Σελίδα 19 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819202129 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 271 έως 285 από 569
  1. 03-05-12 13:31 #271
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    Λοιπον πηγα στον ενδοκρυνολογο και μου ειπε τα εξης!

    Με βαση αλλες περιπτωσης η δικια σου δεν ειναι τιποτα! δεν εχει καποιο προβλημα απλα ειναι καποιο ειδος λιπους. (τα λεω περιλιπτικα) μου ειπε οτι υπαρχουν 4 περιπτωσης να εχω η δυο ειναι με φαρμακευτικη αγωγη και φευγει και η αλλες ειναι αδενας και λιπος! μου κανει επισης πως δεν χρειαζεται να το χειρουργησεις γιατι ειναι μονο θεμα εφμανισης αν γυμναζεσαι καλα και Βαλεις και Κολυμβηση μεσα θα σφυξη ! θα ειναι ποιο μεγαλο αλλα οχι τετοιο ποσοστο λιπους.. στεκει παιδια το κολυμβητηριο ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-05-12 14:44 #272
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον πηγα στον ενδοκρυνολογο και μου ειπε τα εξης!

    Με βαση αλλες περιπτωσης η δικια σου δεν ειναι τιποτα! δεν εχει καποιο προβλημα απλα ειναι καποιο ειδος λιπους. (τα λεω περιλιπτικα) μου ειπε οτι υπαρχουν 4 περιπτωσης να εχω η δυο ειναι με φαρμακευτικη αγωγη και φευγει και η αλλες ειναι αδενας και λιπος! μου κανει επισης πως δεν χρειαζεται να το χειρουργησεις γιατι ειναι μονο θεμα εφμανισης αν γυμναζεσαι καλα και Βαλεις και Κολυμβηση μεσα θα σφυξη ! θα ειναι ποιο μεγαλο αλλα οχι τετοιο ποσοστο λιπους.. στεκει παιδια το κολυμβητηριο ;
    Παντως εμενα απο μκρο μου λεγαν οτι η κολυμβηση ειναι η καλυτερη γυμναστικη..... και οντως εινα αρκετα καλη αλλα για σιαξει το σωμα σου μονο απο κολυμβηση θελει αρκετο καιρο.....
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-05-12 16:11 #273
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mercy_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως εμενα απο μκρο μου λεγαν οτι η κολυμβηση ειναι η καλυτερη γυμναστικη..... και οντως εινα αρκετα καλη αλλα για σιαξει το σωμα σου μονο απο κολυμβηση θελει αρκετο καιρο.....
    την συνδιαζω με γυμναστικη απλα δεν ξερω αν ειναι καλο και τα δυο μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-05-12 15:06 #274
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα. Ειμαι 1.90 104 κιλά. Εχω παρει απο περσυ 30κιλα περιπου με καλη διατροφη χωρις γυμναστικη και εχω ξεκινησει γυμναστηριο.
    Πριν παρω κιλα δεν ειχα καποιο θεμα με το στηθος μου μιας και ημουν αδυνατος οποτε να υποθεσω οτι εχω συσσωρευμενο λιπος και οχι κατι ορμονικο. Τι λετε, μπορω να τα φτιαξω με γυμναστικη και αν εχετε να μου προτεινετε καποιες ασκησειςΌνομα: 21012008454.jpg Εμφανίσεις: 1157 Μέγεθος: 72,3 KB Όνομα: 21012008453.jpg Εμφανίσεις: 1244 Μέγεθος: 77,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-05-12 16:04 #275
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο john. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Ειμαι 1.90 104 κιλά. Εχω παρει απο περσυ 30κιλα περιπου με καλη διατροφη χωρις γυμναστικη και εχω ξεκινησει γυμναστηριο.
    Πριν παρω κιλα δεν ειχα καποιο θεμα με το στηθος μου μιας και ημουν αδυνατος οποτε να υποθεσω οτι εχω συσσωρευμενο λιπος και οχι κατι ορμονικο. Τι λετε, μπορω να τα φτιαξω με γυμναστικη και αν εχετε να μου προτεινετε καποιες ασκησειςΌνομα: 21012008454.jpg Εμφανίσεις: 1157 Μέγεθος: 72,3 KB Όνομα: 21012008453.jpg Εμφανίσεις: 1244 Μέγεθος: 77,2 KB
    Το κολπο ειναι καλη διατροφη και ΠΟΛΗ ΑΕΡΟΒΙΑ σε συνδιασμο με βαρη βεβαια και θα φυγει..αυτο που βλεπω εγω ειναι τοπικο λιπος και πιστευω πως με αεροβιο και βαρη θα φυγει!!
    Υπομονη!
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-05-12 02:32 #276
    Προεπιλογή
    ειμαι 17 χρονων πιστευω πως πρεπει να εχω σε εναν βαθμο γυναικομαστια και θα ηθελα να με συμβουλευσεται... γυμναζομαι 3 χρονια φουλ στο γυμναστιριο με πολυ σωστη διατροφη και κανενα συμπληρωμα ... ειχα παρατηρησει οτι επερνα ογκο στο κατω μερος του στηθους προς την ρογο καθαρη μυικη μαζα οχι λιπος ... το θεμα μου ειναι οτι πιστευα οτι εκανα λαθος ασκησεις και λαθος εκτελεσεις εβαλα τωρα πανω απο μισο χρονο σχεδον μονο επικληνη αλλα παλι δεν βλεπω καποια διαφορα ενω κατω το στηθος μου ειναι πρισμενος ο μυς πανω δεν λεει να παρει καθολου και φεναιτε αντιαισθητικο αρκετα με μπλουζακι... οταν ειμαι στην παραλια επειδη εχω χαμηλα ποσοστα λιπους αρα εχω πολυ καλη γραμμωση φεναιτε καπως ωραιο και δεν το καταλαβαινει ο αλλος ... αλλα με μπλουζα και εγω ακομα που το βλεπω στον καθρεφτη δεν μου αρεσει καθολου και μου φενεται κ αρκετα περιεργο γτ ολοι οι φιλοι μου που βλεπω γυμνασμενοι αγυμναστοι το στηθος τους ειναι πλακα ... παει ευθεια κατω μεχρι την κοιλια σε εμενα πεταγεται τι μπορω να κανω ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-05-12 02:47 #277
    Προεπιλογή
    εχω σφυχτει και σε καπιες φωτογραφιες για να δειτε πως διαμορφωνεται ο μυς μου αν κ δεν φαινεται κ πολυ καλα ...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-06-12 18:11 #278
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ChristosChl Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω σφυχτει και σε καπιες φωτογραφιες για να δειτε πως διαμορφωνεται ο μυς μου αν κ δεν φαινεται κ πολυ καλα ...
    Δε βλεπω καποιο ιχνος γυναικομαστιας!
    Εισαι οκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-06-12 19:14 #279
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    Λοιπον καλησπερα σας ειχα ξαναγραψει εδω για το θεμα της γυναικομαστιας εγω απο μικρος ειχα απο οτι φαινεται γυναικομαστια μονοπλευρη το προβλημα μου δεν ηταν τοσο αυτο ειναι οτι ο αριστερος αδενας ειναι μικρος και δεν παιρνει ογκο ;/
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-06-12 16:59 #280
    Προεπιλογή
    καλός είσαι μην ανησυχείς.. χεχεχε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-06-12 01:19 #281
    Προεπιλογή
    Εψαξα στο ιντερνετ για την απωλεια λιπους στο στηθος και επεσα πανω σε αυτο το θεμα αλλα και παρομοια.Εχω απογοητευτει παρα πολυ.Αλλες φορες βλεπω το στηθος μου με μπλουζα η χωρις και μου φενεται ενταξει.Αλλες φορες το βλεπω και μου φενεται οτι εχω προβλημα.Δεν θελω με τιποτα να το αποδεχθω.Γενικα εχω αρκετο λιπος στο σωμα αν και ειμαι λιγα κιλα εχασα 6-7 τον τελευταιο χρονο λιγο ατσαλα.Ρε παιδια ομως με τι ψυχολογια να συνεχισω να κανω γυμναστικη αν ξερω πως οτι και αν κανω θα χρειαστει χειρουργειο.Μου εχει γινει εμμονη και ειμαι σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση.Σε τι ειδικοτητα γιατρο πρεπει να παω για να κανω διαγνωση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-06-12 01:45 #282
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    βαλε μια φωτο.... και εμενα με μπερδευει αυτο θεμα αλλα δε βαζω το μυαλο μου στο τρυπακι αυτο, και να εχω το πολυ πολυ αν καμια γκομενα δεν εχει θα πιανω τα δικα μου και θα την βρισκω....
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-06-12 12:15 #283
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nwnc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εψαξα στο ιντερνετ για την απωλεια λιπους στο στηθος και επεσα πανω σε αυτο το θεμα αλλα και παρομοια.Εχω απογοητευτει παρα πολυ.Αλλες φορες βλεπω το στηθος μου με μπλουζα η χωρις και μου φενεται ενταξει.Αλλες φορες το βλεπω και μου φενεται οτι εχω προβλημα.Δεν θελω με τιποτα να το αποδεχθω.Γενικα εχω αρκετο λιπος στο σωμα αν και ειμαι λιγα κιλα εχασα 6-7 τον τελευταιο χρονο λιγο ατσαλα.Ρε παιδια ομως με τι ψυχολογια να συνεχισω να κανω γυμναστικη αν ξερω πως οτι και αν κανω θα χρειαστει χειρουργειο.Μου εχει γινει εμμονη και ειμαι σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση.Σε τι ειδικοτητα γιατρο πρεπει να παω για να κανω διαγνωση?
    Αμα βαλεις μια φωτο μπορουμε να σου πουμε αν εχεις οντος γυναικομαστια η αν ειναι λιπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-06-12 18:20 #284
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον καλησπερα σας ειχα ξαναγραψει εδω για το θεμα της γυναικομαστιας εγω απο μικρος ειχα απο οτι φαινεται γυναικομαστια μονοπλευρη το προβλημα μου δεν ηταν τοσο αυτο ειναι οτι ο αριστερος αδενας ειναι μικρος και δεν παιρνει ογκο ;/
    ????
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-06-12 18:39 #285
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    ????
    Τωρα που ειδα την φωτο +φωνω....η αριστερη σου ρωγα ειναι υπερβολικα μικρη....αλλα ετσι ητανε φενεται να γινει..γεννετικο..οποτε μαλλοβ θες επεμβαση για να γινει και η δεξια ρωγα σαν την αριστερη!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 19 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819202129 ... ΤελευταίαΤελευταία