Σελίδα 14 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 196 έως 210 από 250
  1. 20-10-11 22:04 #196
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Ναι αλλα η κατηγορία ειναι bbing και ο αλλος είναι διπλασιος και ικανοποιητικα γραμμωμενος,αν παιζαν σε fitness αλλαζουν τα κριτηρια.
    Αν οι ψηφοι ήταν 5-0 υπέρ του νικητη παω πασο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-10-11 22:14 #197
    Προεπιλογή
    ξερεις τι λεω εγω????δε σταματατε τις μλ@κιες και τις εξυπναδες.ο αγωνας ηταν μια χαρα,ο μεν κορονιδης ολοι ξερουν πως ηταν ,σταματηστε να τον πιραζετε,ο ψηλος ηταν ο πιο ολοκληρωμενος ,η γραμωση του ηταν υποδειγματικη, δεν εχει τον ογκο κατω που εχουν οι αλλοι αλλα οι αλλοι ηταν θολοι κατω.αλλες φορες θυμαμε οταν ημουν μοντ λεγατε δεν μπορουμε να κρινουμε απο τις φωτο και σεις το κανετε. ο μηνιδης μιλησε σωστα.ο ψηλος επαιξε πρωτο αγωνα, επανω ηταν τελειος το ποζαρισμα τελειο,του λειπει μαζα κατω.δεν καταλαβαινω τι φορουμ ειστε.στηριξτε νεους φερελπεις νεους απο το να τους θαβετε επιτελους.διαβαστε λιγο ψυχολογια .να μη ξεχασω στη κατηγορια με το λιβιο ισως εχετε καπιο δικιο -δεν ειδα τα κομπαριζον-ο λιβιος δν ειχε ποδια ,ο αλλος ηταν καταστεγνος και συμετρικος,ο λιβιος ειχε μαζα πιο πολυ.αν ημουν κριτης στο ββ θα τον εβαζα πρωτο.η γνωμη μου ειναι αφηστε τα παραπολιτικα.ειναι κριμα 2 ατομα να χαλανε ολο το ποστ εδω,να δημιουργουν προβλημα σε αθλητες που μαλιστα θα βγουν εξω που εκει ειναι τοσο πολοι οι κριτες που δεν γινονται χονδρα λαθη.ηταν ενας αγωνας αψογος στη διοργανωση του,τον ευχαριστηθηκαμε ολοι μας,ακομα και γω που εχω παιξει σε 25 αγωνες.μη χαλατε το κλιμα σας παρακαλω.δεν εχει νοημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-10-11 22:18 #198
    Προεπιλογή
    και για να αλλαχει λιγο το κλιμα μια ακομη φωτο με τη πρωταθλητρια της ifbb δημητρα μουρατιδου.
    Όνομα: 305823_2278578242856_1200754323_32225985_1275587179_n.jpg Εμφανίσεις: 729 Μέγεθος: 69,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-10-11 22:20 #199
    Προεπιλογή
    και μην πειτε τιποτε για τα ποδια μου....δεν πατιεμαι εδω χαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-10-11 22:29 #200
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερεις τι λεω εγω????δε σταματατε τις μλ@κιες και τις εξυπναδες.ο αγωνας ηταν μια χαρα,ο μεν κορονιδης ολοι ξερουν πως ηταν ,σταματηστε να τον πιραζετε,ο ψηλος ηταν ο πιο ολοκληρωμενος ,η γραμωση του ηταν υποδειγματικη, δεν εχει τον ογκο κατω που εχουν οι αλλοι αλλα οι αλλοι ηταν θολοι κατω.αλλες φορες θυμαμε οταν ημουν μοντ λεγατε δεν μπορουμε να κρινουμε απο τις φωτο και σεις το κανετε. ο μηνιδης μιλησε σωστα.ο ψηλος επαιξε πρωτο αγωνα, επανω ηταν τελειος το ποζαρισμα τελειο,του λειπει μαζα κατω.δεν καταλαβαινω τι φορουμ ειστε.στηριξτε νεους φερελπεις νεους απο το να τους θαβετε επιτελους.διαβαστε λιγο ψυχολογια .να μη ξεχασω στη κατηγορια με το λιβιο ισως εχετε καπιο δικιο -δεν ειδα τα κομπαριζον-ο λιβιος δν ειχε ποδια ,ο αλλος ηταν καταστεγνος και συμετρικος,ο λιβιος ειχε μαζα πιο πολυ.αν ημουν κριτης στο ββ θα τον εβαζα πρωτο.η γνωμη μου ειναι αφηστε τα παραπολιτικα.ειναι κριμα 2 ατομα να χαλανε ολο το ποστ εδω,να δημιουργουν προβλημα σε αθλητες που μαλιστα θα βγουν εξω που εκει ειναι τοσο πολοι οι κριτες που δεν γινονται χονδρα λαθη.ηταν ενας αγωνας αψογος στη διοργανωση του,τον ευχαριστηθηκαμε ολοι μας,ακομα και γω που εχω παιξει σε 25 αγωνες.μη χαλατε το κλιμα σας παρακαλω.δεν εχει νοημα.
    Στα καλα λόγια και στις φωτογραφίες όλοι εισπραττουν τα χειροκροτήματα και λενε ποσο καλη δουλεια κανουμε στα φόρουμς,ευχαριστουμε για την προβολη,μπλα μπλα μπλα.
    Οι αθλητες δεν θα πρεπει να επηρεαζονται απο φόρουμς,παρα μονο όταν θελουν να ακουσουν καλα λόγια.
    Θα ειμαστε εδω για τα κοπλιμεντα και μονο.Ετσι πρεπει.
    Κατα τα αλλα στην κριτικη ,ενδεχομενως και λανθασμενη ,ή στις επισημανσεις, τα φόρουμς περικλείονται από ασχετους,που δεν εχουν σχεση με το αθλημα,κανουν κριτικη πίσω από τα γραφεία κτλ.Ωραια αντιμετωπιση,μπραβο παιδια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-10-11 22:36 #201
    Προεπιλογή
    μετα πρωτης και δευτέρας νουθεσιας παραιτου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-10-11 22:42 #202
    Το avatar του χρήστη satheo

    Εγγραφή
    05-06-2009
    Περ.
    Larissa
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    Τελικα καλα κανω και δεν ασχολουμε με φανφαρες εσεις οι ηδικη εδω με αιδιασατε και δεν μπορω να φαω το γευμα μου!!! εμ το 70 % δεν κατεβικατε ποτε σε αγωνα και το 90 % δεν εχεται κατεβαση αθλητη σε αγωνα και εκ του πλικτρολογιου βγαζεται χολυ !!!!ελεος παντογνωστες αντε κανεται καμια προετιμασια να σας κρινουμε και να σας κανουμε πλακα εδω γραφοντας π@π@ριες και μην αρχιζεται να λετε βλακιες περι ομοσπονδιον γιατι τα ζησαμε ολλα !!!
    ο ΑΓΩΝΑΣ ηταν τελιος για επαρχια και εποχη δυσκολη αν και μα...κα διμαρχο !!!
    τα δεοντα σε ολλους τους φιλους και μη !!!
    χαρης
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-10-11 23:01 #203
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο satheo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα καλα κανω και δεν ασχολουμε με φανφαρες εσεις οι ηδικη εδω με αιδιασατε και δεν μπορω να φαω το γευμα μου!!! εμ το 70 % δεν κατεβικατε ποτε σε αγωνα και το 90 % δεν εχεται κατεβαση αθλητη σε αγωνα και εκ του πλικτρολογιου βγαζεται χολυ !!!!ελεος παντογνωστες αντε κανεται καμια προετιμασια να σας κρινουμε και να σας κανουμε πλακα εδω γραφοντας π@π@ριες και μην αρχιζεται να λετε βλακιες περι ομοσπονδιον γιατι τα ζησαμε ολλα !!!
    ο ΑΓΩΝΑΣ ηταν τελιος για επαρχια και εποχη δυσκολη αν και μα...κα διμαρχο !!!
    τα δεοντα σε ολλους τους φιλους και μη !!!
    χαρης
    εγω αθλητης δεν υπηρξα ποτε και δεν ξερω αν ποτε τα καταφερω. (μαλλον χλωμο). προπονητης επισης δεν υπηρξα. το μονο που ξερω ειναι πως μαρεσει αυτο που κανω. μαρεσει να παρακολουθω αγωνες οπως και στο ποδοσφαιρο. οπως λοιπον και εκει θα κρινω καποιες αποφασεις προπονητων ετσι και εδω ισως να πω την αποψη μου. και αυτη δεν θα ειναι παντα θετικη. θα το κανω ομως προσπαθοντας να μην προσβαλω κανεναν. ο κορωνιδης ομως μετα απο την κριτικη των κριτων στους αγωνες εβγαλε χολη και μαλιστα εναντιον καποιων συναδελφων του. εσυ παλι εκφραζεσαι εδω ετσι οπως δεν θα επρεπεκαι δεν ειναι σωστο.
    καλα ειναι να προσεχεις τους τροπους σου εδω. στο αναφερω σαν μοντ και οχι σαν φιλαθλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-10-11 23:11 #204
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο satheo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα καλα κανω και δεν ασχολουμε με φανφαρες εσεις οι ηδικη εδω με αιδιασατε και δεν μπορω να φαω το γευμα μου!!! εμ το 70 % δεν κατεβικατε ποτε σε αγωνα και το 90 % δεν εχεται κατεβαση αθλητη σε αγωνα και εκ του πλικτρολογιου βγαζεται χολυ !!!!ελεος παντογνωστες αντε κανεται καμια προετιμασια να σας κρινουμε και να σας κανουμε πλακα εδω γραφοντας π@π@ριες και μην αρχιζεται να λετε βλακιες περι ομοσπονδιον γιατι τα ζησαμε ολλα !!!
    ο ΑΓΩΝΑΣ ηταν τελιος για επαρχια και εποχη δυσκολη αν και μα...κα διμαρχο !!!
    τα δεοντα σε ολλους τους φιλους και μη !!!
    χαρης
    η απαντηση που σου αρμοζει είναι ότι εδωσα και στον Αναγνωστου

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα καλα λόγια και στις φωτογραφίες όλοι εισπραττουν τα χειροκροτήματα και λενε ποσο καλη δουλεια κανουμε στα φόρουμς,ευχαριστουμε για την προβολη,μπλα μπλα μπλα.
    Οι αθλητες δεν θα πρεπει να επηρεαζονται απο φόρουμς,παρα μονο όταν θελουν να ακουσουν καλα λόγια.
    Θα ειμαστε εδω για τα κοπλιμεντα και μονο.Ετσι πρεπει.
    Κατα τα αλλα στην κριτικη ,ενδεχομενως και λανθασμενη ,ή στις επισημανσεις, τα φόρουμς περικλείονται από ασχετους,που δεν εχουν σχεση με το αθλημα,κανουν κριτικη πίσω από τα γραφεία κτλ.Ωραια αντιμετωπιση,μπραβο παιδια.
    Απο εκει και περα ο καθενας δειχνει το επίπεδο του και να το βρασω ρε φιλε αν εχεις κατεβει και 10-20-30 φορες,αν δεν με κερδισεις ως ανθρωπος δεν μου λες τίποτα,στην τελικη και οι αθλητες προετοιμαζονται για παρτη τους ,όχι για να σωσουν την Ελλαδα.
    Πλακα προσωπικα δεν μπορεις να μου κανεις παντως,όχι με αυτο το ποστ τουλαχιστον.Προσπαθησε καλυτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-10-11 23:25 #205
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    εγω έχω να πω πως δεν είναι κακό να γίνονται σχόλια και αντιπαραθέσεις σε ενα φόρουμ , αυτα τα προτιμώ απο τα πο*στικα πισώπλατα όταν λέγονται κατα καιρούς ,σε διάφορα πηγαδάκια , που σχολιάζουν αρνητικα κάποιους και μπροστα είναι σάλια και μύξες , αυτο όχι μόνο στο ββ αλλα γενικότερα συμβαίνει στην ζωή , άλλωστε απο τις συζητήσεις και αντιπαραθέσεις λαμβάνονται υπόψιν και άλλες παράμετροι που δεν είχαν ληφθεί υπόψιν .
    και εγω πολλες φορές μου έχει τύχει να δω λαιβ αγώνα να έχω δεί την κατάταξη και να με έχει ικανοποιήσει και στις φωτο να δείχνει κάπως διαφορετικα , γιατι οι φωτο όταν δεν είναι επαγγελματικές υψηλής ανάλυσης αδικούν τον γραμωμένο και ευνοούν τον αγράμμωτο που φαίνετε μόνο σχήμα και καλούπι .

    επίσης μια φωτο δείχνει μια άποψη αλλα μην ξεχνάμε πως το αποτέλεσμα βγαίνει συγκρίνοντας πολλα κομπάριζονς , μπροστα , πλάγια, πίσω , αλλα να λέμε και του στραβού το δίκιο φωτο θα δεί κάποιος απο φωτο θα κρίνει μέσα σε ενα φόρουμ , απλα τονίζω δεν είναι χαρακτηριστικό αξιόπιστο η κρίση απο φωτο .

    επίσης ο αθλητής που βγήκε 3ος αν ήταν πιο γραμωμένος και το χρώμα ήταν σωστα τοποθετημένο ,θα μπορούσε να βγεί και πρώτος , αλλα σε όσους δεν γνωρίζουν ας δώσουν λίγο βάση σ αυτο που θα γράψω και θα βγάλουν αρκετα συμπεράσματα .

    ένας αθλητής καινούριος όσο μάζα και να βάλει και γράμμωση να έχει , δεν μπορεί να έχει μυική ωρίμανση αν δεν έχει χρόνια δουλειάς και συμμετοχές σε αγώνες .
    ενα παραδειγμα όταν το 89 έπαιζε ο μεντής με τον μπουρνάζο ο μεντής διέθετε και μάζα και σχήμα και γράμωση , αλλα η ποιότητα του μπουρνάζου ήταν εμφανής και η πυκνότητα των μυών του και καλα που δεν έγινε κανένα ευτράπελο να μην βγεί πρώτος .

    απο την άλλη ενας γραμμωμένος πολυ καλά στην σκηνή επισκιάζει τον ογκοδέστερο και μπορεί να τον κερδίσει , δηλαδή μερικά κιλα παραπάνω μπορούν να στερήσουν θέσεις , η απλα και μόνο λίγα νερα .

    μερικές λεπτομέρειες δεν φαίνονται ούτε απο τα τελευταία καθίσματα σε ενα αγώνα όχι να φανούν απο φώτο , αλλα οι φώτο είναι ενδεικτικές σε γενικές γραμμές
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-10-11 23:41 #206
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Εγω ξερω ότι καλο ειναι οι αθλητες,προπονητες και ειδημονες να σεβονται περισσότερο ενα θεσμο όπως έιναι τα φόρουμς που δουλευουν καθημερινα για την διαδοση του αθληματος και να μην τα απαξιωνουν με την πρωτη "στραβή",όταν διαβαζουν κατι που δεν ηχει καλα στα αυτια τους.
    Τα περιοδικα του χωρου αφιερωνουν ενα αρθρο 3 σελιδων για ενα αγωνα και αυτο μετα από 10 μηνες.Και παπαλα.
    Εδω υπάρχει η αμεση ανταπόκριση,μηνες πριν,με πλήρης υλικο και με την "ζωντανη φωνη" που μπορουν να εκφραστουν όλοι.Όπως κανει ο καθενας,από τον πρόεδρο-παραγοντα μιας ομοσπονδίας μεχρι τον αναγνωστη που είναι στην αλλη ακρη του κοσμου και τον ενδιαφερουν οι αγωνες.Σχετικοι και ασχετοι.
    Παρόλα αυτα εισπραττουμε χαρακτηρισμους και χλευασμους απο ανθρωπους που τους προβαλλουμε.Δεν θα πω κατι αλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-10-11 00:04 #207
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ξερω ότι καλο ειναι οι αθλητες,προπονητες και ειδημονες να σεβονται περισσότερο ενα θεσμο όπως έιναι τα φόρουμς που δουλευουν καθημερινα για την διαδοση του αθληματος και να μην τα απαξιωνουν με την πρωτη "στραβή",όταν διαβαζουν κατι που δεν ηχει καλα στα αυτια τους.
    Τα περιοδικα του χωρου αφιερωνουν ενα αρθρο 3 σελιδων για ενα αγωνα και αυτο μετα από 10 μηνες.Και παπαλα.
    Εδω υπάρχει η αμεση ανταπόκριση,μηνες πριν,με πλήρης υλικο και με την "ζωντανη φωνη" που μπορουν να εκφραστουν όλοι.Όπως κανει ο καθενας,από τον πρόεδρο-παραγοντα μιας ομοσπονδίας μεχρι τον αναγνωστη που είναι στην αλλη ακρη του κοσμου και τον ενδιαφερουν οι αγωνες.Σχετικοι και ασχετοι.
    Παρόλα αυτα εισπραττουμε χαρακτηρισμους και χλευασμους απο ανθρωπους που τους προβαλλουμε.Δεν θα πω κατι αλλο.
    Απο τις πιο σωστες κουβεντες που έχουν υποθεί εδω μεσα.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-10-11 11:35 #208
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκκληση προς διοργανωτες:Την επόμενη φορα βαλτε τον Κτιστακη 1η σειρα και μην του πιανετε την κουβεντα,να μας πει κατι περα εκεινου που θελει να υποστηριξει.
    Διοργανωτες μην τον ακουτε ! Εκει πισω ο "κοσμος" ειναι πιο ΟΜΟΡΦΟΣ !

    Να σας πω ? Μα σας ειπα εκτος εαν δεν ακουσατε αυτο που ΕΣΕΙΣ θελετε να ακουσετε ! Αυτο που κανετε νομιζω λεγετε ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ.....?


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Στελιο μας εκανες ολοκληρο πρόλογο για τον Κορωνιδη,μονο αυτον πρόσεχες;Και ολοκληρη κριτικη επιτροπή ουτε ΜΙΑ ματια για εκεινον;
    Προλογο ? Οχι βρε το ΚΥΡΙΟ θεμα ηταν ! Ναι ΜΟΝΟ αυτον προσεξα γιατι ειναι αθλητης με ιστορια στο χωρο και δεν μου "αρεσε" αυτο που ειδα ! Αυτο τωρα πρεπει να λεγετε ΜΑΤΟΚΡΙΣΙΑ (απο λογοκρισια)?

    Κριτικη επιτροπη : Μια χαρα πλατες ειχαν απο εκει που καθομουν !

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μια ολοκληρη κατηγορία ,ψηλή μαλιστα,την προσπερασες έτσι;
    Ε αμα εισαι "γρηγορος" προσπερνας πολλα πραγματα !

    Κωστα αλλαξε "κινητιρα" δεν ανεβαζει στροφες το μοτερ σου !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-10-11 11:38 #209
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διοργανωτες μην τον ακουτε ! Εκει πισω ο "κοσμος" ειναι πιο ΟΜΟΡΦΟΣ !

    Να σας πω ? Μα σας ειπα εκτος εαν δεν ακουσατε αυτο που ΕΣΕΙΣ θελετε να ακουσετε ! Αυτο που κανετε νομιζω λεγετε ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ.....?




    Προλογο ? Οχι βρε το ΚΥΡΙΟ θεμα ηταν ! Ναι ΜΟΝΟ αυτον προσεξα γιατι ειναι αθλητης με ιστορια στο χωρο και δεν μου "αρεσε" αυτο που ειδα ! Αυτο τωρα πρεπει να λεγετε ΜΑΤΟΚΡΙΣΙΑ (απο λογοκρισια)?

    Κριτικη επιτροπη : Μια χαρα πλατες ειχαν απο εκει που καθομουν !



    Ε αμα εισαι "γρηγορος" προσπερνας πολλα πραγματα !

    Κωστα αλλαξε "κινητιρα" δεν ανεβαζει στροφες το μοτερ σου !
    Στελιο ομορφες οι ατακες σου αλλα δεν προσφερουν κατι στην συζητηση,πες μας κατι που δεν γνωριζουμε,να βοηθηθουν και οι "ασχετοι" αναγνωστες πίσω απο τα γραφεία τους από εσας που είστε στις επαλξεις .
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-10-11 11:57 #210
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στελιο ομορφες οι ατακες σου αλλα δεν προσφερουν κατι στην συζητηση,πες μας κατι που δεν γνωριζουμε,να βοηθηθουν και οι "ασχετοι" αναγνωστες πίσω απο τα γραφεία τους από εσας που είστε στις επαλξεις .
    ΕΠΑΛΞΕΙΣ ? Χαχαχαχαχα

    Οχι ρε Κωστα ο ταπεινος Καραγκιοζης απο τους ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥΣ ειμαι μην με μπερδευεις με την εξουσια !

    Μην χαλιεστε ρε παιδια με αποτελεσματα !

    Μου θυμιζεται την παρακατω διαφημιση ! Εσεις στο ρολο του ΠΡΟΕΔΡΟΥ(πισω απο το γραφειο) και ο Αναγνωστου στο ρολο του β. προπονητη !


    [YOUTUBE=poNWA8FwzfU]poNWA8FwzfU[/YOUTUBE]


    ΑΜΟΛΑ ! Χαχαχαχα

    Αναγνωστου σε βλεπω στα "χωραφια" !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 21-10-11 στις 12:04
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 14 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία