Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 29-08-11 18:39 #1
    Προεπιλογή Γυμναστηριο σε Καλαματα-σπαρτη
    Καλησπέρα,ας ζητήσω προκαταβολικά συγνώμη αν υπάρχει ήδη θέμα.Λόγω επαγγελματικών δραστηριωτήτων μετακομίζω σπάρτη και ψάχνω κάποιο γυμναστήριο κοντά στην περιοχή.Αν κάποιος γνωρίζει ας με ειδοποιήσει παρακαλώ πολύ σε μήνυμα η εδω πέρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-08-11 08:16 #2
    Το avatar του χρήστη ggeorge

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Στον τιτλο αναφερεις και Καλαματα, οποτε να σου γραψω δυο που τα εχω δοκιμασει.
    Joe weider (φτηνο αλλα πολυς κοσμος)
    Αδωνις (φτηνο, οχι οσο το αλλο, αλλα με ιδιοκτητη με γνωσεις και πολλους αγωνες στην πλατη του)

    Για Σπάρτη δε γνωρίζω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-08-11 16:37 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ggeorge Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον τιτλο αναφερεις και Καλαματα, οποτε να σου γραψω δυο που τα εχω δοκιμασει.
    Joe weider (φτηνο αλλα πολυς κοσμος)
    Αδωνις (φτηνο, οχι οσο το αλλο, αλλα με ιδιοκτητη με γνωσεις και πολλους αγωνες στην πλατη του)

    Για Σπάρτη δε γνωρίζω
    το αδωνις έχει πλήρη εξοπλισμό?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-08-11 23:16 #4
    Προεπιλογή
    σπαρτη τοσα powerhouse,golden,oxygen,the workout.
    υ.γ σπαρτη μενω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-08-11 08:17 #5
    Το avatar του χρήστη ggeorge

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Τα βασικα τα εχει
    Ειναι σχετικα μικρό γυμναστηριο αλλα καλο. Κια ο ιδιοκτητης εχει γνωσεις... Νομιζω αξιζει να το δεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-08-11 09:07 #6
    Το avatar του χρήστη steg

    Εγγραφή
    22-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    515
    Προεπιλογή
    Σπύρος, αυτό που έχεις στο άβαταρ είναι στον κεντρικό δρόμο της Σπάρτης, μετά την εκκλησία του αγ. νίκωνα; Εχω κάνει και γω μια προπόνηση εκεί και είναι ναός, αν και μικρό. Πεντακάθαρο, φοβερή εξυπηρέτηση και φιλική διάθεση από την κοπελιά-γυμνάστρια και γενικά μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα για προπόνηση. Στα αρνητικά, πρέπει να αλλάξει τις πλάκες με τα βάρη επειγόντως και να συμπληρώσει το σετ των αλτήρων με κάποια ζευγαράκια που λείπουν!
    100 γρ. μπέικον = 541 θερμίδες (377 από λίπος)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-08-11 10:19 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ggeorge Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα βασικα τα εχει
    Ειναι σχετικα μικρό γυμναστηριο αλλα καλο. Κια ο ιδιοκτητης εχει γνωσεις... Νομιζω αξιζει να το δεις...
    Όταν λες βασικά?
    με ενδιαφέρει να εχει ρακ,για ντεντλιφτς κλπ επικληνή/κατακλινή πάγκο.
    η τιμή του πόσο είναι τον χρονό? το weider απότι είδα ειναι 150 ευρώ αρκετά οικονομικό.
    στείλε σε πμ αν απαγορεύεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-08-11 11:01 #8
    Το avatar του χρήστη ggeorge

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Για καθισματα εχει δυο σμιθ και ενα ελευθερο rack στον πανω οροφο που είναι παντα αδειο.
    Δε θα εχεις προβλημα

    Για παγκο εχει τα δυο σμιθ και εναν ελευθερο παγκο παλι στον πανω οροφο.
    Επικλινη ελευθερο δεν εχει. Μονο στα σμιθ.
    Κατακλινη δεν εχει... Εγω τη βγαζω με βυθισεις... η στη διπλη τροχαλια (κολλησα και δε θυμαμαι ονομα ασκησης)

    Τιμη 250 το χρόνο ηταν (κοντευω να τον συμπληρωσω)
    Εγω πηγα με τη κοπελια μαζί και μας εκοψε τα 50 ευρω. Δηλαδη 225 το ατομο.

    Παντως ο ιδιοκτητης ειναι πολυ καλος. Ευγενικος και κυριως γνωστης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-09-11 19:41 #9
    Προεπιλογή
    Λοιπόν ευχαριστώ γιωργο...Τελικά μετακομίζω σπάρτη,όποιος έχει κοιτάξει εκεί τιμές παρακαλώ πολύ να μου πει τις συνδρομές για 1 χρόνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-09-11 03:10 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπύρος, αυτό που έχεις στο άβαταρ είναι στον κεντρικό δρόμο της Σπάρτης, μετά την εκκλησία του αγ. νίκωνα; Εχω κάνει και γω μια προπόνηση εκεί και είναι ναός, αν και μικρό. Πεντακάθαρο, φοβερή εξυπηρέτηση και φιλική διάθεση από την κοπελιά-γυμνάστρια και γενικά μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα για προπόνηση. Στα αρνητικά, πρέπει να αλλάξει τις πλάκες με τα βάρη επειγόντως και να συμπληρώσει το σετ των αλτήρων με κάποια ζευγαράκια που λείπουν!
    axxaxa οχι φιλε αυτος στο αβαταρ δεν ειμαι εγω (δυστυχως) παντως εγω προτεινω golden η powerhouse
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-09-11 19:22 #11
    Προεπιλογή
    Τελικά γράφτηκα στο Golden στην Σπαρτη,το έριξα μια ματιά και είναι τοπ εξοπλισμένο
    Όποιος πηγαίνει εκεί ας μου ρίξει ένα πμ μπας και κάνουμε μαζί προπόνηση μιας και ψάχνω και για παρτενέρ
    Απάντηση με παράθεση