Σελίδα 30 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 2028293031 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 436 έως 450 από 459
  1. 29-11-15 14:12 #436
    Προεπιλογή
    Α ρε Ηλια...εισαι σε αυτο το σταδιο οπως λες κ βγαζεις κοντρες στο τετρακεφαλο κ σιγουρα το ιδιο θα γινοταν εαν ''παταγες'' ωμους κ στηθος ,οπως κ το ''παιδακι'' που εβαλες φωτο πολυ καλος!
    Γι αυτο δεν πρεπει να ειμαστε ποτε απολυτοι ,ειχα αναφερει κ εγω πιο παλια ,φιλος 1,78 78-80 κιλα κ απιστευτα δυνατος με καθαρη μυικοτητα που αμα τον εβλεπε ο φιλος μου ο Vagg σιγουρα δεν θα πιστευε οτι δεν ειχε ακουμπησει τπτ.
    Απλα ειχε το γεννητικο κ ειχε την δυνατοτητα να τα κανει ολα τελεια ,προπονηση διατροφη κ προφανως κ ψυχολογικα μια χαρα θα ηταν.
    Για τον συγκεκριμενο το μουσια τωρα δεν λεει κανεις οτι δεν εχει παρει κατι αλλα για να φτασει σε αυτη την γραμμωση ηδη ηταν ετοιμος μυικα απο την πρωτη φωτο ,οποτε εαν ηταν σιγουρο οτι εφτασε ετσι χωρις κατι extra ,θα το πιστευα οτι με τον ιδιο τροπο θα μπορουσε να γραμμωσει κιολλας. Συμφωνω με την Lila οτι δεν εφτασε κ σε καμια εξωπραγματικη κατασταση ,νερα κ λιγο λιπος εχασε . Δυσκολο αλλα αμα το εχει δεν ειναι ανεφικτο!

    Καλα Vagg εσυ ησουν πιο τσιλιβιθρας κ απο μενα! Αυτο ,εκει που εχεις φτασει τιμαει ακομη περισσοτερο την προσπαθεια σου ,μονο να μην εισαι απολυτος κ απιστος Θωμας! Καχυποπτος να εισαι ! Κ φυσικα να εχεις την γνωμη σου αλλα την λεξη ''αποκλειεται'' προσωπικα την αποφευγω .
    *Ωραια η πλαταρα σου ,ε...τοσο προπονηση εχεις ρηξει ,αδικα θα παει; Αντε κ το Καλοκαιρι φετες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-11-15 14:44 #437
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    χρηστο δεν ειμαι απιστος θωμας φιλε απο την αλλη δεν τρωω και σανο για τον συγκεκριμενο το ειπαν ολοι οχι μοναχα εγω αυτο που πιστευω και ειπα ειναι οτι και στις δυο βαζει κατι αλλα στην δευτερη εβαλε κατι παραπανω τα γεννετικα χαρακτηριστικα το εχω ξαναπει πιστευω οτι καπου υπερτιμημενα ειναι υπαρχουν και ορια εγω θελω να δω καποιν σε φωτο ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΒΑΡΗ για ν πω αν εχει καποια υποδομη γεννετικη η οχι γιατι και εμενα αν δεν με ειχες δει ποτε στην φωτο που παρεθεσα απο το 1995 και ελεγα για σας ηρθα αυτος ειμαι και ειχα πεταξει μεσα αλομπερντινες ιντερσιτι τρενα και δεν ξερω και εγω τι αλλο τοτε θα σας ειχα ξεγελασει ολους και θα λεγατε μπραβο γεννετικη τερας θα ηταν απο μικρος ετρωγε στραγαλια και μυες γινοταν
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-11-15 16:14 #438
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Αλλα λογια να αγαπιομαστε...για κανενα λογο δεν ειναι νατουραλ ο τυπος,τι καθεστε και αναλυετε δεν ξερω.

    Και αυτο που ποτε δεν καταλαβα εγω ειναι,γιατι πρεπει ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ να ειναι κατι το εξωπραγματικο-υπερβολικο-τιτανομεγιστο καποιος για να θεωρηθει οτι παιρνει στεροειδη??Ημαρτον πια με αυτη την καραμελα...
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-11-15 16:27 #439
    Προεπιλογή
    Συμφωνω...νατουραλ αυτο το πραγμα δε γινεται και ναι ειμαι απολυτος. Και τα αλλα που λετε εβαζε μαζα και δεν επαιρνε τιποτα ο ταδε και ο ταδε τα ακουω βερεσε και που ξερετε εσεις αν εβαζε φαρμακο η οχι; Fakenatty for the win.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-11-15 18:23 #440
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους, εδώ λέει ότι παίρνουν αυτοί που κάνουν calisthenics, crossfit κλπ, που δεν είναι ογκώδεις πολύ. Και τους θαυμάζουν κατι αφελή παιδακια που νομίζουν ότι από το μονόζυγο θα γίνεις έτσι
    Ένα λάθος που κάνουν ορισμένοι είναι να νομίζουν ότι με αυτά γίνεσαι σαν mr olympia ή superman ξέρω γω.
    Οι μύες που έχει είναι too much για το βάρος του, όποιος λέει όπως πχ ο Βαγγαν ότι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ας σκεφτεί ότι είναι κάπου 73-74 κιλά μετά την 6η βδομάδα (ξεκινά από 78), για το βάρος του έχει εξωπραγματική μυικότητα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mimis26 : 29-11-15 στις 18:26
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-11-15 03:10 #441
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    κατ αρχήν για κανέναν ευκολα δεν παίρνουμε όρκο αν πήρε η δεν πήρε το έχουμε πεί πολλες φορές στο φόρουμ , ούτε είμαστε δω ολυμπιακή επιτροπή να ρίχνουμε καμπάνες
    απλα το θέμα είναι με βάση αυτα που ξέρω και έχω δεί στην πράξη ένα σώμα με καλές προδιαγραφες και γεννετικά , αν δουλέψει σε βάθος χρόνου αυτο το επίπεδο το φτάνει χωρίς χημεία

    και τα παιδια που έβαλα στις φωτο αν συνέχιζαν με αυτο τον ρυθμό κανείς δεν ξέρει που θα έφταναν , αλλα πείτε μου ποιός θα κατεβει 1-2 φορες σε αγώνες και θα μάθει τι παίζεται και δεν θα βάλει το δάχτυλο στην μαρμελάδα , αυτο είναι το θέμα , για να έχουμε άποψη θα πρέπει να έχουμε εναν ταλαντούχο και μετα να τον δούμε σε βάθος χρόνου που θα φτάσει αλλα παράλληλα να τον κάνουμε ανα διαστήματα και ντόπινκ κοντρόλ μήπως παίρνει στη ζούλα τιποτε σουπερμαντολίνες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-12-15 12:26 #442
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους, εδώ λέει ότι παίρνουν αυτοί που κάνουν calisthenics, crossfit κλπ, που δεν είναι ογκώδεις πολύ. Και τους θαυμάζουν κατι αφελή παιδακια που νομίζουν ότι από το μονόζυγο θα γίνεις έτσι
    Ένα λάθος που κάνουν ορισμένοι είναι να νομίζουν ότι με αυτά γίνεσαι σαν mr olympia ή superman ξέρω γω.
    Οι μύες που έχει είναι too much για το βάρος του, όποιος λέει όπως πχ ο Βαγγαν ότι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ας σκεφτεί ότι είναι κάπου 73-74 κιλά μετά την 6η βδομάδα (ξεκινά από 78), για το βάρος του έχει εξωπραγματική μυικότητα
    για τον μοναδικο πουπαιρνω ορκο οτι ηταν νατουραλ ειναι γιαυτον που σκαει στο 1 και 13 ολοι οι αλλοι ειναι τοκα στο φαρμακο και το ξερω απο πρωτο χερι οπως και επισης ειμαι σιγουρος οτι αυτος στο 1,13 αν ηταν στα σοροπια μπορει να ηταν και τοπ διεκδικητηςπροσεξε επισης το σωματικο του βαρος ειναι η κατηγορια -90
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-12-15 15:19 #443
    Προεπιλογή
    Αμαν!! Τι φοβερο βιντεο ξεθαψες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-12-15 18:00 #444
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    ε ρε χρόνια ήμουν και γω σ αυτο τον αγώνα το 88 και μάλιστα είχα πάρει και την πρόκριση για το γκραν πρί στη Σόφια βουλγαρίας , όσο για τον νατουραλ τον θυμάμαι αλλα μπορεί και να μην ήταν νατουραλ , απλα όποιον βλέπουμε χάλια τον λέμε νατουραλ

    στην επιτροπή είδα και τον Κώστα Μαστροθανάση δίπλα στον Παπαδογιωργάκη , εγω αν και 90,5 κιλα τοτε είχα παίξει στη βαρια γιατι είχα φάει είχα πιεί και τζάμπα ανέβηκα κατηγορία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-12-15 18:33 #445
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εδω που τα λεμε εχεις και ενα δικιο καταρχην μπορει να εκανε μολις δυο τρεις μηνες προπονησηκαι να κατεβηκε επειδη εβαλε στοιχημα με τιποτα φιλους παντως εχει τρομερη αυτοπεποιθεση και αγνοια φοβουο ελληνας τζοσελυν πελετιερξερουμε ονομα του διαγωνιζωμενου λογικα θα ηταν η πρωτη και τελευταια συμμετοχη του αλλα πραγματικα κατηγοριες σφαγεια να μην ξερεις ποιον να βγαλεις πρωτο τζινιδης διρβανης κτλ κτλ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-12-15 20:13 #446
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    ξανακατέβηκε την επόμενη χρονιά όπου είχα κερδίσει εγω την κατηγορία μου και τον είχα αντίπαλο , με φοβέρηξε λίγο αλλα μετα ηρέμησα

    σ αυτη την κατηγορία πρώτος ήταν ο Παύλος Μεντής , δεύτερος ο Διρβάνης και τρίτος ο Μανώλης
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-12-15 20:19 #447
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Αυτοί είναι όντως νάτουραλ, δυστυχώς αποτελούν μειοψηφία στο χώρο όμως
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-12-15 21:33 #448
    Προεπιλογή
    Στο 1,13 ειναι το τελος της ιστορίας οσω καλός και γενετικά να το εχεις σαν φυσικός δεν πας πουθενά όπως και ο αθλητής στο video που ειναι σαν την μύγα μες στο γάλα,ολα τα αλλα ειναι ναχαμε να λέγαμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-12-15 23:55 #449
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοί είναι όντως νάτουραλ, δυστυχώς αποτελούν μειοψηφία στο χώρο όμως
    αυτοι στο βιντεο νατουραλ??
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-12-15 00:05 #450
    Προεπιλογή
    Λολ τι νατουραλ αυτοι στο βιντεο? Ουτε 5χρονα παιδια δν το πιστευουν αυτο.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 30 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 2028293031 ΤελευταίαΤελευταία