Σελίδα 49 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 39474849
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 721 έως 730 από 730
  1. 24-04-13 22:02 #721
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι προπονηση ειναι αυτη τεραστια??!! σαν πολλα να εκανες..κ ωμους δεν χρειαζεται τοσα πολλα σετ..
    Πόδια έχω εδώ και καιρό υιοθετήσει λιγότερα κιλά περισσότερες επαναλήψεις. Τώρα με τους ώμους έχεις δίκιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-04-13 21:42 #722
    Προεπιλογή
    Σήμερα δεν πήγα προπόνηση, παρότι ήθελα για ψυχολογικούς λογους και για να μου φτιάξει τη διάθεση, έκανα μόνο κανά 30' ποδήλατο πήγαινε - έλα στη δουλειά. Επειδή έχω πει ότι πρέπει να χω 2 μέρες ξεκούραση μέσα στην εβδομάδα, είπα να πειθαρχήσω και να κάτσω στ' αβγά μου. Δευτέρα είχα πλάτη - τρικέφαλα, Τρίτη cross , χτες πόδια - ώμους, αύριο cross και Σάββατο λογικά στήθος δικέφαλα. Το ριξα στο μαγείρεμα. Κιμάς σόγιας με σάλτσα ντομάτας και κοφτό μακαρονάκι ολικής για αύριο και για σήμερα αρακάς με αγκινάρες, καρότα και γαύρος [δεν μου πέτυχε] με 100 γρ, περίπου ψωμί ζέας. (το πέτυχα την Τρίτη στα bio και έφυγε μισό κιλό σε 3 μέρες - βασικά την Τρίτη πάνω από το μισό....). Χτες ρεβύθια 200 γρ. με ρύζι καστανό 60 γρ. και κίτρινη κολοκύθα, ήταν τέλειο. Άλλοι τρώνε λιγότερο τώρα που καλοκαιριάζει, εγώ πάλι νομίζω κάνω το αντίθετο, anyway, έχω κόψει σε μεγάλο βαθμό τις
    Α, και το χειροποδήλατο (εργοχειρόμετρο λέγεται) νομίζω μου επιβαρύνει τον αυχένα και το κοψα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-04-13 10:51 #723
    Προεπιλογή
    Μια χαρα Γιαννα, τρώγε περισσοτερο φαγακι και λιγοτερο σαβουριτσα και εισαι κομπλε!!!
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-08-13 15:20 #724
    Προεπιλογή
    Όχι, όχι, δεν το έγραψα το ημερολόγιό μου στα παλαιότερα των υποδημάτων μου, όχι auf Keinem Fall
    Ναι, ζω ακόμα για όσους αναρωτήθηκαν και βεβαίως βεβαίως κάνω ακόμα προπόνηση Από τη μία δεν είχα τηλ./ιντερνετ στο σπίτι, από το γραφείο που χρόνος, από την άλλη είχα τα θεματάκια μου, αλλά όλα ο.κ σε γενικές γραμμές. Πόρωση με τα βάρη όπως πάντα, cross 2 μήνες δυνατό για τα δεδομένα ενός μεσαίου γυμναστηρίου, τον τελευταίο μήνα παίζω κυκλικό με 20άρες επαναλήψεις, μπανάκι στη θάλασσα Σ/Κ, λίγο ρακετούλα, λίγο ποδήλατο, γενικά πολλή δραστηριότητα (αλλά και κάποια frozen yogurt παραπάνω, καθώς και αρκετή μπύρα). Κιλά 53,50 και 16,5% λίπος, πιστεύω ότι έκανα καλή δουλειά το χειμώνα.
    Λοιπόν, να ευχηθώ καλό μήνα σε όλους, καλές διακοπές και καλά να περνάτε με υγεία!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-08-13 15:34 #725
    Προεπιλογή
    Α, ήθελα να προσθέσω και το εξής για να ακούσω καμιά γνώμη και έτσι για την τήρηση του αρχείου.
    Δοκίμασα το monster το γαλάζιο (absolutely zero) καθώς και κάποια αμινοξέα της ΟΝ που περιέχουν και καφεΪνη - ταυρίνη, κυρίως για τις μέρες του cross (αυτό που έκανα Τετάρτες ήταν 1ώρα και 20' και αρκετά απαιτητικό) και γλουταμίνη σκόνη (μαζί με την Whey μετά προπόνηση) αλλά και γενικά λόγω κούρασης από πολλή δουλειά, ζέστη τα έπαιρνα και τα παίρνω (τα αμινοξέα) ακόμα και βλέπω ότι κάνουν δουλειά, κυρίως ως προς το ότι βοηθάνε στην αποκατάσταση και γενικά στο να μην κουράζεσαι. Π.χ. μπορεί και να έβγαινα μετά την προπόνηση, να κοιμόμουν κατά τις 2 και να αισθανόμουν μια χαρά. (Βέβαια, το άλλο πρωί΄που θα έπρεπε να σηκωθώ 7, έβγαινε κάποια κούραση) .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-08-13 17:14 #726
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    welcome back...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-08-13 21:02 #727
    Προεπιλογή
    Wilkommen meine Liebe!!! Καλως το μας!!!
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-08-13 15:09 #728
    Προεπιλογή
    Χε, χε..ήρθα για να φύγω, τουμπανάκια μου!!!Από σήμερα ξεκινάω άδεια 3 εβδομάδες, gym κλείνει αύριο για όλο το μήνα λόγω ανακαίνισης και καλοκαιριού, οπότε από Σεπτέμβρη πάλι δυναμικά!!! Σήμερα τελευταία προπονησούλα!!!Μου χρειάζεται μια αποτοξίνωση από βάρη κλπ., αλλά σίγουρα στις 2 εβδομάδες θα αρχίσω να νοιώθω τα συμπτώματα στέρησης!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-08-13 15:12 #729
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    καλη αδεια καλα να περασεις ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-08-13 15:23 #730
    Προεπιλογή
    Thank you!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 49 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 39474849