Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 18-08-11 18:22 #1
    Προεπιλογή Ολο το χρονο γυμναστικη με βαρη??
    Καλησπερα παιδια , ειχα καιρο αυτη την απορια ! Μπορουμε ολο το χρονο να κανουμε βαρη , με ενταση βεβαια οχι χαλαρα! Η μηπως πρεπει να σταματαμε καποιο διαστημα το καλοκαιρι οπως βλεπω συχνα να γινεται. Κ πως σταματαμε? στα κιλα κ την ενταση που εχουμε φτασει η μειωνουμε σταδιακα λιγο πριν σταματησουμε ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-08-11 18:28 #2
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikoskaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια , ειχα καιρο αυτη την απορια ! Μπορουμε ολο το χρονο να κανουμε βαρη , με ενταση βεβαια οχι χαλαρα! Η μηπως πρεπει να σταματαμε καποιο διαστημα το καλοκαιρι οπως βλεπω συχνα να γινεται. Κ πως σταματαμε? στα κιλα κ την ενταση που εχουμε φτασει η μειωνουμε σταδιακα λιγο πριν σταματησουμε ?
    μπορεις να κανεις deloading(http://ezinearticles.com/?Deloading-...ram&id=1136604) καθε 4-6 εβδομαδες δλδ να χαμηλωνεις τ κιλα στο 50-60 % κ να αυξανεις επαναληψεις γ κμα εβδομαδα ωστε να χαλαρωνει ετσι ο οργανισμος σου..
    τωρα τ καλοκαιρι λογο ζεστης κτλπ αν δεν μπορεισ κανε συντηρηση!..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-08-11 18:54 #3
    Προεπιλογή
    Nαι επιβαλλεται να ξεκουραζεσαι μερικες φορες, ειδικα αν εισαι σκληροπυρηνικος σιδερας! Εμενα προσωπικα με βοηθαει να κανω διαλλειματα, σκορπια, οποτε ειμαι κουρασμενος ή αρρωστος ή εχω υποχρεωσεις. Καλο κανει οχι κακο, αρκει να μην το δεις και πολυ χαλαρα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-08-11 19:45 #4
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω πολυ παιδια , ειδικα το λινκ ειναι αρκετα λεπτομερες μου ελυσε τις αποριες ! Να στε καλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-08-11 21:00 #5
    Το avatar του χρήστη TToni Shark

    Εγγραφή
    14-03-2010
    Περ.
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    545
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαι επιβαλλεται να ξεκουραζεσαι μερικες φορες, ειδικα αν εισαι σκληροπυρηνικος σιδερας! Εμενα προσωπικα με βοηθαει να κανω διαλλειματα, σκορπια, οποτε ειμαι κουρασμενος ή αρρωστος ή εχω υποχρεωσεις. Καλο κανει οχι κακο, αρκει να μην το δεις και πολυ χαλαρα...
    +1000
    ​HONDA CBR 600F 2012
    Απάντηση με παράθεση