Σελίδα 16 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 240 από 752
  1. 11-11-11 23:04 #226
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεατης η συμμετεχων;
    16 ειμαιι..προς το παρον θεατης...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-11-11 21:22 #227
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Προς το παρον εχουν δηλωσει 8 μέλη συμμετοχη στην -85κ. και αλλα 5 μελη στην +85.
    Η open κατηγορία εχει 5 ατομα συμμετοχή,και από τις 2 κατηγορίες.
    Προμηνύεται καλη κόντρα,περιμενουμε και αλλους
    Τελος υπενθυμιζω ότι μπλουζακι που θα τυπωθει αποκλειστικά για το Event θα δοθεί σε όσους δηλωσουν εως και τις 19/11 !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-11-11 22:47 #228
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προς το παρον εχουν δηλωσει 8 μέλη συμμετοχη στην -85κ. και αλλα 5 μελη στην +85.
    Η open κατηγορία εχει 5 ατομα συμμετοχή,και από τις 2 κατηγορίες.
    Προμηνύεται καλη κόντρα,περιμενουμε και αλλους
    Τελος υπενθυμιζω ότι μπλουζακι που θα τυπωθει αποκλειστικά για το Event θα δοθεί σε όσους δηλωσουν εως και τις 19/11 !!
    λιγοι ειναι παντως,εν μερη καλο για να μην διαρκεσει πολλες ωρες,αλλα απο την αλλοι αν ολοι ειναι τερατα δεν εχω ελπιδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-11-11 22:51 #229
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    μεγαλη πορωση οι φωτο παιδια αλλα και το οτι θα βρεθειτε στο γυμναστηριο του Κ.Μπουρναζου και θα εχετε την ευκαιρια να τον γνωρισετε απο κοντα ειναι μεγαλη εμπειρια...

    πραγματικα λυπαμαι που δεν θα μπορεσω λογω υποχρεωσεων να παραβρεθω εκτος απροοπτου βεβαια...(ποτε δνε ξερεις...)...

    εγω θα ελεγα σε ολα τα μελη να περασουν μια βολτα να γνωριστειτε και με την ομαδα του ββ.γρ και θα δειτε ποσο διαφορετικα θα ειστε μετα εδω μεσα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-11-11 22:54 #230
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    λιγοι ειναι παντως,εν μερη καλο για να μην διαρκεσει πολλες ωρες,αλλα απο την αλλοι αν ολοι ειναι τερατα δεν εχω ελπιδα
    Ρε συ , μη μασας , εγω που είπα πως θα παρω μερος και ειμαι οριακα στην 85+ με το ζορι 7-8 θα βγαλω, απλα για να γνωρίσω κόσμο από το site θα πάω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-11-11 23:08 #231
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Καραφλό Ακτινίδιο Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε συ , μη μασας , εγω που είπα πως θα παρω μερος και ειμαι οριακα στην 85+ με το ζορι 7-8 θα βγαλω, απλα για να γνωρίσω κόσμο από το site θα πάω
    ναι ρε,και εγω για τον ιδιο λογο,αν και κανω παραπανω επαναλ!
    επισης και για να γνωρισω και αλλα παιδια,και κατι θα κερδισουμε ολοι στην τελικη απο αυτο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-11-11 00:46 #232
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προς το παρον εχουν δηλωσει 8 μέλη συμμετοχη στην -85κ. και αλλα 5 μελη στην +85.
    Η open κατηγορία εχει 5 ατομα συμμετοχή,και από τις 2 κατηγορίες.
    Προμηνύεται καλη κόντρα,περιμενουμε και αλλους
    Τελος υπενθυμιζω ότι μπλουζακι που θα τυπωθει αποκλειστικά για το Event θα δοθεί σε όσους δηλωσουν εως και τις 19/11 !!

    Θα συμμετέχεις????????? Για να αποφασίσω αν θα συμμετέχω!!!!!!!!!!!!!!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-11-11 09:23 #233
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Τοτε ναι!Θα συμμετέχω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-11-11 10:55 #234
    Προεπιλογή
    Ερωτηση σημαντικη πιστευω:

    κανει καποιος στην + 85 με 95 squat για max reps κανει 10 επαναληψεις και στην 11η κανει μια ακυρη,ακυρωνεται ολο το σετ η απλα δεν μετραει η ακυρη προσπαθεια και συνεχιζει μεχρι να κανει σωστη;Θα συμβει σιγουρα πιστευω.........
    Επισης αν ειναι πολλες οι συμμετοχες δε θα ηταν καλο να υπαρχει και διαχωρισμος σε ατομα που αγωνιζονται γενικοτερα η οχι;
    Some people say good things come to those who wait...truth is good things come to those who work!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-11-11 11:02 #235
    Το avatar του χρήστη GURU S.

    Εγγραφή
    10-11-2011
    Μηνύματα
    183
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristosgaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερωτηση σημαντικη πιστευω:

    κανει καποιος στην + 85 με 95 squat για max reps κανει 10 επαναληψεις και στην 11η κανει μια ακυρη,ακυρωνεται ολο το σετ η απλα δεν μετραει η ακυρη προσπαθεια και συνεχιζει μεχρι να κανει σωστη;Θα συμβει σιγουρα πιστευω.........
    Επισης αν ειναι πολλες οι συμμετοχες δε θα ηταν καλο να υπαρχει και διαχωρισμος σε ατομα που αγωνιζονται γενικοτερα η οχι;

    Σιγουρα δεν θα πρεπει να ακυρωνεται το σετ, θα μετραν οσες σωστες επαναληψεισ θα γινουν .
    Πολλοι διαχωρισμοι καλο ηταν να γινουν και πρωτα απο ολα ηλικιας αλλα απαιτουνται νομιζω πολλες συμετοχες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-11-11 11:04 #236
    Προεπιλογή
    Αυτο πιστευω και εγω αλλα ας απαντησουν οι διοργανωτες (mods) για να ξερουμε .........επηρρεαζει πολυ την προπονηση που θα κανεις αυτο πιστευω
    Some people say good things come to those who wait...truth is good things come to those who work!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-11-11 11:38 #237
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristosgaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερωτηση σημαντικη πιστευω:

    κανει καποιος στην + 85 με 95 squat για max reps κανει 10 επαναληψεις και στην 11η κανει μια ακυρη,ακυρωνεται ολο το σετ η απλα δεν μετραει η ακυρη προσπαθεια και συνεχιζει μεχρι να κανει σωστη;Θα συμβει σιγουρα πιστευω.........
    Επισης αν ειναι πολλες οι συμμετοχες δε θα ηταν καλο να υπαρχει και διαχωρισμος σε ατομα που αγωνιζονται γενικοτερα η οχι;
    Δεν ακυρώνεται όλο το σετ αν κάνεις την τελευταία άκυρη. Μετράν όσες σωστές έκανες.

    Παιδιά ο διαχωρισμός των κατηγοριών είναι αυτός που έχουμε πεί. Αν υπάρξει σημαντικός αριθμός αθλητών για να δικαιολογήσει και άλλους διαχωριμσούς θα το εξετάσουμε εκείνη τη στιγμή με τους κριτές. Επαναλαμβάνουμε ότι είναι ένας διαγωνισμός που έχει κυρίως σκοπό τη διασκέδαση μας και δεν είναι τίποτα απόλυτο.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-11-11 09:26 #238
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mια τυπικη προπονηση Μπουρναζου από τα παλιά,ετσι για να μπαινουμε επισης στο κλίμα...


    Πιεσεις παγκου με 150-160 κιλα (Δεν ξερω αν ειναι 10αρα ή 20αρα η μπαρα,οι πλακες ειναι σιγουρα στα 140 κιλα)

    Συνημμένο Αρχείο 34152



    Το ρεκορ του Σπύρου απ΄οσο γνωρίζω στον παγκο ηταν 200-210 κιλα.Καπου εκει κινουταν και ο Γιαννης Κωστογλακης.
    Oι δισκοι αν παρατηρησετε γραφουν πανω Κωστογλακης καθως ο ίδιος συνεργαζόταν με χυτηριο όπου τα κατασκευαζε ο ίδιος και εξοπλιζε το γυμναστηριο του με όργανα όπως και αλλα γυμναστηρια.


    Καμψεις δικεφαλων με 90 κιλα

    Συνημμένο Αρχείο 34153

    Μόνο και μόνο που βλέπω τόσο ανοιχτή λαβή νιώθω τράβηγμα στους δελτοειδείς μου!Δηλαδή αν έπιανε πιο κλειστά πόσα θα σήκωνε !!
    Μπράβο για τη φωτό φίλε,μας δίνεις κίνητρο.
    Καλημέρα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-11-11 11:20 #239
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο apostolos78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο και μόνο που βλέπω τόσο ανοιχτή λαβή νιώθω τράβηγμα στους δελτοειδείς μου!Δηλαδή αν έπιανε πιο κλειστά πόσα θα σήκωνε !!
    Με ανοιχτη λαβη ειναι πολυ πιο ευκολο γιατι χρησιμοποιεις πολυ στηθος και δελτοειδεις και λιγοτερο τρικεφαλους που ειναι πιο αδυναμοι και μειωνεις και την αποσταση που πρεπει να καλυψεις. Και στους αγωνες παουερλιφτινγκ με ανοιχτα κανουν για να σηκωσουν οσο το δυνατον περισσοτερα

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-11-11 11:37 #240
    Προεπιλογή
    Φιλε Τασο νομιζω εισαι λαθος εδω, αν δοκιμασεις να κανεις πους απς με ανοιχτα χερια θα βγαλεις τις μισες αποτι με κλειστα. Αν καταλαβα βεβαια μιλατε για τις πιεσεις στηθους στο παγκο.
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία