Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 23-08-11 17:37 #1
    Προεπιλογή Νιτρικό οξύ και αυπνία
    Καλησπέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω αν εχει συμβεί σε κανέναν αυτό. Αυπνία λέω με όλη την σημασία της λέξης.... Μου δίνει καλό μπουστ στην προπόνηση αλλά κάθε φορά που το παίρνω δεν κοιμαμε καθόλου τα βράδια.... το νιτρικό που χρησιμοποιώ είναι NO XPLODE AVPT (BSN)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-08-11 18:03 #2
    Προεπιλογή
    Απεύφευγε να παίρνεις το νιτρικό λίγες ώρες πριν τον ύπνο.Το γράφει προφανώς και πάνω στο κουτί του νιτρικού.Στου Gaspari που είχα εγώ το έλεγε.Αν το παίρνεις 10 και πέφτεις για ύπνο στις 12 είναι λογικό να έχεις αυπνίες
    The pain you feel today wiil be the strength you feel tomorrow!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-08-11 19:39 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε ειναι "νιτρικο οξειδιο" κ οχι "οξυ"..οπως κ να το κανουμε εχει μια διαφορα.

    αν βλεπεις οτι σε ενοχλει στον υπνο,μην το περνεις αργα μες την μερα..
    αν κ παλι το παρεις νωρις κ εχεις τσιτες το βραδυ,κοφτο..
    αν ειναι να χανεις το υπνο σου για να περνεις το νιτρικο αστο καλυτερα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-08-11 22:34 #4
    Το avatar του χρήστη Bodytlk

    Εγγραφή
    03-04-2011
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    76
    Προεπιλογή
    Ρε μαγγες εγω πειρα το no-xplode που δε το εχω και σε εκτιμηση και εβαλα 2 σκουπ στις 5 το απογευμα και πηγε το 12 το βραδυ και δε μπορουσα να κοιμηθω...
    "We cannot exhaust the creative power of our minds."
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-08-11 23:25 #5
    Προεπιλογή
    Δοκίμασε το Animal Rage αν σε τσιτωνει τοσο το NO. Εμένα πάντως με βγάζει μια χαρά το XPLOD το παιρνω κατα τς 7 (το αργοτερο) προπονηση κανα 2ωρο και μετα διάβασμα....τζετττττ λεμεεεεε!!
    It doesn't matter how hard you hit but how hard you can get hit and keep moving forward.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-08-11 00:50 #6
    Το avatar του χρήστη Bodytlk

    Εγγραφή
    03-04-2011
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    76
    Προεπιλογή
    Δε χρησιμοπειω νητρικα φιλε,ετυχε να μου δωσουν
    "We cannot exhaust the creative power of our minds."
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-08-11 05:00 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε ειναι "νιτρικο οξειδιο" κ οχι "οξυ"..οπως κ να το κανουμε εχει μια διαφορα.

    αν βλεπεις οτι σε ενοχλει στον υπνο,μην το περνεις αργα μες την μερα..
    αν κ παλι το παρεις νωρις κ εχεις τσιτες το βραδυ,κοφτο..
    αν ειναι να χανεις το υπνο σου για να περνεις το νιτρικο αστο καλυτερα..
    αυτα που ειπε το παλουκαρι απο πανω....

    αλλιως δοκιμασε να μειωσεις τη δοση....και δες πως θα παει...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-08-11 13:47 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    α)Μειωνεις την δόση και δουλευε το στην δοσολογία που είναι αρκετη για να σου boostαρει την προπονηση και παραλληλα να μην σε κραταει ξαγρυπνο.Θα σου βγει και πιο οικονομικα,αν και σταδιακα θα δεις ότι θα θες να αυξησεις την δόση.
    β)Προσπαθεις να τραβηξεις πιο νωρις την προπονηση σου για να μην επηρεαζει τον βραδυνο σου ύπνο (δυσκολο να προσαρμοσεις τα ωραρια σου βασει της χρησης ενος συμπληρωματος)
    γ)Δωσε μεγαλύτερη ενταση στην προπονηση σου έτσι ώστε οι τσίτες σου να αποδεσμευονται την διαρκεια της προπονησης
    δ)Αν εισαι τοσο ευαισθητος στις διεγερτικες ουσιες των Preworkouts διαλεξε ενα χωρις καφεινες και λοιπα stimulants
    ------------------------------------------------------------------------------
    ε)Στείλε μου με κουριερ το No-xplode με δικα σου έξοδα επειδη με αυτον τον τρόπο θα σε βοηθησω να κερδισεις ξανα τον χαμενο σου ύπνο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-08-11 14:26 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δ)Αν εισαι τοσο ευαισθητος στις διεγερτικες ουσιες των Preworkouts διαλεξε ενα χωρις καφεινες και λοιπα stimulants
    απλά να διευκρινίσουμε πως η καφείνη σε κρατά ξύπνιο και όχι το νιτρικό οξείδιο σαν συμπλήρωμα...για εμένα η συμβουλή του πολύνεικου είναι η καλύτερη αν αποσκοπείς σε αυξημένη αιμάτωση..αλλιώς αν το θες για εγρήγορση, έχει και συνέπειες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-08-11 14:39 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Σωστα,για αυτο πλεον αποφευγεται ο όρος "νιτρικα οξειδια" και κυριως χρησιμοποιείται ο ορος προεξασκητικα,καθως τα εχουν κανει all-in-one.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-08-11 17:22 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_s Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλά να διευκρινίσουμε πως η καφείνη σε κρατά ξύπνιο και όχι το νιτρικό οξείδιο σαν συμπλήρωμα...για εμένα η συμβουλή του πολύνεικου είναι η καλύτερη αν αποσκοπείς σε αυξημένη αιμάτωση..αλλιώς αν το θες για εγρήγορση, έχει και συνέπειες..
    Επειδή έχεις δίκιο σε αυτό που λες για αυτο και εκανα ανάρτηση επειδή μου φαίνεται περίεργο.... Εχώ πιει και 3 red bull και εχώ πέσει για ύπνο κανονικά και, ένα scoop xplode που το παιρνω στις 8 δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ και το λέω κυριολεκτικά.... τι να το κάνω εγώ τον πρησμένο δικέφαλο αν δεν μπορώ να τον αναρωσό στον ύπνο.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-08-11 03:02 #12
    Προεπιλογή
    Καλησπερα,σημερα το βραδυ ειδα ενα προβλημα με τν υγεια μ και ενταξει ψηλο τρομαξα..περνω το armaggedon και σημερα το βραδυ με επιασε ταχυπαλμια κ σαν να μην μπορουσα να παρω ευκολα ανασα...μιπως ξερεται τι το προκαλεσε αυτο?μια διευκρινισει το ειχα παρει απο τις 2 το μεσημερι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-08-11 09:51 #13
    Προεπιλογή
    ναι παιδια ισχυει..πηρα της on essential amino energy εγω και εχω πιει 2 φορες στις 7 το απογευμα ...η ωρα πηγε 2 και ημουν τσιτα!...και επειδη δουλευω πρωι τερμα το εν λογο προιον..κριμα τα λεφτα..αν ενδοιαφερεται κανεις το δινω ενα 20 αρικο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-08-11 09:52 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο H4ckGuy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή έχεις δίκιο σε αυτό που λες για αυτο και εκανα ανάρτηση επειδή μου φαίνεται περίεργο.... Εχώ πιει και 3 red bull και εχώ πέσει για ύπνο κανονικά και, ένα scoop xplode που το παιρνω στις 8 δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ και το λέω κυριολεκτικά.... τι να το κάνω εγώ τον πρησμένο δικέφαλο αν δεν μπορώ να τον αναρωσό στον ύπνο.....
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-09-11 20:01 #15

    Εγγραφή
    01-09-2011
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    96
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο H4ckGuy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή έχεις δίκιο σε αυτό που λες για αυτο και εκανα ανάρτηση επειδή μου φαίνεται περίεργο.... Εχώ πιει και 3 red bull και εχώ πέσει για ύπνο κανονικά και, ένα scoop xplode που το παιρνω στις 8 δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ και το λέω κυριολεκτικά.... τι να το κάνω εγώ τον πρησμένο δικέφαλο αν δεν μπορώ να τον αναρωσό στον ύπνο.....
    εχεις σκεφτει οτι ισωσ να μην ινε το σωστο αυτο για τον οργανισμο σου ..στο λεω γιατι εχω αλλα3ει αρκετα νιτρικα..καποια με επιαναν καποια οχι..καποια μ διμιουργουσαν αιπνιες και συνεχης τσιτες..ωσπου βρικα το καταλληλο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία