Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 118 από 118
  1. 09-11-11 23:44 #106
    Προεπιλογή διατροφη γραμωσης
    εγω δεν χρισημοπιω ενα προγραμα αλα στο περιπου κανω αυτα που πρεπει το πρωι τροω βρομη μετα το μεσημερι οτι φαγητο εχη η μανα μου και 2αυγα μετα κανα μηλο και το βραδακι 2τοστ με γαλοπουλα αυτα περιπου διαβασα και για γραμωση και καπος ετσι ειναι η διατροφη μου και απο γυμναστηκη με βαρη ειναι αυτοhttp://forum.bodybuilding.gr/showthr...E%B9κανει αυτο για γραμωση? θελω να χασω λιπος και να βαλω μειυς
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-11-11 11:50 #107
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    τωρα η αληθεια ειναι πως ειναι δυσκολη η απαντηση που θα πρεπει να σου δωθει.
    μαλλον διαβαζοντας καποια θεματα καταληλα που υπαρχουν στο φορουμ σε βοηθησουν περισοτερο, μιας και η απαντηση που πρεπει να δωθει εδω ειναι του τυπου αρθρου.

    αλλα γενικα εισαι σε καλο δρομο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-11-11 15:19 #108
    Προεπιλογή
    αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι θα κανω γραμωση την διατροφη μεσα απο αυτο το φορουμ μπορεσα να καταλαβω διατροφη αλα το θεμα ειναι το προγραμα γυμναστηκης επιδι δεν θελω να παω γυμναστηρηο μετα οταν τελιωσω με την γραμωση θα ξεκινησω με ονγο ξερω τη διατροφη για ονγκο θα το βροω το θεμα ειναι αν για ονγο κανουν αυτες οι ασκηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-11-11 16:54 #109
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    το εχουμε πει πολλες φορες πως το σημαντικοτερο ρολο στη γραμμωση η στον ογκο ειναι η διατροφη (ποσοτητα-ποιοτητα θερμιδων) και οχι το ειδος της προπονησης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-11-11 17:06 #110
    Προεπιλογή
    ευχαριστω τορα να σε ρωτισω 3 μηνες γυνετε να κανω γραμωση και μετα ονγο? η οχι? ειμαι 16χρονων 103κιλα και 1.83υψος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-11-11 17:30 #111
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    οποτε και οσο θελεις κανεις ογκο, και οποτε και οσο θελεις γραμμωση.

    μπες σε σωστη γραμμωση απο τωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-11-11 15:58 #112
    Προεπιλογή εχω μπερδευτη
    εχω ξεκινισει υγειινει διατρφοφη και διατροφη πρως την γραμωση ειμαι 16 χρονων 103 κιλα και 1.83 υψος αλοι λενε κανε διατροφη και βαρη μαζι για να χασεις κιλα και να βαλεις μειυς και αλοι με λενε να χασω προτα τα κιλα και μετα να γυμναστω με βαροι γιατι το λιπος θα γινει μυεις με λενε και θα εισαι πολι φουσκοτος και δεν θα εισαι ωραιως? αρα πρωτα να χασω κιλα και μετα να κανω βαροι οι μαζοι ταυτοχρονα? εγω θελω να κανω μυεις αλα οχι και παρα πολοι μεγαλους ακολουθω αυτο το προγραμα περι βαροιhttp://forum.bodybuilding.gr/showthr...E%AF%CF_%CE%B9
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-11-11 17:17 #113
    Unhappy λιγι βοειθεια
    θελω λιγο να με πειτε αν τα παω καλα εχω ξεκινισει διατροφη επιδι δεν μπορο με τα προγραματα διατροφης και να καθομαι να υπολογιζω θερμιδες και τετια εκανα περιπου δικο μου προγραμα απλα εβαλα υγεινα φαγητα πρωι βρομη με κουακερ μεσιμεριανο οτι φαγητο εχει η μανα μου δυο αυγα μετα ενα μηλο και το βραδι 2τοστ γαλοπουλα κασερι τιρι και ενα γαλα κακαου ακολουθω προγραμα με βαρη δευτερα τεταρτη παρασκευη ειμαι 103 κιλα 1.83 υψος και 16 χρονων θελω να ρωτισο ετσι θα χασω λιπος και θα βαλο μυεις? εγω θελω να φιγι το λιπος επιδι εχω και να κανω ταυτοχρονα μυεις γινεται αυτο? επιδι ειμαι χοντρος οταν φιγει το λιπος θα εχω ειδι το ονγκο και απο τα βαρη κιολας θα αυξιθουν οι μυεις γινεται αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-11-11 21:55 #114
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teo_georgiadhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    θελω λιγο να με πειτε αν τα παω καλα εχω ξεκινισει διατροφη επιδι δεν μπορο με τα προγραματα διατροφης και να καθομαι να υπολογιζω θερμιδες και τετια εκανα περιπου δικο μου προγραμα απλα εβαλα υγεινα φαγητα πρωι βρομη με κουακερ μεσιμεριανο οτι φαγητο εχει η μανα μου δυο αυγα μετα ενα μηλο και το βραδι 2τοστ γαλοπουλα κασερι τιρι και ενα γαλα κακαου ακολουθω προγραμα με βαρη δευτερα τεταρτη παρασκευη ειμαι 103 κιλα 1.83 υψος και 16 χρονων θελω να ρωτισο ετσι θα χασω λιπος και θα βαλο μυεις? εγω θελω να φιγι το λιπος επιδι εχω και να κανω ταυτοχρονα μυεις γινεται αυτο? επιδι ειμαι χοντρος οταν φιγει το λιπος θα εχω ειδι το ονγκο και απο τα βαρη κιολας θα αυξιθουν οι μυεις γινεται αυτο?
    Όταν είσαι αρχάριος, και ειδικά με μία διατροφή, είναι εφικτό να χάνεις λίπος και να βάζεις μυικό ιστό. Όμως η διατροφή σου φίλε μου είναι μαύρα χάλια. Τι κακάο είναι αυτά? Τι τοστ με κασέρι και τυριά το βράδυ?

    Ξανακάνε τη διατροφή σου σωστά, δε χρειάζεται να μετράς γραμμάρια, αλλά με αυτά που λες εδώ είναι σαν να μην έχεις διαβάσει καν τα άρθρα διατροφής που υπάρχουν στο forum. Και δεν είναι ένα, είναι δεκάδες.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-11-11 15:01 #115
    Προεπιλογή
    τι να σου πο ρε φιλε δεν ξερω εσι πες μου μερικες τροφες που χριαζομαι για να χανω λιπος και να βαζω μιευς?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-11-11 16:06 #116
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Ότι ρωτάς έχει απαντηθεί στις προηγούμενες σελίδες του θέματος σου. Ξαναδιάβασε τες.
    Έχεις ανοίξει ένα σωρό τόπικ με ερωτήσεις χιλιοαπαντημένες, μην ανοίξεις άλλο.
    Διάβασε, ξεψάχνισε για να βοηθηθείς, μη τα περιμένεις έτοιμα στο πιάτο.

    Το παρόν κλειδώνεται.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-11-11 15:56 #117
    Talking μπασκετ
    το μπασκετ λετε οτι ειναι αναεροβιο δηλαδη καιει γλυκοζη εγω θελω να χασω λιπος μπορω αμα πεζω μπασκετ?
    ειμαι 104 κιλα 1.83 υψος και 16 χρονων θελω να χασω λιπος και να κανω μιευς κανω και βαρακια με το μπασκετ γινετε να χασω λιπος? εσις λετε οτι καιει γλυκοζη αρα θα παιζω μπασκετ και μετα θα τρεχω για να χασω λιπος? λιγο βαρετο με φενεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-11-11 16:09 #118
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teo_georgiadhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    το μπασκετ λετε οτι ειναι αναεροβιο δηλαδη καιει γλυκοζη εγω θελω να χασω λιπος μπορω αμα πεζω μπασκετ?
    ειμαι 104 κιλα 1.83 υψος και 16 χρονων θελω να χασω λιπος και να κανω μιευς κανω και βαρακια με το μπασκετ γινετε να χασω λιπος? εσις λετε οτι καιει γλυκοζη αρα θα παιζω μπασκετ και μετα θα τρεχω για να χασω λιπος? λιγο βαρετο με φενεται
    Η διατροφή είναι το 50%. Με καλή διατροφή και εάν παίζεις μπάσκετ μια χαρά λίπος θα καις. Δεν χρειάζεται να τρέχεις μετά.

    Λίγο βαρετό είναι να ανοίγεις όμως θέματα χωρίς να ενημερώνεσαι πρώτα από τα άρθρα που ήδη υπάρχουν τι είναι σωστό να κάνεις.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678