Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 20-10-11 20:03 #1
    Προεπιλογή τρεξιμο και λιπος στα ποδια
    καταρχας συγνωμη για τα χαλια ελληνικα μου αλλα μετα απο πολλα greeklish ξεχασαμε και την γλωσσα μας ...

    λιπον

    182 υψος

    ημουν 113,5 κιλα

    10/7/2011

    τωρα ειμαι

    99.5

    20/10/2011


    μετα απο μια διετα και καθημερινο (σχεδον) διαδρομο ...

    το προβλημα μου ομως ειναι οτι εχω χοντρα ποδια δεν ξερω εαν ειναι κληρονομικο θα το ερευνισω και θα σας πω ......

    παρατιρω οτι ειναι λιπος και οταν το ποιανω με το χερι μου γινετε εμφανες το "λεπτο"(το επιθυμιτο στα ματια μου τουλαχιστον) ποδι

    πως μπορω μεσα απο τον διαδρομο να τα κανω αδινατα (μπορω να προμηθευτω και ενα μιχανιμα δονισης εαν βοηθαει) και αυτα τα 2 στο σπιτι μου λογο σχολικων υποχρεωσεων

    περιμενω ιδεες για την διατροφη μου και τον τροπο αθλησης εντος σπιτιου...

    γυμναστιριο δεν μπορω να παω τουλαχιστον μεχρει να τελειοσω αυτην την ταξη μου (3 λυκειου ειμαι)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-10-11 20:53 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    αν θα δεις στα αναλογα τοπικ εχει θεματα που μπορουν να σου λησουν τις αποριες σου.
    στην αεροβια και λιποδιαλυση θα βρεις θεμα για τα ποδια και την γραμμωση. στις διατροφες θα βρεις διατροφες, και στο θεμα των προπονησεων εχει και ασκησεις για το σπιτι αλλα και ειδικο θεμα για τα ποδια.

    καλως ηρθες στο φορουμ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-10-11 21:24 #3
    Προεπιλογή
    απο την στιγμη που κανεις διατροφη και γυμναζεσαι, εισαι οκ. το λιπος θα φυγει και απο εκει!!!!
    μην ξεχνας να γυμναζεις και τα ποδια κανονικα με τα βαρη και να κανεις διαδρομο.
    απλα θελει λιγο υπομονη γιατι το τελευταιο σημειο που φευγει το λιπος απο το σωμα ειναι τα ποδια...
    καλη συνεχεια και καλο διαβασμα εδω μεσα στα αναλογα θεματα. θα βρεις οτι ψαχνεις χωρις να ανοιγεις καινουργια θεματα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-10-11 22:24 #4
    Προεπιλογή
    εχω κοιταξει ολα τα θεματα εχω δει διατροφες και ασκισεις ναι αλλα τωρα ομως κανω διετα και θα κανω και γραμοση απο πανω ; να ελατοσω τα λιπαρα τις διετας ; πειτε καμια ιδεα οτι εχω διαβασει παλι με μπερδευει

    ξεχασα να πω οτι το λιπος που εχω παρει ειναι ομοιομορφο δηλαδη ποδια κιλια καπουλια εποιασε και λιπος η πλατι και ειμαι σαν τον καμπουρι ... και κεφαλι αρκετα

    τερατομορφο τερας
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kwstas00 : 20-10-11 στις 22:29
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-10-11 22:38 #5
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstas00 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω κοιταξει ολα τα θεματα εχω δει διατροφες και ασκισεις ναι αλλα τωρα ομως κανω διετα και θα κανω και γραμοση απο πανω ; να ελατοσω τα λιπαρα τις διετας ; πειτε καμια ιδεα οτι εχω διαβασει παλι με μπερδευει

    ξεχασα να πω οτι το λιπος που εχω παρει ειναι ομοιομορφο δηλαδη ποδια κιλια καπουλια εποιασε και λιπος η πλατι και ειμαι σαν τον καμπουρι ... και κεφαλι αρκετα

    τερατομορφο τερας
    αυτο παλι μονο εσυ μαλλον θα μπορουσες να το καταφερεις..

    αν ανεβαζες και καμια φωτο θα ηταν πιο ευκολα τα πραγματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-10-11 22:44 #6
    Προεπιλογή
    ειναι κατι σαν σακουλιασμα της πλατης θα κοιταξω να ανεβασω αυριο καμια φοτο ..

    στα 113 ειχα αρκετο τωρα στα 99 εχει μιωθει αρκετα λες στα 80 να φυγει

    να σου πω καθιστικη ζωη μαμ πισι και νανι παλι καλα που δεν πιρα και στιν γλωσσα να πεις


    οταν λεω κεφαλι αρκετα μην νομιζεις κανα τεραστιο λεμο και λιγο "πριξιμο" γενικα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kwstas00 : 20-10-11 στις 22:51
    Απάντηση με παράθεση