαια ειδες κοιλιακους αφου εισαι αδυνατος αλλα τωρα θελουμε μυς ετσι?ωραια...

    αυτο που εχεις να κανεις ειναι να συνεχισεις δυνατα στο γυμναστηριο γιατι εκει γινεται ολη η δουλεια και διατροφη οπου θα βρεις πολλες σαν παραδειγμα στα αναλογα τοπικς διατροφης αλλα και αρθρα για να διαβασεις και να βγαλεις μονος σου τη διατροφη σου...

    μετα θα σε βοηθησουμε σε οτι απορια εχεις...ειναι σημαντικο να την σχεδιασεις μονος σου για να αξερεις γιατι κανεις το οτιδηποτε...

    η ιδανικη αναλογια υψους βαρους για μενα δεν υπαρχει,αυτα δεν ειναι απολυτα..αλλα σιγουρα δεν ειναι 58 κιλα για 1.70...
    συνηθιζεται το 10 κιλα κατω απο το υψος σου ενα ιδανικο μοτιβο ΑΛΛΑ οταν μιλαμε για ογκο και μαζα,μυς εκει ανεβαινουμε ...οσο πιο πολυ βεβαια και καθαρα τοσο το καλυτερο...

    θελει υπομονη γενικα και συνεπεια σε οτι κανεις...

    αντε διαβαζε τωρα στα τοπικς με τις διατροφες και τα αρθρα και περιμενουμε την δικη σου διατροφη να την σχολιασουμε΄...
    Απάντηση με παράθεση