Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 28 από 28
  1. 25-08-11 11:31 #16
    Το avatar του χρήστη Metal Machione

    Εγγραφή
    20-08-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    40
    Προεπιλογή ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ
    Θέλω να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά για τους κοιλιακούς. Γενικά έχω αρκετά ογκώδες σώμα με γράμμωση υποτυπώδη, δηλαδή όχι φέτες αλλά οκ, δεν ,μ'αρέσει και πολύ η γράμμωση. Αλλά έχω κάποιο ''πρόβλημα'' με τους κοιλιακούς. Ενώ είμαι σφιχτός και σε κείνο το σημείο, δεν υπάρχει ούτε τώρα ούτε ποτέ η παραμικρή γράμμωση για να είναι αρμονικό το σημείο με το υπόλοιπο σώμα...το τί έχω δοκιμάσει όλα αυτά τα χρόνια δε λέγεται...μόνο Ρόκυ στον δοκό του ταβανιού δεν έγινα..αλλά οι κοιλιακοί τίποτα..πέτρα αλλά....τίποτα. Δεν ξέρω τί φταίει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-11 11:32 #17
    Το avatar του χρήστη Metal Machione

    Εγγραφή
    20-08-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    40
    Προεπιλογή
    Ε είμαι πολύ....έγραψα νέο θέμα επάνω στο θέμα του παιδιού...σόρρυ παίδες. Αν μπορούν να το μεταφέρουν οι του φόρουμ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-08-11 12:44 #18
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metal Machione Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε είμαι πολύ....έγραψα νέο θέμα επάνω στο θέμα του παιδιού...σόρρυ παίδες. Αν μπορούν να το μεταφέρουν οι του φόρουμ...
    μπορει να ναι κ τα γονιδια σου αδερφε
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-08-11 12:48 #19
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Batigol Εμφάνιση μηνυμάτων
    KAGIAS αυτη τη βλακεια κανω.ειναι πολλα και ειχα συνιθησει αλλιως το σωμα μου...θα το ξεκινησω στα κοντα γτ βαρεθηκα να μην θελω να δοκιμαζω καινουργια ρουχα.με κραζουν φιλοι πως ειμαι υπερβολικος αλλα οταν εκανα καποτε 3-5 ωρες γυμναστικη καθε μερα και ειχα διαθεση και αερα δεν μπορω να με δεχτω τωρα.να'σαι καλα για τις συμβουλες..
    TOLIS93 περσυ οπως ειπα εφτασα τα 87.ελιωνα στο ποδηλατο πανω και ειχα παρει τα πανω μ.δυστηχως ομως η ανεργια σε κανει να κλεινεσαι σπιτι μια που φραγκα δεν υπαρχουν.και οταν εισαι ξαπλα καθε μερα για ωρες θα ερθει η φαση που θα απογοητευτεις και δεν θα εχεις κουραγιο ουτε τουαλετα να πας.βαρενεις..ειναι πολυ σημαντικο να δουλευεις.ειναι καθαρα θεμα μυαλου.καποτε εβλεπα οταν επαιζα μπαλιτσα παιδια που δεν ξερανε να τρεχουν και αλλους που ειχαν σκεμπε και ελεγα πως την παλευουν αραγε...ποτε μην λες ποτε...χαχαχα.περα απο την πλακα εχεις δικιο.ειναι πρωτα θεμα υγειας.εχθες μου ηρθε μια ιδεα.να παω κανα κικ μποξινγκ.μια που νιωθω απο πολεμικες τεχνες.να το συνδιασω με κατι δλδ γτ απλα να ανεβαινω σε ενα διαδρομο δυσκολα να το κανω.το βαριεμαι δεν θα πω ψεματα.θα ηταν καλο να κανω κατι τετοιο η θα επιβαρυνω το σωμα μου.θελω να το παω λαου λαου μην πεσω παλι με τα μουτρα...
    λεφτα δε παιζουν γενικοτερα σε κανενος τη τσεπη δυστυχωςαπλα κανε καθημερινες συνηθειες εξυπνα.εγω οπου παω παω με τα ποδια.μονο σουπερμαρκετ πηγαινε ελα μου βγαζει μιση ωριτσα.καμια βολτα θα βγω εστω κ με καφε απο το σπιτι κ σε πακετο.μια ωριτσα περπατημα θα τη κανω.θα παω σε ενα παρκο θα παω μεχρι τη πλατεια.ολα αυτα στο συνολο βγαζουν καλο χρονο πιστεψε με.1 ωρα τη μερα να περπατας καις και 500 θερμιδες παραπανω...δε χρειαζεται να εχουμε τα ποδια μας μονο για περιπτωσεις εκτακτης αναγκης.ασε λεωφορειο κ αυτοκινητο για τις μακρυνες αποστασεις.στη τελικη κανεις οικονομια και στη βενζινη οσο για το αν θα τα χασεις εγω σ λεω θα τα χασεις.απλα καντο τροπο ζωης.στοχος μεν.αλλα τροπος ζωης δε.δες κ κανενα ροκυ και θα δεις τι boost θα παρεις.εγω ετσι ξεκινησα μποξ και το αγαπαω τρελα.καιρο τωρα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-08-11 22:54 #20
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Φιλε μιας και ειμαι και εγω σε περιοδο αδυνατισματος σε καταλαβαινω οταν λες για κινητρο....Απειρες φορες εχω σκεφτει να παρατησω την διατα και να παω να ταραξω τα πυτογυρα αλλα επειδη εχω βαλει καποιους στοχους και μια ς και ειμαι και ξεροκεφαλος δεν το κανω...

    Μια μικρη συμβουλη...Οταν καποια στιγμη νοιωθεις εντονη την αναγκη για κατι,γλυκο ή γενικα για κατι ανθυηγιινο σκεψου...Αξιζει να χαλασω την διαιτα μου για κατι που τελικα θα καταλυξει στα σκουπιαδια???
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-08-11 23:13 #21

    Εγγραφή
    08-07-2009
    Περ.
    θυρα7
    Μηνύματα
    302
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαλαροσε φιλαρακι.

    και εγω ειμουν 1.80 112 κιλα και εχασα 30 κιλα απο καλοκαιρι σε καλοκαιρι...βεβεα αυτο δεν ηταν τοσο καλο διοτι ηταν αποτομη πτωση.
    τελοσπαντον ωμος τα εχασα.

    φουλ τρεξιμο.
    καθαρο φαγακι/ αντε και κανενα γυρο μια φορα την ευδομαδα
    θελιση
    και θα ποροθεις και θα συνεχισεις γερα μολις δεις και χανεις τα προτα κιλα.

    καλη δουλεια ευχωμαι... ααα και να κανεις και βαροι παραλιλα ... ενοιτεεε!
    φιλε κρατα το ποστ του παιδιου εδω και σου γραφω και εγω την εμπειρια μου να δεις οτι αν
    θες ολα γινονται.πριν 3 καλοκαιρια ημουν 15 χρονων 1.5 περιπου υψος και 108 κιλα.
    ειχα κανει αμετρητες προσπαθειες να χασω κιλα αλλα ολες κατεληξαν στο κενο.ο,τι εχανα
    το επαιρνα.ποτε δν ειχα προσπαθησει σε συνδυασμο με γυμναστικη.

    αρχισα γυμναστηριο μαζι με τον κολλητο μου 1,74 και 110... κατι κιλα αυτος.εγω ειμουν αποφασισμενος
    οτι ηταν η τελευταια ευκαιρια που θα εδινα στον εαυτο μου.το γυμναστηριο το αρχισα σεπτεμβριο μηνα.
    δεν πηγα ποτε σε διατροφολογο και δεν ειχα διαβασει τιποτα για αεροβια ουτε για διατροφη απλα δεν ετρωγα
    και αυτο ηταν και κακο....τελος παντων.πηγαινα γυμναστηριο 3 φορες την εβδομαδα λογω σχολειου και εκανα
    20-25 λεπτα διαδρομο και λιγα εως ελαχιστα βαρη γιατι δν ειχε βρεθει κανεις να μου δειξει σωστα πως να κανω.
    θες να μαθεις το αποτελεσμα!η ψυχικη δυναμη που ειχα και η θεληση με εκανε μεχρι τον μαϊο να ειμαι στα 74-75 κιλα
    και καποια στιγμη εφτασα και στα 73.ο φιλος μου αντιθετα σταματησε,βαρεθηκε,δν γουσταρε γυμναστηριο και ακομα
    προσπαθει να χασει...και ειναι στα 95 κιλα.ισως και παραπανω.

    τωρα 3 χρονια μετα εχω φτασει στα 78 με πολυ μεγαλο ζορι να παρω μυϊκη μαζα γιατι οταν
    εχεις περασει ολα αυτα ο φοβος και μονο που εχεις μην γινεις οπως πριν δεν σε αφηνει να
    φας οσο πρεπει για να παρεις μυϊκη μαζα.

    απλα βαλε στοχο και κανε οτιδηποτε για να τον πετυχεις.συνεπεια και μην κανεις οτι οι αλλοι.
    εγω φιλε γουσταρω πολυ βαρη.οταν η παρεα παει για σουβλακια εγω παω στην ταβερνα μονος και
    τρωω μπριζολα ή κοτοπουλο.και σε πληροφορω δν με πειραζει καθολου αλλα μου αρεσει κιολας...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-08-11 23:21 #22
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kafros gate 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε κρατα το ποστ του παιδιου εδω και σου γραφω και εγω την εμπειρια μου να δεις οτι αν
    θες ολα γινονται.πριν 3 καλοκαιρια ημουν 15 χρονων 1.5 περιπου υψος και 108 κιλα.
    ειχα κανει αμετρητες προσπαθειες να χασω κιλα αλλα ολες κατεληξαν στο κενο.ο,τι εχανα
    το επαιρνα.ποτε δν ειχα προσπαθησει σε συνδυασμο με γυμναστικη.

    αρχισα γυμναστηριο μαζι με τον κολλητο μου 1,74 και 110... κατι κιλα αυτος.εγω ειμουν αποφασισμενος
    οτι ηταν η τελευταια ευκαιρια που θα εδινα στον εαυτο μου.το γυμναστηριο το αρχισα σεπτεμβριο μηνα.
    δεν πηγα ποτε σε διατροφολογο και δεν ειχα διαβασει τιποτα για αεροβια ουτε για διατροφη απλα δεν ετρωγα
    και αυτο ηταν και κακο....τελος παντων.πηγαινα γυμναστηριο 3 φορες την εβδομαδα λογω σχολειου και εκανα
    20-25 λεπτα διαδρομο και λιγα εως ελαχιστα βαρη γιατι δν ειχε βρεθει κανεις να μου δειξει σωστα πως να κανω.
    θες να μαθεις το αποτελεσμα!η ψυχικη δυναμη που ειχα και η θεληση με εκανε μεχρι τον μαϊο να ειμαι στα 74-75 κιλα
    και καποια στιγμη εφτασα και στα 73.ο φιλος μου αντιθετα σταματησε,βαρεθηκε,δν γουσταρε γυμναστηριο και ακομα
    προσπαθει να χασει...και ειναι στα 95 κιλα.ισως και παραπανω.

    τωρα 3 χρονια μετα εχω φτασει στα 78 με πολυ μεγαλο ζορι να παρω μυϊκη μαζα γιατι οταν
    εχεις περασει ολα αυτα ο φοβος και μονο που εχεις μην γινεις οπως πριν δεν σε αφηνει να
    φας οσο πρεπει για να παρεις μυϊκη μαζα.

    απλα βαλε στοχο και κανε οτιδηποτε για να τον πετυχεις.συνεπεια και μην κανεις οτι οι αλλοι.
    εγω φιλε γουσταρω πολυ βαρη.οταν η παρεα παει για σουβλακια εγω παω στην ταβερνα μονος και
    τρωω μπριζολα ή κοτοπουλο.και σε πληροφορω δν με πειραζει καθολου αλλα μου αρεσει κιολας...
    θα σταθω λιγο εδω σε αυτο π ειπε το παιδι.νιωθεις ξεχωριστος οταν το κανεις αυτο.μεχρι κ ταπερακια εχω μαζι μ εγω πλεον.στην αρχη ελεγα θα φαω δουλεμα.και δε το μετανιωσα ποτε κ καθολου γιατι ξερω οτι οταν οι αλλοι εχουν ριξει το πιτογυρο τιγκα στη λαδιλα στο στομαχι τους εγω εχω βαλει κατι καθαρο και σκεφτομαι οτι το φαγητο ειναι πρωτα υγεια και μετα απολαυση.που στη τελικη το υγειινο φαγητο ειναι μακρααααααααααααααααν πιο απολαυστικο.τρως παραπανω.δε βαζεις λιπος φτιαχνεις μυες και κανεις τοσους συνδιασμους που μια ζωη δε σου φτανει να τα δοκιμασεις ολα...μεχρι κ πιτσα μπορω να σου φτιαξω και να τρως καθε μερα.η μαγκια ειναι με τι τη φτιαχνεις...για να μη τα πολυλογω...με σωστη διατροφη εχεις ΚΑΙ υγεια ΚΑΙ απολαυση.απλα θελει χρονο να το ανακαλυψεις.εμενα εχουν βαρεθει να με βλεπουν να τρωω.και μια ζωη οταν παμε παραλια με τη παρεα με κοιτανε μη βγαλω μπλουζα και τους φαω καμια γκομενα.να νιωθω μειωνεκτικα για εμενα και να κοιταω το διπλανο μου αν ειναι καλυτερος σωματικα για ενα γαμω σουβλακι ?ρε δε παει να ....το σουβλακι...
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-08-11 00:46 #23
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα σταθω λιγο εδω σε αυτο π ειπε το παιδι.νιωθεις ξεχωριστος οταν το κανεις αυτο.μεχρι κ ταπερακια εχω μαζι μ εγω πλεον.στην αρχη ελεγα θα φαω δουλεμα.και δε το μετανιωσα ποτε κ καθολου γιατι ξερω οτι οταν οι αλλοι εχουν ριξει το πιτογυρο τιγκα στη λαδιλα στο στομαχι τους εγω εχω βαλει κατι καθαρο και σκεφτομαι οτι το φαγητο ειναι πρωτα υγεια και μετα απολαυση.που στη τελικη το υγειινο φαγητο ειναι μακρααααααααααααααααν πιο απολαυστικο.τρως παραπανω.δε βαζεις λιπος φτιαχνεις μυες και κανεις τοσους συνδιασμους που μια ζωη δε σου φτανει να τα δοκιμασεις ολα...μεχρι κ πιτσα μπορω να σου φτιαξω και να τρως καθε μερα.η μαγκια ειναι με τι τη φτιαχνεις...για να μη τα πολυλογω...με σωστη διατροφη εχεις ΚΑΙ υγεια ΚΑΙ απολαυση.απλα θελει χρονο να το ανακαλυψεις.εμενα εχουν βαρεθει να με βλεπουν να τρωω.και μια ζωη οταν παμε παραλια με τη παρεα με κοιτανε μη βγαλω μπλουζα και τους φαω καμια γκομενα.να νιωθω μειωνεκτικα για εμενα και να κοιταω το διπλανο μου αν ειναι καλυτερος σωματικα για ενα γαμω σουβλακι ?ρε δε παει να ....το σουβλακι...

    +100000
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-08-11 15:45 #24
    Προεπιλογή
    Kατσε ρε το σουβλακι δεν ειναι και γαριδακια, χεχε! Υπαρχουν μαγαζια με πολυ καλα και υγειινα σουβλακια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-08-11 17:25 #25
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kατσε ρε το σουβλακι δεν ειναι και γαριδακια, χεχε! Υπαρχουν μαγαζια με πολυ καλα και υγειινα σουβλακια...
    ναι κ παστιτσιο φτιαχνω με μακαρονια ολικης απαχο κιμα και μπεσαμελ 3%...το θεμα ειναι τι στοχους εχεις....
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-08-11 17:29 #26
    Το avatar του χρήστη Metal Machione

    Εγγραφή
    20-08-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    40
    Προεπιλογή
    Φοβερή ιδέα για πιο υγιεινό παστίτσιο..σωστός.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-08-11 17:31 #27
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metal Machione Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φοβερή ιδέα για πιο υγιεινό παστίτσιο..σωστός.
    καλα απο τετοια οτι θελεις ειμαι εγω μεχρι κ τουρτα με πρωτεινη φτιαχνω
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-08-11 17:45 #28
    Το avatar του χρήστη Metal Machione

    Εγγραφή
    20-08-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    40
    Προεπιλογή
    Τούρτα με πρωτεϊνη?
    Βάλε και κανένα στεροειδές να κάνει σχέδια η σαντιγύ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12