Σελίδα 29 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 192728293031 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 421 έως 435 από 459
  1. 28-11-15 20:30 #421
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μεταφερθηκαν καποια ασχετα ποστ απο ενα θεμα που ηταν στις μελετες.
    μιμη ρε φιλε απροσαρμοστος εισαι...υπαρει ολοκληρο θεμα που γινεται κουβεντα για αυτα που ρωτας, κ εσυ πας κ ποσταρεις σε ενα θεμα που σχολιαζουμε μια συγκεκριμενη μελετη κ το βγαζεις εκτος..ελπιζω να μην παει μακρια η βαλιτσα, το "μαζεμα" των ποστ εχει κ ενα οριο ανα μελος
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-11-15 21:23 #422
    Προεπιλογή
    O συγκεκριμενος 99.9% φαρμακο..100% βασικά. Dem tren delts
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-11-15 22:02 #423
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    αν είχε ασχοληθεί με το ββ όπως αναφέρει και έχει και καλα γεννετικά γίνετε και παραγίνεται , το χω δεί το έργο αρκετές φορές και μάλιστα η εικόνα δίνει εντύπωση ότι κάτι παίρνει για τούς αδαής αλλα όταν πραγματικά κάτι παίρνει και βλέπουν τι γίνετε τοτε κανείς δεν μπορεί να μιλήσει

    και τα λέω αυτα γιατι ο καθένας δικαιολογημένα σύμφωνα με αυτα που βλέπει μπορει να έχει αμφιβολίες , εγω όμως για άτομα που τα γνωρίζω απο το ξεκίνημα δεν έχω καμία

    είχε καλη υποδομή ο 'άνθρωπος και σε 6 βδομάδες απλα γράμμωσε και βγήκε αυτο το αποτέλεσμα που είναι εφικτό , είχα βάλει άλλωστε στο παρελθον φωτο απο άτομα που χωρίς να γυμνάζονται πάνω απο 2 μήνες και διατροφη ότι ναναι να είναι κομμάτια , ο ένας μάλιστα δούλευε και περνούσε πλακάκια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-11-15 22:28 #424
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ^συγνωμη με θεωρεις αδαη???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-11-15 22:36 #425
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    εσένα ποιός σε είπε αδαή εγω απλα έγραψα για τον τυπο στη φωτο που δεν είναι τίποτε υπερβολικό απλα ξεγελάει η γράμμωσή του και επειδη είμαι σίγουρος ότι κατι τετοιο είναι εφικτο γι αυτο μπήκα στη διαδικασία να γράψω αλλιώς όρεξη είχα να γράφω αρλούμπες που δεν υφίστανται
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-11-15 22:42 #426
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ειπες για τους αδαεις δινει την εικονα οτι παιρνει... τεσπα καθενας εχει την αποψη του δεν θα χαλσουμε και τις καρδιες μας χριστουγεννα ερχονται
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-11-15 22:49 #427
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    εμ τι να σε κάνω εσυ μόνος αυτοχαρακτηρίστηκες εγω τι σε φταίω , ενοείτε ο αδαής θα πεί δεν γίνετε και αυτό δεν είναι πουτανιά , δηλαδη να είναι κάποιος αδαής στο θέμα και εδω που τα λέμε που ξέρω εγω τι κάνει αυτός , αλλα εξήγησα ότι αυτό το επίπεδο με βάση των όσων έχω ζήσει και δεί με τα μάτια μου είναι εφικτο
    άλλωστε έχω κατεβάσει άτομα σε αγώνες χωρίς να ακουμπήσουν τίποτε απο φάρμακο και ενας που δεν ξέρει θα πεί μπα πρέπει να πήρε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-11-15 23:21 #428
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν αυτοχαρακτηριστηκα τιποτατωρα για τα ατομα που λες δεν ξερω αν δεν δω φωτογραφιες των ατομων που κατεβασες δεν μπορω να εχω αποψη αλλ δεν νομιζω να ειχαν αυτο το σωματικο επιπεδο και μην ξεχναμε τωρα αυτον εδω δεν τον βλεπουμε ραφιναρισμενο για αγωνα δεν εχει χρωμα πανω του και λαδι φαντασου τον αυτον σε αγωνα με λαδια φωτισμο κι χρωμα ειναι που ειναι φοβερος θα βγει εξωπραγματικος
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-11-15 23:46 #429
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    μα είχα βάλει φωτο και βαριέμαι να ψάχνω να τις ξαναβάλω και μάλιστα σε μια περίπτωση κάποιες φωτο είχε βάλει και το μέλος KUTSUP του φόρουμ ΄'οπου ήταν μαζί σε κάποιο αγώνα όπου είχε βγεί πρώτος ο δικός μου σε Πανελλήνιο τζούνιορ και είχε το πολυ 6 μήνες προπόνηση , κρυφα αποκλείετε να έπαιρνε κατι γιατι ήταν 17 χρονών και θυμάμαι εκτός του ότι έβαζε μυς σαν τρελός το δέρμα του ήταν σαν ζελατίνα και επειδη είχε κάποια σημεία που έβγαζαν μάτια νόμισες ότι είναι τεράστιος ενω ήταν μόνο 69 κιλά και με τα ρούχα δεν φαινόταν ούτε ββερ
    και άλλους είχα και αν βάλω μια φωτο δικιά μου και πω δεν έχω ακουμπήσει τίποτε ενω εύκολα καταλαβαίνει κάποιος ότι είναι εφικτο επειδη με προσεκτική παρατήρηση θα δει ότι μάζες δεν υπάρχουν αλλα υπάρχει βάθος και διαχωρισμός που δίνει εντυπωση μάζας

    μερικες που βρηκα και μια παλια δικιά μου



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-11-15 00:15 #430
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εσενα δεν θα σε σχολιασω εισαι εκτος συναγωνισμουηλια μου τα παλικαρια σου εδω που βλεπω ειναι οντως πολυ καλα πολυ πολυ καλα αλλα δεν φτανουν το επιπεδο αγριαδας σκληραδας του αλλου χωρις αυτο να τους μειωνει ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ σαν καλουπια και σαν γεννετικη ειναι ανωτεροι και πιστευω οτι μπορει να ειναι νατουραλ δεν το θεωρω διολου απιθανο στα 69 κιλα οπως επισης πιστευω ακραδαντα οτι αν αυτοι εβαζαν αυταπου βαζει ο μουσιας των εξι βδομαδων που σχολιαζουμε πιο πανω θα ετρωγε την σκονη τους εκει ειναι που μετραει η γεννετικη να συγκρινουμε ατομα αλλα υπο ιδιες συνθηκες εκει θα μετρησει και θα φανει η διαφορα που κανουν ταγεννετικα χαρακτηριστικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-11-15 00:27 #431
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Γιατί θα πρέπει να υποκλιθώ στο άτομο με καλά γενετικά, όπως κάνει ο βαγγαν κ όχι σε εκείνον που με μέτρια ή φυσιολογικά κατάφερε να φτάσει σε πολύ υψηλό επίπεδο και κατέβαλε υπεράνθρωπη προσπάθεια κ αφοσοίωση. Για μένα ο δεύτερος έχει μεγαλύτερο respect από τον 1ο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-11-15 01:28 #432
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    πολύ ωραία τοποθέτηση και με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο!! όταν κάποιος προσπαθεί με φτωχά γεννετικά και φτάσει ψηλά , αυτο έχει μεγαλύτερη αξία απο κάποιον που το έχει
    Η αξία όμως αυτη μπορεί να μειωθεί δραματικά όταν αυτός με τα φτωχά γεννετικά φτάνει την υγεία του στα όριά της με αποτέλεσμα να θεωρηθεί Πύρρειος νίκη !!

    Σημασία δεν έχει μόνο το ταλέντο αλλα και η σωστή καλλιέργειά του και όταν κάποιος με φτωχότερα γεννετικά μοχθεί παραπάνω και έχει τα ίδια αποτελέσματα αξίζει πιο πολύ

    αλλα κάποια ταλέντα που ξέρω έχουν ρίξει και πολύ ιδρώτα και ώρες ατέλειωτες στο γυμναστηριο και απο χοντρούλης που ήταν ο Πάνος στη φωτο έγινε έτσι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-11-15 01:44 #433
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί θα πρέπει να υποκλιθώ στο άτομο με καλά γενετικά, όπως κάνει ο βαγγαν κ όχι σε εκείνον που με μέτρια ή φυσιολογικά κατάφερε να φτάσει σε πολύ υψηλό επίπεδο και κατέβαλε υπεράνθρωπη προσπάθεια κ αφοσοίωση. Για μένα ο δεύτερος έχει μεγαλύτερο respect από τον 1ο
    αυτο καταλαβες εσυ... εγω υποκλινομαι σε αυτον που παλευει και δεν τα παραταει ποτε αυτο που σε καποιους στο ματι μπορει να φαινεται μετριο και να λεμε σιγα τα αυγα ισως για καπους που ξεκινησαν με μηδαμινη υποδομη να ειναι αθλος.. βεβαια σε εναν διαγωνισμο πως να το κανουμε θα νικησει ο καλυτερος ανεξαρτητος απο που ξεκινησε οι κριτες δεν θα ξοιταξουν ουτε πως ησουν και που εφτασες ουτε τι μεσα χρησιμοποιησες για να φτασεις εκει που εφτασες εγω φιλε δεν ξεκινησα με επιπεδο, κοκκαλιαρης ημουν και εδωσα μαχη για να φτασω μετα απο χρονια σε ενα σχετικα καλα επιπεδο συμφωνα με την γνωμη τριτων. φυσικα και ειναι αξιοσεβαστος αυτος που παλευει με την μετριοτητα και καταφερνει να ξεπερασει τον εαυτο του
    Όνομα: 12022012383.jpg Εμφανίσεις: 236 Μέγεθος: 100,5 KB1995

    Όνομα: 12305599_10153898399339672_1153391958_n.jpg Εμφανίσεις: 228 Μέγεθος: 61,0 KB2015
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-11-15 02:46 #434
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    χαχα όντως καμία σχέση, αν και ήσουν ψηλός πολύ για την ηλικία σου.
    Σίγουρα σε αγωνιστικό επίπεδο μετράνε όλα, δεν το συζητώ όπως πολύ σωστα λέει ο Κυριος Τριανταφύλλου δε σημαίνει ότι το ένα αναιρεί το άλλο δηλ κάποιος με καλα γενετικά δεν κοπιάζει πολύ, εγώ απλά αναφέρθηκα σε άτομα που με μετρια γενετικά πασχίζουν κ καταφέρνουν αρκετα καλά αποτελέσματα συγκριτικά με το πως ήταν πάντα. Άλλωστε, καθημερινά ο καθενας με τον εαυτό του παλεύει όχι με τους άλλους το καλύτερο πάντα θα υπάρχει, το θέμα ειναι ατομικά ο καθένας ποσο βελτιώνεται σε όλα τα επίπεδα.
    Πολλές φορές πάντως αυτοί που τα έχουν όλα χαρισμένα δεν αγωνίζονται τόσο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mimis26 : 29-11-15 στις 02:48
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-11-15 11:15 #435
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    αυτη ειναι η καταρα τους να ειναι μεν προικισμενοι αλλα τεμπεληδες ως επι το πλειστον και ειναι και λογικο γιατι αν εχεις ενα σωμα που ειναι καλο απο την μερα που γεννηθεις ποιος ο λογος να πασχισεις να το αλλαξεις ?το εχεις δεδομενο απειρα τα παραδειγματα επαγγελματιων που δεν εκμεταλευτηκαν τα γεννετικα τους. αυτοι απλα αχολειθηκαν οχι γιατι το ειχαν μερακι αλλα επειδη απλα τους ειπαν οτι ειναι καλοι σε αυτο γιαυτο και υπαρχουν παραδειγματα που με λιγοτερα γεννετικα καταφεραν να τους υπερκερασουν σε αγωνες. αλλα και στην ζωη την κανονικη αυτος που εχει σωματαρα στα 20 δεν σημαινει οτι θα την εχει στα 35 απειρα τα παραδειγματα που εχω δει προικισμενων σωματων που χαθηκαν μεσα στα μπυροκοιλια και τα ξυγκια στο βωμο της μασας και της κρασοκατανυξης
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 29 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 192728293031 ΤελευταίαΤελευταία