Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 04-07-11 19:08 #1
    Προεπιλογή ΜΙΥΚΑ ΚΙΛΑ ....ΠΟΣΑ ?
    Καλησπερα ! Το ανωτερο που μπορεις να κερδισεις σε μιυκα κιλα απο μια διατροφη ογκου σε ενα μηνα ποσα ειναι . Και ποσα συνολικα μεσα στο μηνα ειναι τα *αποδεκτα*
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-07-11 22:23 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα ! Το ανωτερο που μπορεις να κερδισεις σε μιυκα κιλα απο μια διατροφη ογκου σε ενα μηνα ποσα ειναι . Και ποσα συνολικα μεσα στο μηνα ειναι τα *αποδεκτα*
    Eξαρατάται από πολλά αλλά χοντρικά και μπακαλίστικα, περίπου 2-3 μυικά το χρόνο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-07-11 22:30 #3
    Προεπιλογή
    Αν εισαι αρχαριος και ειδικα εκτομορφος μπορεις να παρεις και παραπανω σε ενα χρονο παντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-07-11 22:40 #4
    Προεπιλογή
    καπου ειχα διαβασει για 0,7 κιλα το μηνα με την τελεια διατροφη-γυμναστικη-ξεκουραση
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-07-11 19:50 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eξαρατάται από πολλά αλλά χοντρικά και μπακαλίστικα, περίπου 2-3 μυικά το χρόνο!


    2-3 κιλά το χρόνο;

    Μήπως είναι πολλά;
    Είσαι ΕΛΛΗΝΑΣ, γράφε Ελληνικά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-07-11 20:12 #6
    Προεπιλογή
    αν γινονταν να παρουμε 3 μυικα κιλα καθε χρονο,θα ειμασταν ολοι κατλερ μεσα σε 10 χρονια και χωρις ΑΑΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-07-11 23:38 #7
    Προεπιλογή
    Καλά τώρα σοβαρά μιλάτε;;; άμα πέρναμε μέχρι 2-3 κιλά μυικής μάζας το χρόνο, θα είχα αυτοκτονήσει! Ανάλογα με τον σωματότυπο παίζουν τα κιλά
    1)μεσομορφικός: με άριστη διατροφή και πολύ σκληη άσκηση 5 κιλά το χρόνο, διατηρώντας και το 8pack
    2)εκτομορφικός:με άριστη διατροφή και πολύ σκληρή άσκηση 4,5 κιλά το χρόνο
    3)ενδομορφικός: με άριστη διατροφή και ΠΟΛΥ σκληρή άσκηση 2,5 κιλά το χρόνο διατηρώντας και το 8pack
    τον πρώτο χρόνο bodybuilding που θα ξεκινήσει κάποιος μπορεί να φτάσει και τα 7-9 κιλά το χρόνο αλλά μόνο την πρώτη φορά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-07-11 23:51 #8
    Προεπιλογή
    κανονικα ο ενδομορφος δεν θα υπρεπε να ηταν πρωτος??μετα μεσομορφος και τελεφταιος ο εκτομορφος?
    γιατι ελλιος αυτα εδω δεν στεκουν http://www.bodybuilding.gr/index.php...09-48&Itemid=3
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-07-11 00:01 #9
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Εγώ πήρα 20 κιλά(έπεσα τελικά από ότι φαίνεται στο ποσοστό λίπους άρα είναι επι το πλείστον μυικά) τον 1ο χρόνο.
    Δεν υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός. Εξαρτάται την προπόνηση και την διατροφή που κάνει ο καθένας. Και την ξεκούραση φυσικά.
    Πάντως σε μη αρχάριους, από 5 και πάνω είναι δύσκολο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-07-11 00:02 #10
    Προεπιλογή
    Κάπου είχα διαβάσει πιο παλία στο φορουμ οτι είναι 0,5 με 1 κιλό το χρόνο.
    Έκτός αν κάποιος είναι αρχάριος, τότε είναι κατι παραπάνω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-07-11 00:11 #11
    Το avatar του χρήστη luckyseven

    Εγγραφή
    01-11-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    620
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Phenom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά τώρα σοβαρά μιλάτε;;; άμα πέρναμε μέχρι 2-3 κιλά μυικής μάζας το χρόνο, θα είχα αυτοκτονήσει! Ανάλογα με τον σωματότυπο παίζουν τα κιλά
    1)μεσομορφικός: με άριστη διατροφή και πολύ σκληη άσκηση 5 κιλά το χρόνο, διατηρώντας και το 8pack
    2)εκτομορφικός:με άριστη διατροφή και πολύ σκληρή άσκηση 4,5 κιλά το χρόνο
    3)ενδομορφικός: με άριστη διατροφή και ΠΟΛΥ σκληρή άσκηση 2,5 κιλά το χρόνο διατηρώντας και το 8pack
    τον πρώτο χρόνο bodybuilding που θα ξεκινήσει κάποιος μπορεί να φτάσει και τα 7-9 κιλά το χρόνο αλλά μόνο την πρώτη φορά.
    Δηλαδή ο ενδόμορφος παίρνει πιο δύσκολα κιλά απο ένα εκτόμορφο?Εγώ πάντως έχω ακούσει για 4-5 κιλά μυικά τον χρονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-07-11 07:42 #12
    Προεπιλογή
    Κάποτε λέγανε για 3 , πλέον 4-5 είμαστε με κατάλληλα συμπληρώματα (τα απλά) και καλη διατροφή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-07-11 12:33 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο luckyseven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή ο ενδόμορφος παίρνει πιο δύσκολα κιλά απο ένα εκτόμορφο?Εγώ πάντως έχω ακούσει για 4-5 κιλά μυικά τον χρονο.
    Συγγνώμη φίλε έκανα τυπογραφικό λάθος έχεις δίκιο ο εκτόμορφος παίρνει τα λιγότερα ο ενδόμορφος παίρνει 4,5 αλλά ο μεσομορφικός παίρνει τα περισσότερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-07-11 12:42 #14
    Προεπιλογή
    Δηλαδη εμενα για ποια κατηγορια σωματοτυπου με κοβετε ? Αν ειναι αυτο ενας μπουσουλας !
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-07-11 14:07 #15
    Προεπιλογή
    Ειναι ανάλογα μεταβολισμού...Παίρνεις έυκολα??χανεις ευκολα???Εγω μεσα σε 3-4 μήνες που εκανα την ποιό απαράδεκτη αλαλ ΓΕΥΣΤΙΚΟΟΟΟΤΑΤΗ διατροφη με 7 γευματα την μερα χωρις γυμναστική με ΠΟΛΥ φαι γύρους goodys pizza crepa κλπ κλπ πείρα 10 κιλα....Εκοψα τα χαζα και έτρωγα σαν άνθρωπος και μέσα σε 2 μήνες έχασα 6 κιλά....!
    Αυτο είναι μεσόμορφος και βαση του καλουπιού μου βέβαια
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία