Σελίδα 12 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 250
  1. 18-10-11 21:45 #166
    Προεπιλογή
    γεια σου φωτη αδελφε)))
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-10-11 22:28 #167
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μερικες ακομα φωτος...
    Συνημμένο Αρχείο 32880
    αυτή η φωτο δεν ξέρω γιατί αλλα μου άρεσε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-10-11 00:00 #168
    Προεπιλογή
    αχαχαχαχαχα........
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-10-11 11:18 #169
    Muscular Development
    Το avatar του χρήστη J.P.

    Εγγραφή
    28-01-2009
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Γιάννη!! Πολύ καλή φόρμα όπως πάντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-10-11 18:09 #170
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τα λεγόμενά σου, μάλλον έκανε γέμισμα με κολοκυθόπιτα... μάθε να ξεχωρίζεις το χιούμορ απο το σοβαρό Θεοχάρη.



    Μάλλον θάμπωσε απο την κολοκυθόπιτα. Πλάκα κάνω, μη το πάρεις και αυτό σοβαρά.
    Δεν ειρωνέυτηκα κανέναν, είπα αυτό που βλέπω, οτι ο αθλητής αυτός δείχνει για πολύ λιγότερα κιλά οταν αγωνίζεται στην κλάσση 2. Οπτικά οι νικητές μου θυμίζουν κατηγορίες fitness άλλων ομοσπονδιών.




    Δεν ήμουν παρών, αλλά έχω δικαίωμα να σχολιάσω. Δεν αμφισβήτησα τη νική του ιωάννου εξάλλου. Την εικόνα σχολίασα!



    Δε καταλαβαίνω γιατί προσβλήθηκες. Δεν αμφιβάλω για αυτό που λές, ποιός μιλησε για playmobil με βάση τα κιλά; Όταν η wabba έκανε αγώνες με βάση κιλών, στην -80 εμφανιζόταν κάτι τέρατα που κέρδιζαν γενικούς, βλέπε Λάζαρος Πολυκανδρίτης.



    Καλή επιτυχία εύχομαι και εγώ, και δώσε και χαιρετίσματα στο ξαδερφάκι σου τον Μιχαλό που είμαστε φιλαράκια.

    ΜΒ
    Παναγιώτη άρχισες να μου μοιάζεις...
    ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ τώρα που είναι νωρίς!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-10-11 22:59 #171
    Προεπιλογή
    ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΝΑΒΒΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΛΙΑΔΗΣ , Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 97,7 ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟ BODYBUILDING .MΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΩ WEB ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-10-11 23:00 #172
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο J.P. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιάννη!! Πολύ καλή φόρμα όπως πάντα.
    Eυχαριστω πολυ γιαννη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-10-11 10:05 #173
    Προεπιλογή
    Γεια σας και από μένα .
    Θα ήθελα να αρχίσω το κείμενο μου με ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους αυτούς που συμμετείχαν στην διοργάνωση του 15 πανελληνίου κυπέλλου ναββα &wff,
    Θα αναφερθώ.
    1ον στους σπόνσορες του αγώνα ,θέλω να τους ευχαριστήσω πάρα πολλή για την προφορά τους στην διοργάνωση .παρακάτω θα αναφερθώ σε όλους ονομαστικά.
    2ον σε όλους τους αθλητές που συμμετείχαν στον αγώνα.
    3ον στους συνοδούς και τους βοηθούς τον αθλητών.
    4ον στους πάρα μα πάρα πολλούς θεατές του αγώνα.
    Από την δική μου πλευρά θέλω να πω ότι 11 μήνες τώρα [τρέχω] για την διοργάνωση αυτή που έγινε πρώτη φορά στην Αλεξάνδρεια,
    Και ελπίζω να έμειναν όλοι ευχαριστημένη,
    Όσο για την προσωπική αναφορά του κ, κορονιδη, είδη για μένα απάντησε ο κ,τριανταφυλου.
    Και δεν έχω να αποδείξω τίποτα μέσο υπολογιστή ότι εγώ δεν είμαι ελέφαντας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-10-11 11:39 #174
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Θα ασχοληθω με εναν αθλητη (και οσα ειπε) που πραγματικα εχει το χαρισμα να ξεσηκωνει τον κοσμο με το ποζαρησμα του και να δινει αλλο χρωμα σε οποιον αγωνα και εαν εχει διαγωνιστει ! Παντα τετοιοι αθλητες μου ΑΡΕΣΑΝ και ΘΑΥΜΑΖΑ γιατι απλα εχουν κερδησει το μεγαλυτερο επαθλο της βραδυας τον ΚΟΣΜΟ !

    ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (61)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teoprasari Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα ας περασουμε σε αυτα που δεν μου αρεσαν σε αυτον τον αγωνα.καταρχην ειδα παιδια με αρκετα εμφανητα σημαδια τις γυναικομαστιας πραγμα που με στεναχωρησε πολη.ειδα αθλητες να μην ξερουνε να ποζαρουνε παρολου που ειχαν καλα σωματα,και ετσι να αδικουν τον ιδιο τους τον ευατο.
    Με βρισκει ΑΠΟΛΥΤΑ συμφωνο και δυστηχως Θεοδωρε παντα θα εχουμε αθλητες με ελλειπη προετοιμασια ειτε γιατι ειναι πρωτοεμφανιζομενοι (ποζαρησμα) ειτε γιατι δεν εχουν σωστο οδηγο προετοιμασιας !


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teoprasari Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειδα αθλητες να εχουν καει στο ζεσταμα ενω αγωνιζοταν σε κατηγορια ανεφ συναγωνισμου και ειναι κριμα<τσουνιορ>.οσο αφορα τον χωρο τα κυπελλα και την διοργανωση νομιζω οτι ηταν πολη καλη μπραβο στον διοργανωτη και στην ομοσπονδια που φεραν εις περας αυτον τον αγωνα..
    Οταν ενας αθλητης ειναι "ΜΟΝΟΣ" του σε μια κατηγορια ωφειλει να δειξει την καλυτερη εικονα του πανω στη σκηνη αρα το "λογικο" ζεσταμα Θεοδωρε επιβαλεται ποσο μαλλον εαν ειναι και ο πρωτος του αγωνας που βρε αδελφε πρεπει να το χαρεις και λιγο ανευ αποτελεσματος !
    ΚΥΠΕΛΛΑ ? Γινονται αγωνες στην Ελλαδα και δινουν και κυπελλα ? Χαχαχαχα Και απο εμενα ΜΠΡΑΒΟ στον διοργανωτη που ειχε το υποτιποδες φιλοτιμο να βραβευσει με ενα επαθλο την προσπαθεια καθε αθλητη. Ριξε μια ματια γυρω σου Θοδωρε να δεις οτι αλλοι δεν δινουν σχεδον ΤΙΠΟΤΑ !

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teoprasari Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι κριτες οσο βρισκομασταν πανω στην σκηνη δεν μου εριξαν ουτε μια ματια.αναροτιομουν γιατι το κανουν αυτο πως θα με κρινουν αραγε..λεω μαλλον δεν θελουν να με ματιαξουν..χα χα χα.εκτος απο τον Κυριο τριανταφυλλου που μου εριξε λιγες ματιες οι υπολοιποι τιποτα.
    Θοδωρε οταν ειδα την κατηγορια line up δεν πιστευα στα ματια μου ! Δεν μορουσα να καταλαβω πως ενας αθλητης με ενα παρελθον γεματο επιτυχιες δεν επιασε φορμα ! Εχεις δειξει την αξια σου σαν αθλητης οχι 1 αλλα δεκαδες φορες αλλα την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ησουν εκτος φορμας ! Αναρωτηθηκα πως ενας αθλητης, μαλιστα το σχολιασα με την γυναικα μου, πιανει μια τετοια φορμα σε σχεση με την τελευταια του παρουσια σε αγωνα:

    1)Εχει την ψυχολογια και την ωθηση απο την προηγουμη διοργανωση αρα "θεωρει" οτι ειναι ακομα ετσι !

    2)Εχει αποφασησει την τελευταια στιγμη να αγωνιστει λογο αγαπης προς τη σκηνη !

    3)Εχει κανει λαθος προετοιμασια (πραγμα που δεν το πιστευω για το επιπεδο σου σαν αθλητης) !

    Καταληξαμε στο συνδιασμο 1 και 2 !

    Τον Τριανταφυλλου μην τον υπολογιζεις στην ηλικια που βρισκεται το ματι παιζει δεξια και αριστερα !

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teoprasari Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω θα ακολουθησω τα λογια ενως λεγαλου μποξερ.<στην αγωνα δεν εχει σημασια ποσα δυνατα χτυπηματα μπορεις να δοσεις αλλα το ποσσα δυνατα χτυπηματα μπορεις να αντεξεις>αυτα απο μενα.
    Τωρα για τις μομφες σου απεναντι στον διοργανωτη ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ δεν τις μετραω και δεν δινω σημασια γιατι θεωρω οτι σε μειωνουν σαν προσωπικοτητα και εγιναν υπο το βαρος μιας προετοιμασιας (κουραση - διαιτα) αρα σε ΑΔΙΚΟΥΝ !
    Να ξερεις οτι σε περιμενα ΚΡΗΤΗ γιατι με το αλλο φιλαρακι απο Λαρισα ειστε ΟΛΑ τα λεφτα ποζαροντας πανω στη σκηνη !

    Θελω να κλεισω και να ζητησω μια διπλη χαρη :

    1) Να παρεις τηλ τον "αλητη" τον ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ και να ζητησεις μια ΣΥΓΝΩΜΗ για οσα ειπες εδω μεσα......ξερω τον Γιωργο και φανταζομαι πως νοιωθει οταν διαβαζει αυτα που του προσαπτεις.........

    2)Να μην σε ΞΑΝΑΔΩ ετσι πανω στη σκηνη ! Τα χτυπηματα του μποξερ τα εδωσες στον ιδιο σου τον εαυτο.......

    Να εισαι καλα και πανω απ' ολα να εχεις υγεια για να μας δωσεις τη χαρα να σε ξαναχειροκροτησουμε οπως μας εχεις μαθει τοσα χρονια !
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-10-11 12:01 #175
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Στέλιο ελπίζω και σε επόμενα ποστ σου να δρας έτσι καταπραυντικά και ειρηνευτικά για όλους, και μακάρι να εισακουστεί η έκλησή σου

    Θα ηθελα να σου κάνω μια ερώτηση σχετικά με τον αγώνα, μιας και εγώ δεν ήμουν εκεί να παρακολουθήσω από κοντά. Πως ειδες την κατάταξη στην ψηλή κατηγορία BODYBUILDING;

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-10-11 12:23 #176
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στέλιο ελπίζω και σε επόμενα ποστ σου να δρας έτσι καταπραυντικά και ειρηνευτικά για όλους, και μακάρι να εισακουστεί η έκλησή σου


    ΜΒ

    Καλά αυτό μην το λες!Για μερικούς είναι πιο σωστό!
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-10-11 15:35 #177
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ασχοληθω με εναν αθλητη (και οσα ειπε) που πραγματικα εχει το χαρισμα να ξεσηκωνει τον κοσμο με το ποζαρησμα του και να δινει αλλο χρωμα σε οποιον αγωνα και εαν εχει διαγωνιστει ! Παντα τετοιοι αθλητες μου ΑΡΕΣΑΝ και ΘΑΥΜΑΖΑ γιατι απλα εχουν κερδησει το μεγαλυτερο επαθλο της βραδυας τον ΚΟΣΜΟ !

    ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (61)



    Με βρισκει ΑΠΟΛΥΤΑ συμφωνο και δυστηχως Θεοδωρε παντα θα εχουμε αθλητες με ελλειπη προετοιμασια ειτε γιατι ειναι πρωτοεμφανιζομενοι (ποζαρησμα) ειτε γιατι δεν εχουν σωστο οδηγο προετοιμασιας !




    Οταν ενας αθλητης ειναι "ΜΟΝΟΣ" του σε μια κατηγορια ωφειλει να δειξει την καλυτερη εικονα του πανω στη σκηνη αρα το "λογικο" ζεσταμα Θεοδωρε επιβαλεται ποσο μαλλον εαν ειναι και ο πρωτος του αγωνας που βρε αδελφε πρεπει να το χαρεις και λιγο ανευ αποτελεσματος !
    ΚΥΠΕΛΛΑ ? Γινονται αγωνες στην Ελλαδα και δινουν και κυπελλα ? Χαχαχαχα Και απο εμενα ΜΠΡΑΒΟ στον διοργανωτη που ειχε το υποτιποδες φιλοτιμο να βραβευσει με ενα επαθλο την προσπαθεια καθε αθλητη. Ριξε μια ματια γυρω σου Θοδωρε να δεις οτι αλλοι δεν δινουν σχεδον ΤΙΠΟΤΑ !



    Θοδωρε οταν ειδα την κατηγορια line up δεν πιστευα στα ματια μου ! Δεν μορουσα να καταλαβω πως ενας αθλητης με ενα παρελθον γεματο επιτυχιες δεν επιασε φορμα ! Εχεις δειξει την αξια σου σαν αθλητης οχι 1 αλλα δεκαδες φορες αλλα την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ησουν εκτος φορμας ! Αναρωτηθηκα πως ενας αθλητης, μαλιστα το σχολιασα με την γυναικα μου, πιανει μια τετοια φορμα σε σχεση με την τελευταια του παρουσια σε αγωνα:

    1)Εχει την ψυχολογια και την ωθηση απο την προηγουμη διοργανωση αρα "θεωρει" οτι ειναι ακομα ετσι !

    2)Εχει αποφασησει την τελευταια στιγμη να αγωνιστει λογο αγαπης προς τη σκηνη !

    3)Εχει κανει λαθος προετοιμασια (πραγμα που δεν το πιστευω για το επιπεδο σου σαν αθλητης) !

    Καταληξαμε στο συνδιασμο 1 και 2 !

    Τον Τριανταφυλλου μην τον υπολογιζεις στην ηλικια που βρισκεται το ματι παιζει δεξια και αριστερα !



    Τωρα για τις μομφες σου απεναντι στον διοργανωτη ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ δεν τις μετραω και δεν δινω σημασια γιατι θεωρω οτι σε μειωνουν σαν προσωπικοτητα και εγιναν υπο το βαρος μιας προετοιμασιας (κουραση - διαιτα) αρα σε ΑΔΙΚΟΥΝ !
    Να ξερεις οτι σε περιμενα ΚΡΗΤΗ γιατι με το αλλο φιλαρακι απο Λαρισα ειστε ΟΛΑ τα λεφτα ποζαροντας πανω στη σκηνη !

    Θελω να κλεισω και να ζητησω μια διπλη χαρη :

    1) Να παρεις τηλ τον "αλητη" τον ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ και να ζητησεις μια ΣΥΓΝΩΜΗ για οσα ειπες εδω μεσα......ξερω τον Γιωργο και φανταζομαι πως νοιωθει οταν διαβαζει αυτα που του προσαπτεις.........

    2)Να μην σε ΞΑΝΑΔΩ ετσι πανω στη σκηνη ! Τα χτυπηματα του μποξερ τα εδωσες στον ιδιο σου τον εαυτο.......

    Να εισαι καλα και πανω απ' ολα να εχεις υγεια για να μας δωσεις τη χαρα να σε ξαναχειροκροτησουμε οπως μας εχεις μαθει τοσα χρονια !

    εδω πώς να μην συμφωνήσω με τον στέλιο αν και καθιστός ορθά έγραψε
    στο ββ πολλες φορες μπορεί αυτός που δεν θα βγεί πρώτος να ξεσηκώσει και να εντυπωσιάσει τον κόσμο περισσότερο κι απ τον πρώτο , απλα έτυχε να μην είναι σε τόπ φόρμα μια φορα στον καθένα μπορεί να συμβεί , εγω είχα εναν αθλητή μου που είχε βγεί δεύτερος και έκανε τον κόσμο να παραληρεί με το ποζάρισμά του ενα δυνατό χέβυ μέταλ κομμάτι , απλα για τούς κριτές που κρίνουν την λεπτομέρεια και δεν πρέπει να δείχνουν συναισθηματισμούς , είναι διαφορετικά


    η αθλητές χωρίς καλό σκαρί και εντυπωσιακές αναλογίες πετυχαίνοντας μια χυδαία γράμωση μπορεί να κερδίσουν αθλητες με καλουπάρες απλα επειδη έτυχε να μην είναι σε τοπ φόρμα την συγκεκρημένη μέρα .

    εγω σαν κριτής μου αρέσει να βλέπω καλούπια ωραία με σεβαστή μάζα , αυτό άλλωστε είναι το ββ , αλλα δεν γίνετε να αδιαφορήσω αν κάποιος είναι κομμάτια και βγάζει σκόνη απο την ξεραίλα και η καλουπάρα εντελώς εκτός φόρμας , αν όμως είναι απλα λιγότερο αγράμμωτος τότε μπορει το καλούπι να κερδίσει την υπερβολική γράμμωση , αλλα γι αυτο υπάρχουν περισσότεροι απο 2 κριτές γιατι ο καθένας έχει την δική του αισθητική και μπορεί να στηρίξει την κρίση του και μην νομίζει κανείς οτι κάποιος βγαίνει παμψηφη στην θεση που βρίσκετε , όσο για το στημένο και τα μαγειρέματα που λένε κάποιοι έτσι όπως γίνονται οι αγώνες μια κι έξω , κατευθείαν απο τον κριτη το χαρτί πάει στην γραματεία στα κορίτσια και απλα προσθέτουν τους βαθμούς ώστε να βγεί το αποτέλεσμα , κανείς δεν μπορεί να επέμβει η να συζητήσει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-10-11 16:39 #178
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ηθελα να σου κάνω μια ερώτηση σχετικά με τον αγώνα, μιας και εγώ δεν ήμουν εκεί να παρακολουθήσω από κοντά. Πως ειδες την κατάταξη στην ψηλή κατηγορία BODYBUILDING;

    ΜΒ
    Ημουν καθιστος 5η σειρα πισω απο τους κριτες ετρωγα μια μπαρα πρωτεινης με ενα ενεργειακο ποτο και συζητουσαμε που θα τσιμπησουμε κατι για βραδυνο Θεσσαλονικη !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-10-11 17:01 #179
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ημουν καθιστος 5η σειρα πισω απο τους κριτες ετρωγα μια μπαρα πρωτεινης με ενα ενεργειακο ποτο και συζητουσαμε που θα τσιμπησουμε κατι για βραδυνο Θεσσαλονικη !
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-10-11 17:10 #180
    Fitness Power
    Το avatar του χρήστη Annie

    Εγγραφή
    23-01-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    264
    Προεπιλογή
    άψογη η διοργάνωση..
    ο κορωνίδης όπως πάντα άψογο ποζάρισμα που τραβάει τα βλέμματα...απορώ αν δεν του έριξαν ούτε ματιά οι κριτές..
    και εις ανώτερα...σε όλους..........
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία