Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 15
  1. 14-06-11 13:05 #1
    Προεπιλογή Για να δουμε....
    Οπως ειπα και στο καλωσορισμα ειμαι 1.86 90 κιλα(89-91)εκει παιζω.Δεν θελω πολλα πραγματα ουτε να κατεβω σε αγωνες για να στεγνωσω.θελω να εχω ενα καλο κορμι .Θελω να χασω λιπος απο στομαχι και να ανεβασω λιγο το στηθος.Εκει βλεπω οτι δεν γινεται καλη δουλεια...Γυμναζομαι στο σπιτι οπως ειπα και εαν εχει καποιος να μου πει καμια ασκηση με μονοζυγο και αλτηρες θα την ακουσω με μεγαλη χαρα.
















    Περιμενω!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-06-11 17:49 #2
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή


    Εκοψες πολυ φιλε μας και βλεπω εισαι σε χαμιλο ποσοστο λιπους λιγη αεροβια και ακομα λιγο προσεχτικοτερη διατροφη παραλια 8α βγεις λεπιδι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-06-11 20:51 #3
    Προεπιλογή
    Απο διατροφη εχω κοψει τα σαπια φαστ φουντ γλυκα και τετοια.Ε καμια φορα δεν κρατιεμαι αλλα σπανια αυτο...Γαλα με βρωμη και all bran το πρωι μετα 2 τοστ με τυρι χαμηλων λιπαρων 11%για την ακριβεια με ενα χυμο οτι ναναι.μεσημερι θα φτιαξω φιλετο στηθος η μακαρονια με μανιταρια η καμια μπριζολα απαχη με μαυρο ψωμι και σαλατα λαχανο με καροτο η μαρουλι συν χυμο.Καπιες φορες εχω και λαδερα φακες φασολια γιατι χρειαζονται και αυτα.απογευματοβραδακι 1 γιουρτακι 2% με 2 τοστ και χυμο.Φουλ νερο παντα και συνεχεια.Το θεμα ειναι καμια φορα που βγαινω εξω και σπαω καπως το προγραμμα μου αλλα γιαυτο μπηκα στην παρεα να μου πειτε 2 3ης κουβεντες να παρω τα πανω μου.Λιγο στηθος και κοιλια να φανουν θελω ζηταω πολλα?(Ξερω ζηταω πολλα)Καμια βοηθεια επιπλεον?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-06-11 00:52 #4
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Προπονισεις με δακρυα φιλε μας να δινει 101% σε κα8ε σου προπονιση
    και ΥΠΟΜΟΝΗ το πιο δυσκολο αλλα και το πιο ωραιο ταυτοχρονα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-06-11 14:24 #5
    Προεπιλογή
    πολύ ενδιαφέρον αποτέλεσμα για γυμναστική στο σπίτι..θα ήθελα να μου πεις για τις ασκήσεις που κάνεις για τα πόδια..γιατί δεν τα πάω καλά εκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-06-11 23:12 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dim1254 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ ενδιαφέρον αποτέλεσμα για γυμναστική στο σπίτι..θα ήθελα να μου πεις για τις ασκήσεις που κάνεις για τα πόδια..γιατί δεν τα πάω καλά εκει


    Χα χα χα.Και εγω μονο στα ποδια τα παω καλα....Φιλε πιστευω οτι τα ποδια μου ειναι ετσι απο το πολυ ποδηλατο που εκανα μικρος.Τωρα τρεχω παιζω μπαλα και μπασκετ...Αυτα κανω για τα ποδια.Να φανταστειθς εχω καιρο να τα γυμνασω αλλα κρατιουνται καλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-06-11 23:23 #7
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Δεν μπορω να καταλαβω γιατι κατεβαζετε ολοι τοσο πολυ τα βρακια σας για να δειξετε τους απολλωνιους σας και πανω απο την μεση μια χαρα φαινονται
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-06-11 23:24 #8
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    alexi μιας και κανεις γυμναστικη στο σπιτι θα σου ελεγα να επικεντρώσεις την προσοχη σου στο στηθος σου.. εισαι γενικα γιαυτο που κανεις πολυ καλα.. και τα ποδια ειναι μια χαρα αν φανταστεις οτι ειναι αποτελεσμα καθημερηνων "παροδικών" σπορ...

    με λιγες καμψεις (ανοικτες-κλειστες λαβες) θα στρώσει και το στηθος σου μια χαρα..

    λιγο προσοχή στην διατροφή μαζι με κοιλιακούς και θα εισαι μια χαρα....
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-06-11 21:23 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορω να καταλαβω γιατι κατεβαζετε ολοι τοσο πολυ τα βρακια σας για να δειξετε τους απολλωνιους σας και πανω απο την μεση μια χαρα φαινονται


    Μου εφυγε λιγο μην βαρας!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-06-11 21:48 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    alexi μιας και κανεις γυμναστικη στο σπιτι θα σου ελεγα να επικεντρώσεις την προσοχη σου στο στηθος σου.. εισαι γενικα γιαυτο που κανεις πολυ καλα.. και τα ποδια ειναι μια χαρα αν φανταστεις οτι ειναι αποτελεσμα καθημερηνων "παροδικών" σπορ...

    με λιγες καμψεις (ανοικτες-κλειστες λαβες) θα στρώσει και το στηθος σου μια χαρα..

    λιγο προσοχή στην διατροφή μαζι με κοιλιακούς και θα εισαι μια χαρα....


    Exω παρει το iron gym μονοζυγο και για καμψεις το πιανω απο τις λαβες με την γωνια(κουρμπα)και κανω.Για να δουμε!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-08-11 17:21 #11
    Προεπιλογή
    Γεια σας και παλι.Μπορει καποιος να μου προτεινει καποιο γυμναστηριο?Κοντα στα σεπολια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-08-11 17:25 #12
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    ^ ανοιξε θεμα στης γενικες συζητησεις για το γυμναστηριο στα σεπολια

    με το μονοζυγο πως τα πας?
    ποσες επαναληψεις βγαζεις???
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-08-11 01:55 #13
    Προεπιλογή
    Πως μου την δινει να εχουνε γενετικα βαθη "V" και πλαγιους :3 !!!!..
    αρκετα δυνατος εκει εχω να πω.δεν ξερω κατα ποσο προπονεις πλαγιους και γενικα κοιλιακους αλλα εχω το εχω πραγματικα καψει και εισαι πολυ μπροστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-08-11 08:54 #14
    Το avatar του χρήστη TToni Shark

    Εγγραφή
    14-03-2010
    Περ.
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    545
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    alexi μιας και κανεις γυμναστικη στο σπιτι θα σου ελεγα να επικεντρώσεις την προσοχη σου στο στηθος σου.. εισαι γενικα γιαυτο που κανεις πολυ καλα.. και τα ποδια ειναι μια χαρα αν φανταστεις οτι ειναι αποτελεσμα καθημερηνων "παροδικών" σπορ...

    με λιγες καμψεις (ανοικτες-κλειστες λαβες) θα στρώσει και το στηθος σου μια χαρα..

    λιγο προσοχή στην διατροφή μαζι με κοιλιακούς και θα εισαι μια χαρα....
    +1000
    ​HONDA CBR 600F 2012
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-09-11 16:49 #15
    Προεπιλογή
    ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια.Τωρα πλεον μετα απο την κρεπαλη του καλοκαιριου και τις αφθονες καταχρησεις(πολυ αλκοολ) θα παω γυμναστηριο γιατι στο σπιτι δεν βλεπω να ανεβαινω στο επιπεδο που θελω.Απο αυριο λοιπον γυμναστηριο και εχει ο θεος!!!εξακολουθω να ειμαι στα 90 κιλα.Ελπιζω να επανελθω με σωστες φωτογραφιες και με ποιο καλα αποτελεσμα....Ξεκιναει ο αγωνας μου!!!
    Απάντηση με παράθεση