Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 21-08-11 18:58 #1
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή Ίνδιο - Indium
    Ινδίου είναι μια συναρπαστική νέα ανακάλυψη ότι με κάποιο τρόπο έχει πέσει "κάτω από το ραντάρ". But there's even a book about it - cleverly titled "Indium" - in with author Dr. Robert Lyons states, ""Let Indium turn back your biological clock. Αλλά υπάρχει ακόμα ένα βιβλίο γι 'αυτό - έξυπνα με τον τίτλο "ινδίου" - με συγγραφέας Δρ Robert Λυών αναφέρει, "" Ας ινδίου γυρίσει πίσω το βιολογικό σας ρολόι. Researchers believe that Indium may help you look and feel years - even decades - younger." Οι ερευνητές πιστεύουν ότι ινδίου μπορεί να σας βοηθήσει να εξετάσουμε και να αισθάνονται χρόνια - ακόμα και δεκαετίες -. Νεότερους "

    Lyons states Indium users report a burst of youthful benefits including more energy, enhanced senses of smell and taste, weight loss, more restorative and rejuvenating sleep, improvements in skin and hair tone and color, increased libido, and better moods. Λυών δηλώνει χρήστες ινδίου έκθεση μια έκρηξη της νεανικής οφέλη, όπως περισσότερη ενέργεια, αυξημένη τις αισθήσεις της όσφρησης και της γεύσης, απώλεια βάρους, πιο αποκατάστασης και αναζωογονητικό ύπνο, βελτιώσεις στο δέρμα και τον τόνο των μαλλιών και το χρώμα, αυξημένη λίμπιντο, και την καλύτερη διάθεση.

    Indium has been shown to have age-related benefits, including improving memory, increasing libido, keeping weight stable and regulating blood sugar levels. Ινδίου έχει αποδειχθεί για να έχουν ηλικία που σχετίζονται με τα οφέλη, συμπεριλαμβανομένης της βελτίωσης της μνήμης, την αύξηση της λίμπιντο, διατηρώντας σταθερό το βάρος και τη ρύθμιση των επιπέδων σακχάρου στο αίμα.

    However, new research has found that indium helps improve the absorption of essential trace elements - such as copper, manganese, and chromium, copper and zinc - in the body, thereby allowing them to perform their functions more efficiently. Ωστόσο, η νέα έρευνα διαπίστωσε ότι ινδίου συμβάλλει στη βελτίωση της απορρόφησης των βασικών ιχνοστοιχείων - όπως ο χαλκός, μαγγάνιο και χρώμιο, χαλκό και ψευδάργυρο - στο σώμα, ώστε να μπορούν να ασκούν τα καθήκοντά τους πιο αποτελεσματικά.

    Dr. Henry Schroeder, author of "The Trace Elements and Man", found in his early studies that Indium supplementation increased the utilization of trace elements by 142%. Ο Δρ Χένρι Σρέντερ, συγγραφέας του βιβλίου «Τα ιχνοστοιχεία και το άτομο», που βρέθηκε στις αρχές του σπουδές που ινδίου συμπληρωμάτων αύξησε την αξιοποίηση των ιχνοστοιχείων κατά 142%.

    How it Works Πώς λειτουργεί

    Indium appears to work via the hypothalamus/pituitary/adrenal (HPA) feedback loop complex. Ινδίου φαίνεται να λειτουργεί μέσω του υποθαλάμου / υπόφυσης / επινεφριδίων (HPA) σύνθετο βρόχο ανάδρασης.

    Your hypothalamus is the key to homeostasis and parasympathetic functions such as breathing, body temperature, food and water intake, and stimulation of the gastrointestinal tract. Υποθάλαμο σας είναι το κλειδί για την ομοιόσταση και παρασυμπαθητικό λειτουργίες όπως η αναπνοή, τη θερμοκρασία του σώματος, τα τρόφιμα και η πρόσληψη νερού, και διέγερση του γαστρεντερικού σωλήνα.

    Your pituitary controls growth hormone release, sexual glands and the function of your adrenal glands. Υπόφυσης ανάπτυξη σας ελέγχει απελευθέρωση ορμονών, η σεξουαλική αδένες και η λειτουργία των επινεφριδίων σας.

    Your adrenal glands produce sterols such as adrenalin, epinephrine, and cortisol. Επινεφρίδια σας παράγουν στερόλες, όπως η αδρεναλίνη, επινεφρίνη και κορτιζόλη. These hormones down regulate the effects of inflammation as well as the perception of pain, fatigue, and mental alertness. Αυτές οι ορμόνες ρυθμίζουν κάτω τα αποτελέσματα της φλεγμονής καθώς και η αντίληψη του πόνου, κόπωση και πνευματική εγρήγορση.

    Ads by Google
    Balancing the feedback of your HPA complex synchronizes the function and production of at least thirty-one hormones. Εξισορρόπηση την ανατροφοδότηση του ΗΡΑ συγκρότημα σας συγχρονίζει την λειτουργία και την παραγωγή τουλάχιστον τριάντα ένα ορμόνες. This synchronization produces a feeling of euphoria and well-being in most users. Αυτός ο συγχρονισμός προκαλεί ένα αίσθημα ευφορίας και ευεξίας στους περισσότερους χρήστες.

    One of the theories regarding the aging process is that it involves the decreased production of certain hormones as we get older. Μια από τις θεωρίες σχετικά με τη διαδικασία της γήρανσης είναι ότι πρόκειται για την μειωμένη παραγωγή ορισμένων ορμονών καθώς γερνάμε. Indium appears to counteract this by balancing and synchronizing the HPA complex, the hypothalamus, pituitary and adrenal glands. Ινδίου φαίνεται να μη συμβαίνει αυτό με την εξισορρόπηση και το συγχρονισμό του ΗΡΑ συγκρότημα, τον υποθάλαμο, την υπόφυση και τα επινεφρίδια.

    These hormones control sleep, metabolism, body temperature, appetite, blood pressure, sex desire and many other body functions. Αυτές οι ορμόνες ελέγχουν τον ύπνο, το μεταβολισμό, τη θερμοκρασία του σώματος, την όρεξη, την αρτηριακή πίεση, την επιθυμία του σεξ και πολλές άλλες λειτουργίες του σώματος.

    Indium stimulates hormonal production back to youthful levels by stimulating the HPA master hormone producers. Ινδίου διεγείρει ορμονική παραγωγή πίσω στη νεανική επίπεδα με την τόνωση της ΗΡΑ παραγωγούς ορμόνη πλοίαρχος. These hormones then circulate throughout the body and help prevent and fight various aspects of the aging process - for example, supplies of growth hormone are boosted, which controls metabolism and affects bone density. Αυτές οι ορμόνες στη συνέχεια να κυκλοφορήσει σε όλο το σώμα και να βοηθήσει στην πρόληψη και την καταπολέμηση των διαφόρων πτυχών της διαδικασίας γήρανσης - για παράδειγμα, οι προμήθειες της αυξητικής ορμόνης ώθηση, η οποία ελέγχει το μεταβολισμό και επηρεάζει την οστική πυκνότητα.

    Indium also potentiates your thyroid gland and supports proper thyroid levels, more calories are burned and weight is normalized. Ινδίου ενισχύει επίσης θυρεοειδή αδένα σας και βοηθάει στην καλή επίπεδα του θυρεοειδούς, τα έκαψαν περισσότερες θερμίδες και το βάρος κανονικοποιείται.

    Immediate increased energy and strength is one of most reported effects of Indium by sports and fitness users. Άμεση αύξηση της ενέργειας και η δύναμη είναι μία από τις πιο αναφερόμενες ανεπιθύμητες του ινδίου από τις αθλητικές και φυσικής κατάστασης των χρηστών. Most of the benefits of Indium occur within 5-10 days of supplementation. Τα περισσότερα από τα οφέλη του ινδίου συμβαίνουν εντός 5-10 ημερών από τη συμπλήρωση.

    Within one week the regular exerciser, who normally stop exercising due to muscular pain and fatigue should be able to increase their workout by 10% before reaching the pain threshold as indium helps reduce the painful buildup of lactic acid by removing it more quickly from the tissues. Εντός μιας εβδομάδας η τακτική γυμναζόμενος, ο οποίος κανονικά να σταματήσει την άσκηση, λόγω μυϊκούς πόνους και κόπωση θα πρέπει να είναι σε θέση να αυξήσουν προπόνηση τους κατά 10% πριν από τη συμπλήρωση του ορίου πόνου, όπως ινδίου βοηθά στη μείωση της επώδυνες συσσώρευση του γαλακτικού οξέος με την αφαίρεση πιο γρήγορα από τους ιστούς .

    You will find an extended limit to the activity as it hastens the removal of the lactic acid build-up in muscle mass. Θα βρείτε μια εκτεταμένη περιορίσουν τη δραστηριότητα, δεδομένου ότι επισπεύδει την απομάκρυνση του γαλακτικού οξέος συσσώρευση της μυϊκής μάζας. This causes the pain of lactic acid build-up to take longer to accumulate. Αυτό προκαλεί τον πόνο του γαλακτικού οξέος συγκέντρωση να χρειάζονται περισσότερο χρόνο για να συσσωρεύονται.

    In one very recent study with Indium conducted in Budapest, Hungary, 13 of 15 members of the National Kung Fu Championship Team demonstrated significantly increased their stamina after eight weeks of indium supplementation. Σε μια πολύ πρόσφατη μελέτη με ινδίου διεξήχθη στη Βουδαπέστη, Ουγγαρία, 13 από 15 μέλη της Εθνικής Kung Fu Team Championship αποδειχθεί αυξήθηκε σημαντικά την αντοχή τους οκτώ εβδομάδες μετά τη συμπλήρωση ινδίου.

    Anecdotally, a group of distance runners reported 30% increase in running distance for the same time in just two weeks, and a group of weight lifters recently reported increasing their bench press by 40% in 60 days. Ανεπίσημα, μια ομάδα δρομέων απόσταση ανέφερε αύξηση 30% σε απόσταση λειτουργίας για την ίδια ώρα σε μόλις δύο εβδομάδες, και μια ομάδα ανυψωτές βάρους που αναφέρθηκε πρόσφατα αύξηση Τύπο πάγκων τους κατά 40% σε 60 ημέρες.

    It also appears to aid or enhance the master hormone function (the pituitary and hypothalamus glands in particular) in the system. Φαίνεται, επίσης, για την ενίσχυση ή τη βελτίωση της λειτουργίας master (την υπόφυση και τον υποθάλαμο αδένες ιδίως) ορμόνης στο σύστημα. These glands direct the function of 40 endocrine glands and help balance 31 hormones. Αυτές οι αδένες άμεση η λειτουργία των 40 ενδοκρινείς αδένες και βοηθούν Υπόλοιπο 31 ορμόνες.

    Indium Supplementation is Safe Indium is water-soluble and does not remain in your system. Ινδίου Συμπλήρωση είναι ασφαλή ινδίου είναι διαλυτό στο νερό και δεν θα παραμείνουν στο σύστημά σας. Even the Food and Drug Administration (FDA) has determined Indium is totally safe even at 20,000 times the recommended dosage. Ακόμα και η Υπηρεσία Τροφίμων και Φαρμάκων (FDA) έχει καθορίσει ινδίου είναι απολύτως ασφαλές ακόμη και σε 20.000 φορές τη συνιστώμενη δοσολογία.

    Additional reported benefits of Indium include: Επιπλέον ανέφερε τα οφέλη του ινδίου περιλαμβάνουν:

    - increased endurance - Αύξηση της αντοχής
    - improved memory - Τη βελτίωση της μνήμης
    - better sleep - Καλύτερος ύπνος
    - help with migraine headaches - Να βοηθήσει με ημικρανίες
    - healthier blood sugar levels (with some diabetic patients reducing their insulin by 80 %) - Υγιή επίπεδα σακχάρου στο αίμα (με κάποια διαβητικούς ασθενείς μείωση της ινσουλίνης τους κατά 80%)
    - normalization of blood pressure (with high blood pressure going down and low blood pressure going up) - Ομαλοποίηση της αρτηριακής πίεσης (με υψηλή αρτηριακή πίεση που πηγαίνει κάτω και χαμηλή αρτηριακή πίεση ανεβαίνει)
    - reduction in incidence of lip and lung cancers - Μείωση της συχνότητας εμφάνισης των χειλιών και του πνεύμονα καρκίνου
    - improved hair growth - Τη βελτίωση της ανάπτυξης των μαλλιών
    - lessened menopause symptoms - Μειώνεται συμπτώματα εμμηνόπαυσης
    - alleviation of hypertension - Την ελάφρυνση της υπέρτασης
    - more youthful appearance - Πιο νεανική εμφάνιση
    - elevated immunity activity - Αυξημένη δραστηριότητα ανοσία
    - reduced severity and duration of colds - Μειωμένη σοβαρότητα και η διάρκεια του κρυολογήματος
    - drop in prostate PSA levels (as much as 75%) - Μείωση του προστάτη τα επίπεδα του PSA (όσο το 75%)
    - increased libido in both men and women - Αύξηση της λίμπιντο σε άνδρες και γυναίκες

    With a long list of documented benefits like that, doesn't Indium look like a supplement you should add to your nutrition and fitness program right away? Με έναν μακρύ κατάλογο των τεκμηριωμένων οφέλη, όπως ότι, δεν ινδίου μοιάζει με ένα συμπλήρωμα θα πρέπει να προσθέσετε στη διατροφή σας και το πρόγραμμα εκγύμνασης αμέσως;

    edit:Η ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ Τ GOOGLE ΟΠΟΤΕ..υπομονη για οποιον δεν ξερει αγγλικα!..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη amateur666 : 21-08-11 στις 19:00
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-11-11 18:13 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    παιδια χρησιμοποιω το indium (λεγεται και silver bullet) και ομολογω πως ειμαι ενθουσιασμενος.....σε ενεργεια,ψυχολογια,ενταση στην προπονηση....με εχει βοηθησει και στον υπνο παρα πολυ που ειχα ενα θεμα με τις αυπνιες........μπορει να σας φαινονται υπερβολικα τα λογια μου αλλα ειναι πλεον απαραιτητο για μενα....και δεν μπορει να ειναι ιδεα μου γιατι τις τελευταιες βδομαδες εχω κανει ατομικα ρεκορ σε πολλες ασκησεις ....απο μενα οποιος μπορει ας το δοκιμασει,δεν ειναι πολυ ακριβο (απο εξωτερικο το βρηκα 16 ευρω περιπου σε σταγονες και διαρκει 2-3 μηνες....συγγνωμη αν σας κουρασα.... (θα ηθελα τη γνωμη των devil,lao και των αλλων μελων)
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-11-11 18:23 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Όνομα: indium.jpg Εμφανίσεις: 465 Μέγεθος: 52,6 KB
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-11-11 19:01 #4
    Το avatar του χρήστη luckyseven

    Εγγραφή
    01-11-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    620
    Προεπιλογή
    Πολύ ενδιαφέρον φαίνεται πάντως από τα γραφόμενα για να δούμε αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω.
    Έλμερ πόσες σταγόνες παίρνεις και πότε τις παίρνεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-11-11 19:05 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    παιρνω 2 σταγονες πριν κοιμηθω και αλλη μια συνηθως μεσημερι....καπου διαβασα οτι μπορεις να παρεις μεχρι 4 τη μερα,εγω παιρνω 3.....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-11-11 17:46 #6
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιρνω 2 σταγονες πριν κοιμηθω και αλλη μια συνηθως μεσημερι....καπου διαβασα οτι μπορεις να παρεις μεχρι 4 τη μερα,εγω παιρνω 3.....
    Within one week the regular exerciser, who normally stop exercising due to muscular pain and fatigue should be able to increase their workout by 10% before reaching the pain threshold as indium helps reduce the painful buildup of lactic acid by removing it more quickly from the tissues. Εντός μιας εβδομάδας η τακτική γυμναζόμενος, ο οποίος κανονικά να σταματήσει την άσκηση, λόγω μυϊκούς πόνους και κόπωση θα πρέπει να είναι σε θέση να αυξήσουν προπόνηση τους κατά 10% πριν από τη συμπλήρωση του ορίου πόνου, όπως ινδίου βοηθά στη μείωση της επώδυνες συσσώρευση του γαλακτικού οξέος με την αφαίρεση πιο γρήγορα από τους ιστούς .

    You will find an extended limit to the activity as it hastens the removal of the lactic acid build-up in muscle mass. Θα βρείτε μια εκτεταμένη περιορίσουν τη δραστηριότητα, δεδομένου ότι επισπεύδει την απομάκρυνση του γαλακτικού οξέος συσσώρευση της μυϊκής μάζας. This causes the pain of lactic acid build-up to take longer to accumulate. Αυτό προκαλεί τον πόνο του γαλακτικού οξέος συγκέντρωση να χρειάζονται περισσότερο χρόνο για να συσσωρεύονται.
    διαφορα πανω σε αυτο εχεις δει δλδ σε αντοχη κτλπ(αν μπορεις να βγαλεις τσ προπονησεις πιο ξεκουραστα?)..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-11-11 18:03 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Γενικα εχω δει μεγαλη διαφορα....και στις προπονησεις μου (ειμαι γενικα της αποψης μεγαλη ενταση και μικρα διαλλειματα αναμεσα στα σετ) μπορω να φορτσαρω για περισσοτερη ωρα....και η πρωινη αεροβια με αδειο στομαχι βγαινει πιο ανετα...αν μου ελεγαν πως επρεπε να κοψω ολα τα συμπληρωματα εκτος απο ενα ,θα κοβα και την πρωτεινη,πολυβιταμινη κτλ και θα παιρνα μονο αυτο....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-11-11 19:05 #8
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν μου ελεγαν πως επρεπε να κοψω ολα τα συμπληρωματα εκτος απο ενα ,θα κοβα και την πρωτεινη,πολυβιταμινη κτλ και θα παιρνα μονο αυτο....
    το placebo βαραει κοφτες...
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-11-11 21:12 #9
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Μπορεί κάποιος να μου στείλει link για αγορά indium από εξωτερικό (ή και εσωτερικό δε με χαλάει)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-11-11 22:37 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το placebo βαραει κοφτες...
    και μονο που μου εχει φτιαξει τον υπνο (οσο καιρο το παιρνω εχω δει τοσα ονειρα οσα δεν ειχα δει ως τωρα!) γιατι ειχα προβλημα ,δεν κοιμομουν σωστα,αυτο και μονο θα αρκουσε για μενα....δεν με πειραζει που λες πως ειναι placebo γιατι δεν το εμπορευομαι εγω για να θιγομαι,αρκει που δουλευει σε μενα (ολα αυτα φιλικα παντα χωρις καμια προθεση αντιπαραθεσης.....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-11-11 01:59 #11
    Προεπιλογή
    ενα λινκ για αγορα και σε μενα πλζ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-11-11 21:02 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    ξεχασα να πω κατι μην παρω κανενα στο λαιμο μου....η γευση της σταγονας ειναι εγω την εχω συνηθισει πλεον αλλα ας μην πω σαν τι μου μοιαζει....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-11-11 21:09 #13
    Το avatar του χρήστη luckyseven

    Εγγραφή
    01-11-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    620
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξεχασα να πω κατι μην παρω κανενα στο λαιμο μου....η γευση της σταγονας ειναι εγω την εχω συνηθισει πλεον αλλα ας μην πω σαν τι μου μοιαζει....
    Διάβασα ότι έχει μεταλλική γεύση ισχύει σωστά?
    Το παίρνεις με νερό ή ρίχνεις ενδοστόμια μία σταγόνα?
    Από γεύση πάντως με αυτό που είχα πάρει κάποτε πιστεύω
    δεν θα έχω πρόβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-11-11 21:11 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    η γευση του ειναι σαν χυμο λεμονιου καπως αλλα 20 φορες πιο ισχυρη,ισως την εχουν κανει ετσι για να καταλαβαινεις τη σταγονα που πεφτει.....(ισως ειναι βλακεια αυτο που λεω απλα μου κανε εντυπωση η γευση)
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-11-11 21:31 #15
    Το avatar του χρήστη luckyseven

    Εγγραφή
    01-11-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    620
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    η γευση του ειναι σαν χυμο λεμονιου καπως αλλα 20 φορες πιο ισχυρη,ισως την εχουν κανει ετσι για να καταλαβαινεις τη σταγονα που πεφτει.....(ισως ειναι βλακεια αυτο που λεω απλα μου κανε εντυπωση η γευση)
    Καμιά σωματική αλλαγή έχεις παρατηρήσει επάνω σου εκτός από αντοχή και αύξηση στη δύναμη αλλά
    να μου πείς αφού ανέβηκες σε δύναμη θα έχει αυξηθεί και η μάζα σου σωστά?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία