Θέμα: Asdf photos

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 88 από 88
  1. 02-04-09 04:00 #76
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω παιδια, εισται ολοι πολυ καλοι
    Ετσι για το γμτ και μια χερια (Ο δικεφαλος ειναι θολος σιγουρα και ισως να ηθελε περισσοτερα σφυρια) :
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-04-09 09:58 #77
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    asdf αν θες πες λιγο τι κιλα παιζεις στις βασικες ασκησεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-04-09 12:48 #78
    Προεπιλογή
    Παγκο 32.5+32.5+Μπαρα - Με αλτηρες τα 38αρια, Στη μηχανη πλατη 100kg, Σquat 30+30+μπαρα, πιεσεις ομων με 30αριδες αλτηρες κανω μπορει και παραπανω και χερια δικεφαλα 20αρια αλτηρακια. Τα παραπανω stats ειναι για 10 επαναληψεις. Για οποιαδηποτε αλλη ασκηση εδω ειμαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-04-09 14:19 #79
    Προεπιλογή
    Squat 30+30+μπαρα? ελα ρε μονο ρε ψιλε? σε ειχα για περισσοτερα. για ανεβα στα 120kg γρηγορα. ποδια ειναι μην τα λυπασε δεν παθενουν τιποτα καλο ζεσταμα και δωσε στο λαο να εχει
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-04-09 14:49 #80
    Προεπιλογή
    Μεχρι ΤΕΡΜΑ κατω παω ομως man και ετσι ειναι πολυ δυσκολο (οχι οτι απαραιτητα ειναι σωστο αυτο)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-04-09 16:22 #81
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    πολυ καλή πρόοδος... μην επαναπάευσαι, εγώ δεν ειμαι ευχαρηστημένος γιατί μπορείς περισσότερο

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-04-09 10:46 #82
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ καλή πρόοδος... μην επαναπάευσαι, εγώ δεν ειμαι ευχαρηστημένος γιατί μπορείς περισσότερο

    ΜΒ
    +1

    παντως καλα τα statς σου αλλα και εγω νομιζω οτι μπορεις και παραπανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-06-13 02:24 #83
    Προεπιλογή





    Γεια χαρα σε ολους και ολες

    Επιτελους μετα απο αρκετα χρονια σκληρου διαβασματος λογο σπουδων φετος ηταν η πρωτη χρονια στη που καταφερα να αφοσιωθω σοβαρα στο γυμναστηριο. Μεσα σε αυτο το χρονο καταφερα να μαθω παρα μα παρα πολλα πραγματα και κυριως μεσα απο τα ΛΑΘΗ μου τα οποια επισης ηταν πολλα . Νομιζω οτι τελικα υπαρχουν τρεις κατηγοριες ατομων σε οτι αφορα την προπονηση:

    1) Αυτοι που βρισκουν τον δρομο τους αμεσως (που προφανως και σημαινει οτι καθοδηγουνται απο καποιον ΠΟΛΥ εμπειρο σε ολα τα επιπεδα)
    2) Αυτοι που βρισκουν τον δρομο τους μετα απο πολυ καιρο, μεσα απο λαθη, ερευνα κ πολυ πεδεμα...
    3) Αυτοι που δυστυχως δεν θα το βρουνε ποτε

    Προφανως και ανηκω στην 2η κατηγορια κ αυτο γιατι ορισμενες φορες ημουνα ξεροκεφαλος, δεν εδεινα σημασια στις λεπτομεριες, δεν εβαζα ρεαλιστικους στοχους, αναλωνωμουνα στα συμπληρωματα, αλλα και φυσικα γιατι δεν μπορουσα να δωσω το 100% μου στο γυμναστηριο διοτι παντα θα ειχα εξετασεις, διακοπες κτλ.....

    Εκεινα τα tips που μπορω να δωσω σε αυτους που ετυχε η θα τυχει να εχουν μια σχεδον ιδια ιστορια ειναι τα εξης:

    1) Μαχαιρι τα cheat meals. Το πολυ ένα την εβδομαδα
    2) Σφιγγετε ΠΑΝΤΑ την μυικη ομαδα που γυμναζεται κατα την διαρκεια μιας ασκησης
    3) 45 δευτερολεπτα το πολυ 1 λεπτο μεταξυ των set σας
    4) Ποιοτικο φαγητο ΠΑΝΤΑ με ΠΟΛΥ πρωτεινη κ ισσοροπημενους υδατανθρακες
    5) Εκτελειτε super sets συχνα πυκνα
    6) Παιρνετε οσο το δυνατον λιγοτερα συμπληρωματα. Whey, Monohydrate, Multivatimin, Δεξτροζη ή Virtago, Omega 3 αντε και ενα νιτρικο για pre-workout ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ

    Οπως φαινεται κ απο τις photos ειμαι σε περιοδο στεγνωματος και οπως ειναι προφανες δεν ειμαι κ τελειος στεγνος. Ειναι η πρωτη φορα στην ζωη μου που φτανω σε τετοια επιπεδα (οχι οτι ειναι κ τπτ super επιπεδα απλα για μενα ειναι πρωτογνωρα) κ ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβω τι φταιει που δεν εχω στεγνωσει ΠΟΛΥ περισσοτερο. Ξεκίνησα πριν 3 μηνες σχεδον με ποσοστα λιπους στα 22% βαρια. Η διατροφη μου ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΗ (Σε αυτους τους 3 μηνες μονο 1 cheat meal) στο να την καταλαβει κανεις: Ξεκινησα με 1 μεριδα πρωτεινης και υδατανθρακα (ΣΥΝΘΕΤΟΥΣ ΜΟΝΟ) στο μεγεθος της γροθιας μου ΑΝΑ ΓΕΥΜΑ και ζυγιζομουνα καθε Δευτερα πρωι. Αμα δεν ειχα χασει αρκετο βαρος (περιπυ 1 kg) μειωνα τους υδατανθρακες κατα 1/4 και αυξανα την ποσοτητα πρωτεινης ανα 1/4. Απο αεροβιο 2 φορες την μερα απο 25 λεπτα η καθε μια: 1 πρωι ΜΟΛΙΣ ξυπναγα και μια μετα την προπονηση. Απο συμπληρωματα τα κλασσικα Whey, Omega 3 (2 φορες την μερα), Xtend, Stevia, Vitargo ή Δεξτροζη και Animal Cuts. Ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρξουν TROLLS εκει περα εξω που θα λενε ῾μα καλα μονο αυτα῾ η οτι῾αυτο η το αλλο δεν χρειαζονταν῾ κτλ .... μην κανετε τον κοπο πλζ προσωπικα δεν με ενδιαφερουν τα supps

    Με αυτο το πλανο λοιπον καταφερα και εχανα πανω κατω 1 κιλο ανα βδομαδα (+ σκληρες προπονησεις με super&giant sets - 50min max duration) το οποιο νομιζω ειναι οκ που αυτο σημανει οτι απο τα 95 κιλα που ξεκινησα τωρα εχω πεσει στα 84. Το ΓΕΓΟΝΟΣ οτι εχανα περιπου ενα κιλο ανα βδομαδα αλα η δυναμη οπως κ η μυικοτητα μου αυξανονταν με κανει να βγαζω το συμπερασμα οτι 1) Εχασα αρκετο λιπος ΑΛΛΑ 2) καταφερα να διατηρησω οτι εχτισα τον χειμωνα. ΑΠΛΑ το μονο προβλημα και κατα προεκταση και απορια μου ειναι το πως πας σε εκεινα τα επιπεδα που εισαι κομμενος αρκετα???? Αυτο το κλειδι μου μενει να βρω.... Εχω ακομα 3 βδομαδες διαιτα κ οπου φτασω.... μετα διακοπουλες και καλο ελληνικο φαγητο... και μετα χειμωνας και πισω στα γεμισματα.

    >Χαρηκα πολυ που τα ειπαμε, ελπιζω να περνατε ολοι καλα και να εχετε ενα υπεροχο καλοκαιρι. Ευχομαι τα καλυτερα στο forum και στην παρεα του

    Υ.Γ. Σρυ για την ποιοτητα των φωτογραφιων... ειναι λιγο αδικες αλλα δεν πειραζει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη asdf : 29-06-13 στις 02:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-06-13 10:28 #84
    Προεπιλογή
    Ωραιος.. Αν και διαφωνω στο 3 και στο 5
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-06-13 12:30 #85
    Προεπιλογή
    Ξεχασα να να αναφερω οτι μετα τον πρωτο μηνα σταματησα του συνθετους υδατανθρακες σε καθε γευμα μου ΜΕΤΑ ΤΟ γυμναστηριο και τους αντικατεστησα με πρασινους, σαλατες κτλ. Επισης κ τα φρουτα δεν τα περιέλαβα στην διαιτα μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-06-13 15:33 #86
    Το avatar του χρήστη Μηνάς_86

    Εγγραφή
    15-05-2013
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή
    Φίλε μου συγχαρητήρια και μπράβο σου για την δουλειά που έχεις κάνει! Αξιοσημείωτη! Όσον αφορά τα tips σε γενικές γραμμές είναι οκ, αλλά γνώμη μου , πάντα προσαρμόζουμε τις δικές μας ανάγκες με το εκάστοτε προγραμμά! Συνέχισε με δύναμη και με το που τελειώσει το καλοκαιράκι προσπάθησε να αυξήσεις τα μεγέθη σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-06-13 23:43 #87
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    γυμναζεσαι απο το 2006?
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-07-13 03:30 #88
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιτελους μετα απο αρκετα χρονια σκληρου διαβασματος λογο σπουδων φετος ηταν η πρωτη χρονια στη που καταφερα να αφοσιωθω σοβαρα στο γυμναστηριο.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γυμναζεσαι απο το 2006?


    Τις γνώσεις και τον ελευθερο χρόνο(?) , τα έχεις ! Καιρός να τα εκμεταλευτεις και θα γινεις μπομπα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456