Σελίδα 25 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 152324252627 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 361 έως 375 από 453
  1. 12-12-14 17:14 #361
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    σωστα τα λές Χρήστο με τον Νικήτα Καλούδη είχα παίξει και εγω σε ένα αγώνα και δεν με μοιάζει να ναι αυτός , αλλα σε φώτο προφίλ και με γιαλιά , παλια μαυρόασπρη και σπάνια φώτο είναι δύσκολα ακόμα και για τούς παλιούς να ξεχωρίσουν , γιατι πέρασαν και πολλα χρόνια

    πάντως για τον Γιάννη Κούκο θα έχω να το λέω ότι σε πολλες περιπτώσεις ειχε αδικηθεί και πάντα ήταν ήρεμος και ποτε δεν αντιδρούσε γι αυτο και ήταν τόσο αγαπητός στον κόσμο και η αξία του ήταν αδιαμφισβήτητη και γι αυτο τραβούσε τα βλέματα των συναθλητών του με την μυικότητά του , πράγμα σπάνιο για εκείνα τα χρόνια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-12-14 12:19 #362
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον ξερω τον Νικητα Καλουδη που λες Γιωργο απο παλιες φωτο , αλλα δεν ειναι αυτος. Ειναι ο Χαραλαμπος Κατουδης κ ο πρωτος τζουνιορ μιστερ Ελλας , μια κ η κατηγορια τζουνιορ θεσπιστηκε για πρωτη φορα σε αυτον τον αγωνα.
    Μιστερ Ελλας 1978 με γενικο νικητη τον Αριστειδη Ζαφειροπουλο . Ηταν ο πρωτος μου αγωνας που παρακολουθησα κ μου εχει μηνει.

    Χρήστο ευχαριστώ για την διόρθωση.Εχεις απόλυτο δίκιο. Εκ παραδρομής έγραψα το όνομα Καλούδης και ,συνειρμικά, ήρθε φυσικά το όνομα Νικήτας.
    Ηταν ο Χαράλαμπος Κατούδης βέβαια που ήταν στη Ρόδο.

    Αν και έχω χάσει το αντίστοιχο περιοδικό ,θυμηθηκα την λεζάντα του Αθλητή : "Οι υπόλοιποι παρακολουθούν μάλλον έντρομοι".
    Ησαν λίγοι οι αθλητές της εποχής που έβγαζαν σκληράδα, μυικότητα και γράμμωση όπως ο Γιάννης Κούκος, κάτι που ήταν βεβαίως και γεννετικό.
    Οι περισσότεροι κοίταζαν τον όγκο σε περιόδους που άλλωστε οι γνώσεις διατροφής ήταν σχετικά περιορισμένες.

    Το bodybuilding όμως έχει πάντα να κάνει με το πώς φαίνεσαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-12-14 20:18 #363
    Προεπιλογή
    Όνομα: img125.jpg Εμφανίσεις: 1161 Μέγεθος: 203,9 KB

    Aναγνωριζει κανεις κ τους εξι αθλητες; Ειναι οι καλυτεροι του αγωνα κ ετοιμοι να διεκδικησουν τον γενικο τιτλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-12-14 20:29 #364
    Προεπιλογή
    Από αριστερά : Σαμιώτης , Λυμπέρης, Παρνασσάς, Βολικός, Παγιαννίδης, Γουλτίδης .
    Φοβερή ποιότητα, ξεχωριστά καλούπια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-12-14 20:39 #365
    Προεπιλογή
    Ακριβως Γιωργο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-12-14 20:41 #366
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    αν μου ελεγαν να διαλεξω να εχω ενα σωμα απο τους παλιους θα διαλεγα παρνασσα πολυ ωραιο σωμα φοβερες αναλογιες αισθητικο 100%
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-12-14 00:39 #367
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    επειδή δεν έχουν υπερβολικά πρηξίματα τα σώματα κραταν τα χαρακτηριστικά τους και ο κάθε ένας είναι ξεχωριστός , απο αυτούς εγω είχα αγωνιστεί με τον Χρήστο Σαμιώτη φοβερός αθλητής αλλα και εξαιρετικός άνθρωπος , απίστευτα καλό παιδι ήρεμο και καλοσυνάτο και δεν είναι τυχαίο που είναι καλόγερος στο Άγιο Όρος εδω και πολλα χρόνια , ίσως και πάνω απο 20 στην Μονή Εσφιγμένου , απο τούς υπόλοιπους ο φίλος Ηλίας Παγιαννίδης και ο απίστευτος με την φοβερή πλάτη και γράμμωση Γιώργος Γουλτίδης

    Και ο Παρνασσάς με φοβερη αισθητική το σώμα του όπως και ο Διονύσης Βολικός ο οποίος με είχε κάνει εντύπωση όταν τον είχα δεί στην Πατρα το 85 όταν ήμουν φαντάρος σε μια καφετέρια και είχα πάθει πλάκα , ο Λυμπέρης πάντα φορμαρισμένος και πολύ μυώδης και πρωταγωνιστούσε τότε αγωνιστικά
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-12-14 00:54 #368
    Προεπιλογή
    Απο το Μιστερ Ελλας wabba 1984 ειναι αυτη η φωτο Ηλια , με νικητη τον Διον. Βολικο νομιζω.
    Τον ειχα δει αυτον τον αγωνα κ ειχα παθει πλακα οταν ειδα για πρωτη φορα τον Χρηστο Σαμιωτη απο τοτε που ημασταν σμηνιτες μαζι. Ηξερα οτι ειχε τρομερα φυσικα προσοντα αλλα δεν περιμενα να τον δω σε τετοια φοβερη κατασταση ενα χρονο μονο μετα που απολυθηκαμε .

    *Απο σενα ειχαμε μαθει Ηλια οτι ειναι στο αγιο ορος ,τωρα που ειπες κ σε πια μονη ειναι θα παω καποια φορα να τον δω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-12-14 23:21 #369
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.615
    Προεπιλογή
    Τον έναν αθλητή της φωτογραφίας φαντάζομαι είναι πολύ εύκολο να τον εντοπίσετε, τον δευτερο τον γνωρίζετε;
    (Μην βιαστούν οι παλαιότεροι να απαντήσουν..)

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-12-14 00:13 #370
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον έναν αθλητή της φωτογραφίας φαντάζομαι είναι πολύ εύκολο να τον εντοπίσετε, τον δευτερο τον γνωρίζετε;
    (Μην βιαστούν οι παλαιότεροι να απαντήσουν..)




    O ενας ο ''ευκολος'' ειναι ο Κοπαριδης ,τον αλλον δεν τον ξερω. Οσο τον κοιταω ,καποιον μου φερνει αλλα πιθανον να ειμαι αλλου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-12-14 00:22 #371
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    καλα ο Γιάννης ο κοπαρίδης είναι πιο δημοφιλής αλλα και ο άλλος με φέρνει τον Τάσο Ζαχαρόπουλο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-12-14 00:27 #372
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Όντως ο Τάσος ο Ζαχαρόπουλος είναι.
    Εγώ μυρίζομαι και νέο αρχείο στα χέρια του Κώστα
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-12-14 11:50 #373
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.615
    Προεπιλογή
    Oντως είναι ο Τασος Ζαχαρόπουλος, ο οποίος διατηρούσε σκληροπυρηνικο γυμναστήριο στο Περιστέρι (πρέπει να μάθω αν το έχει ακόμα), προπονούταν πάντα αν και όχι αγωνιστικός και τον βλέπουμε συχνά στους αγώνες, φίλος του αθλήματος καθώς ταξιδεύει κάθε χρόνο και στα Olympias.















    Ενδιαφέρον έχει να αποκτήσουμε υλικό απο ένα πολυ καλο Grand Prix που είχε διοργανώσει το 1999, Διάπλαση Grand Prix, με συμεετοχές πολύ καλων αθλητών της εποχής, Γενικός Νικητής ήταν ο μεγάλος Βασίλης Γρίβας, στο απόγειο της αγωνιστικής του πορείας !





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-12-14 01:33 #374
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Ωραίος ο Τάσος, επιτέλους βλέπουμε φωτογραφίες του!
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-01-15 22:19 #375
    Προεπιλογή
    Κι ενας παλιος μου γνωριμος αγωνιστικος αθλητης , ο Νικος Μανικας!
    Ψηλος κ με ομορφα γενικα χαρακτηριστικα ο Νικος εκανε αρκετη αισθηση στην μικρη του αγωνιστικη πορεια.
    Ειχα να τον δω κ να μαθω νεα του αρκετα χρονια ,κ μολις σημερα εμαθα οτι ειναι καλα κ χαρηκα.

    Το βιντεο ειναι απο το Μρ Ελλας wabba 1987 που αγωνιστηκε στην ψηλη κατηγορια.

    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 25 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 152324252627 ... ΤελευταίαΤελευταία